Philips sīkfailu politika

 

Paziņojums par sīkfailiem ir spēkā no

22 augusts 2014

Papildinformācija par sīkfailiem

Philips vēlas padarīt jūsu tiešsaistes pieredzi un mijiedarbību ar mūsu tīmekļa vietnēm iespējami informatīvu un saistošu, kā arī sniegt atbalstu. Viens paņēmiens šī mērķa sasniegšanai ir sīkfailu vai līdzīgu paņēmienu izmantošana, saglabājot informāciju par jūsu apmeklējumu jūsu datorā. Mēs apzināmies, ka tas ir ļoti svarīgi, lai jūs zinātu, kādus sīkfailus izmanto mūsu tīmekļa vietne un kādiem nolūkiem. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu konfidencialitāti privātumu un padarīt mūsu tīmekļa vietni iespējami draudzīgu lietotājiem. Tālāk sniegta papildinformācija par mūsu tīmekļa vietnē izmantotajiem sīkfailiem un lietošanas nolūkiem. Šis ir paziņojums par konfidencialitāti privātumu un mūsu sīkfailu izmantojumu, nevis līgums vai vienošanās.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti datora cietajā diskā, kad apmeklējat noteiktas tīmekļa vietnes. Uzņēmums Philips izmanto līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, pikseļus, tīmekļbākas, u.c. Konsekvences nolūkos visas šīs tehnoloģijas kopā tiek dēvētas par "sīkfailiem".

Kāpēc šie sīkfaili tiek izmantoti?

Sīkfailus var izmantot dažādiem nolūkiem, piemēram, lai redzētu, ka esat iepriekš apmeklējis mūsu tīmekļa vietni, un identificētu, kuras vietnes daļas jums varētu būt visinteresantākās. Sīkfaili var arī uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi, saglabājot jūsu preferences izvēles tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā.

Sīkfaili no trešajām pusēm ersonām

Trešās puses personas (ārpus Philips) arī var saglabāt sīkfailus jūsu datorā, kad apmeklējat Philips tīmekļa vietnes. Šie netiešie sīkfaili ir līdzīgi tiešajiem sīkfailiem, taču tiek sūtīti no cita domēna (kas nav Philips), nevis no domēna, kuru apmeklējat.