1 minūti gari produkta pārskati

Polsterētā ietvara statīva pārskats
Akustisko, ausīs ievietojamo austiņu pārskats
Aizkadri

Aizraujoši un funkcionāli iPad piederumi, ko piedāvā Philips


 • Statīva ietvars

  Izturīgo, polsterēto ietvaru var izmantot kā statīvu, lai skatītu ekrānu no dažādiem leņķiem gan horizontālā, gan vertikālā pozīcijā, neturot to rokās.

 • Folio formāta ietvars

  Šis polsterētais ādas imitācijas grāmatas formāta statīvs ir izsmalcināti elegants un piegulošs, nodrošinot aizsardzību un iespēju skatīt ekrānu, neturot to rokās.

 • Hibrīdietvars

  Plāns dizains ar caurspīdīgu rāmīti, kurā redzama daļa iPad datora, ko ietver gumijas elementi, kas nodrošina aizsardzību un ciešu satvērienu.

 • Apvalks

  Apvalks aizsargā stūrus un stikla displeju. Reljefs gumijas materiāls palīdz slāpēt triecienus un uzlabo satvērienu gan horizontālā, gan vertikālā stāvoklī.

 • Sienas lādētājs

  Šī lādētāja nevainojamo saderību ar iPad datoru ir apstiprinājis uzņēmums Apple. Tas nodrošina ātrāku uzlādi, komplektā iekļauts 1 metru garš sinhronizēšanas un lādēšanas vads.

 • Automašīnas lādētājs

  Apple apstiprinātajam 12V automašīnas lādētājam ir inteliģents statusa indikators, maināms kūstošais drošinātājs un spirālveida vads, kas nodrošina vieglu piekļuvi un ir kompakts.

 • Austiņas ar tālvadības pulti un mikrofonu

  Nodrošina dzidrus augstos toņus un dziļu zemfrekvences skaņu pat mazā skaļumā. Iekšējā automātiskās pielāgošanās galvas stīpa ērti aptver galvu.

 • Ausīs ievietojamas austiņas

  Izliekta akustiskā konstrukcija un mīkstie skaļruņu apvāki ar želejveida polsterējumu nodrošina precīzu skaņu, trokšņa izolāciju un komfortu visas dienas garumā. Ar iebūvētu mikrofonu, skaļuma un ierakstu vadīklu.

Vienkārši risinājumi, kas uzlabo iPad lietošanas iespējas

Pateicoties iPad pārnēsāšanas iespējām un apbrīnojamajam citu iespēju klāstam, varat atklāt arvien jaunus lietošanas veidus un vietas. Šis vērtīgais ieguldījums ir jāaizsargā, un Philips – pirmā iPod ietvara radītājs – piemīt lieliska pieredze vienkāršu, inteliģentu un elegantu ietvaru veidošanā Apple izstrādājumiem.

Turklāt iPad patērē vairāk enerģijas, tādēļ Philips piedāvā vairākus ērtus lādēšanas piederumus, lai iegūtu enerģiju vajadzīgajā brīdī. Mūsu piederumu klāsts, kurā ietilpst austiņas, skaļruņi un dokstacijas, sniegs brīvību izbaudīt iPad iespējas vienatnē vai kopā ar draugiem.

Papildinformācija par ietvara statīvu

Aizsardzība un ērta lietošana

Philips pārzina elektroniku, un mums patīk iPad tikpat ļoti cik jums! Mēs liekam lietā šo pieredzi un aizrautību, lai radītu inteliģentus ietvara risinājumus, kas palīdz uzlabot iPad izturību, drošību un funkcionalitāti.

Izvēlieties ietvara stilu no vienkārša līdz pat izsmalcinātam. Skatiet ekrānu vertikāli vai horizontāli no dažādiem leņķiem. Izbaudiet ērto skatīšanos, neturot iPad rokās. Apskatiet mūsu ietvaru izvēli un iegūstiet pavisam jaunu ērtas lietošanas un aizsardzības līmeni!

Papildinformācija par hibrīdietvaru

Īpaši izstrādāti iPad

iPad izvēlas aizraujošo iespēju, izcilās mobilitātes un prestižā nosaukuma dēļ. Arī iPad piederumi jāizvēlas tikpat rūpīgi. Philips piedāvā plašu piederumu klāstu, kurā ietilpst ātri, uzticami lādētāji un austiņas ar lielisku skaņu un ilgstoši ērtu lietošanu. Katrs piederums izstrādāts īpaši iPad vajadzībām, un to izcilo saderību ir novērtējis uzņēmums Apple.

1 minūti gari produkta pārskati

Pārskats par HeatProtect apvalku
Pārskats par CushionSpeaker
Aizkadri

Philips piezīmjdatora piederumu saime


 • Piezīmjdatora skaņas konsole

  Šie skaļruņi izstrādāti tā, lai tos būtu viegli pārnēsāt, un tie nodrošina lielisku skaņas kvalitāti jebkurā laikā un vietā. Tā kā tiem ir tikai viens strāvas un atskaņošanas USB kabelis, nav nepieciešams akumulators vai adapteris, turklāt tas palīdz vieglāk pārvaldīt vadus.

 • Piezīmjdatora austiņas

  Patīkams komforts ilgās interneta tērzēšanas laikā, ko esat tik ļoti iecienījis, pat ja atrodaties ceļā. Pielāgojiet austiņu apvākus apģērbam, vai uzlīmējiet sava partnera vai mājdzīvnieka fotoattēlu.

 • Piezīmjdatora tīmekļkamera

  Tagad varat pārliecināti lietot augstas kvalitātes video un skaņu, viegli zvanīt un lietot tūlītējo ziņojumapmaiņu ar cilvēkiem visā pasaulē. Videoklipus var ļoti viegli augšupielādēt vietnē YouTube, un tīmekļkameru var vienkārši salocīt.

 • Piezīmjdatora prezentētājs

  Ērti lietojamā žestu vadības sistēma darbojas kā datorpele gaisā. Zema akumulatora uzlādes līmeņa indikators palīdzēs novērst pārtraukumus prezentācijas laikā.

 • Piezīmjdatora pele

  Šī Bluetooth pele ar viedo, ievelkamo USB kabeli ir atkārtoti uzlādējama un darbojas arī tad, ja beidzas baterijas jauda. Izmantojot 360 grādu TouchControl™ sensoru, varat vadīt kursoru ar pirkstiem, nekustinot peli.

 • Piezīmjdatora apvāks

  Cieta augšdaļa piezīmjdatoram un elastīga apakša klēpim, kā arī mīksts iekšējais aizsargapšuvums piezīmjdatora pārnēsāšanai. HeatProtect nodrošina trīs aizsargslāņus, kas kopā novērš siltuma uzkrāšanos.

 • Piezīmjdatora CushionSpeaker paliktnis

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties iecienītos video, guļot gultā, vai atskaņot mūziku, atlaižoties dīvānā, jebkurā laikā varat ērti izmantot CushionSpeaker. Iebūvētie skaļruņi ļauj baudīt dzidru skaņu.

 • Piezīmjdatora USB skaļrunis

  Tie pievilcīgi izskatās un lieliski skan! Izmantojot USB savienojumu, varat viegli savienot skaļruņus ar piezīmjdatoru, iegūstot pilnvērtīgu skaņu bez papildu strāvas vada. Vienkārši atlaidieties krēslā un baudiet mūziku.

Īpaši izstrādāti piezīmjdatoram

Jauno, vieglo un spilgto Philips piezīmjdatora piederumu klāstu var lietot jebkurā laikā un vietā – lai lidostā pēdējā brīdī paveiktu atlikušos darbus, tērzētu kafejnīcā, sūtītu un saņemtu e-pastu birojā, lietotu sociālos tīklus vai skatītos video un klausītos mūziku jebkurā mājas telpā.

Skatīt visus Philips piezīmjdatora piederumus