Vissaprātīgākā dāvana dzīves svarīgajos brīžos

Mēs mīlam fotografēt savu ģimeni un draugus, visbiežāk kādos īpašos gadījumos, jo atmiņas mums ir ļoti dārgas. Taču bieži vien pēc viesībām fotoattēli kopā ar atmiņām tiek paslēpti kādā datora mapē.

Fotorāmji ir lielisks veids, lai dalītos šajās atmiņās un tās saglabātu. Philips fotorāmji izskatās satriecoši, nodrošina nevainojamu attēlu kvalitāti un dabiski iekļaujas mājokļa interjerā. Pirms uzdāvināt fotorāmi, ielādējiet tajā savu mīļāko atmiņu fotoattēlu kolekciju, lai piešķirtu dāvanai personisku iezīmi. Ideāla dāvana visiem dzīves gadījumiem — kāzām, dzemdībās vai sālsmaizei.

Meklējiet šeit, lai atrastu ideālo dāvanu!

Aplūkojiet jebkurā vietā

Mūsu flagmanis SPH8008 ir izstrādāts ar uzlādējamu bateriju, lai to varētu vienkārši paņemt un novietot jebkurā vietā mājās.

Papildinformācija

Nevainojama attēlu kvalitāte

Ir svarīgi iemūžināt atmiņas līdz vissīkākajām detaļām. Visi Philips digitālie fotorāmji ir aprīkoti ar inovatīvu attēlu uzlabošanas tehnoloģiju, lai iegūtu nevainojamu kvalitāti.

Kvalitāte, kas neatšķiras no dzīves

Ideāla dāvana jebkuram dzīves gadījumam

Mūsdienīgais jaunais Philips digitālo fotorāmju klāsts piedāvā aizraujošu izvēli neatkarīgi no tā, vai izvēlaties dāvanu mazulim, kāzām, dzimšanas dienai vai tā ir vienkārši dāvana no sirds.

Nevainojama attēlu kvalitāte

Vēlreiz uzkavējieties īpašās atmiņās, izmantojot Philips augstākās kvalitātes displejus un unikālās attēlu uzlabošanas funkcijas,
piemēram, imagenPro un RadiantColor.

imagen Pro

Šī unikālā Philips attēlu uzlabošanas tehnoloģija liks jūsu fotoattēliem izskatīties kā dzīviem. Visi Philips fotorāmji ir aprīkoti ar šo funkciju, kas automātiski optimizēs attēlam labāko asumu, skaidrību un krāsas, saglabājot dabiskas ādas krāsas, lai novērstu pārāk pelēcīgas vai sārtas sejas.

RadiantColor

RadiantColor ir vēl viena unikāla Philips tehnoloģija, kas tiek izmantota jūsu skatīšanās pieredzes uzlabošanai. Kamēr jūs aplūkojat fotoattēlu, kas mazāks par ekrānu, RadiantColor izklās krāsas no fotoattēla malas pa visu rāmja ekrānu. Tādējādi tiks noņemtas neglītās melnās joslas, kas citādi būtu redzamas.

Nekādu melno joslu

Philips Green

Philips ir pilnībā apņēmies uzlabot vidi, izmantojot mūsu produktu klāsta dizaina inovācijas. Mūsu inovācijas sākas no vienkāršām idejām, piemēram, mazāka strāvas patēriņa un vienkāršāka iepakojuma dizaina, ko būtu vieglāk sadalīt otrreizējai pārstrādei.

Meklējiet Philips "Zaļo" logotipu — oficiālo simbolu, kas apliecina ievērojami labāku ietekmi uz vidi, nekā konkurentiem vai iepriekšējām produktu paaudzēm.

Enerģijas taupīšana ar Smart Power Pro

Izmantojot Smart Power Pro funkciju, fotorāmja ekrāns tiks automātiski izslēgts, kad tas noteiks, ka apkārtējais apgaismojums ir izslēgts. Respektīvi, kad fotorāmis noteiks, ka esat izgājis no istabas, ekrāns pats sevi izslēgs. Varat arī iestatīt ieslēgšanas/izslēgšanas taimeri.