Sveicināti! Mēs jūs jau gaidījām.

Philips TV

Iepazīstieties ar to, kā esam mainījuši izpratni par televīziju ar savu dizainu, Smart TV un viedu mijiedarbību

Ritiniet un atklājiet

Iepazīstieties ar mūsu
godalgoto Ultra HD televizoru

Smart TV

Kādēļ gan tikai skatīties TV, ja savas dzīvojamās istabas komfortā varat izbaudīt arī tiešsaistes izklaides, informācijas un sociālo tīklu pasauli?

Ar Philips Smart TV varat izmantot skatīšanu tiešsaistē un visu tiešsaistes aplikāciju bagātību, pārlūkot internetu, iznomāt filmas, uzturēt saiknes ar Facebook un Twitter starpniecību…un vēl daudz vairāk.

Papildinformācija Aizvērt Skatīt Smart televizorus Atskaņot videoklipu

Videoklipu ieteikumi un meklēšanas josla

Jūs nekad vairs neteiksit “šodien televīzijā nav, ko skatīties”.

Mūsu ieteikumu sadaļā ir īpaši priekšlikumi, pamatojoties uz jūsu skatīšanās preferencēm, un mūsu meklēšanas josla sniedz jums iespēju bez grūtībām meklēt iecienīto video saturu un Smart TV aplikācijas, tātad vienmēr būs gaidāms kas jauns.

Aplikācijas

Bez grūtībām atlasiet, kārtojiet un izmantojiet aplikācijas atbilstoši savām vēlmēm. No dzīvesstila aplikācijām, tādām kā Skype, Twitter, Facebook un YouTube, līdz video pēc pieprasījuma, tiešsaistes TV, spēļu, ziņu un laika prognožu aplikācijās – piekļūt tiešsaistes pasaulei savā televizorā vēl nekad nav bijis vienkāršāk.

Skype

Piešķiriet jaunu dimensiju saviem zvaniem un dalieties savā pieredzē ar cilvēkiem, kuri jums svarīgi, lai kas viņi būtu. Ar Skype aplikāciju televizorā varat veikt balss un video zvanus lielajā ekrānā. Jums tikai jāpārliecinās, vai TV ir integrēta kamera vai arī tā jāiegādājas atsevišķi.

Smart TV Cloud

Cloud TV aplikācija jūsu Smart TV informācijas panelī sniedz iespēju piekļūt simtiem TV kanālu, izmantojot tikai interneta savienojumu. Jūs varat uzglabāt savus iecienītos videoklipus, fotoattēlus, mūziku un citu saturu un tam piekļūt tiešsaistē mākonī, kā arī personalizēt skatīšanās pieredzi, definējot savus pielāgotos televīzijas kanālus.

It kā jums būtu pašam sava televīzijas stacija.

Cloud TV aplikācija

Cloud TV aplikācija un Wi-Fi savienojums ir viss, kas nepieciešams, lai piekļūtu simtiem bezmaksas un maksas kanālu mākonī*. Kad esat izvēlējies savus iecienītos kanālus, varat personalizēt savu kontu, aplikācijā izveidojot savu sadaļu Mani kanāli.

*TV kanālu pieejamība ir atkarīga no valsts

Cloud Explorer aplikācija

Skatiet savus fotoattēlus, videoklipus un klausieties mūziku, izmantojot Cloud Explorer aplikāciju savā televizorā…vai jebkurā televizorā, kurā tiek izmantota šī aplikācija. Vienkārši piekļūstiet Cloud Explorer aplikācijai savā Cloud TV, pierakstieties savā mākoņa krātuves kontā un piekļūstiet saturam, kas tiek glabāts jūsu mākonī. Tas ir tik vienkārši.

Viedā mijiedarbība

Jūsu TV. Jūsu mājas. Jūsu pieredze.

Mijiedarbojieties ar televizoru visā mājā.

Kopīgojiet saturu no savas viedierīces televizorā, no viena televizora citā savās mājās un pat no televizora savā viedierīcē. Jūs vienmēr kontrolējat situāciju.

Papildinformācija Aizvērt Skatīt Smart televizorus
iphone, ipod, ipad, tv
 • Dizains

  Esiet sveicināts jaunā televizoru dizaina pasaulē.

  Philips TV ir pārkāpis tradicionālā televizora robežas, uz visiem laikiem mainot jūsu izpratni par televīziju un to, kā izskatās televizors.

  No koncepcijas un visā izstrādes procesā skaistums redzams pat niecīgākajās detaļās. Esam apvienojuši aizrautību, jaunradi un autentiskus materiālus, lai sniegtu jums tādus dizainus, korpusus un statņus, kas papildinās jūsu interjeru un dzīvesstilu.

  Papildinformācija Aizvērt Skatīt visus televizorus Atskaņot videoklipu
 • Korpusi – mazāk ir vairāk

  Jo plānākus mēs padarām televizoru korpusus, jo labāk tie iekļaujas jūsu interjerā. Jo dažkārt vislielākā ietekme ir tieši tam, kas nav redzams.

  Papildinformācija Aizvērt Skatīt visus televizorus
 • Statņi

  Statņus esam izstrādājuši tā, lai mūsu televizori izskatītos vieglāki – it kā tie peldētu gaisā. Rezultāts? Plāni un ikvienā detaļā eleganti televizori.

  Papildinformācija Aizvērt Skatīt visus televizorus
 • Materiāli un apdare

  No autentiskiem materiāliem līdz neitrālu un klasisku krāsu kombinācijām – mūsu lietotie kvalitatīvie materiāli un apdares ir īpaši izmeklēti, lai nevainojami iekļautos jūsu interjerā.

  Papildinformācija Aizvērt
  Skatīt visus televizorus
 • Ultra HD
  tehnoloģija

  EISA godalga

  Pilnveidojot Philips godalgotos attēla kvalitātes dziņus, mēs gājām 4x tālāk, lai piedāvātu jums mūsu jaunāko godalgoto inovāciju: Philips Ultra HD televizors ar 4x izšķirtspēju nekā standarta Full HD televizoram.

  Pateicoties vairāk nekā 8 miljoniem pikseļu un mūsu unikālajai Ultra Resolution mērogošanas tehnoloģijai, varēsiet baudīt uzlabotus attēlus neatkarīgi no oriģinālā satura. Izbaudiet uzlabotu asumu, palielinātu dziļuma uztveršanu, satriecošu kontrastu, vienmērīgu, dabisku kustību un nevainojamas detaļas. Tas ir logs uz jaunu pasauli.

  Un mēs neesam vienīgie, kas par to ir sajūsmā - tam piešķirta 2013. gada Eiropas labākā Ultra HD televizora statuss. Aplūkojiet, kādu starpību rada pieredze attēla kvalitātes sniegšanā.

  Papildinformācija Aizvērt Atklājiet Ultra Resolution Skatīt visus televizorus
  Mūsu jaunākā inovācija - Ultra Pixel HD Picture Quality dzinis, kas nodrošina pavisam jaunu attēla kvalitātes līmeni.
  PQ apstrādes algoritmi pārvērš jebkuru ievadīto attēlu vislabākajā Ultra HD izšķirtspējā televizora ekrānā. Kāds ir rezultāts? Ikreiz, kad skatīsieties tiešsaistes video vai standarta Ultra HD saturu, varēsiet baudīt nepārspējami asu Philips Ultra HD attēlu.
 • Pionieri attēla kvalitātes jomā

  Ir iespējams, ka pirmais televizors, ko redzējāt, bija Philips. Būtībā tas varbūt bija pirmais televizors, ko redzēja jūsu vecvecāki. Esam bijuši televizoru rūpniecības pionieri kopš 1940-tajiem gadiem un savu mantojumu esam veidojuši, pamatojoties uz izcilām inovācijām un augstāko attēla kvalitāti.

  Un, kopš laidām klajā savu pirmo TV, esam izvirzījuši mērķi sniegt jums iespējami nozīmīgākās inovācijas. Tādēļ neatkarīgi no tā, vai skatāties apraides televīziju, internetu vai spēlējat spēles, izbaudiet mūsu šobrīd skaidrāko, asāko, vienmērīgāko un piesātinātāko attēla kvalitāti. Novērtējiet Philips mantojumu, uz kura balstīta tagadējā atzinību guvusī attēla kvalitāte.

  Papildinformācija Aizvērt Skatīt visus televizorus Atskaņot videoklipu
  Aktivēt palielinājumu
  palielināmais stikls
 • robots pārvietojas pa labi robots pārvietojas pa kreisi
  televizors robots ieiet televizorā

  PMR – skatiet katru detaļu

  Vai tas nebūtu lieliski, ja spraigās darbības ainas televizorā būtu reālistiskākas? Tagad tās tiešām tādas ir, pateicoties Philips funkcijai Perfect Motion Rate (kustīgu attēlu asuma noteikšanas standarts).

  Perfect Motion Rate ir mūsu unikālās video apstrādes, kadru skaita sekundē un katra kadra atsvaidzes intensitātes apvienojums, perfekti izstrādātas aptumšošanas iespējas un sānu apgaismojuma tehnoloģija. Lielāks PMR skaitlis nozīmē augstākās kvalitātes asumu.

  Papildinformācija Aizvērt Atskaņot videoklipu
 • Kustība
  Kontrasts
  Krāsa
  Asums
  Ultra 900 Hz PMR
  4 miljardu pikseļu apstrādes jauda
  Ārkārtējs kustību asums un nevainojami plūstoša kustība
  Perfekts kontrasts: 2 000 000 : 1
  Dinamisks kontrasts 6400 dažādās zonās
  Piesātinātākie melnās krāsas un spilgtākie baltās krāsas toņi izceļ detaļas kā spilgtajās, tā tumšajās ainās
  Perfekta krāsa: 2,250 triljoni krāsu
  Dzīvas krāsas ar nepārspējamiem krāsu toņiem un dabiskiem ādas un baltās krāsas toņiem
  Maksimāls asums un patiesi dabiskas detaļas
  Perfekta kustība: 1400 Hz PMR
  2 miljardu pikseļu apstrādes jauda
  Ārkārtējs kustību asums un nevainojami plūstoša kustība
  Perfekts kontrasts: 2 000 000 : 1
  Dinamisks kontrasts 6400 dažādās zonās
  Piesātinātākie melnās krāsas un spilgtākie baltās krāsas toņi izceļ detaļas kā spilgtajās, tā tumšajās ainās
  Perfekta krāsa: 2,250 triljoni krāsu
  Dzīvas krāsas ar nepārspējamiem krāsu toņiem un dabiskiem ādas un baltās krāsas toņiem
  Augstākās kvalitātes izšķirtspēja: adatas asuma kontūras un smalkas detaļas
  Nepārspējama kustība: 800 Hz PMR
  1 miljardu pikseļu apstrādes jauda
  Ārkārtējs kustību asums un dabiski plūstoša kustība
  Nepārspējams kontrasts: 500 000 : 1
  Dinamisks kontrasts 6400 dažādās zonās
  Piesātinātākie melnās krāsas un spilgtākie baltās krāsas toņi
  Nepārspējama krāsa: 4 triljoni krāsu
  Dzīvas krāsas ar neskaitāmiem krāsu toņiem
  Augstākās kvalitātes izšķirtspēja: adatas asuma kontūras un smalkas detaļas
  Nepārvērtējama kustība: 200 Hz PMR
  Īpašs kustību asums
  Nepārspējams kontrasts: 500 000 : 1
  Dinamisks kontrasts 6400 dažādās zonās
  Piesātinātākie melnās krāsas un spilgtākie baltās krāsas toņi
  Nepārvērtējama krāsa: 69 miljardi krāsu toņu
  Dzīvas krāsas
  Uzlabots asums: adatas asuma kontūras
  Uzlabota kustība: 100 Hz PMR
  Pilnveidots kustību asums
  Nepārvērtējams kontrasts: 500 000 : 1 Dinamisks kontrasts
  Piesātinātākie melnās krāsas toņi
  Nepārvērtējama krāsa: 69 miljardi krāsu toņu
  Dzīvas krāsas
  Uzlabots asums: adatas asuma kontūras

  Attēla kvalitātes dzinēji

  Baudiet ārkārtēji skaidrus attēlus no ikviena avota.

  Mūsu uzlabotie attēlu apstrādes dzinēji pievērsti četriem elementiem, ko acs spēj uztvert: kustība, kontrasts, krāsa un asums.

  Attēla kvalitātes dzinēji digitāli regulē un optimizē attēli kvalitāti, lai atveidotu ārkārtīgi asus attēlus ar satriecošām krāsām, detaļām un dziļumu – vienmēr un no jebkura avota. Tādēļ neatkarīgi no tā, vai skatīsities video tiešsaistē vai augstas kvalitātes Blu-ray filmu, jūsu baudījums būs vienlīdz liels.

  Papildinformācija Aizvērt Skatīt visus televizorus

  Ultra Pixel HD

  Mūsu jaunākā inovācija - Ultra Pixel HD Picture Quality dzinis, kas nodrošina pavisam jaunu attēla kvalitātes līmeni. PQ apstrādes algoritmi pārvērš jebkuru ievadīto attēlu vislabākajā Ultra HD izšķirtspējā televizora ekrānā. Kāds ir rezultāts? Ikreiz, kad skatīsieties tiešsaistes video vai standarta Ultra HD saturu, varēsiet baudīt nepārspējami asu Ultra HD attēlu.

  Skatīt visus televizorus Papildinformācija Aizvērt

  Perfect Pixel HD

  Izstrādāts, lai nodrošinātu vislabākās kvalitātes attēlus bez ņirboņas un ar satriecoša līmeņa asumu un precizitāti. Katrs attēla pikselis tiek uzlabots, lai tas labāk atbilstu apkārtējiem pikseļiem. Tādējādi unikālā veidā tiek apvienots asums, dabiskas detaļas, spilgtas krāsas, izcils kontrasts un vienmērīga, dabiska kustība.

  Skatīt visus televizorus Papildinformācija Aizvērt

  Pixel Precise HD

  Pamatojoties uz mūsu veiksmīgo Pixel Plus tehnoloģiju, esam pārnesuši augstas izšķirtspējas attēla kvalitāti nākamajā līmenī. Izmantojot Super Resolution tehnoloģiju, kas ir nākamā pakāpe kustību asuma un precīzas detalizācijas attīstībā, varam nodrošināt vislabāko Full HD TV attēla kvalitāti neatkarīgi no satura. Tāpēc varat vienlīdz izbaudīt gan tiešsaistes video, gan augstas kvalitātes Blu-ray filmu.

  Skatīt visus televizorus Papildinformācija Aizvērt

  Pixel Plus HD

  Mūsu mūsdienīgā digitālā attēlu apstrādes tehnoloģija uzlabo kustību asumu un nodrošina satriecošu kontrastu. Kāds ir jūsu ieguvums? Īpaši asi attēli ar fantastisku detalizāciju un dziļumu katrā skatīšanās reizē un no jebkura avota.

  Skatīt visus televizorus Papildinformācija Aizvērt

  Digital Crystal Clear

  Satriecoši skaidri attēli no jebkura avota. Šī novatorisko attēla tehnoloģiju pakotne digitāli pielāgo un optimizē attēla kvalitāti, lai iegūtu optimālus kontrasta, krāsu un asuma līmeņus.

  Skatīt visus televizorus Papildinformācija Aizvērt
 • 3D Max

  Nepārspējams 3D baudījums

  Philips 3D Max tehnoloģija atveido satriecošus, reālistiskus 3D attēlus Full HD, pārdomāti sinhronizējot signālus, ko tā sūta starp 3D Max brillēm (darbojas ar bateriju) un Smart 3D Full HD TV, turklāt tas viss notiek vienā acumirklī. Apvienojumā ar Ambilight tā ir nepārspējama kino skatīšanās pieredze mājas apstākļos.

  Easy 3D

  Komfortablākais 3D baudījums

  Philips Easy 3D sniedz iespēju izbaudīt stundām ilgu skatīšanās komfortu, pateicoties pasīvajai 3D tehnoloģijai un Easy 3D brillēm, kas atveido attēla dziļumu, nevainojamu attēla kvalitāti un nodrošina maksimālu komfortu bez jebkādas ņirboņas. Apvienojumā ar Ambilight baudījums kļūst vēl lielāks.

  2D pārvēršana 3D

  Pārvērtiet 2D saturu elpu aizraujošā 3D baudījumā

  Skatieties visu savu filmu kolekciju dzīvā un nevainojamā 3D – pat melnbaltās klasiskās filmas. Jebkura 2D satura augstas kvalitātes pārvēršana 3D saturā nodrošina to, ka tādas detaļas kā subtitri tiek rādīti ar nemainīgu dziļumu. Un, tā kā pārvēršana notiek reāllaikā, jums nekad nebūs jāgaida!

  3D dziļuma regulēšana

  3D tieši tā, kā to vēlaties jūs

  Ikviens uztver 3D atšķirīgi. Tieši tādēļ Philips piedāvā iespēju pielāgot 3D dziļuma līmeni jūsu personiskajām vēlmēm. Unikālā regulēšanas iespēja ļauj izvēlēties tādu 3D efekta līmeni, kāds vislabāk atbilst jūsu redzei, padarot skatīšanos ērtāku jūsu acīm.

  3D televizors

  Dažas lietas vispatīkamāk baudīt dzīvojamās istabas komfortā.

  Atrašanās straujas autotransporta kustības viducī varētu arī nebūt ikviena sapnis par labi pavadītu laiku, taču šādas kustības izbaudīšana dzīvajā 3D ir gan. Sajūtiet gaisa plūsmu uz sejas, vēju matos – turklāt savas mājas komfortā.

  Aizvērt Papildinformācija Skatīt 3D televizorus

Ambilight

Skatīšanās procesa iedzīvināšana

Atšķirībā no tradicionālajiem televizoriem Ambilight ģenerē ap ekrānu maigu apkārtēju mirdzumu, kas precīzi atbilst notiekošajam ekrānā, tādējādi radot bagātīgāku skatīšanās baudījumu.

Skatīšanās efekta intensitāti var arī regulēt un ieprogrammēt Ambilight nevainojamai darbībai neatkarīgi no tās sienas krāsas, pie kuras televizors uzstādīts, tātad tas iekļaujas ikvienā interjerā.

Papildinformācija Aizvērt Skatīt Ambilight televizorus Atskaņot videoklipu
Noklikšķiniet šeit, lai piedzīvotu
Ambilight: ieslēgt (3 malās) / ieslēgt (4 malās) / izslēgt

Televizoru klāsts

Televizora izvēle vienmēr ir personiska. Vai dodat priekšroku filmu skatīšanai vai sērfošanai internetā,
varam jums piedāvāt perfektu Smart televizoru, kas atbilst jūsu vēlmēm…un interjeram.
*Specifikācijas atbilst konkrētajam TV modelim un piedāvājumam konkrētajā valstī.

 • 9000

  • Ultra HD izšķirtspēja
  • Ambilight 3-sided
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • Ultra 900 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertificēts
 • DesignLine

  • Ambilight 3-sided
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertificēts
 • Elevation

  • Ambilight 4 malās
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 900 Hz PMR
  • Īpaši plāns
  • Wi-Fi sertificēts
 • 8000

  • Ambilight 3-sided
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Integrēta kamera
  • Wi-Fi sertificēts
 • 7000

  • Ambilight 3-sided
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 700 Hz PMR
  • Integrēta kamera
  • Wi-Fi sertificēts
 • 6000

  • Ambilight 2-sided
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 500 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertificēts
 • 5000

  • Ambilight 2-sided
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 300 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertificēts
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • 200 Hz PMR
  • Skype*
  • Wi-Fi sertificēts*
 • 3000

  • Smart TV*
  • 100 Hz PMR
  • ClearSound
  • Full HD LED
 • Mazie ekrāni

  • 200 Hz PMR*
  • ClearSound
  • gaismas diode
  • DesignLine sērijas 3D Smart LED televizors

   Nepārprotami atšķirīgs
   46", 55"
  • DesignLine sērijas 3D Smart LED televizors

   Ne tikai televizors – inovatīva māksla

   Philips DesignLine revolucionārais peldošā stikla dizains aprakstītājam sagādā izaicinājumu. Vai tā ir? Prātā nāk tādi vārdi kā skatienu piesaistošs, inovatīvs, nepārspējams sniegums. Un arī elpu aizraujošs…

  • 9000. sērijas Ultra HD Smart īpaši plāns LED televizors

   Godalgota veiktspēja
   65"
  • 9000. sērijas Ultra HD Smart īpaši plāns LED televizors

   Uzlabota izšķirtspēja
   84"
  • 9000. sērijas Ultra HD Smart īpaši plāns LED televizors

   Ultra HD LED televizors ar Ambilight

   Izbaudiet vislabāko sniegumu un attēla precizitāti ar Philips 9000. sērijas Ultra HD televizoru. Mūsu Ultra HD Pixel dzinis izmanto seškodolu apstrādi, lai nodrošinātu īpaši asus attēlus gan standarta 4K, gan FHD formātā pārveidota satura gadījumā.

  • 9000. sērijas Ultra HD Smart īpaši plāns LED televizors

   Ultra HD LED televizors ar Ambilight

   Izbaudiet vislabāko sniegumu un attēla precizitāti ar Philips 9000. sērijas Ultra HD televizoru. Mūsu Ultra HD Pixel dzinis izmanto seškodolu apstrādi, lai nodrošinātu īpaši asus attēlus gan standarta 4K, gan FHD formātā pārveidota satura gadījumā.

  • Elevation īpaši plāns LED televizors

   Spoža ideja tikko kļuva vēl spožāka
   60"
  • Elevation īpaši plāns LED televizors

   Īpaši plāns LED televizors ar 4-sided Ambilight XL

   Izbaudiet visaizraujošāko skatīšanās pieredzi ar Elevation Full HD LED televizoru. 4-sided Ambilight XL rada ilūziju, ka televizors atrodas gaismas halo efektā. Neatkarīgi no tā, vai uzstādīsiet televizoru pie sienas vai izmantosiet novatorisko statīvu, īpaši plānas konstrukcijas un oriģinālu materiālu apvienojums padarīs to par iespaidīgu priekšmetu jūsu mājoklī.

  • 8000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Iedvesmojoša izklaide
   40", 46", 55"
  • 8000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Augstas veiktspējas LED televizors ar Ambilight

   Nepārspējama veiktspēja izpaužas detaļās: Philips augstas veiktspējas 8000. sērija paredz jūsu vajadzības un vēlmes, pilnībā integrējot pašu modernāko tehnoloģiju vienā elegantā ierīcē. Jūsu televizorā.

  • 7100. sērijas 3D Smart LED televizors

   Jaunas stila un inovāciju definīcijas
   42", 47", 55"
  • 7000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Jaunas stila un inovāciju definīcijas
   42", 47", 55"
  • 7100. sērijas 3D Smart LED televizors

   Īpaši plāns LED televizors ar Ambilight

   Piešķiriet savai dzīvei jaunu dimensiju un dariet to ar Philips 7100. sērijas 3D Smart LED televizoru. Bez grūtībām uzturiet saiknes, izmantojot integrēto kameru un Skype™, vai arī atslābinieties un ļaujieties Easy 3D un trīspusīgajai Ambilight. Jūsu televizors – jūsu izvēle.

  • 7000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Īpaši plāns LED televizors ar Ambilight

   Piešķiriet savai dzīvei jaunu dimensiju un dariet to ar Philips 7000. sērijas 3D Smart LED televizoru. Bez grūtībām uzturiet saiknes, izmantojot integrēto kameru un Skype™, vai arī atslābinieties un ļaujieties Easy 3D un trīspusīgajai Ambilight. Jūsu televizors – jūsu izvēle.

  • 6000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Lielisks izskats un tehnoloģijas
   42", 47", 55", 60"
  • 6000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Īpaši plāns LED televizors ar Ambilight

   Papildiniet savu skatīšanās pieredzi ar jaunu dimensiju, izmantojot Philips 6000. sērijas 3D Smart LED televizoru. Neļaujiet plānajam televizora korpusam sevi maldināt – tas ir pilnībā apgādāts ar tādām funkcijām kā Skype™, Easy 3D, divpusējā Ambilight un citām.

  • 5000. sērijas 3D Smart LED televizors

   Ceļojums ārpus ekrāna robežām
   32", 42", 47", 50"
  • 5000. sērijas 3D Smart LED televizors

   3D Smart LED televizors ar Ambilight

   Ļaujieties darbībai – gan tiešsaistē, gan bezsaistē – ar Philips 5000. sērijas 3D Smart LED televizoru ar Ambilight. Baudiet Full HD LED ekspresīvo kvalitāti, nebeidzamās Smart televizora iespējas un mūsu šobrīd komfortablāko 3D pieredzi.

  • 4900. sērijas 3D Smart īpaši plāns LED televizors

   Ciešāka saikne ar izklaides pasauli
   32", 42", 47", 50"
  • 4500. sērijas 3D Smart LED televizors

   Ciešāka saikne ar izklaides pasauli
   32", 40", 46", 55"
  • 4300. sērijas 3D Smart LED televizors

   Turiet savu kukurūzas tūti cieši
   32", 40", 46", 55"
  • 4200. sērijas 3D Smart LED televizors

   Jaunas skatīšanās iespējas
   32", 39", 42", 46", 50"
  • 4900. sērija

   Iepazīstiet 3D Smart īpaši plāno LED televizoru

   Iesaistieties darbībā - gan tiešsaistē, gan bezsaistē - ar Philips 4908. sērijas 3D Smart LED televizoru. Izmantojot Pixel Plus HD dziņa jaudu, izbaudiet satriecošu 3D efektu un plašu tiešsaistes satura klāstu, kas redzams skaidrās, spilgtās detaļās. Vienkārša savienojuma izveide ar iebūvētu Wi-Fi.

  • 4500. sērijas 3D Smart LED televizors

   Izbaudiet 3D Smart LED televizoru

   Piedalieties darbībā – gan tiešsaistē, gan bezsaistē – ar Philips 4500. sērijas 3D Smart LED televizoru. To darbina Pixel Plus HD dzinējs, lai jūs varētu baudīt nevainojamas 3D un tiešsaistes satura pasauli skaidrās, dzīvās detaļās. Integrētais Wi-Fi nodrošina savienojuma izveidi bez mazākās piepūles.

  • 4300. sērijas 3D Smart LED televizors

   3D LED televizors ar papildu adrenalīna devu

   Baudiet izklaidi satriecošā LED kvalitātē Philips 4300. sērijas 3D LED televizorā. To darbina Pixel Plus HD dzinējs, tātad jūsu iecienītais 3D saturs tiek iedzīvināts spilgti un detalizēti.

  • 4200. sērijas 3D Smart LED televizors

   Uzturiet saskarsmi ar Smart LED televizora starpniecību

   Bez jebkādām pūlēm izveidojiet savienojumu ar tiešsaistes saturu, izmantojot Philips 4200. sērijas Smart LED televizoru ar integrētu Wi-Fi. Baudiet ārkārtīgi skaidrus, dzīvus attēlus no jebkura avota, pateicoties Digital Crystal Clear. Izjūtiet saikni ar izklaidi.

  • 3200. sērijas Smart LED televizors

   Jaunas skatīšanās iespējas
   32", 39", 40", 46"
  • 3100. sērijas Full HD plāns LED televizors

   Neierobežota izklaide
   32" HD, 32" FHD, 39", 40", 42", 47"
  • 3100. sērijas LED televizors

   Neierobežota izklaide
   50"
  • 3080. sērijas Full HD LED televizors

   Neierobežota izklaide
   32" HD, 39", 40", 50"
  • 3000. sērijas LED televizors

   Neierobežota izklaide
   32", 39", 40"
  • 3200. sērijas Smart LED televizors

   Uzturiet saskarsmi ar Smart LED televizora starpniecību

   Izpētiet tiešsaistes saturu, izmantojot Philips 3200. sērijas Smart LED televizoru ar integrētu Wi-Fi. Baudiet ārkārtīgi skaidrus, dzīvus attēlus no jebkura avota, pateicoties Digital Crystal Clear. Izjūtiet saikni ar izklaidi.

  • 3100. sērijas Full HD plāns LED televizors

   Izbaudiet LED televizoru

   Baudiet tīrus, skaidrus attēlus Philips 3188. sērijas Full HD LED televizorā, ko darbina Digital Crystal Clear. Šī sērija ir spilgtu attēlu, lieliskas skaņas un minimālistiska TV dizaina apvienojums. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu.

  • 3100. sērijas LED televizors

   Izbaudiet LED televizoru

   Baudiet tīrus, skaidrus attēlus Philips 3100. sērijas LED televizorā, ko darbina Digital Crystal Clear. Šī sērija ir spilgtu attēlu, lieliskas skaņas un minimālistiska TV dizaina apvienojums. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu.

  • 3080. sērijas Full HD LED televizors

   Izbaudiet LED televizoru

   Baudiet Philips 3088. sērijas LED televizora sniegumu, ko darbina Digital Crystal Clear, - ārkārtīgi spilgtus attēlus, izsmalcinātu minimālistisku TV dizainu. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu jebkurā telpā.

  • 3000. sērijas LED televizors

   Izbaudiet LED televizoru

   Baudiet Philips 3000. sērijas LED televizora sniegumu, ko darbina Digital Crystal Clear, – ārkārtīgi spilgtus attēlus, izsmalcinātu minimālistisku TV dizainu un vēl vairāk. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu jebkurā telpā.

  • 4200. sērijas Smart LED televizors ar nelielu ekrānu

   Izklaide jebkurā telpā
   22" FHD, 24" HD
  • 4000. sērijas Full HD LED televizors ar nelielu ekrānu

   Neliels ekrāns - lielas iespējas
   22" FHD, 24" HD
  • 3100. sērijas LED televizors ar nelielu ekrānu

   Neierobežota izklaide
   20" HD, 22" FHD, 24" HD
  • 2900. sērijas Full HD LED televizors ar nelielu ekrānu

   Dzīvesstilam atbilstoša izklaide
   19" HD, 22" FHD, 24" HD, 26" HD
  • 4200. sērijas Smart LED televizors ar nelielu ekrānu

   Smart LED televizors, kas atbilst jūsu dzīvesstilam

   Bez jebkādām pūlēm izveidojiet savienojumu ar tiešsaistes saturu, izmantojot Philips 4200. sērijas Smart LED televizoru ar integrētu Wi-Fi. Baudiet ārkārtīgi skaidrus, dzīvus attēlus no jebkura avota, pateicoties Digital Crystal Clear. Nelielais izmērs to padara ideāli piemērotu jebkurai platībai.

  • 4000. sērijas Full HD LED televizors ar nelielu ekrānu

   Lieliskas lietas var būt pavisam nelielas.

   Philips 4000. sērijas Full HD LED televizoru ar nelielu ekrānu darbina Digital Crystal Clear, nodrošinot ārkārtīgi dzīvus attēlus, turklāt minimālistiskā TV dizainā, kas ļauj baudīt netraucētu izklaidi jebkāda lieluma platībā.

  • 3100. sērijas LED televizors ar nelielu ekrānu

   Izbaudiet LED televizoru

   Baudiet Philips 3108. sērijas LED televizora sniegumu, ko darbina Digital Crystal Clear, – ārkārtīgi spilgtus attēlus apvienojumā ar izsmalcinātu minimālistisku TV dizainu. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu jebkurā telpā.

  • 2900. sērijas Full HD LED televizors ar nelielu ekrānu

   Baudiet Philips 2900. sērijas LED televizora sniegumu, ko darbina Digital Crystal Clear, – ārkārtīgi spilgtus attēlus, izsmalcinātu minimālistisku TV dizainu. Izvēlieties šo televizoru savam mājoklim, lai gūtu neaizmirstamu skatīšanās baudījumu jebkurā telpā.

Kas notiek, kad dizaina filozofija met izaicinājumu tradicionālo televizoru pieņēmumiem?

Iepazīstinām ar

DesignLine

Atklājiet DesignLine
1. daļa

Iedvesma gūta

mūsdienu dizainā

Tas ir pievilcīgs gan ieslēgts, gan izslēgts — mūsu bezietvara stikla panelis maina televizora koncepciju, padarot to par kaut ko vairāk nekā tikai tehnoloģija un piešķirot tam mākslas priekšmeta vērtību. Atbalstiet to pret mansarda dzīvokļa sienu, novietojiet to savu klasisko interjera dizaina priekšmetu vidū vai iekariniet galerijā kopā ar modernās mākslas darbiem — tas vienmēr iekļausies jebkurā vidē.

Papildinformācija Aizvērt

Lietojiet slīdni vai zemāk esošās bultiņas.

2. daļa 3. daļa 4. daļa

Balstoties uz panākumiem, kādus iepriekšējo divu gadu laikā esam guvuši ar DesignLine, atzinām, ka 2013. gadā ir nepieciešams vēl drosmīgāks solis. Kā dizaina darba grupa esam tiekušies panākt visaptverošāku "iederības interjerā" risinājumu, kas īsteni iekļaujas mūsdienu sadzīves telpās, un visbeidzot esam nonākuši pie secinājuma, ka tas, kas vajadzīgs, lai lauztu tradicionālā televizora arhetipu, ir interjera plakne.

Dizaineriem sadarbībā ar inženieriem Brigē nācās atrast piemērotu stikla apdari, kas vislabāk atbilstu dizainam un vienlaikus joprojām nodrošinātu fantastisku augstākās kvalitātes televizora baudījumu. Vienmērīgā gradācija stikla apakšdaļā radīja to "peldošo" sajūtu, kādu vēlējāmies panākt.

Rods Vaits /Rod White/, vecākais radošais direktors

Rods Vaits /Rod White/, vecākais radošais direktors
5. daļa 6. daļa 7. daļa 8. daļa
Franks Retenbahers /Frank Rettenbacher/, vecākais produktu dizainers

Franks Retenbahers /Frank Rettenbacher/, vecākais produktu dizainers

Ar DesignLine mēs vēlējāmies izveidot sevišķi vienkāršu priekšmetu un atkāpties no nozarē pašreiz valdošās produktu valodas. Mēs vēlējāmies mainīt televizora koncepciju, proti, aizvietot to ar jaunu arhetipu un spēcīgu personību; vēlējāmies radīt televizoru bez balsta, bez statņa, bez redzama korpusa. Tikai viens stikla panelis bez salaidumiem pie sienas, tas arī viss.

Kad televizors ir izslēgts, mēs vēlējāmies izpludināt ekrāna robežas, lai tas nevainojami iekļautos jebkurā sadzīves interjerā. Nemanāma pāreja no melna uz caurspīdīgu rada maģisko peldošo izskatu, savukārt trīspusējā Ambilight šo efektu pastiprina.

Tas ir viens no lieliskākajiem brīžiem manā dizainera karjerā. Ir ļoti patīkami redzēt, kā tava uzskicētā vīzija tiek īstenota dzīvē; tehnoloģijas mums beidzot ļāva realizēt ideju, ko domās lolojām jau tik ilgu laiku.

9. daļa 10. daļa

Strādāju dzīves un darba priecīgu novatoru vidū. Un kopā mēs virzāmies uz vēl aizraujošāku sfēru, proti, DesignLine.

Tas līdzinās revolūcijai, taču katrā rokā ir sažņaugts 0,13 mm smalks lineāls.

Roberts Filipss /Robert Phillips/, zīmola radošais direktors

Roberts Filipss /Robert Phillips/, zīmola radošais direktors
11. daļa

DesignLine viedā uzstādīšana

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atbalstīt jauno televizoru pret sienu, iekarināt vai uz kaut kā uzlikt, it visam ir savs uzstādīšanas risinājums. Apmeklējiet mūsu ātrās uzstādīšanas pamācību tiešsaistē, lai palīdzēs vienkārši uzstādīt televizoru…

Viedā mijiedarbība

iPad

Tagad varat kopīgot fotoattēlus, videoklipus un citu saturu, bez vadiem, ar SimplyShare.

Kopīgojiet saturu no telpas telpā, no televizora uz televizoru (funkcija Multiroom)* vai pat atpakaļ savā viedierīcē, izmantojot funkciju Philips Wi-Fi Smart Screen un aplikāciju MyRemote.

* Pieejama no 2013. gada vasaras kā programmatūras atjauninājums, tikai no Philips televizora uz citu Philips televizoru, 2013. gada modeļi.

Papildinformācija Aizvērt Atklājiet DesignLine Uzzināt vairāk

Smart TV

Philips DesignLine Smart televizorā integrētais Wi-Fi savienojuma izveidi ar mājas tīklu padara ātru un vienkāršu, sniedzot iespēju mājās piekļūt visai satura bagātībai vai kopīgot to bez vadiem.

DesignLine komplektā ir mūsu jaunākā, intuitīvākā un vienkāršāk lietojamā viedā tālvadības pults. Iedomājieties visas parastās funkcijas, kādas sagaidāt, plus tastatūru vieglai teksta ievadīšanai pults otrā pusē un vienkāršu kursora navigāciju.

Papildinformācija Aizvērt Atklājiet DesignLine

Apbrīnojama attēla kvalitāte

Baudiet elpu aizraujošu attēla kvalitāti ar Full HD LED televizoru, pārliecinošu aktīvo 3D režīmu un trīspusējo Ambilight.

Atklājiet DesignLine

Philips Ambilight

Get Adobe Flash player

Godalgas

Mēs nemitīgi cenšamies mainīt izpratni par to, kas ir televizors. Un tas nav palicis nepamanīts.
Atklājiet mūsu godalgotos LED televizorus

Ambilight

Atbrīvojiet gaismu!

Salīdziniet produktus

Salīdziniet produktus

Pirms izvēlēties, skatiet visus produktus un salīdziniet tos

Sākt tūlīt  

Saņemt mūsu biļetenu

Ievadiet savu e-pasta adresi

Abonēt
Konfidencialitātes politika

Vai nepieciešams atbalsts?

Piekļūstiet mūsu apjomīgajai tiešsaistes atbalsta informācijai vai sazinieties ar mums.

Apmeklējiet atbalstu