Privātuma paziņojums Philips Sonicare

 

Pēdējās izmaiņas Privātuma paziņojumā veiktas 2017. gada 23. janvārī.

Philips Sonicare izmanto personas datus, kas apstrādāti vai iegūti no Philips Sonicare ierīces (-ēm) (“Ierīce(-es)”), un [Philips Sonicare] mobilās Lietotnes (“Lietotne”).
Šis Privātuma paziņojums attiecas uz personas datiem, kas iegūti no Ierīces (-ēm) un Lietotnes, kuras kontrolē Philips Consumer Lifestyle B.V., adrese: High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Nīderlandes Karaliste vai kāda no tās filiālēm (”Philips”). Šis ir paziņojums par mūsu Privātuma politiku, šis nav līgums vai vienošanās.

Savāktie un izmantotie dati

account data

Konta dati

Šie dati ietver lietotājvārdu, vārdu, e-pasta adresi, dzimumu, vecumu, valsti, reģionu, valodu un paroli.

 

Savāktie dati tiek izmantoti jūsu konta izveidošanai un pārvaldīšanai. Jums tiek nosūtīts iepazīšanās e-pasts, lai apstiprinātu jūsu lietotājvārdu un paroli, lai sazinātos, ja jums radušies kādi jautājumi un lai nosūtītu tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus, piemēram, ja mūsu pakalpojums uz laiku ir apturēts, uzlabojumu veikšanai. Mēs izmantosim jūsu reģistrācijas informāciju, lai izveidotu un apkalpotu jūsu kontu vai reģistrētu jūsu pirkumu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Data filled in by you

Jūsu ievadītie dati

Šie dati ietver jūsu uzstādītos mērķus attiecībā uz zobu tīrīšanu un elpas kvalitāti, atbildes uz aptaujas anketas jautājumiem, kontekstuālus jautājumus par jūsu mutes dobuma kopšanas ieradumiem un aktivitātēm.

 

Iegūtie dati tiek izmantoti, lai palīdzētu jums uzlabot jūsu zobu tīrīšanas un mutes dobuma higiēnas ieradumus un veiktu ilgstošas izmaiņas jūsu mutes dobuma veselībā. Mēs to paveicam, novērtējot progresu attiecībā uz jūsu noteikto mērķi un sniedzot jums ieteikumus par mutes dobuma kopšanu jūsu mērķu sasniegšanai.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Devices data

Ierīcē (-ēs) saglabātie dati

Lietojot Ierīci Philips Sonicare savienojamā zobu birste Ierīce fiksē papildu jūsu izmantotajam zobu birstes uzgalim un režīmam, zobu tīrīšanas laikā jūsu Ierīces lietošanu, piemēram, lietošanas ilgumu, akumulatora līmeni un sensora datus, piemēram, atrašanās vietu, kustību, spiedienu uz zobu birsti, un straumē to uz Lietotni. Dati ietver arī šādu informāciju - unikālais Lietotāja Ierīces numurs, jūsu Ierīces (-ču) IP adrese, mobilās interneta pārlūkprogrammas veids un jūsu izmantotā operētājsistēma, sesija un lietojuma dati, kas ietver informāciju par to, kā jūs lietojat Ierīci (-ces).

 

 • Iegūtie dati tiek izmantoti, lai sekotu līdzi jūsu zobu tīrīšanai un sinhronizētu datus ar jūsu personalizēto 3D mutes dobuma karti Sonicare lietotnē, nodrošinātu jums pielāgotu programmu, kas nekavējoties norādītu uz nenotīrītajām vietām, sekotu līdzi jūsu zobu birstes uzgaļa efektivitātei un ziņotu, kad uzgalis ir jānomaina.

 

Ja jūs lietojat Ierīci Philips Sonicare elpas analizētājs, tā ieraksta jūsu Ierīces lietošanas datus, piemēram, lietošanas ilgumu, akumulatora līmeni, un sensora datus, kas ietver baktēriju blakusproduktu gāzes (VSC) un mutes mitrumu un straumē to uz Lietotni. Dati ietver arī šādu informāciju - unikālais Lietotāja Ierīces numurs, jūsu Ierīces (-ču) IP adrese, mobilās interneta pārlūkprogrammas veids un jūsu izmantotā operētājsistēma, sesija un lietojuma dati, kas ietver informāciju par to, kā jūs lietojat Ierīci (-ces).

 

 • Savāktie dati tiek izmantoti, lai sniegtu jums reāllaika elpas kvalitātes rezultātus, sekotu līdzi jūsu ieradumiem un sniegtu personalizētu apmācību un izglītotu, lai uzlabotu jūsu elpas rezultātus un mutes dobuma kopšanas paradumus.
 • Savāktie dati sniedz informāciju par to, kā jūs Ierīci (-ces) lietojat. 
Lasīt vairākLasīt mazāk
Cookies

Sīkdatnes

Lietotne izmanto sīkdatnes vai līdzīgas tehnikas. Dati ietver unikālo Lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces (-ču) IP adresi, mobilā interneta pārlūkprogrammu vai izmantoto operētājsistēmu un lietošanas datus, kas ir informācija par to, kā jūs izmantojat Lietotni.

 

Mēs izmantojam šādas sīkdatnes:

 

Nepieciešamās Sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu.

 

Analītiskās Sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums analizēt tīmekļa vietnes lietošanu, kas ļauj izmērīt un uzlabot mūsu tīmekļa vietņu darbību.

 

Sociālie Mediji

Šīs sīkdatnes ļauj jums savienoties ar jūsu sociālajiem tīkliem un lasīt atsauksmes.

 

Mērķtiecīgas Reklāmas Sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj jums savienoties ar jūsu sociālajiem tīkliem un lasīt atsauksmes.

 

 • Šie dati var tikt izmantoti, lai noskaidrotu, kuras no Lietotnes sadaļām jūs interesē, lai sekotu tam, kā jūs Lietotni izmantojat, lai uzlabotu jūsu Lietotnes izmantošanas pieredzi vai dalītos ar sociālo mediju saturu. Tāpat sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Lietotnes funkciju pareizu darbību.
 • Iegūtie dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu jums Lietotnes funkcijas.
 • Tāpat savāktie dati sniedz informāciju par to, cik bieži jūs izmantojat un apmeklējat Lietotni un Ierīci (-es).
 • Papildu informācijai attiecībā uz sīkdatnēm, ko izvietojuši sociālie mediji un iespējamajiem datiem, ko tie apkopo – skatīt pašu sociālo mediju privātuma paziņojumā (-os). Zemāk norādītas Philips visbiežāk izmantoto Sociālo mediju kanālu privātuma paziņojumi:

 

Facebook

Google+

Twitter

Pinterest

LinkedIn

YouTube

Instagram

Vine

Lasīt vairākLasīt mazāk
Location data

Atrašanās vietas dati

Kad jūs atļaujat piekļuvi jūsu atrašanās vietas datiem, mēs varam iegūt informāciju par jūsu mobilās ierīces ģeogrāfisko atrašanās vietu.

 

 • Kad jūs izmantojat funkciju Atbalsta lapā ‘Atrast man tuvāk esošo Philips’, jums tiek pieprasīts dalīties ar Philips ar saviem atrašanās vietas datiem. Pamatojoties uz jūsu atrašanās vietas datiem, jums tiks sniegtas norādes par jums tuvāk esošo veikalu vai norādīti jūsu valsts klientu atbalsta kontakti.
Lasīt vairākLasīt mazāk
Combined data

Kombinētie dati

Šie dati ietver Konta datus, datus, ko aizpildījāt jūs, Datus par Ierīci (-ēm), Sīkdatnes, Atrašanās vietas datus un datus, ko Philips savāc, kamēr jūs lietojat Philips Lietotni un Ierīci (-es), kas ietver:

 

 • Dati par to, kā jūs izmantojat Philips digitālos kanālus, kā, piemēram, sociālos medijus, mājaslapas, e-pastus, lietotnes un saistītos produktus. Šie dati var ietvert: IP adresi, sīkdatnes, informāciju par ierīci, komunikācijas rādītājus, kad jūs izmantojat klikšķus un pieskārienus, atrašanās vietas informāciju, jūsu apmeklētās mājaslapas u.c.
 • Kombinētie dati tiek analizēti un izmantoti, lai nodrošinātu jums Philips Sonicare pakalpojumus, piemēram, sekotu jūsu zobu tīrīšanas ieradumiem un sinhronizētu jūsu personalizēto 3D mutes dobuma karti Sonicare lietotnē, lai nodrošinātu jums pielāgotu programmu, nekavējoties norādot uz vietām, kas nav notīrītas, sekotu līdzi jūsu zobu birstes uzgaļa efektivitātei un ziņotu, kad to nepieciešams nomainīt, analizētu elpas kvalitātes rādītājus, sniegtu ieskata informāciju un apmācību. Mēs varam šos datus apkopot, noņemot individuālos personas datus, lai sagatavotu materiālu publikācijām, prezentācijām, atskaitēm un cita veida (mārketinga) komunikācijām, kuras varam izmantot gan iekšējiem, gan ārējiem mērķiem.
 • Ja izvēlaties saņemt reklāmas paziņojumus - izvēlētus atbilstoši jūsu vēlmēm un uzvedībai  - par Philips produktiem, pakalpojumiem, notikumiem un reklāmas pasākumiem, mēs varam sazināties ar jums, nosūtot reklāmas paziņojumus e-pastā, pa telefonu un citiem digitālajiem kanāliem, kā, piemēram, Mobilajām lietotnēm un sociālajiem medijiem. Lai pielāgotu reklāmas materiālus jūsu vēlmēm un uzvedībai un nodrošinātu labāko personalizēto pieredzi, mēs iespējams analizēsim un apkoposim jūsu personas datus.
 • Mēs izmantojam šos datus, lai palīdzētu uzlabot Lietotnes, Ierīces (-ču) un mūsu produktu un pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietošanu un, lai izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus.
 • Informāciju, ko esam ieguvuši no jums, mēs varam apkopot un dalīties tajā ar citiem Philips Grupas uzņēmumiem un trešajām pusēm.
Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.
Lasīt vairākLasīt mazāk
Third parties
Trešās puses

Philips var izmantot trešās puses, lai nodrošinātu šādus pakalpojumus:

 

IT pakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklojumu, glabāšanu, transakciju pakalpojumus un/vai ar to saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas, lai Lietotne vai sniegtie pakalpojumi funkcionētu.

 

Mākoņpakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina datu uzglabāšanas pakalpojumus. Philips apņemas glabāt jūsu personas datus jūsu reģionā, izmantojot mākoņpakalpojumus  Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 

Maksājumi

Šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā finanšu datus saistībā ar pirkumiem Lietotnē.

 

Philips pieprasa šiem pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt salīdzināmu aizsardzības līmeni personas datiem, ko tiem sniedz Philips, lai apstrādātu jūsu personas datus, tādējādi nodrošinot augstākminēto pasākumu īstenošanu, un Philips sniedz piekļuvi personas datu minimumam, kas tiem nepieciešams, lai nodrošinātu noteiktu pakalpojumu.
 

Ja Philips ļauj trešajai pusei veikt jūsu personas datu pārsūtīšanu ārpus jūsu ģeogrāfiskā reģiona, mēs veiksim pasākumus, lai aizsargātu jūsu privātuma tiesības, izmantojot līguma nosacījumus vai citus līdzekļus, kas sniedz salīdzināmu aizsardzības līmeni laikā, kamēr informāciju apstrādā mūsu izvēlētās trešās puses.

 

Philips izpaudīs personas datus vienīgi saskaņā ar šo privātuma paziņojumu un/vai, kad to pieprasa likums.

 

Dažkārt Philips kādu no biznesiem vai daļu no tā pārdod citiem uzņēmumiem.  Šāda īpašumtiesību maiņa var ietvert to jūsu personas datu, kam ir tieša saistība ar šo uzņēmumu, nodošanu uzņēmumam, kas šo biznesu iegādājas.

Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Eiropā, ASV, Latīņamerikā, Tokijā vai Sidnejā un Ķīnā.

 
Spacer
 

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkumiem Lietotnē.

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

Philips Sonicare service Providers

These providers deliver specific services for Philips Sonicare such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

Lasīt vairākLasīt mazāk
Choices and rights

Izvēles un tiesības

Lūdzu, sūtiet e-pastu uz privacy@philips.com lai izmantotu savas izvēles iespējas un tiesības:

 

 • Piekļuve
  Jūs jebkurā brīdī drīkstat pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem.
 • Labojuma pieprasījums
  Jūs jebkurā brīdī drīkstat pieprasīt veikt labojumus jūsu personas datos.
 • Nepiekrišana
  Jūs jebkurā brīdī drīkstat nepiekrist jūsu personas datu apstrādei.
 • Jautājumi vai sūdzības
  Jūs jebkurā brīdī drīkstat sazināties ar mums, ja ir radušies kādi jautājumi, sūdzības, bažas vai ierosinājumi.
 • Piekrišanas atsaukšana
  Jūs viegli varat atsaukt piekrišanu (piemēram, atteikties no mūsu mārketinga pakalpojumiem, izmantojot pogu ’atrakstīties’, kas atrodas katra mūsu nosūtītā e-pasta apakšā).
 • Dzēšana
  Ja pieejams, jūs jebkurā brīdī drīkstat pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 • Tiesības uz datu pārnesamību
  Jums ir tiesības saņemt savus personas datus, kurus jūs esat mums snieguši, strukturētā, plaši izmantojamā un mašīnlasāmā formātā un jums ir tiesības nodot šos datus citam datu pārzinim.
 • Tiesības ierobežot datu apstrādi
  Ja iespējams, jūs varat pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu.

 

Lasīt vairākLasīt mazāk
We protect your personal data
Mēs aizsargājam jūsu personas datus

Mēs apzināmies savu atbildību un nopietni uztveram pienākumu aizsargāt datus, ko uzticat Philips, no to nozaudēšanas, ļaunprātīgas izmantošanas vai nesankcionētas piekļuves. Philips pielieto dažāda veida drošības tehnoloģijas un organizatoriskās procedūras, lai palīdzētu jūsu datus nosargāt. Piemēram, mēs nodrošinām piekļuves kontroles, izmantojam ugunsmūrus, šifrēšanu un lietojam drošus serverus. Ja jūs izlemjat dzēst savu profilu, mēs uzglabāsim jūsu datus 2 gadus  pēc jūsu profila dzēšanas, pēc tam jūsu dati tiks dzēsti.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Special information for parents
Īpaša informācija vecākiem

Philips Sonicare mērķauditorija nav bērni, kas jaunāki par 13 , tomēr Philips politika ir atbilst likumiem, kas paredz vecāku vai aizbildņu piekrišanu pirms bērnu personas datu savākšanas, izmantošanas vai atklāšanas.

 

Gadījumā, ja vecākam vai aizbildnim kļūst zināms, ka viņa bērns, kas nav sasniedzis 13 gadu vecumu, ir sniedzis mums savus personas datus, lūdzu, sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz privacy@philips.com. Ja mums kļūs zināms, ka bērns, kas nav sasniedzis 13 gadu vecumu, sniedzis mums savus personas datus, mēs dzēsīsim šādus datus no mūsu datnēm.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Local specific information
Lokāli specifiska informācija: Kalifornijas štata privātuma tiesības

Kalifornijas štata Civillikuma sadaļa 1798.83 paredz tiesības mūsu klientiem, kas ir Kalifornijas rezidenti, pieprasīt un saņemt no mums reizi gadā bez maksas informāciju par personīgo informāciju (ja tāda ir), ko esam snieguši trešajām pusēm tiešos mārketinga nolūkos iepriekšējā kalendārā gada periodā. Ja piemērojams, šī informācija ietvertu personīgās informācijas kategoriju sarakstu, ko esam snieguši, kā arī vārdus un adreses visām trešajām pusēm, kam esam iepriekšējā gada periodā šo informāciju snieguši. Ja jūs esat Kalifornijas rezidents un vēlētos veikt šādu pieprasījumu, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz adresi: privacy@philips.com.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice
Izmaiņas Privātuma paziņojumā

Philips sniegtie pakalpojumi bez iepriekšēja paziņojuma var laiku pa laikam mainīties. Tas ir iemesls, kāpēc paturam tiesības šajā Privātuma paziņojumā laiku pa laikam veikt izmaiņas vai papildinājumus.

 

Mēs mudinām jūs bieži pārskatīt mūsu Privātuma paziņojumu, lai jums būtu zināma jaunākā tā versija.

 

Jaunais Privātuma paziņojums stājas spēkā pēc tā ievietošanas, ja nepiekrītat labotajam paziņojumam, jums jāveic izmaiņas savās izvēlnēs vai jāapsver iespēja pārtraukt Lietotni izmantot. Turpinot piekļūt vai izmantot mūsu pakalpojumus pēc tam, kad šīs izmaiņas ir stājušās spēkā, jūs apliecināt, ka esat informēts par izmaiņām Privātuma paziņojumā.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Contact

Mūsu kontakti

Jūs varat ar mums sazināties, sūtot e-pastu uz: privacy@philips.com.

Tiesības iesniegt sūdzību

Ja jums šķiet, ka jūsu personas dati tiek prettiesiski apstrādāti, jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai