Philips Sonicare for Kids paziņojums par konfidencialitāti

Šis Paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi tika atjaunināts 2018. gada 26. martā.

Philips Sonicare for Kids nodrošina pakalpojumus, kas sniedz padomus vecākiem, lai palīdzētu uzlabot un uzraudzīt bērnu zobu tīrīšanas paradumus, sniedz personalizētu informāciju par zobu tīrīšanu, pamatojoties uz bērnu zobu tīrīšanas datiem, kā arī citus pakalpojumus (turpmāk — „Pakalpojumi”) lietotājiem visā pasaulē. Šis Paziņojums par konfidencialitāti ir paredzēts, lai palīdzētu Jums izprast mūsu privātuma praksi, kad izmantojat mūsu Pakalpojumus, tai skaitā to, kādus datus mēs apkopojam, kāpēc mēs tos apkopojam un kā mēs tos izmantojam, kā arī Jūsu individuālās tiesības.

 

Philips Sonicare for Kids izmanto Philips Sonicare for Kids zobu sukas roktura ar Bluetooth ierīci(-ēm) (turpmāk — „Ierīce”) un/vai Philips Sonicare for Kids mobilās lietotnes (turpmāk — „Lietotne”) apkopotos vai apstrādātos datus.

 

Šis Paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz Ierīces un/vai Lietotnes apkopotajiem vai apstrādātajiem personas datiem, ko kontrolē vai pārvalda „Koninklijke Philips N.V.” vai jebkura tā filiāle vai meitasuzņēmums (turpmāk — „Philips”, „mūsu”, „mēs” vai „mums”).

 

Lūdzu, izlasiet arī mūsu Paziņojumu par sīkfailiem un Lietošanas noteikumus, kuros aprakstīti noteikumi, saskaņā ar kuriem Jūs izmantojat mūsu Pakalpojumus.

Kādi personas dati tiek apkopoti un kādiem mērķiem tas tiek darīts

 

Mēs saņemam vai apkopojam personas datus, kā detalizēti aprakstīts tālāk, kad nodrošinām mūsu Pakalpojumus, tai skaitā, kad Jūs piekļūstat, lejupielādējat, instalējat Ierīci vai Lietotni vai izmantojat mūsu Pakalpojumus. Mēs varam izmantot šos personas datus, lai nodrošinātu Jūsu pieprasītos Pakalpojumus saskaņā ar līgumu, lai sniegtu, nodrošinātu, uzlabotu, pielāgotu, atbalstītu un reklamētu mūsu Pakalpojumus, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, vai izpildītu juridisku pienākumu, kas var uz mums attiekties. Ja nevēlaties, lai apkopojam un apstrādājam Jūsu personas datus, Jūs nevarat izmantot Pakalpojumus.

account data

Sensitīvi personas dati

Pirms sensitīvu personas datu apkopošanas mēs informēsim Jūs un lūgsim skaidru Jūsu piekrišanu. Šie dati ietver Jūsu bērna zobu tīrīšanas datus, kurus mēs apkoposim tikai pēc Jūsu skaidras piekrišanas saņemšanas. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, neietekmējot saskaņā ar piekrišanu veiktās apstrādes likumību pirms piekrišanas atsaukšanas.

 

Mēs lūdzam Jūs nesūtīt un neizpaust mums jebkādus sensitīvus personas datus (piemēram, sociālās apdrošināšanas numurus, ar rasi vai etnisko piederību saistītu informāciju, politiskos, reliģiskos vai citus uzskatus, veselības datus, biometriskos datus vai ģenētikas īpašības, kriminālo sodāmību vai dalību arodbiedrībā) Lietotnē vai ar tās starpniecību vai citā veidā.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Konta dati

Mēs apkopojam Jūsu personas datus, kad Jūs izveidojat kontu. Jūs varat pieteikties Lietotnē, izmantojot MyPhilips kontu vai savu sociālā tīkla profilu. Mūsu apkopotie personas dati var ietvert Jūsu lietotājvārdu, profila fotoattēlu, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, dzimumu, dzimšanas datumu / vecumu, valsti, valodu, jaunāko Twitter ziņu, profila vietrādi URL, sociālā tīkla profilu, atrašanās vietu un paroli.

 

  • Apkopotie personas dati tiek izmantoti, lai izveidotu un pārvaldītu Jūsu kontu. Jūs varat izmantot savu kontu, lai droši pieteiktos lietotnē. Ja izveidosiet MyPhilips kontu, lai pieteiktos lietotnē, mēs nosūtīsim Jums e-pasta ziņu ar aicinājumu apstiprināt lietotājvārdu un paroli, lai sazinātos ar Jums, atbildot uz Jūsu jautājumiem, lai nosūtītu Jums tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus vai tiešus tirgvedības paziņojumus, ja esat tiem pieteicies. Jūs varat arī izmantot savu MyPhilips kontu, lai pasūtītu Philips produktu vai pakalpojumu, piedalītos akcijā vai spēlē, piedalītos ar Philips akciju saistītā aktivitātē sociālajā tīklā (piemēram, nospiežot „Patīk” vai „Dalīties”) un piedalītos produktu izmēģinājumos vai aptaujās.

 

Lasīt vairākLasīt mazāk
Data filled in by you

Citi norādītie dati

Šie dati ietver Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, unikālo ID un dzimumu.

 

  • Apkopotie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Jums informāciju par mūsu jaunākajiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī citām iespējām un attīstību, ko piedāvā Philips. Datus var arī izmantot, lai atgādinātu Jums par sukas galviņas maiņu. Informēšana tiek veikta e-pastā un/vai ar pašpiegādes paziņojumu palīdzību.
Lasīt vairākLasīt mazāk

Ierīces dati

Mēs varam apkopot ierīces informāciju, kad Jūs instalējat, piekļūstat vai izmantojat Ierīci. Tas ietver informāciju par Jūsu Ierīci, tai skaitā unikālo lietotāja ierīces numuru. Mēs arī apkopojam sesijas un lietojuma datus, kas ir saistīti ar Jūsu Ierīces lietojumu.

 

Ja Jūs izmantojat Philips Sonicare for Kids zobu sukas rokturi ar Bluetooth Ierīci, Ierīce reģistrē informāciju par Jūsu bērna veikto zobu tīrīšanu, kā arī sukas roktura datus, un nosūta šo informāciju Lietotnei. Savienojot Philips Sonicare zobu suku(-as) ar Lietotni, Lietotne izmantos sukas roktura datus, lai uzņemtu zobu tīrīšanas laiku — divas minūtes —, un šajā laikā interaktīva zobu tīrīšanas spēle mudina Jūsu bērnus tīrīt zobus. Lietotne izmantos šos datus, lai palīdzētu vecākiem pārvaldīt, uzturēt, uzraudzīt vai iedrošināt bērnu zobu tīrīšanas paradumus un sniegtu personalizētu informāciju par zobu tīrīšanu, kā arī sasniegumiem, pamatojoties uz bērnu zobu tīrīšanas datiem. Ja nav sniegta netieša vecāku piekrišana, šai funkcijai izmantotie dati tiek glabāti tikai Jūsu ierīces Lietotnē. Šie dati ietver arī unikālo lietotāja Ierīces numuru, sesijas un lietojuma datus, kas klasificējami kā informācija par Jūsu Ierīces(-ču) lietojumu.

 

Apkopotie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Lietotnes pakalpojumu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Cookies

Sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, etiķetes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai sniegtu, nodrošinātu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu mūsu Pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt Jūsu mobilo ierīci un apkopot Jūsu personas datus, tai skaitā Jūsu unikālo lietotāja Ierīces numuru, Jūsu mobilās ierīces IP adresi, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu vai Jūsu izmantoto operētājsistēmu, sesijas un lietojuma datus vai ar pakalpojumu veiktspēju saistītu informāciju, kas klasificējama kā informācija par Jūsu Lietotnes lietojumu.

 

Lai iegūtu papildinformāciju par šajā Lietotnē izmantotajiem sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām, lūdzu, izlasiet mūsu Paziņojumu par sīkfailiem, kas atrodams Lietotnes privātuma iestatījumu sadaļā.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Location data

Atrašanās vietas dati

Kad Jūs atļaujat piekļuvi atrašanās vietas datiem, mēs varam apkopot Jūsu mobilās ierīces ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus. Jūs varat jebkurā brīdī bloķēt ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu apkopošanu, atverot Jūsu Lietotnes vai mobilās ierīces iestatījumu sadaļu.

Darījumu informācija

Ja Jūs maksājat par mūsu Pakalpojumiem, mēs varam saņemt informāciju un apstiprinājumus, piemēram, maksājumu kvītis, tai skaitā no lietotņu veikaliem vai citām trešajām pusēm, kas apstrādā Jūsu maksājumu.

 

Klientu atbalsts

Jūs varat mums sniegt informāciju saistībā ar Jūsu Pakalpojumu lietojumu, tai skaitā Jūsu saziņu ar „Philips”, un to, kā sazināties ar Jums, lai mēs varētu sniegt Jums klientu atbalstu. Mēs sniedzam un nodrošinām mūsu Pakalpojumus, tai skaitā klientu atbalstu, kā arī mūsu Pakalpojumu uzlabošanu, koriģēšanu un pielāgošanu. Mēs arī izmantojam Jūsu informāciju, lai atbildētu Jums, kad Jūs ar mums sazināties.

Combined data

Apvienotie dati

Mēs varam apvienot Jūsu personas datus, tai skaitā konta datus, citus Jūsu norādītos datus, Ierīces datus, sīkfailus, atrašanās vietas datus, datus, kas apkopoti, Jums veicot saziņu un izmantojot „Philips” digitālos kanālus, piemēram, sociālos tīklus, tīmekļa vietnes, e-pasta ziņas, lietotnes un savienotos produktus, IP adresi, sīkfailus, ierīces informāciju, paziņojumus, uz kuriem Jūs noklikšķināt vai kam pieskaraties, atrašanās vietas datus un Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes.

 

Apkopotie dati tiek analizēti un izmantoti, lai nodrošinātu Jums Pakalpojumus, piemēram, nosūtītu Jums atgādinājumus par Philips Sonicare for Kids zobu sukas galviņas nomaiņu, nodrošinātu Lietotnes iekšējās operācijas un palīdzētu mums uzlabot Lietotnes, Ierīces un Pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus.

 

Ja Jūs piesakāties saņemt reklāmas paziņojumus par „Philips” produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, kas Jūs varētu interesēt, pamatojoties uz Jūsu preferencēm un darbībām tiešsaistē, mēs varam Jums nosūtīt tirgvedības un reklāmas paziņojumus ar e-pasta, tālruņa un citu digitālo kanālu, piemēram, mobilo lietotņu un sociālo tīklu, starpniecību. Lai varētu pielāgot paziņojumus Jūsu preferencēm un darbībām un nodrošinātu Jums atbilstošāku un personalizētu informāciju, mēs varam analizēt un apvienot Jūsu personas datus. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties un pārtraukt šādu paziņojumu abonēšanu.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Atļaujas

Lietotne var prasīt Jūsu atļauju piekļūt Jūsu tālrunim, sensoriem (piemēram, kamerai, Wi-Fi, ģeogrāfiskās atrašanās vietas datiem vai Bluetooth) vai citiem datiem (piemēram, fotoattēliem, kalendāram vai kontaktiem) Jūsu mobilajā tālrunī.

 

  • Mēs izmantojam šādus datus tikai tad, kad tie ir nepieciešami, lai nodrošinātu Jums Pakalpojumus, un kad Jūs esat sniedzis skaidru piekrišanu.

 

  • Reizēm atļauja ir Jūsu mobilās ierīces operētājsistēmu tehnisks priekšnosacījums. Tādā gadījumā Lietotne var prasīt Jūsu atļauju piekļūt šādiem sensoriem vai datiem, tomēr mēs neapkoposim šādus datus, ja vien tas nebūs nepieciešams, lai nodrošinātu Jums Lietotnes Pakalpojumu, un tikai tad, kad Jūs būsiet sniedzis piekrišanu.
Lasīt vairākLasīt mazāk
Third parties

Ar ko tiek kopīgoti personas dati?

 

„Philips” var izpaust Jūsu personas datus trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, darījumu partneriem vai citām trešajām pusēm saskaņā ar šo Paziņojumu par privātumu un/vai piemērojamiem tiesību aktiem.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai tie palīdzētu mums sniegt, nodrošināt, uzlabot, izprast, atbalstīt un reklamēt mūsu Pakalpojumus.

 

Mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar tālāk norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem

 

  • IT pakalpojumu un mākoņpakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas, darījumu pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas Lietotnes darbībai vai Pakalpojumu nodrošināšanai.

„Philips” prasa tā pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt pienācīgu Jūsu personas datu aizsardzības līmeni, kas ir līdzīgs mūsu nodrošinātajam līmenim. Mēs prasām mūsu pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt Jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai konkrētajiem iepriekš minētajiem mērķiem, lai iegūtu piekļuvi minimālajam datu apjomam, kas tiem nepieciešams noteikta pakalpojuma sniegšanai, un lai aizsargātu Jūsu personas datu drošību.

Citas trešās puses

„Philips” var arī sadarboties ar trešajām pusēm, kas apstrādā Jūsu personas datus saviem mērķiem. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet to paziņojumus par konfidencialitāti, jo tajos ietverta informācija par privātuma praksi, tai skaitā to, kāda veida personas datus šīs puses apkopo, kā tie tiek izmantoti, apstrādāti un aizsargāti.

 

Ja „Philips” kopīgo personas datus ar trešo pusi, kas izmanto Jūsu personas datus saviem mērķiem, pirms Jūsu personas datu kopīgošanas „Philips” informē Jūs un/vai iegūst Jūsu piekrišanu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

 

„Philips” reizēm pārdod uzņēmumu vai uzņēmuma daļu citam uzņēmumam. Šāda īpašumtiesību nodošana var ietvert Jūsu tieši ar attiecīgo uzņēmumu saistīto personas datu nodošanu pircēja uzņēmumam. Visas mūsu tiesības un pienākumus saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti „Philips” var brīvi piešķirt jebkurai mūsu filiālei saistībā ar uzņēmumu apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu saskaņā ar tiesību aktiem vai citā veidā, un mēs varam nodot Jūsu personas datus jebkurai mūsu filiālei, tiesību pārņēmējam vai jaunam īpašniekam.

 

Pārrobežu nodošana

Jūsu personas dati var tikt uzglabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mēs darbojamies vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot Pakalpojumus, Jūs piekrītat informācijas nodošanai (ja tā nepieciešama) valstīs ārpus Jūsu mītnes valsts, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no Jūsu valstī piemērojamiem noteikumiem. Noteiktos gadījumos tiesas, tiesību aizsardzības iestādes, regulatīvās aģentūras un drošības iestādes var būt tiesīgas piekļūt Jūsu personas datiem.

 

Ja Jūs atrodaties EEZ, Jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu filiālēm vai pakalpojumu sniedzējiem valstīs ārpus EEZ, ko Eiropas Komisija atzinusi kā tādas, kas nodrošina pienācīgu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem (pilnais valstu saraksts ir pieejams šeit http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm. Attiecībā uz datu nosūtīšanu no EEZ uz valstīm, ko Eiropas Komisija nav atzinusi par piemērotām, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, mūsu saistošos korporatīvos noteikumus attiecībā uz klientu, piegādātāju un darījumu partneru datiem un/vai Eiropas Komisijas pieņemtās līguma standartklauzulas, lai aizsargātu Jūsu personas datus. Jūs varat iegūt to kopijas, noklikšķinot uz iepriekš norādītās saites vai rakstot uz e-pasta adresi privacy@philips.com.

 

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Mēs saglabāsim Jūsu personas datus, cik ilgi nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā mērķi(-us), kuriem šie dati ir apkopoti. Kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai noteiktu mūsu saglabāšanas periodus, ietver: (i) laika posmu, kurā Jūs izmantojat Lietotni un Pakalpojumus; (ii) vai ir juridisks pienākums, kas attiecas uz mums; (iii) vai saglabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu juridisko pozīciju (piemēram, saistībā ar piemērojamo noilgumu, tiesvedību vai regulatīvajām izmeklēšanām).

Lasīt vairākLasīt mazāk
Choices and rights

Jūsu izvēle un tiesības

Ja Jūs vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai piekļūtu personas datiem, ko Jūs iepriekš esat mums norādījis, tos labotu, dzēstu, ierobežotu vai iebilstu pret to apstrādi vai vēlaties iesniegt pieprasījumu saņemt Jūsu personas datu elektronisko eksemplāru ar mērķi nosūtīt tos citam uzņēmumam (ciktāl šādas datu pārnesamības tiesības paredz piemērojamie tiesību akti), Jūs varat ar mums sazināties, rakstot uz e-pasta adresi privacy@philips.com. Mēs atbildēsim uz Jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

 

Savā pieprasījumā, lūdzu, skaidri norādiet, kādiem personas datiem Jūs vēlaties piekļūt, tos labot, dzēst, ierobežot vai iebilst pret to apstrādi. Jūsu aizsardzības nolūkā mēs varam izpildīt tikai pieprasījumus attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar Jūsu kontu, Jūsu e-pasta adresi vai citu konta informāciju, ko Jūs izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un mums var būt nepieciešams pirms Jūsu pieprasījuma izpildes pārbaudīt Jūsu identitāti. Mēs centīsimies izpildīt Jūsu pieprasījumu, tiklīdz tas būs iespējams.

 

Lūdzu, ņemiet vērā — ja Jūs izmantosiet savas izvēles iespējas un tiesības (dažas no tām), Jūs, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Pakalpojumus.

Lasīt vairākLasīt mazāk
We protect your personal data

Kā mēs aizsargājam Jūsu personas datus

Mēs nopietni uztveram mūsu pienākumu aizsargāt datus, ko Jūs esat uzticējis „Philips”, pret netīšu vai nepilnvarotu pārveidošanu, pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi. „Philips” izmanto dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, lai palīdzētu aizsargāt Jūsu datus. Šajā nolūkā mēs cita starpā īstenojam piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošus protokolus.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Special information for parents

Īpaša informācija vecākiem

Pakalpojumi nav paredzēti bērniem, kā definēts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. „Philips” politika paredz nodrošināt atbilstību tiesību aktiem, kad tajos noteikts, ka pirms bērnu personas datu apkopošanas, izmantošanas vai izpaušanas nepieciešams iegūt vecāku vai aizbildņu atļauju. Mēs apņemamies aizsargāt bērnu privātuma vajadzības un mudinām vecākus un aizbildņus aktīvi sekot līdzi savu bērnu interesēm un darbībām tiešsaistē.

 

Ja vecāks vai aizbildnis uzzina, ka viņa bērns ir norādījis mums savus personas datus bez viņa piekrišanas, lūdzu, rakstiet mums uz e-pasta adresi privacy@philips.com. Ja mēs konstatēsim, ka bērns ir norādījis mums savus personas datus, mēs izdzēsīsim viņa datus no mūsu reģistra.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Local specific information

Vietējā mērogā piemērojama informācija: Jūsu privātuma tiesības Kalifornijā (tikai ASV)

Kalifornijas Civiltiesību sadaļa 1798.83 ļauj mūsu klientiem, kuri ir Kalifornijas iedzīvotāji, reizi gadā pieprasīt no mums un bez maksas iegūt informāciju par personas informāciju (ja tāda ir), ko esam snieguši trešajām pusēm virzītās tirgvedības nolūkiem iepriekšējā kalendārajā gadā. Ja piemērojams, šajā informācijā jābūt iekļautam kopīgotās personas informācijas kategoriju sarakstam un visu trešo pušu nosaukumiem un adresēm, ar kurām mēs kopīgojām informāciju iepriekšējā kalendārajā gadā. Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties veikt šādu pieprasījumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu privātuma tīmekļa vietni: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice

Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti

Mūsu Pakalpojumi ik pa laikam var mainīties, Jūs par to iepriekš nebrīdinot. Šajā nolūkā mēs paturam tiesības ik pa laikam grozīt vai atjaunināt Paziņojumu par konfidencialitāti. Kad mēs atjaunināsim šo paziņojumu par konfidencialitāti, mēs mainīsim arī šī Paziņojuma par konfidencialitāti augšpusē norādīto datumu.

 

Mēs iesakām Jums regulāri pārskatīt šī Paziņojuma par konfidencialitāti jaunāko versiju.

 

Jaunais Paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā uzreiz pēc tā publicēšanas. Ja nepiekrītat papildinātajam paziņojumam, jums jāmaina savas preferences vai jāpārtrauc mūsu Pakalpojumu izmantošana. Turpinot piekļūt mūsu pakalpojumiem vai izmantot tos pēc šo izmaiņu stāšanās spēkā, jūs apstiprināt, ka esat informēts un piekrītat grozītajam Paziņojumam par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Contact

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo Paziņojumu par konfidencialitāti vai veidu, kādā „Philips” izmanto Jūsu personas datus, lūdzu, rakstiet mūsu datu aizsardzības inspektoram uz e-pasta adresi privacy@philips.com. Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kas ir kompetenta Jūsu valstī vai reģionā.

 

Koninklijke Philips N.V.

High Tech Campus 5

5656AE, Eindhoven

Nīderlande