1
Šis ir laiks ģimenei

Laiks ģimenei.
Laiks būt kopā.

Ģimene vienmēr ir bijusi vissvarīgākā, neatkarīgi kāds ir tavs ikdienas ritms. Jaunā realitāte ir padarījusi ģimeni vēl tuvāku un katru dienu rada jaunus izaicinājumus. Mēs gatavojam katru dienu. Mēs tīrām katru dienu. Katru dienu mums ir nepieciešams savstarpējs atbalsts, lai pielāgotos jaunajam ritmam.


Ļauj Philips ierīcēm padarīt ikdienu patīkamāku, lai tu varētu pilnībā koncentrēties uz to, kas patiesībā ir svarīgs.

Laiks rotaļām uz grīdas...

Grīda ir ideālākā vieta mājā, kur dauzīties, atpūsties, spēlēt dažādas spēles vai uzbūvēt māju no krēsliem. Mēs parūpēsimies par tās ērtu uzkopšanu, lai katra jauna ideja būtu ātri īstenojama. Šis ir īstais laiks rotaļām uz grīdas!

Laiks atklāt jaunas garšas...

Virtuve ir mājas sirds. Šo īpašo laiku var izmantot, lai kopīgi gatavotu. Kopābūšana un jaunas garšas sniegs daudz vitamīnu, enerģiju un prieka.

Laiks dziļai ieelpai...

Piesārņojums un alergēni no ārpuses iekļūst telpās caur atvērtām durvīm, logiem un dabisko ventilāciju, taču, pateicoties Philips gaisa attīrītājam, gaiss tavās mājās var būt tīrs. Ieelpo dziļāk, šis is tavs laiks! 

Laiks ieviest kārtību...

Kad pēdējoreiz tev bija laiks sakārtot skapi? Izmanto iespēju, lai atsvaidiznātu garderobi. Ir tik patīkami uzvilkt sen aizmirstu kleitu un pielaikot mīļākās vasaras kurpes! Tas liks pasmaidīt visai ģimenei.