1
Prece

Kā novērst smaganu iekaisumu un mazināt asiņošanu

Vēlaties padarīt aplikuma likvidēšanu starp zobiem par ikdienas ieradumu? Iepazīstiet Philips Sonicare AirFloss Ultra.
Vēlaties padarīt aplikuma likvidēšanu starp zobiem par ikdienas ieradumu? Iepazīstiet Philips Sonicare AirFloss Ultra.
Asiņojošas smaganas nevajadzētu ignorēt. Ja pamanāt asinis, izspļaujot zobu pastu, vai pietūkušas smaganas pēc zobu tīrīšanas, laiks rīkoties: tās var būt agrīnas smaganu slimības pazīmes. Pirms stāstām par smaganu iekaisuma novēršanu, aplūkosim tā cēloņus.

Kas izraisa smaganu asiņošanu?


Galvenais cēlonis ir aplikuma uzkrāšanās pie smaganu līnijas un starp zobiem.

 

Ja netiek veikta ārstēšana, periodiski asiņojošas smaganas var pārvērsties smaganu iekaisumā un kļūt par smaganu slimību, kas zināms arī kā periodontīts. Labā ziņa ir tā, ka, laicīgi konstatējot smaganu iekaisumu, to var vienkārši izārstēt mājas apstākļos.

Kā novērst smaganu iekaisumu

 

Zobstarpas ir biežākā aplikumu radošo baktēriju rašanās vieta, tāpēc, lai novērstu smaganu iekaisumu, ir svarīgi veikt zobstarpu tīrīšanu.

 

Diegošana ir efektīvākais veids, kā likvidēt aplikumu, kas izraisa smaganu asiņošanu. Tā ir viena no lietām, kas daudziem ikdienā sagādā problēmas. Dažas mutes dobuma daļas ir grūti aizsniedzamas, tāpēc šo labo ieradumu ir grūti ievērot.

 

Ja patiešām vēlies novērst smaganu iekaisumu, tīri zobstarpas!

Vai patiešām vēlaties izārstēt smaganu iekaisumu?

Philips Sonicare AirFloss Ultra palīdzēs jums ikdienā ieviest zobstarpu tīrīšanu. Ir klīniski pierādīts*, ka AirFloss Ultra likvidē zobstarpu aplikumu tikpat efektīvi kā zobu diegs. Jūs pat varat likvidēt aplikumu grūti aizsniedzamās vietās.

 

Rezultāti ir neapšaubāmi:

 

  • 89 % aptaujāto AirFloss Ultra lietotāju konstatēja, ka to ir vieglāk lietot nekā zobu diegu**;
  • 93 % aptaujāto konstatēja, ka ar AirFloss Ultra*** ir viegli aizsniegt visas mutes dobuma zonas;
  • 99 % aptaujāto atzina, ka pēc lietošanas mutes dobumā bija svaiguma un tīrības sajūta**.

 

[*Izmantojot kopā ar parasto zobu suku un pretmikrobu mutes skalošanas līdzekli pacientiem ar vieglu līdz vidēju smaganu iekaisumu. AirFloss ir izstrādāts, lai palīdzētu neregulāriem diegotājiem izveidot veselīgus ikdienas zobstarpu tīrīšanas ieradumus. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, noklikšķiniet šeit.]

[** ASV pacientu aptauja]

[*** Vienreizējas lietošanas pētījumā. ASV pacientu aptauja]

 

Jūs varat ne tikai izmantot ūdeni, bet arī uzpildīt AirFloss Ultra ar antibakteriālu mutes skalošanas līdzekli, lai iegūtu papildu svaigumu. Ja jums ir kādi jautājumi par smaganu iekaisumu vai smaganu asiņošanu, konsultējieties ar savu zobārstu.

 

Cēlonis var būt nepareiza tehnika

 

Smaganu iekaisums nav vienīgais smaganu asiņošanas cēlonis. Smaganām var kaitēt arī agresīva zobu tīrīšana.

Cēlonis var būt nepareiza tehnika

To lieliski kontrolē spiediena sensors. Philips Sonicare Protective Clean 6100 zobu sukas rokturī ir iebūvēts šāds sensors, tāpēc, ja uzspiedīsiet pārāk spēcīgi, maiga vibrācija atgādinās, ka jāsamazina spiediens un jāļauj sukai veikt tīrīšanu. Pateicoties sensora atgādinājumiem, 7 no 10 agresīviem zobu tīrītājiem ir samazinājuši tīrīšanas laikā piemēroto spiedienu, veiksmīgi saudzējot smaganas.


Ieviesiet savā ikdienas mutes dobuma veselības kopšanā labus diegošanas un zobu tīrīšanas ieradumus: tas ir vienkāršākais veids, kā novērst smaganu iekaisumu un rūpēties par smaganām. Ja smaganu asiņošana nemazinās, apmeklējiet zobārstu, lai pārliecinātos, vai jūsu smaganas ir veselas.

Mūsu piecu soļu rutīna veselīgam smaidam