1
Monitori

Ļaujiet Philips liektajiem monitoriem jūs ieskaut


Philips liektie monitori nodrošina vēl nebijušu skatīšanās pieredzi. 24”, 27”, 32”, 34”, 43” un 49” izmērā pieejamie Philips liektie monitori ir īpaši izveidoti, lai imitētu acs dabīgo izliekumu, līdz minimumam samazinot kropļojumu un samazinot uzmanības novēršanu, vienlaikus radot nemanāmu visaptverošu iespaidu, kas jūs pilnībā apbur. Šie monitori ir aprīkoti ar daudzām inovatīvām funkcijām, kas palīdz palielināt produktivitāti, vienlaikus sniedzot lielāku komfortu – tie nodrošina ērtāku un baudāmāku lietojumu darba un izklaides vajadzībām.

Platleņķa skats


Plašie 439P9H un 499P9H bezietvara displeji ļauj attēlot īpaši plata leņķa saturu – tas ir sapņa piepildījums cilvēkiem, kas veic vairākus darbus vienlaicīgi. Tie ir pietiekami plati, lai finanšu iestādēs, tirdzniecības zālēs un citos B2B (bizness biznesam) sektoros nebūtu nepieciešami vairāki ekrāni. Šiem monitoriem ir dziļš 1500R vai 1800R ieliekums, kas paplašina skata lauku un ietver perifērās redzes leņķi, nodrošinot optimālu acu komfortu. Tie ir izstrādāti, lai maksimāli palielinātu produktivitāti, un abiem monitoriem ir pieejama arī C tipa USB dokošana.

Universāla C tipa USB dokošana


Plašajā liekto monitoru klāstā, kas ietver 345B1C, 346P1, 439P9H un 499P9H, ir pieejama iebūvēta C tipa USB 3.1 dokošana ar strāvas padevi, kas nodrošina ātrdarbīgas datu pārraides sniegtās priekšrocības, kā arī elastīgu savienojamību birojā vai mājās. Izbaudiet ātrdarbīgo datu pārraidi, nodrošiniet savam piezīmjdatoram barošanu un pievienojiet monitoram perifērās ierīces, lai pārsūtītu failus, skatītos video un veiktu citus uzdevumus – to visu nodrošina viens ārkārtīgi vienkāršs apvēršamais kabelis

Funkciju bagātība


Neskaitāmas progresīvas funkcijas nodrošina neskaitāmus iemeslus iemīlēt Philips liektos monitorus. B2B, kā arī B2C E1 un E9 sērija ļauj izbaudīt HDR izšķirtspējas attēloto skaistumu, Adaptive Sync tehnoloģijas nodrošināto vienmērīgo spēles procesu, Windows Hello™ izbīdāmās tīmekļa kameras sniegto drošību, VGA, HDMI, un DisplayPort savienojamību, kā arī PowerSensor, LightSensor, un Zero Power Switch sniegto enerģijas ietaupījumu. Aizsargājiet acis, pateicoties LowBlue un Flicker-Free tehnoloģijai, novērsiet muguras un kakla saspringumu ar ergonomisko SmartErgoBase, kā arī saudzējiet vidi ar korpusu bez svina un dzīvsudraba un 100 % pārstrādājamu iepakojuma materiālu.