1
Birojs

Lielas veiktspējas monitori

Lielas veiktspējas monitori

Philips biroja monitori  populārākie

Brilliance 32:9 SuperWide izliektais LCD displejs

Brilliance 32:9 SuperWide izliektais LCD displejs

P Line, 49 (skata lauks 48,8 collas/124 cm), 5120 x 1440 (divkodolu QHD)

Izvēlieties  piemērotāko izmēru

SoftBlue tehnoloģija

SoftBlue Technology
SoftBlue LED izmanto viedu tehnoloģiju, kas samazina kaitīgo īsviļņu zilo gaismu, neietekmējot displeja krāsas vai attēlu. SoftBlue LED tehnoloģiju ir sertificējusi starptautiska pārbaudes institūcija TUV Rheinland kā tehnoloģiju, kas samazina kaitīgo zilo gaismu. 

Noturība

EPEAT


Atbildīgi izstrādātu un modelētu elektronisko ierīču reģistrs (Electronic Product Environmental Assessment Tool (EPEAT)) ir sistēma, kas atbilstoši IEEE 1680 - 2006 vides veiktspējas standartam novērtē, cik nekaitīgi apkārtējai videi ir elektronikas produkti. Šobrīd EPEAT ir iekļauti galddatori, piezīmjdatori un monitori.

 

Atzīstot, ka pieaug ietekmes uz apkārtējo vidi nozīmība, gan pircēji, gan ražotāji vēlas atrast vienotus vides aizsardzības noteikumus, lai definētu videi draudzīgu izstrādājumu. EPEAT atbilst abu ieinteresēto pušu vajadzībām. Tajā ietverti standarta kritēriji, tādējādi pircēji var salīdzināt izstrādājumus, bet ražotāji zina, kā nodrošināt videi draudzīgu izstrādājuma konstrukciju. Izstrādājumi ar EPEAT logotipu ir atzīti par videi draudzīgiem, jo to ietekme uz vidi ir samazināta.

 

EPEAT Zelta standarta ietvaros tiek nodrošināta Philips monitoru kartona un putuplasta iepakojuma bezmaksas pārstrāde. Lai iegūtu informāciju par iepakojuma materiālu pārstrādi, lūdzu, vērsieties vietējā klientu apkalpošanas centrā.

Otrreizējā pārstrāde


Mēs vēlamies uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti ar noderīgām inovācijām, un, lai sasniegtu šo mērķi, vēlamies ilgtspējīgi izmantot mūsu planētas ierobežotos resursus. Tāpēc nepārtraukti uzlabojam mūsu produktu ilgtspējīgu ietekmi uz apkārtējo vidi. Lietoti Philips monitori un to iepakojuma materiāli tiek pārstrādāti saskaņā ar visiem vides aizsardzības likumiem. Lai to nodrošinātu, mēs sadarbojamies ar dažādām organizācijām.