1
Produktu atbalsts

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Kā vislabāk pagatavot ēdienu Philips Airfryer ierīcē?

Ja vēlaties zināt, kā vislabāko pagatavot maltīti savā Philips Airfryer, mēs varam jums palīdzēt. Vienkārši ievērojiet šos padomus un ieteikumus.

Iestatiet pareizo pagatavošanas laiku

Vidējos populāru produktu pagatavošanas laikus var atrast pārtikas tabulā lietotāja rokasgrāmatā, kuru var lejupielādēt no Philips Airfryer atbalsta lapas.

Norādītie iestatījumi ir tikai orientējoši. Šos iestatījumus var pielāgot atkarībā no produktu izcelsmes, izmēra un formas.

  • Mazākam produktu izmēram un mazākam daudzumam ir nepieciešams īsāks pagatavošanas laiks
  • Lielākam produktu izmēram un lielākam daudzumam ir nepieciešams ilgāks pagatavošanas laiks
  • Mājās gatavotai mīklai nepieciešams ilgāks pagatavošanas laiks nekā iepriekš pagatavotai mīklai
  • Ja gatavojat ēdienu no pusfabrikātiem: pārbaudiet uz iepakojuma norādīto cepeškrāsns temperatūru, samaziniet to par 20 grādiem pēc Celsija un vispirms iestatiet pusi no pagatavošanas laika. Bieži pārbaudiet ēdienu, lai tas neapbrūnētu pārāk ātri.

Liela izmēra uzkodu, gaļas vai jutīgu ēdienu pagatavošana

Gatavojot Philips Airfryer ierīcē liela izmēra uzkodas, gaļu vai jutīgus produktus, novietojiet vienu slāni groza apakšā. Pārliecinieties, vai groza apakša nav pilnīgi nosegta, lai karstais gaiss var cirkulēt ap produktiem.

Kūku, sacepumu, virtuļu vai maizes pagatavošana

Nepiepildiet cepeškrāsns plātes vai cepšanas trauku vairāk par pusi, jo mīklas apjoms, gatavojot ar karsto gaisu, palielināsies. Ja plātī vai cepšanas traukā ir pārāk daudz mīklas, tā paceļoties var saskarties ar sildelementu un ēdiena augšpuse var apdegt. Nekad nenovietojiet cepšanas trauku tieši pannā, jo tas samazina gaisa plūsmu pannā un karsēta tiek tikai ēdiena augšpuse. Vienmēr ievietojiet cepšanas trauku grozā.

Reģistrējiet savu produktu
Reģistrējiet savu produktu

Sekojiet līdzi produkta garantijai

Piesakieties naudas atmaksai, dāvanām un īpašiem piedāvājumiem

Iegūstiet vieglu piekļuvi produktu atbalstam