1
Produkti

Sonicare FlexCare Platinum Connected Sonic elektriskā zobu suka ar īpašu lietotni

Personalizēti padomi, Viedās tīrīšanas funkcijas sensori, 3 režīmi, 3 intens. pakāpes, 2 birstes uzgaļi un UV dezinf. līdz. HX9192/02

Bieži uzdotie jautājumi

Vai Sonicare lietotne vāc datus, ja zobus tīra bez lietotnes?

Ja esat aizmirsis izmantot Philips Sonicare lietotni, tīrot zobus ar Sonicare zobu suku, netiek zaudēta visa informācija. Uzziniet, kādi dati tiek savākti un kā tos atgūt.

Laiks un biežums

Ja neizmantojat zobu tīrīšanas vadības funkciju (Guided Brushing) un lietojat zobu suku tikai atsevišķi no lietotnes, jūs varat tikai izsekot, cik bieži un cik ilgi esat tīrījis zobus. Tas mazinās jūsu apmācības pieredzi, proti, jūs saņemsit mazāk apmācības ziņojumus, jo lietotnei būs mazāk informācijas par to, kā jūs tīrāt zobus.

Sinhronizēt regulāri

Elektriskā zobu suka var saglabāt tikai ierobežotu daudzumu informācijas,tāpēc ik pēc 28 zobu tīrīšanas reizēm nepieciešams sinhronizēt/pievienot rokturi, lai nodrošinātu, ka netiek zaudēti zobu tīrīšanas dati. Ja regulāri sinhronizēsit savu zobu suku, jūs joprojām varēsit izmantot Smart sukas uzgaļa veiktspējas uzraudzības funkciju. Sukas uzgaļa uzraudzības funkcija izmanto jūsu personisko informāciju, lai noteiktu un ieteiktu, kad jāmaina sukas uzgalis.

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: HX9192/02 .

Ko jūs meklējat?

Vai atbildējām uz jūsu jautājumu?

Ja nē, sazinieties ar mums.