1
Produktu atbalsts

Sonicare DiamondClean Smart Sonic elektriskā zobu suka ar īpašu lietotni

Personalizēti padomi, Viedā birstes uzgaļa sensori, Vieda birstes galviņas atpazīšana, 5 režīmi, 3 intensitātes līmeņi HX9924/17

Bieži uzdotie jautājumi

Ko nozīmē simboli uz Philips Sonicare ExpertClean?

Philips Sonicare zobu suka ir aprīkota ar ExpertClean paziņojumiem un simboliem, piemēram, intensitātes iestatījumiem, spiediena sensoru, sukas uzgaļu nomaiņas atgādinājumu, kā arī akumulatora indikatoru. Uzziniet, ko šie paziņojumi un simboli nozīmē, zemāk.

Intensitātes iestatījumi

Jūsu Philips Sonicare zobu suka ir aprīkota ar trīs dažādas intensitātes režīmiem: zems, vidējs un augsts. Piestiprinot sukas uzgali, tas automātiski izvēlas ieteicamo intensitāti. Lai intensitāti nomainītu manuāli, varat vienkārši ieslēgt rokturi un nospiest režīmu/intensitātes pogu.

Piezīme. Jūsu zobu sukas uzgaļiem ir jābūt aprīkotiem ar BrushSync tehnoloģiju, lai, tos piestiprinot, intensitātes iestatījums tiktu atlasīts automātiski. Ar BrushSync tehnoloģiju ir aprīkoti sekojoši zobu suku uzgaļu modeļi: C3 Premium Plaque Control, G3 Premium Gum Care, W3 Premium White, W DiamondClean.

Philips Sonicare intensitātes iestatījumi

Spiediena sensors

Philips Sonicare ExperctClean zobu suka mēra spiedienu, ko lietojat zobu tīrīšanas laikā, lai pasargātu jūsu smaganas un zobus. Ja lietojat pārāk lielu spiedienu, vibrācijā būs novērojamas izmaiņas līdz nesamazināsiet spiedienu.

Philips Sonicare spiediena sensors

Sukas uzgaļu nomaiņas atgādinājums

Philips Sonicare ExpertClean zobu suka seko jūsu viedās sukas uzgaļa nolietojumam. Tā to mēra pēc:

  • vispārējā spiediena, ko lietojat, tīrot zobus
  • kopējā sukas uzgaļa lietošanas laika

Kad zobu sukas uzgalis vairs nav efektīvs vai arī tas ir nolietojies, uz roktura dzeltenā krāsā mirgos sukas uzgaļu nomaiņas atgādinājums. Tas norāda, ka ieteicams nomainīt zobu sukas uzgali.

Philips Sonicare sukas uzgaļu nomaiņas atgādinājums

Akumulatora indikators

Kad Philips Sonicare ExpertClean tiek novietota uz lādētāja, akumulatora indikators iedegsies zaļā krāsā, atkarībā no pašreizējā akumulatora uzlādes līmeņa:

  • Ja mirgo 1 gaismas diode: akumulators gandrīz tukšs
  • Ja mirgo 2 gaismas diodes: akumulatora uzlādes līmenis ir pusē
  • Ja mirgo 3 gaismas diodes: akumulators ir pilnībā uzlādēts

Kad Philips Sonicare ExpertClean tiek noņemts no lādētāja, akumulatora indikators(-i) roktura apakšā norāda akumulatora stāvokli:

  • Ja 3 indikatori deg zaļā krāsā: akumulators ir pilnībā uzlādēts
  • Ja 2 indikatori deg zaļā krāsā: akumulatora uzlādes līmenis ir pusē
  • Ja 1 indikators deg zaļā krāsā: akumulatora uzlādes līmenis ir zems
  • Ja 1 indikators mirgo dzeltenā krāsā un dzirdami 5 skaņas signāli: akumulators ir tukšs

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: HX9924/17 , HX9954/57 , HX9924/47 , HX9924/27 , HX9903/03 , HX9903/13 , HX9924/07 . vairāk Mazāk

Ko jūs meklējat?

Vai atbildējām uz jūsu jautājumu?

Ja nē, sazinieties ar mums.