1
Produktu atbalsts

XC8045/01 8000 Series Bezvadu spieķa tipa putekļu sūcējs
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās krāsas, bet atbalsta informācija ir tā pati.
Aplūkot produktu

8000 Series Bezvadu spieķa tipa putekļu sūcējs

XC8045/01

Philips SpeedPro akumulators ātri izlādējas

Ja Philips SpeedPro vai SpeedPro Max putekļsūcēja akumulators izlādējas pārāk ātri, skatiet tālāk sniegtos padomus, lai vienkārši atrisinātu šo problēmu.

Ir ieslēgts augstākais putekļsūcēja jaudas iestatījums

Jūsu putekļsūcējam ir dažādi jaudas iestatījumi atkarībā no modeļa. Lūdzam skatīt ieteiktos iestatījumus ikdienas lietošanai katram no tālāk minētajiem modeļiem.

SpeedPro: Philips SpeedPro putekļsūcējam ir divi jaudas iestatījumi: 1 un 2. Ieteicamais iestatījums ikdienas lietošanai ir 1. 2 ir augstākais iestatījums, un tam ir lielāka sūkšanas jauda. Iestatījums 2 ir paredzēts ļoti netīru vietu tīrīšanai. 2 iestatījums patērē daudz jaudas, tāpēc putekļu tīrīšanai ikdienā ir ieteicams izmantot iestatījumu 1.

SpeedPro Max: Philips SpeedPro Max putekļsūcēja augstākais iestatījums ir Turbo, un tam ir ļoti augsta sūkšanas jauda. Šī iemesla dēļ Turbo iestatījumā ierīce patērē daudz akumulatora enerģijas. Šis iestatījums ir paredzēts tikai ļoti netīru virsmu tīrīšanai, nevis ikdienas lietošanai. Putekļu tīrīšanai ikdienā ir ieteicams lietot Philips SpeedPro Max iestatījumus 1 vai 2.

Uzlādējamā akumulatora darbmūžs ir beidzies

Veiciet putekļsūcēja uzlādējamā akumulatora nomaiņu Philips servisa centrā.

Šīs darbības nepalīdz novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

Reģistrējiet savu produktu
Reģistrējiet savu produktu

Sekojiet līdzi produkta garantijai

Piesakieties naudas atmaksai, dāvanām un īpašiem piedāvājumiem

Iegūstiet vieglu piekļuvi produktu atbalstam