1
Produktu atbalsts

SCF430/13 Philips Avent Manuālais krūts piena sūknis JAUNUMS
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās krāsas, bet atbalsta informācija ir tā pati.
Aplūkot produktu

Philips Avent Manuālais krūts piena sūknis

SCF430/13

Philips Avent manuālais piena sūknis ir pārāk jaudīgs

Ja Philips Avent krūts piena sūkņa radītā sūknēšana neatbilst jūsu vēlmēm, to, iespējams, var viegli novērst. Aplūkojiet mūsu vienkāršos padomus un ieteikumus.
 

Padomi un ieteikumi sūknēšanas jaudas samazināšanai

  • Pārliecinieties, ka izmantojat tikai šī sūkņa komplektācijā iekļautās daļas – nesajauciet tās ar citu Philips krūts piena sūkņu daļām. Pat tad, ja tās izskatās ļoti līdzīgas, tās nav vienādas, un, tās sajaucot, sūknis var darboties nepareizi.
  • Pārliecinieties, vai, saliekot krūts piena sūkni, ir uzstādīts mīkstais un adaptīvais uzgalis. Šo uzgali neizmantojot, sūknēšana var būt pārāk spēcīga.
  • Lietojot krūts piena sūkni pirmo reizi, sūknēšanas līmenis sākumā var šķist pārāk augsts. Trenēšanās var palīdzēt pierast.
  • Atsūknējot krūts pienu, mēģiniet rokturi nospiest tikai līdz pusei. Sūknēšanai nav nepieciešams rokturi nospiest līdz galam. Sūknēšanu iespējams regulēt, rokturi nospiežot vairāk vai mazāk, un tādējādi jūs iegūstat pilnīgu kontroli pār sūknēšanas jaudu un varat izmantot sev piemērotāko. Ja joprojām pastāv problēmas saistībā ar krūts piena sūkņa lietošanu, sazinieties ar savu zīdīšanas konsultantu.

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: SCF430/13 , SCF430/16 , SCF430/10 .

Reģistrējiet savu produktu
Reģistrējiet savu produktu

Sekojiet līdzi produkta garantijai

Piesakieties naudas atmaksai, dāvanām un īpašiem piedāvājumiem

Iegūstiet vieglu piekļuvi produktu atbalstam