Philips atbalsts

Kā atkaļķot manu SENSEO® Original Plus

Paskelbta 04 April 2023
Lai nodrošinātu lielisku kafijas garšu un temperatūru, SENSEO® Original Plus ir svarīgi regulāri atkaļķot. Ja 1 tasītes un 2 tasīšu poga sāk mirgot vienlaikus, ir pienācis laiks atkaļķot jūsu SENSEO® Original Plus. Skatiet tālāk sniegto pamācības video vai darbības, lai atkaļķotu savu SENSEO® Original Plus.

Piezīme. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gan 1 tasītes, gan 2 tasīšu poga
vienmēr ir jānospiež vienlaikus, kad veicat atkaļķošanas procedūru. Ja nospiežat tikai vienu pogu, automāts izslēdzas un atkaļķošanas procedūra būs jāsāk no jauna.
Play Pause

Pirmais atkaļķošanas cikls

  1. Traukā sajauciet pusi pudeles Philips SENSEO® atkaļķotāja ar vienu litru krāna ūdens un piepildiet ar šo maisījumu SENSEO® Original Plus tvertni līdz maksimālā līmeņa atzīmei.
  2. Ievietojiet 1 tasītei paredzēto spilventiņu turētāju ierīcē kopā ar izlietotu kafijas spilventiņu. Aizveriet un nobloķējiet vāku, pēc tam novietojiet trauku vai bļodu zem ierīces teknēm.
  3. 3 sekundes turiet vienlaikus nospiestas 1 tasītes un 2 tasīšu pogu. Indikatori sāk mirgot, norādot, ka ir uzsākts atkaļķošanas cikls, un atkaļķošanas maisījums tiks regulāri izvadīts no teknēm.
  4. Kad pogu indikatori sāk ātri mirgot, ūdens tvertne ir tukša un jāuzpilda ar atlikušo atkaļķošanas maisījumu. Kad tvertne ir uzpildīta vēlreiz un ievietota atpakaļ ierīcē, vienlaikus piespiediet 1 tasītes pogu un 2 tasīšu pogu, lai atsāktu atkaļķošanas ciklu. Ja bļoda ir piepildījusies, pirms cikla atsākšanas iztukšojiet to un novietojiet atpakaļ zem teknes.
  5. Kad 1 tasītes un 2 tasīšu poga sāk atkal ātri mirgot, pirmais atkaļķošanas cikls ir pabeigts.

Otrais atkaļķošanas cikls

Lai pabeigtu otro atkaļķošanas ciklu, atkārtojiet pirmā atkaļķošanas cikla darbības, bet izmantojiet spilventiņu turētāju, kas paredzēts 2 tasītēm, nevis 1 tasītei. Atkaļķošanas laikā 2 tasītēm paredzētajā spilventiņu turētājā jāievieto tikai 1 izlietots kafijas spilventiņš.

Kad otrais atkaļķošanas cikls ir pabeigts, izmetiet izlietoto kafijas spilventiņu un iztukšojiet bļodu vai trauku.

Skalošanas cikli

Pēc SENSEO® Original Plus atkaļķošanas veiciet divus skalošanas ciklus, pirms ierīci izmantojat kafijas pagatavošanai.
  1. Izņemiet ūdens tvertni un rūpīgi izskalojiet to ar tīru krāna ūdeni.
  2. Piepildiet tvertni līdz maksimālā līmeņa norādei un piestipriniet to ierīcei.
  3. Vienlaikus nospiediet 1 tasītes un 2 tasīšu pogu, lai sāktu skalošanas ciklu. No teknēm regulāri tiek izvadīts ūdens.
  4. Kad 1 tasītes un 2 tasīšu poga sāk ātri mirgot, ūdens tvertne ir tukša. Atkārtoti uzpildiet to līdz maksimālā līmeņa norādei, piestipriniet to ierīcei un, ja nepieciešams, iztukšojiet bļodu vai trauku, un novietojiet to atpakaļ zem teknēm.
  5. Vienlaikus nospiediet 1 tasītes un 2 tasīšu pogu, lai sāktu otro skalošanas ciklu.
Kad otrais skalošanas cikls ir pabeigts, jūsu SENSEO® Original Plus automātiski izslēdzas un ir gatavs lietošanai.
Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.