Philips atbalsts

Vai Philips AquaTrio putekļsūcēju var izmantot visu grīdu, paklāju un grīdsegu tīrīšanai?

Paskelbta 2023. gada 11. maijs
Lai uzzinātu par visām virsmām, uz kurām var izmantot Philips AquaTrio 7000. vai 9000. sērijas ierīci, lasiet tālāk doto rakstu.
aquatrio 7000 un 9000

1. AquaTrio 7000. sērija

Philips AquaTrio 7000. sērijas ierīce ir piemērota putekļu sūkšanai un mitrajai uzkopšanai uz grīdām ar visu veidu cietajiem segumiem, izņemot koka seguma grīdu bez pārklājuma un flīžu grīdu ar dziļām šuvēm. Ja izmantojat ierīci uz linoleja grīdas, dariet to tikai tad, ja grīdas ir pareizi piestiprinātas, lai nepieļautu linoleja ievilkšanu AquaSpin uzgalī.  

Ja regulāri un viegli tīrāt grīdas ar trauslu cieto segumu ar mitru lupatu, tam ir piemērota arī Philips AquaTrio 7000. sērijas ierīce.

Varat pārbaudīt ierīces darbību neuzkrītošā nelielā laukumā, lai pārliecinātos, vai ierīce ir piemērota jūsu grīdai.

Piezīme. AquaTrio 7000. sērijas ierīces nevar lietot uz paklājiem un grīdsegām. AquaSpin uzgalis ir piemērots tikai grīdām ar cietu segumu.

2. AquaTrio 9000. sērija

Vienlaicīga putekļu sūkšana un mitrā uzkopšana
Philips AquaTrio 9000. sērijas ierīce ir piemērota vienlaicīgai putekļu sūkšanai un mitrajai uzkopšanai. Pirms mitrās uzkopšanas grīdu nav nepieciešams izsūkt, jo putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēma aktīvi veic grīdas mitro uzkopšanu, lai uztvertu visus netīrumus, tostarp šķidrumus un traipus.

Cieti grīdas segumi
Putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēma ir piemērota putekļu sūkšanai un mitrajai uzkopšanai uz grīdām ar visu veidu cietajiem segumiem, izņemot koka seguma grīdu bez pārklājuma.

Ja izmantojat putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēmu uz linoleja grīdām, dariet to tikai tad, ja linoleja grīda ir pareizi nostiprināta, lai novērstu linoleja ievilkšanu AquaSpin uzgalī. 

Trausli grīdas segumi
Ja regulāri un viegli tīrāt grīdas ar trauslu cieto segumu, izmantojot mitru lupatu, tam ir piemērota arī Philips AquaTrio 9000. sērijas ierīce Putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēmā ir iekļautas mikrošķiedras sukas, kas efektīvi, bet saudzīgi likvidē netīrumus, traipus un izlietu šķidrumu.
 

Paklāji un grīdsegas

Paklāju un grīdsegu tīrīšanai izmantojiet tikai sausās uzkopšanas putekļsūcēju. Putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēmu izmantot nevar, jo AquaSpin uzgalis ir piemērots tikai cietam grīdas segumam.

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: XW7110/01 , XW9383/01 .

Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.