Philips atbalsts

Kurš Philips Avent Natural Response knupītis ir vispiemērotākais manam mazulim?

Paskelbta 2023. gada 7. februāris
Jaundzimušo barošana ar krūti un barošana ar pudelīti parasti notiek pēc vienas un tās pašas rutīnas. Lai gan var ņemt vērā vecumu, ieteicams vērot mazuļa reakciju, nosakot knupīti ar vispiemērotāko plūsmas ātrumu. Iespējams, būs vajadzīgi vairāki mēģinājumi, lai mazulis pierastu pie Natural Response knupīša.
 
Varat sākt ar pudelītes komplektā ietverto knupīti un atbilstoši pielāgoties. Ja pirmie barošanas mēģinājumi ir nesekmīgi, izmēģiniet knupīti ar citu plūsmas ātrumu. Iespējams, vajadzīga lielāka plūsma, ja mazulim neizdodas izsūkt pienu vai viņš rotaļājas ar knupīti. Iespējams, vajadzīga mazāka plūsma, ja no mazuļa mutes noplūst piens vai viņš to pārāk steidzīgi norij.

Natural Response knupīša plūsmas apzīmē ar 1–6. 6. knupītis ir labāk piemērots biezākiem šķidrumiem vai mazuļiem, kuri vēlas ātru plūsmu.
 
Pieņemsim, ka iepriekš izmantojāt oriģinālo Natural knupīti. Šādā gadījumā, iespējams, jaundzimušajam vajadzēs lielākas plūsmas Natural Response knupīti, jo mazulis būs pieradis iegūt vairāk piena ar mazāku piepūli.
Play Pause
Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.