1
Philips veselīgo dzērienu lietotne

Viegli pieejamas iedvesmojošas receptes un padomi veselīgam dzīvesveidam

Lejupielādējiet tūlīt un piekļūstiet visām iedvesmojošajām sulu un kokteiļu receptēm un veselīga uztura padomiem

veselīgu dzērienu lietotne

Esiet sveicināts Philips veselīgo dzērienu lietotnē. Philips ir globāls līderis veselības aprūpes un personiskās labsajūtas nodrošināšanā, kas koncentrējas uz cilvēku dzīves uzlabošanu, izmantojot noderīgas inovācijas.


Izmantojot mūsu blenderus, sulu spiedes un šo lietotni, mēs sniegsim jums atbalstu veselīgu ikdienas paradumu veidošanā. Mēs ticam, ka tas palīdzēs palielināt vitamīnu un citu svarīgu barības vielu uzņemšanu no svaigiem augļiem un dārzeņiem, dzerot gardas un veselīgas sulas un kokteiļus.

Veselīgi dzērieni

Veselīgas sulas un kokteiļi

 

Atklājiet jaunu pasauli ar svaigām, veselīgām un vieglām sulām un kokteiļiem. No uzturvērtības informācijas par jūsu iecienītajiem veselīgajiem dzērieniem līdz informācijai par to veselīgo ietekmi, no vienreizējas receptes līdz pilnām nedēļas programmām, kuru pamatā jūsu individuālie mērķi. Tagad visas šīs iespējas pieejamas vienuviet, vienmēr gatavas jums palīdzēt.

Sulu spiešanas izaicinājumi

Izaiciniet sevi

 

Mūsu veselīgo dzērienu izaicinājumi ir radīti, lai palīdzētu jums sasniegt individuālos veselības mērķus. Varat viegli izvēlēties konkrētu recepšu programmu, lai uzlabotu savu veselību atkarībā no vajadzībām (piemēram, detoksikācijas izaicinājums vai veselīga miega programma). Varat arī uzaicināt savus draugus un ģimeni lietotnē Philips Healthy Drinks, lai pievienotos jums šajā izaicinājumā.

Sulu spiešanas izaicinājumi

Sekojiet līdzi ar Apple Health

 

Sekojiet līdzi dienas uzturdevai, izmantojot Apple Health. Iegūsiet informāciju par to, kā sekot līdzi dienas uzturam, un uzzināsiet, kā pagatavot vislabāko sulu, lai sasniegtu vēlamo mērķi.

Veselīgi dzērieni

Vieda iepirkšanās

 

Mūsu viedais iepirkšanās saraksts palīdz jums plānot savu sulu un kokteiļu grafiku, lai jūs neizlaistu nevienu sulas dzeršanas reizi. Varat viegli izveidot savu iepirkšanās sarakstu, izvēloties savu sulu un pievienojot visus produktus iepirkumu sarakstā.

Veselīgi dzērieni

Lejupielādējiet tūlīt un parocīgi izvietojiet visas iedvesmojošās receptes un veselīga uztura padomus

 

Viss vienuviet! No uzturvērtības informācijas par saviem iecienītajiem veselīgajiem dzērieniem līdz informācijai par to iedarbību uz veselību.