1
Produkti

Radiet vēlamo atmosfēru ar halogēnspuldzēm

Halogēnspuldzes ir videi labvēlīgas, un to radītā gaisma ir īpaši spoža. Tās nodrošina bagātīgus kontrastus un izgaismo telpas ar tīru, spožu gaismu. Philips halogēnspuldzes ir pieejamas dažādās formās un izmēros, un tās ir izstrādātas tā, lai būtu izmantojamas plašā gaismekļu klāstā un daudzveidīgiem nolūkiem.

 

Mūsu Halogen Classic halogēnspuldžu klāstu raksturo tāda pati forma kā tradicionālajām kvēlspuldzēm, tomēr Halogen Classic spuldzes ir spožākas un kalpo ilgāk. Tāpēc tās ir dabiskākā degspuldžu alternatīva.

 

Iepazīstieties ar visu Philips halogēnspuldžu klāstu

Jaunināt
uz LED tagad

Vēsture
 

Philips inženieri 1955. gadā izstrādāja spuldzi, kurā tika izmantots halogēns broms. Šī spuldze bija efektīvāka nekā spuldze, kurā tika izmantots jods, un tādējādi tā kļuva par standartu. Pēc aptuveni 60 gadiem Philips pilnveidoja halogēno tehnoloģiju, radot mūsdienās pieejamo izcilo halogēnspuldzi.

 

Iepazīstieties ar visu Philips halogēnspuldžu klāstu

 

Kā darbojas mūsu halogēnspuldzes
 

Halogēnspuldze ir pazīstama kā kvarca halogēnspuldze un volframa halogēnspuldze. Tā ir uzlabots populārās kvēlspuldzes veids. Halogēnspuldzē tiek izmantots volframa kvēldiegs, kas līdzinās standarta kvēlspuldzēs izmantotajam kvēldiegam, tomēr halogēnspuldze ir daudz mazāka, izmantojot tādu pašu jaudu, un tajā ir iepildīta halogēna gāze. Stikla spuldze ir izgatavota no kausēta kvarca, kvarca smilšu stikla vai alumosilikāta. Halogēnspuldze ir izturīgāka nekā standarta stikls, lai spētu izturēt augsto spiedienu. Temperatūra palielinās strauji. Halogēni kļūst par gāzi pie salīdzinoši zemas temperatūras. Halogēns ir vienvērtīgs elements, kas viegli veido negatīvus jonus. Ir pieci halogēni: fluors, hlors, broms, jods un astatīns. Halogēnspuldze ir neliela izmēra, un tā nodrošina augstu lūmenu atdevi.

   

Izbaudiet spilgtāku apgaismojumu, ko sniedz halogēnspuldzes
 

Vai meklējat spuldzi, kas acumirklī iedegas pilnā spožumā? Vai jūs vēlētos pielāgot gaismas spilgtumu savām vajadzībām?

Jums ir vajadzīga halogēnspuldze:
 

• Izcila gaismas kvalitāte ar teicamu krāsu renderēšanu (Ra=100)

• Gaismas intensitāte ir pilnībā regulējama (no 0 līdz 100 %) visos spilgtuma līmeņos

• Acumirklīga gaisma bez iesilšanas laika

• Zemas spuldzes nomaiņas izmaksas, pateicoties ilgākam kalpošanas laikam

• Neliels izmērs, viegli ievietojama

• Ilgāks kalpošanas laiks nekā parastajām kvēlspuldzēm

pieejama dažādās formās un izmēros — jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotu risinājumu.
 

Atklājiet visu Philips halogēnspuldžu klāstu

Populārie produkti

Aplūkojiet mūsu populāros produktus un izvēlieties piemērotu spuldzi


Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

 

Uzzināt vairāk par halogēnspuldzēm Iegūstiet informāciju, iepazīstoties ar pieciem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem (FAQ).

 

 

1. Kas ir halogēnspuldze?

Halogēnspuldze ir kvēlspuldzes veids. Halogēnspuldzēs, tāpat kā standarta kvēlspuldzēs, kuras, iespējams, lietojat savās mājās, tiek izmantots volframa kvēldiegs, bet spuldze ir pildīta ar halogēnu gāzi — parasti bromu vai jodu. Halogēna gaismas avots nodrošina mirdzoši baltu gaismu un izcilu krāsu renderēšanu. Pateicoties tam, šī spuldze ir ideāli piemērota dažādiem nolūkiem.
 
2. Kādas ir halogēnspuldžu sniegtās priekšrocības?


Halogēnspuldzes nodrošina vairākas priekšrocības:

- Tās sniedz augstu gaismas kvalitāti ar izcilu krāsu renderēšanu (Ra=100)

- To gaismas intensitāte ir pilnībā regulējama

- Halogēnspuldzes ir videi labvēlīgas, un tās rada īpaši mirdzošas gaismas efektu
- Philips halogēnspuldzes ir pieejamas dažādās formās un izmēros, un tās ir izstrādātas tā, lai būtu izmantojamas plašā gaismekļu klāstā un daudzveidīgiem nolūkiem
- Halogēnspuldzes kalpo ilgāk nekā parastās kvēlspuldzes
- Tām nav vajadzīgs iesilšanas laiks — Philips halogēnspuldzes iedegas acumirklī
 

3. Vai visu halogēnspuldžu gaismas spilgtums ir maināms?

Halogēnspuldzes darbojas ļoti augstā temperatūrā, lai nodrošinātu optimālu rezultātu. Gaismas spilgtuma maiņa ir iespējama 60% apmērā no nominālā sprieguma. Pirms spuldžu izslēgšanas ieteicams uz vienu minūti atgriezt gaismu pilnā spilgtumā.
 
4. Kāpēc halogēnspuldze kalpo ilgāk nekā kvēlspuldze?

Halogēnspuldzes kalpo no divām līdz piecām reizēm ilgāk nekā tradicionālās kvēlspuldzes. Tas ir skaidrojams ar halogēna reģeneratīvā cikla procesu. Halogēnā gāze palīdz iztvaikojušajām volframa daļiņām nosēsties atpakaļ uz kvēldiega, nevis uz spuldzes apvalka. Tas aizkavē kvēldiega pārtrūkšanu, pagarinot spuldzes kalpošanas laiku. 
 
5. Kā halogēnspuldzes nodrošina nemainīgu gaismas atdevi?

Halogēnspuldzes kalpošanas laikā spēj nodrošināt nemainīgu gaismas atdevi, jo volframa daļiņas atgriežas uz kvēldiega, nevis uz spuldzes apvalka, tādējādi ievērojami mazinot spuldzes nomelnēšanu un uzturot gaismas atdeves līmeni.


Kas jāzina

 

Izvēlēties halogēnspuldzes? Mēs paskaidrojam iemeslus

 

 

 

Tās sniedz dabisku, tīru, spožu un siltu gaismu, un to gaismas intensitāte ir pilnībā regulējama.

Pateicoties lielajai piedāvājuma dažādībai, jūs vienmēr varēsiet atrast savām vajadzībām un esošajiem gaismekļiem piemērotu spuldzi.

No tradicionālā spuldžu noformējuma līdz īpašiem gaismekļiem paredzētām spuldzēm ar reflektoru — halogēnspuldzes jums piedāvā plašāko visu veidu spuldžu un apgaismojuma iespēju klāstu, turklāt halogēnspuldzes ir līdz pat 30 % efektīvākas nekā klasiskās kvēlspuldzes.

Īsumā —

Ja meklējat pieejamāko un visvienkāršāk izmantojamo alternatīvu klasisko spuldžu aizstāšanai savā mājoklī un

vēlaties baudīt ierasto tīras, mirdzošas, siltas gaismas kvalitāti, halogēnspuldzes ir teicama izvēle.

Halogēnspuldžu produktu klāsts

Vai jums vajadzīga palīdzība? Izvēlieties piemērotu spuldzi

Lai uzzinātu vairāk par Philips Lighting, noskatieties mūsu video materiālus vai noklikšķiniet šeit
LED spuldzes

LED spuldzes

 

LED spuldzes ar skaistas, silti baltas gaismas palīdzību jums var palīdzēt pārvērst jebkuru telpu. Šajā rokasgrāmatā jūs iegūsiet informāciju par to, kā LED spuldzes jums var sniegt neierobežotas apgaismojuma iespējas. Izmantojot LED spuldzes, varat ietaupīt līdz 90% elektroenerģijas un naudas.

Gaismas efekts

Gaismas efekts

 

Aplūkojiet, kā spuldzes pārklājums ietekmē tās nodrošināto gaismas efektu un kā tas jums var palīdzēt radīt piemērotu apgaismojumu. Matētas spuldzes sniedz izkliedētu gaismu. Dzidrās spuldzes rada spožu, dabiski siltu gaismu.

Energoefektīvās spuldzes

Energoefektīvās spuldzes

 

Energoefektīvās spuldzes, kas zināmas arī kā kompaktās dienasgaismas spuldzes, patērē mazāk enerģijas nekā klasiskās spuldzes, nodrošinot tikpat daudz gaismas. Aplūkojiet, kā energotaupīgās spuldzes var radīt vēlamo apgaismojuma efektu un atmosfēru, kas atbilst jūsu noskaņojumam, vienlaikus samazinot elektroenerģijas rēķina summu.

 

Halogēnspuldzes

Halogēnspuldzes 

 

Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā klasisko spuldžu alternatīva. Novērtējiet to, kā halogēnspuldzes sniedz jums neskaitāmas apgaismojuma izvēles iespējas, nodrošinot tādu pašu siltas un spožas gaismas kvalitāti kā klasiskās spuldzes. Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā alternatīva klasisko spuldžu aizstāšanai Energoefektīvās spuldzes - Kā izvēlēties piemērotu apgaismojuma tehnoloģiju?

Uzmanības centrā

Aplūkojiet mūsu pārējos gaismekļus