1
TV

Ja jums patīk straumēšana, jums patiks P5

Noskatieties videoklipu
Pirms Pēc

Avota perfekcija

 

Vizuālas nepilnības kā troksnis un artefakti ir redzami gandrīz visā televīzijas saturā. P5 koriģē šos traucējumus, samazina troksni bez kaitinošiem kropļojumiem, kā arī novērš joslu traucējumus, izvēršot 8 bitu video līdz gandrīz 14 bitu precizitātei.

Sharpness

Perfekts asums

 

Lielākajai daļai attēlu izšķirtspēja ir tikai neliela daļa no 4K, ko spēj attēlot mūsdienu ekrāni. P5 detaļu uzlabošanas mērogošanas algoritms novērš šo problēmu, pārveidojot saturu asākā Ultra HD attēlā. Rezultāts ir izsmalcināts attēls ar ievērojami lielāku dziļumu un izmēriem.

Pirms Pēc

Ideālas krāsas

 

10 bitu krāsu apstrāde, kas tiek izmantota lielākajā daļā televizoru, ierobežo parādīto krāsu diapazonu neatkarīgi no displeja kvalitātes. Lietojot 17 bitu apstrādi, P5 piekļūst miljoniem jaunu krāsu. Piesātinājums ir spilgtāks un intensīvāks, bet ādas toņi dabiskāki.

Pirms Pēc

Perfekts kontrasts

 

Paplašinot kontrasta diapazonu, P5 var padarīt attēla spilgtās daļas gaišākas un tumšās daļas — melnākas. Rezultātā attēlam ir lielāks dziļums un detalizācija, radot sajūtu, ka atrodaties darbības vidū.

Pirms Pēc

Perfekta kustība

 

Kino kameras fiksē kustību, uzņemot 24 atsevišķus fotoattēlus vai kadrus sekundē. Šī iemesla dēļ ātras kameras kustības mums izskatās pēc raustīšanās. P5 pievieno papildu atstarpi starp attēliem katrā sākotnējā kadrā, lai iegūtu vienmērīgi plūstošu un dabisku kustības sajūtu.

Pieci ir maģisks skaitlis

Katrā no mūsu TVem ir novatoriska tehnoloģija, kas rada vislabāko attēla kvalitāti. Katra no šīm tehnoloģijām ir vērsta uz piecām raksturlielumiem, ko uztver acs: avota, asumu, krāsu, kontrastu un kustību.

 

Kopā mūsu attēla kvalitātes dziņi rada neticamu attēlu neatkarīgi no avota un kvalitātes. Neatkarīgi no tā, vai skatāties YouTube vai Netflix, viss būs vizuāli satriecošs.

Philips TV attēla kvalitātes raksturlielumi
Philips TV 4K Ultra HD TV

Ultra HD salīdzinājumā ar Full HD

 

Augstas izšķirtspējas TVem ir divi veidi. Ultra High Definition (UHD) un Full High Definition (FHD). Ar FHD attēlu iespējams baudīt līdz 1080p izšķirtspējā ar 2 miljoniem pikseļu. Apvienojumā ar mūsu Philips attēla apstrādes tehnoloģijām rezultāts ir izcila attēla kvalitāte. UHD 4K televizors palielina izšķirtspēju četras reizes, sniedzot jums vislabāko iespējamo izšķirtspēju ar satriecošām detaļām un dziļumu.

bez Ultra HD with Ultra HD
bez HDR with HDR

High Dynamic Range (HDR)

Atdzīvina attēlu jūsu acu priekšā

 

High Dynamic Range sniedz dramatiski atšķirīgu vizuālo baudījumu. Ar satriecošu spilgtumu, nepārspējamu kontrastu un aizraujošām krāsām attēli atdzīvojas ar lielāku spilgtumu, ietverot arī piesātinātus, izsmalcinātākus melnos toņus. Šī tehnoloģija atveido pilnu jaunu piesātinātu krāsu paleti, ko nekad nebūsiet redzējis televizorā, sniedzot vizuālu pieredzi, pilnu sajūtu un emociju. Lieliski kino mīļotājiem un sinefīliem!