1
Produkti

Ārpus ikdienišķā

 

Philips Ambilight tehnoloģija projicē gaismu un krāsu reāllaikā ārpus televizora, lai sniegtu jums patiesi aizraujošu skatīšanās baudījumu ārpus ikdienišķā.
 

Baudījums kas neatstāj vienaldzīgu.

 

Coming soon

Lightwaves trailer

Lightwaves

Philips televizors rada brīžus, kas ir ārpus ikdienišķā. Lightwaves ir viens no šādiem brīžiem. Šajā filmā jūs iepazīsieties ar dažiem no pasaules labākajiem sērfotājiem Čipu Vilsonu un Deimjenu Hobgudu, dodoties ceļojumā viļņu galotnēs gaismu un krāsu ielenkumā uz īpaši radītiem dēļiem - iepriekš nepiedzīvotā veidā. Ceļojumā uz Dubaiju un Maldivu salām ar pasaulē vadošo piedzīvojumu filmu uzņēmumu Sweetgrass Productions mēs atradām perfektas filmēšanas vietas šai filmai. Tā ir emocionāla pieredze, kas atspoguļo mūsu vīziju par Ambilight jaudu un parāda, cik fantastisks var būt izcils attēls, tam pievienojot gaismu. Philips televizors ļauj iegūt jums vairāk emociju no satura, ko jums patīk skatīties, spēlēt un dalīties ar citiem. Ar Android ™ un Ambilight jaudu varam to padarīt par realitāti.
Behind the scenes movie

Aizkadri

Filmas Lightwaves izveides process bija tikpat iespaidīgs kā pati filma. Šis ir stāsts par Lightwaves tapšanu. Filmēšanas grupa un daži no pasaules labākajiem sērfotājiem Čips Vilsons un Deimjens Hobguds aicina jūs līdzi ceļojumā pāri visai pasaulei ar iespaidīgu filmēšanas aprīkojumu un mērķi iemūžināt mirdzumu sērfojot tumšā naktī. Šajā dēkā ietilpa smilšu vētras Dubaijā, lauztu viļņu baseini, problēmas ar sērfdēļiem un vētras Maldivu salās. Pārvarot šos šķēršļus, tika radīts satriecošs rezultāts. Nofilmēta elpu aizraujošā 4K Ultra HD kvalitātē, Lightwaves ir pilna ar bagātīgām detaļām un nepārspējamu attēla kvalitāti - tāpat kā Ambilight TV. Līdzīgi Ambilight TVem mēs izmantojām gaismu, lai padarītu emocijas intensīvas un uzlabotu kopējo pieredzi.

Sērfotāji

 

Šāda mēroga projektam nepieciešami lieli talanti. Bez šaubām, daudzi sērfotāji var nokļūt viļņu galotnēs, taču cik daudzi var to izdarīt tumsas aizsegā? Vai viņi ir pietiekami pieredzējuši, lai pārvarētu ekstremālus apstākļus, un apveltīti ar nepieciešamajām zināšanām augstas kvalitātes produkcijai kā Lightwaves? Iepazīstieties ar mūsu sapņu komandu:

Chippa Wilson

Chippa Wilson


Nominēts par "Gada labāko sniegumu" 2010. gada sērfotāju aptaujā un 50k Kustom Airstrike sacensībās 2010. gadā, 28 gadus vecais Čips Vilsons ir viens no pasaulē labākajiem sērfotājiem. Pazīstams pēc savām lielajām kustībām gaisā, Čipa pierāda savu sērfotāja talantu uz milzu viļņiem ar sniegumu ārpus ikdienišķā.

Damien Hobgood

Damien Hobgood

 

Kā profesionāls sērfotājs no Satelītbīčas Floridā Damjens Hobguds ir pazīstams kā savulaik lielākā divu viļņu lielā fināla rezultāta ieguvējs profesionālajā sērfošanā ar 19,9 no 20 punktiem Quiksilver Pro sacensībās Fidži 2004. gadā. Hobguds piedalās Surfrider Pro komandā un ir izcīnijis gada jaunpienācēja balvu ASP čempionātā 2000. gadā.

Afterglow

Lightwaves nav mūsu vienīgā veiksmīgā kampaņa. Aplūkojiet Afterglow - tā ir emocionāla pieredze, kas atspoguļo Ambilight jaudu.

 

Kas notiek, kad Philips Ambilight iedvesmo dažus no drosmīgākajiem slēpotājiem pārbaudīt gaismas spēku uz nogāzēm? Pievienojieties mūsu ceļojumam, lai iegūtu pieredzi, kas ikdienišķo pārvērš neparastajā.

Afterglow: ceļojums ar gaismu.

 

Philips Ambilight televizors rada sajūtas, kas atrodas ārpus ikdienišķā. Afterglow ir lielisks piemērs. Jūs varat doties ceļojumā kopā ar pasaulē drosmīgākajiem slēpotājiem, lai skatītu gaismu un krāsas, kādas nebūsiet redzējis nekad iepriekš. Tā ir emocionāla pieredze, nofilmēta Ultra HD kvalitātē, un tā attēlo Ambilight spēku, pārveidojot ikdienišķo par neparasto. Philips Ambilight TV sniedz jums gaismas un krāsu radīto spēku, lai jūs iegūtu vēl lielāku baudījumu no skatīšanās.

Mēs izaicinājām godalgoto Sweetgrass Productions studiju: ļaut vaļu Philips unikālajām Ambilight krāsām un enerģijai plašumos ārpus telpām.

Kopā ar bezbailīgu slēpotāju komandu filmētāji devās dziļi Britu Kolumbijas un Aļaskas kalnienēs, lai realizētu sešus gadus izsapņoto sapni. Lai uzfilmētu slēpošanu mežonīgā dabā — naktī un Ultra HD izšķirtspējā — un nodrošināt baudījumu jaunā kvalitātes līmenī, izmantojot krāsas un gaismu iedvesmai.

Viņu nofilmētais materiāls atstās jūs bez elpas.

Afterglow: pilna filma

Afterglow: pilna filma

Afterglow: aizkadri

Afterglow: aizkadri

Atklājiet Ambilight TV pasauli

 

Philips Ambilight tehnoloģija projicē gaismu un krāsu reāllaikā ārpus televizora, lai sniegtu jums patiesi aizraujošu skatīšanās baudījumu. Vēl spraigāku un jautrāku.

 

Ambilight TV