1
Monitori

LCD monitors, LED sānu apgaismojums

  LCD monitors, LED sānu apgaismojums

  Novatorisks PowerSensor displejs ietaupa elektroenerģiju

  Ekoloģisks EPEAT Gold sertificēts Philips Business Line 221B3 LED displejs ar inteliģento PowerSensor nosaka lietotāja klātbūtni un pielāgo enerģijas patēriņu, ietaupot līdz 80% elektroenerģijas! Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Novatorisks PowerSensor displejs ietaupa elektroenerģiju

Ekoloģisks EPEAT Gold sertificēts Philips Business Line 221B3 LED displejs ar inteliģento PowerSensor nosaka lietotāja klātbūtni un pielāgo enerģijas patēriņu, ietaupot līdz 80% elektroenerģijas! Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Brilliance LCD monitors, LED sānu apgaismojums

B Line, 21, 5 collas (54, 6 cm) 221B3LPCB/02 Atrast līdzīgus produktus

Novatorisks PowerSensor displejs ietaupa elektroenerģiju

 • PowerSensor nodrošina mazas darbības izmaksas, taupot enerģiju

  PowerSensor nodrošina mazas darbības izmaksas, taupot enerģiju

  PowerSensor ir iebūvēts klātbūtnes noteikšanas sensors, kas pārraida un saņem nekaitīgus infrasarkanos signālus, lai noteiktu lietotāja klātbūtni, un automātiski samazina monitora spilgtumu, kad lietotājs atkāpjas no galda, samazinot enerģijas izmaksas par līdz pat 80 procentiem un paildzinot monitora kalpošanas laiku

 • SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage ir ekskluzīva Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Birojs, Attēls, Izklaide, Ekonomisks, u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • Stilīgas SmartTouch vadīklas

  Stilīgas SmartTouch vadīklas

  SmartTouch vadīklas ir inteliģentas skārienjutīgas ikonas, kas aizstāj pogas. Reaģējot uz vieglu pieskārienu, SmartTouch vadīklas, piemēram, ieslēdz monitoru vai padara attēlu spilgtāku un asāku, izmantojot SmartImage Lite. Pēc aktivizēšanas SmartTouch ikonas spīd, lai norādītu, ka jūsu komandas ir izpildītas.

 • LED tehnoloģija garantē dabiskas krāsas

  Baltās LED diodes ir cietvielu ierīces, kas iedegas ātrāk, nodrošinot pilnu spilgtumu un ietaupot ieslēgšanas laiku. LED diodes nesatur dzīvsudrabu, nodrošinot ekoloģisku pārstrādes un atbrīvošanās procesu. LED diodes nodrošina labāku LCD sānu apgaismojuma aptumšošanas kontroli, rezultātā iegūstot īpaši lielu kontrasta koeficientu. Tās nodrošina arī lielisku krāsu atveidojumu, pateicoties nemainīgajam ekrāna spilgtumam.

 • Videi nekaitīgs displejs, kas nesatur dzīvsudrabu

  Philips monitori ar LED sānu apgaismojumu nesatur dzīvsudrabu, kas ir viena no visindīgākajām dabiskajām vielām un būtiski ietekmē cilvēkus un dzīvniekus. Tādējādi displejs nenodara nekādu kaitējumu videi visā kalpošanas laikā no izgatavošanas brīža līdz utilizācijai.

 • Nulle vatu slēdzis: 100% enerģijas taupīšana

  Realizējot Philips devīzi "Sense and Simplicity" (vienkārši un ģeniāli), mēs sniedzam jums iespēju izslēgt monitoru jebkurā brīdī. Pieskaroties atsevišķai Iesl./izsl. pogai, kas parocīgi izvietota monitora aizmugurē, monitora enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz nullei. Izslēgtā režīmā monitoram ir pilnībā pārtraukta maiņstrāvas padeve, un jūsu radītais oglekļa izmešu apjoms tiek samazināts vēl vairāk.

 • EPEAT Gold nodrošina vismazāko ietekmi uz vidi

  Philips EPEAT GOLD sertificētie monitori nodrošina aizsardzību cilvēku veselībai un videi, un tie ir energoefektīvi, garantējot nelielu klimata izmaiņas radošo gāzu emisiju. EPEAT programma palīdz pircējiem izvērtēt, salīdzināt un izvēlēties monitorus, pamatojoties uz 51 apkārtējās vides saudzēšanas kritēriju, ko atbalsta US EPA. GOLD sertifikācija garantē, ka vismaz 30% no izmantotās plastmasas ir otrreizēji pārstrādāti, samazinot toksisku un bīstamu materiālu izmantošanu. EPEAT Gold sertifikāts ir derīgs tikai tajās valstīs, kur Philips piedāvā reģistrēt produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai uzzinātu reģistrācijas statusu savā valstī.

 • USB centrmezgls ar 2 portiem vienkāršai savienojumu izveidei*

  USB centrmezgls sniedz lietotājam iespēju ērti pievienot Plug and Play multivides ierīces, piemēram, USB atmiņas ierīces, kameru, portatīvo HDD, tīmekļkameru, PDA, printeri un daudzas citas ierīces, kurām pieejams USB savienojums. Uz monitora ērti izvietotais USB 2.0 centrmezgls nodrošina USB 2.0 signālu pārsūtīšanu uz datoru. Ņemiet vērā, ka daudzām ierīcēm, piemēram, kamerām un HDD, iespējams, jānodrošina atsevišķa strāvas padeve, jo tām ir lielākas barošanas prasības nekā spēj nodrošināt USB centrmezgls.

 • Iebūvēti skaļruņi audio atskaņošanai bez papildierīcēm

  Displejā ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • 110 mm augstuma regulēšana ideālai sēdēšanas pozīcijai

  Super Ergo Base ir lietotājiem draudzīga Philips monitora pamatne, kas ne tikai ir sasverama un grozāma, bet tai var regulēt augstumu un to pagriezt 90 grādu leņķī, lai katrs lietotājs varētu noregulēt monitoru atbilstoši savām vēlmēm maksimālam skatīšanās komfortam un efektivitātei.

Skatīt visas specifikācijas
 • EPEAT Gold marķējums ir derīgs tikai tajās vietās, kur Philips reģistrē produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai iegūtu reģistrācijas statusu savā valstī.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs