1
Monitori

LCD monitors ar SmoothTouch

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/231c5tjkfu_00/231c5tjkfu_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar SmoothTouch

  Lielisks interaktīvs displejs

  Ļaujieties Philips SmoothTouch displeja aizraujošajai darbībai. Izmantojiet efektīvus skārienžestus, piemēram, pieskaršanos, saistīšanu, savilkšanu, pagriešanu, tuvināšanu, pavilkšanu, lai izmantotu programmas. Interaktīvās skārienjutīgās spēles kļūst patiesi saistošas. Tagad varat izpētīt pasauli ar 10 pirkstu galiem! Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Lielisks interaktīvs displejs

Ļaujieties Philips SmoothTouch displeja aizraujošajai darbībai. Izmantojiet efektīvus skārienžestus, piemēram, pieskaršanos, saistīšanu, savilkšanu, pagriešanu, tuvināšanu, pavilkšanu, lai izmantotu programmas. Interaktīvās skārienjutīgās spēles kļūst patiesi saistošas. Tagad varat izpētīt pasauli ar 10 pirkstu galiem! Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Brilliance LCD monitors ar SmoothTouch

23 collas (58, 4 cm) 231C5TJKFU/00 Atrast līdzīgus produktus

Lielisks interaktīvs displejs

ar SmoothTouch

 • SmoothTouch displejs nodrošina dabisku, ātru reakciju

  SmoothTouch displejs nodrošina dabisku, ātru reakciju

  Šajā Philips displejā tiek izmantota jaunākā projekcijas 10 punktu skārientehnoloģija ar Edge-To-Edge stiklu ātrai reakcijai. Izmantojot to kopā ar skārientehnoloģiju atbalstošu operētājsistēmu, piemēram, Windows 8, varat lietot tādus skārienžestus kā pieskāriens, saistīšana, savilkšana, pagriešana, tālummaiņa, pavilkšana u.c. Tagad varat pilnvērtīgi izmantot skārientehnoloģijas lietojumprogrammu jaunās iespējas, un vēlreiz atklāt vecās lietojumprogrammas. Rakstiet tekstu, pieskaroties ekrānam ar visiem 10 pirkstiem, vai arī spēlējiet aizraujošas interaktīvās spēles ar draugiem. Interaktīvi sadarbojieties ar kolēģiem darbā vai skolā un palieliniet produktivitāti un efektivitāti.

 • SmartStand konstrukcija ar maksimālām atliekšanas iespējām ērtai lietošanai

  SmartStand konstrukcija ar maksimālām atliekšanas iespējām ērtai lietošanai

  Šajā Philips displejā izmantota SmartStand konstrukcija ar maksimālām atliekšanas iespējām, tāpēc varat to izmantot dažādās pozīcijās, kā nekad iepriekš. Ar atliekšanas pozīciju gandrīz 60 grādu leņķī varat dabiski strādāt ar displeju, lai pieskartos un rakstītu. Vai arī varat to izmantot paceltā pozīcijā, lai sēdētu un veiktu nopietnu darbu. Ar iebūvēto automātiskās atgriešanas mehānismu šis SmartStand displejs piedāvā augstu pielāgojamības līmeni.

 • IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa. Atšķirībā no TN paneļiem IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • SmartConnect ar DisplayPort, HDMI un VGA savienojumiem

  Plašas savienojamības iespējas - šie Philips displeji ir aprīkoti ar vairākiem savienojumiem, piemēram, VGA, DisplayPort, universālu HDMI savienotāju, sniedzot iespēju izbaudīt augstas izšķirtspējas nesaspiestu video un audio saturu. USB savienojumi nodrošina īpaši ātru datu pārsūtīšanu, vienlaikus saglabājot globālu savienojamību. Neatkarīgi no izmantotā avota, varat būt drošs, ka šis Philips displejs garantēs ieguldīto līdzekļu atdevi ilgā laika periodā!

 • Tīmekļkamera un mikrofons nodrošina saikni ar ģimeni un draugiem

  Iegulta tīmekļkamera, kas sniedz satriecošus, spilgtus un detalizētus attēlus. Tās jutīgais mikrofons ļauj sazināties ar ģimeni un draugiem. Skaidra skaņa sarunu laikā vai nu no iebūvētajiem stereo skaļruņiem, vai arī no paša pievienotajām austiņām. Šis vienkāršais iebūvētais risinājums nodrošina, ka jums nav jāuztraucas par kameras uzstādīšanu un mikrofonu pozicionēšanu.

 • USB 3.0 nodrošina ātru datu pārsūtīšanu un viedtālruņa uzlādēšanu

  Īpaši ātrā USB 3.0 tehnoloģija nodrošina 5,0 gbit/s pārsūtīšanas ātrumu, kas ir aptuveni 10 reizes ātrāk par USB 2.0 standartu, ievērojami samazinot datu pārsūtīšanas laiku, ietaupot laiku un līdzekļus. Ar labāku platjoslas savienojumu, īpaši ātru pārsūtīšanas ātrumu, labāku enerģijas pārvaldību un satriecošu kopējo veiktspēju, USB 3.0 nosaka jaunāko globālo standartu, sniedzot iespēju izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Sync-N-Go tehnoloģija garantē, ka jums vairs ilgāk nav jāgaida, līdz atbrīvojas platjoslas savienojums. Jūsu ieguldījums USB 2.0 ir aizsargāts, jo tās ir atpakaļsaderīgas.

 • Jaudīga skaņa ar 2x2 vatu RMS skaļruņiem

  Tagad varat izbaudīt visas multivides un sabiedrisko sakaru lietojumprogrammas ar stereo skaņu. Šie iebūvētie skaļruņi ne tikai sniedz lielisku skanējumu, bet palīdz izvairīties no vadu radītā jucekļa un ietaupīt vietu uz darba galda.

Skatīt visas specifikācijas
 • Skārienfunkcijas izmantošanai nepieciešams USB kabeļa savienojums ar datoru. Darbojas tikai ar operētājsistēmām un lietojumprogrammām, kurām iespējota skārienfunkcija, piemēram, Windows 8 vai 7.
 • Šim Philips displejam ir MHL sertifikāts. Tomēr, ja gadījumā jūsu MHL ierīce netiek pievienota vai nedarbojas pareizi, skatiet savas MHL ierīces bieži uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar ražotāju. Ierīces ražotāja politika, iespējams, nosaka, ka jums jāiegādājas konkrēta zīmola MHL kabelis vai adapteris
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • "IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs