1
Monitori

LCD monitors ar SmartImage Lite

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/274e5qhaw_01/274e5qhaw_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar SmartImage Lite

  Spilgti attēli ar AH-IPS displeju

  Šis pievilcīgais Philips displejs ar īpaši šauru faseti un AH-IPS ekrānu nodrošina satriecošus attēlus ar spilgtām krāsām. Mobile HD savienojums sniedz iespēju pārnest saturu no viedtālruņa. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Spilgti attēli ar AH-IPS displeju

Šis pievilcīgais Philips displejs ar īpaši šauru faseti un AH-IPS ekrānu nodrošina satriecošus attēlus ar spilgtām krāsām. Mobile HD savienojums sniedz iespēju pārnest saturu no viedtālruņa. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

LCD monitors ar SmartImage Lite

Īpaši šaura fasete, 27 collas (68, 6 cm), MHL 274E5QHAW/01 Atrast līdzīgus produktus

Spilgti attēli ar AH-IPS displeju

ar īpaši šauru faseti, MHL

 • Minimālistisks izskats ar īpaši šauru faseti

  Izmantojot jaunāko tehnoloģiju paneļus, jaunie Philips displeji izstrādāti ar minimālistisku dizainu, ierobežojot ārējās fasetes biezumu līdz apt. 2,5 mm. Apvienojumā ar panelī iebūvēto melnās matricas joslu apt. 9 mm biezumā kopējie fasetes izmēri tiek ievērojami samazināti, nodrošinot minimālus traucējumus un maksimālu skatīšanās laukumu. Īpaši piemērots vairāku displeju vai mozaīkošanas izkārtojumiem, piemēram, spēļu spēlēšanai, grafikas dizaina un profesionālajām lietojumprogrammām, īpaši šaurās fasetes displejs rada sajūtu, ka izmantojat vienu lielizmēra displeju.

 • MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  Mobilais augstas izšķirtspējas savienojums (MHL) ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem. Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju šim lielajam Philips MHL displejam un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu. Tagad jūs ne tikai varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

 • AH-IPS displejs sniedz satriecošus attēlus ar platu skatīšanās leņķi

  AH-IPS displejs sniedz satriecošus attēlus ar platu skatīšanās leņķi

  AH-IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa. Atšķirībā no standarta TN paneļiem AH-IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI vads ļauj uztvert augstas kvalitātes digitālos video un audio signālus, kas tiek pārraidīti pa vienu kabeli no personālā datora vai jebkura AV avotu skaita (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem un A/V uztvērējiem un video kamerām).

 • 16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  Attēla kvalitātei ir būtiska nozīme. Standarta displeji nodrošina kvalitāti, taču jūs vēlaties labāko. Šim displejam ir uzlabota Full HD 1920 x 1080 izšķirtspēja. Spilgtas detaļas apvienojumā ar lielu spilgtumu, neticamu kontrastu un reālistiskām krāsām nodrošina tādu attēlu, kas neatšķiras no realitātes.

 • TrueVision nodrošina izcilas kvalitātes attēlus

  TrueVision nodrošina izcilas kvalitātes attēlus

  TrueVision ir patentēta Philips tehnoloģija, kas izmanto mūsdienīgu algoritmu monitora displeja testēšanai un izlīdzināšanai, tas nodrošina vislabāko displeja veiktspēju. Philips garantē, ka TrueVision monitori šī procesa laikā ir precīzi noregulēti, lai iegūtu nemainīgu krāsu un attēla kvalitāti.

 • SmartImage Lite uzlabotai LCD skatīšanās pieredzei

  SmartImage Lite ir ekskluzīva un mūsdienīga Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage Lite dinamiski uzlabo kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu displeja veiktspēju – viss reāllaikā, tikai nospiežot pogu.

 • Satriecoša 12 vatu stereo skaņa

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

Skatīt visas specifikācijas
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • ErP gaidstāve/enerģijas taupīšana neattiecas uz MHL lādēšanas funkcionalitāti
 • "IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs