1
Izvēlieties gaismekli

Prožektors

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/532100616/532100616_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Prožektors

  Izrotājiet savas mājas ar gaismu

  Šī Philips myLiving Maple LED prožektora konusveida forma un bronzas apdare piešķir eleganci jebkurai istabai, bet šis gaismeklis ir arī praktisks. LED spuldzes ir jaudīgas, turklāt gaismeklis ir aprīkota ar jauno click!FIX vienkāršas montāžas sistēmu. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

 • Izrotājiet savas mājas ar gaismu

  Play Pause

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Izrotājiet savas mājas ar gaismu

Šī Philips myLiving Maple LED prožektora konusveida forma un bronzas apdare piešķir eleganci jebkurai istabai, bet šis gaismeklis ir arī praktisks. LED spuldzes ir jaudīgas, turklāt gaismeklis ir aprīkota ar jauno click!FIX vienkāršas montāžas sistēmu. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

myLiving Prožektors

MAPLE, bronzas, gaismas diode 532100616 Atrast līdzīgus produktus

Izrotājiet savas mājas ar gaismu

 • Augstas kvalitātes LED gaisma

  Augstas kvalitātes LED gaisma

  LED tehnoloģija, kas ietverta šajā Philips spuldzē, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz un sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī spilgtas krāsas jūsu mājās.

 • Silta, balta gaisma

  Silta, balta gaisma

  Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, kas norādītas mērvienībās, ko dēvē par kelviniem (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgāku apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu. Šī Philips lampa izstaro siltu, baltu gaismu mājīgai atmosfērai.

 • Regulējama gaismekļa galva

  Regulējama gaismekļa galva

  Virziet gaismu turp, kur to visvairāk vēlaties, vienkārši noregulējot, pagriežot vai noliecot gaismekļa galviņu.

 • click!FIX sistēma vienkāršai uzstādīšanai

  click!FIX sistēma vienkāršai uzstādīšanai

  Šajā LED gaismeklī izmantota click!FIX - jauna un revolucionāra montāžas sistēma, ko patentējis Philips. Izmantojot click!FIX, varat viegli uzstādīt gaismekļus, veicot 4 vienkāršas darbības. Tas ir viegli un ātri!

 • Enerģijas taupīšana

  Enerģijas taupīšana

  Šī Philips energoefektīvā lampa ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

 • Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

  Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

  Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 15 000 stundas (līdzvērtīgi 15 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apgaismojumu savās mājās.

 • Var uzstādīt pie sienas vai griestiem.

  Var uzstādīt pie sienas vai griestiem.

  Uzstādiet šo lampu kā sienas gaismekli vai griestu gaismekli vēlamajā veidā.

 • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

  Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

  Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

 • ClickFix vieglā uzstādīšana

  ClickFix vieglā uzstādīšana

  Ērti uzstādiet prožektoru saviem spēkiem. Pateicoties sistēmai ClickFix, nebūs vajadzīga citu palīdzība. Vienkārši piestipriniet kronšteinu pie griestiem, pievienojiet kabeļus un pēc tam vienā paņēmienā ar klikšķi fiksējiet lampu vietā.

 • Radiet stilīgu un mājīgu atmosfēru

  Šis gaismeklis izstrādāts, vadoties pēc mūsdienīgas gaumes izjūtas, tendencēm un dzīvesstiliem, lai neuzkrītoši iederētos jūsu interjerā un radītu mājīgu atmosfēru, ko vienmēr esat vēlējies.

 • Ideāls apgaismojums, lai relaksētos un socializētos

  Viesistaba ir jebkura mājokļa sirds - vieta, kur ģimenes sanāk kopā, lai atpūstos un viesi - lai socializētos. Jūsu viesistabas un guļamistabas apgaismojumam jābūt viegli pielāgojamam dažādām situācijām dienas gaitā. Pārdomāts dažādu gaismas avotu izvietojums un eksperimenti ar gaismas slāņiem ļauj radīt telpas sajūtu un piešķirt istabai siltu un mājīgu noskaņu.

Skatīt visas specifikācijas

Ekoloģiskā pase - mūsu ekoloģisko produktu specifikāciju pārskats

Philips rūpējas par apkārtējo vidi un sabiedrību kopumā un īpaši atbalsta produktu ekoloģisko dizainu.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs