MultiLife

Baterijas lādētājs

  MultiLife

  Baterijas lādētājs

  Pilnībā uzlādē baterijas 90 minūšu laikā.

  Uzlādējiet digitālās kameras AA un AAA baterijas ātrāk nekā simt minūtēs. Šī plānā lādētāja komplektā ietilpst 12 V automašīnas adapteris, un jūs varat vienlaikus uzlādēt divas vai četras baterijas, atrodoties ceļā. Komplektā ietvertas četras 2600 mAh baterijas. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pilnībā uzlādē baterijas 90 minūšu laikā.

 • 12 V mašīnas lādētājs uzlādes veikšanai automašīnā

  Lādētājam ir speciāls adapteris, ko iespējams ievietot automašīnas piepīpētājā. Tas nozīmē, ka varat veikt uzlādi ne tikai, izmantojot elektrotīklu, bet arī atrodoties ceļā.

 • Stilīgs, pievilcīgs un kompakts dizains

  Lādētājam ir stilīgs un kompakts dizains, tādējādi to ir ērti ņemt līdzi ceļojumos un vēl interesantāk izmantot.

 • Uzlādē AA un AAA baterijas ar vienu lādētāju

  Lādētājs ir paredzēts AA un AAA bateriju uzlādēšanai.

 • AC/DC adapteri var izmantot visā pasaulē

  AC/DC adapteris piemērots ieejas spriegumam no 100 līdz 240 V. Vienkārši pievienojot pārveidotāju ar spraudni, kas piemērots attiecīgajā valstī, lādētāju var izmantot visā pasaulē.

 • Aizsargā baterijas pret pārlādēšanu

  Īpašs sensors nosaka, kad baterijas ir pilnībā uzlādētas, un pārslēdz lādētāju uz minimālu uzlādi, lai uzturētu baterijas pilnībā uzlādētas un tās būtu gatavas lietošanai. Aizsardzība pret pārlādēšanu paildzina bateriju kalpošanas laiku, novēršot pārlādēšanas radītu bojājumu risku.

 • Baterijas vienmēr ir gatavas lietošanai

  Visas atkārtoti uzlādējamās baterijas ar laiku pašizlādējas. Automātiskā nepārtrauktā uzlāde uztur baterijas uzlādētas, un baterijas var izmantot jebkurā brīdī, ja tās ir ievietotas elektrotīklam pievienotā lādētājā.

 • Komplektā iekļautas 2600 mAh atkārtoti uzlādējamās AA baterijas.

  Ārkārtīgi lielā 2600 mAh enerģija nodrošina ilgāku darbību digitālajām kamerām un citiem īpaši lielas enerģijas patērētājiem.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs