1
Produkti

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

No Philips/Saeco espresso automāta neplūst kafija

Ir dažādi iemesli, kādēļ no Philips/Saeco espresso automāta neplūst kafija. Zemāk ir daži risinājumi, kā pašam to atrisināt.

Piezīme. Ja kafijas automātu izmantojat pirmo reizi, ir normāli, ka pirmajā pagatavošanas reizē izplūst tikai daži pilieni kafijas. Pagatavojiet vēl dažas kafijas tasītes, lai optimizētu kafijas ekstrakciju no kompaktās maltās kafijas.

Ūdens sistēmā ir iekļuvis gaiss, un tas bloķē ūdens padevi

Ja kafijas automātā ir iekļuvis gaiss, automāts rada skaļu dūcošu troksni un no ūdens tvertnes automātā netiek padots ūdens. Rīkojieties šādi, lai to novērstu:

 1. IZSLĒDZIET kafijas automātu
 2. Iztukšojiet ūdens tvertni un noņemiet AquaClean (vai jebkuru citu ūdens filtru) filtru
 3. Piepildiet ūdens tvertni ar ūdeni un ievietojiet atpakaļ savā vietā
 4. IESLĒDZIET kafijas automātu. Kad automāts ūdeni ir uzvārījis, atlasiet karsto ūdeni un izlaidiet 2-3 tasītes karsta ūdens

Ja izmantojat AquaClean ūdens filtru, veiciet šādas papildu darbības, lai pārliecinātos, ka filtrs lietošanai ir gatavs un pareizi ievietots:

 1. Pakratiet AquaClean ūdens filtru 5 sekundes
 2. Iegremdējiet filtru ar augšpusi uz leju tvertnē/bļodā ar ūdeni, līdz vairs neparādās gaisa burbulīši
 3. Ievietojiet filtru atpakaļ ūdens tvertnē un piepildiet ūdens tvertni ar ūdeni
 4. Restartējiet automātu, to izslēdzot un vēlreiz ieslēdzot
 5. Atlasiet karsto ūdeni un izlaidiet 2-3 tasītes karsta ūdens

Piezīme. Ja izmantojat AquaClean ūdens filtru vairāk par 3 mēnešiem, nomainiet filtru, jo tas var aizsērēt.

Play Pause

Uzliešanas mezgls ir netīrs

Netīrs vai aizsērējis uzliešanas mezgls var būt iemesls tam, ka no automāta neplūst kafija. Ir svarīgi uzliešanas mezglu izskalot katru nedēļu. Rīkojieties šādi vai noskatieties mūsu mācību video:

 1. IZSLĒDZIET automātu un uzgaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies un vairs nav dzirdamas nekādas skaņas (tas var aizņemt līdz 15-20 sekundēm)
 2. Atveriet apkopes durtiņas un izņemiet uzliešanas mezglu, nospiežot pogu “PUSH” uz labo pusi, turiet to un velciet to ārā uz savu pusi
 3. Izskalojiet uzliešanas mezglu ar remdenu ūdeni un ļaujiet tam nožūt, pirms liekat to atpakaļ

Piezīme. Lai veiktu rūpīgu uzliešanas mezgla tīrīšanu, ieteicams izmantot Philips kafijas eļļas likvidēšanas tableti (CA6704).

Play Pause

Kafijas tekne ir aizsērējusi.

Ja kafija neplūst, iespējams, ka ir aizsērējusi kafijas tekne. Lai to iztīrītu, varat izmantot cauruļu tīrītāju vai adatu, lai atbrīvotos no netīrumiem.

Maltās kafijas funkcijas izmantošana

Izmantojot maltās kafijas funkciju kafijas pagatavošanai, kafijas automātam jābūt IESLĒGTAM un gatavam lietošanai pirms maltās kafijas bēršanas maltās kafijas nodalījumā.

Lietojiet tikai vienu pilnu pievienoto karoti maltās kafijas un noņemiet lieko daudzumu no augšas. Pārsniedzot šo maltās kafijas daudzumu, uzliešanas mezgls var tikt pārpildīts un kafijas pagatavošana pārtraukta. Tiks izmests kafijas pulveris, un kafija ārā neplūdīs.

Kafijas automātu nepieciešams atkaļķot

Kad jūs pēdējo reizi atkaļķojāt espresso automātu? Visiem kafijas automātiem ir īpašs atkaļķošanas indikators, ieteicams veikt atkaļķošanu, tiklīdz kafijas automāts uz to norāda. Neveicot espresso automāta atkaļķošanu, iekšpusē var veidoties katlakmens un izraisīt nepareizu darbību.

Kā atkaļķot espresso automātu, skatiet lietotāja rokasgrāmatā vai noklikšķiniet šeit.

Maltās kafijas nodalījums ir aizsērējis

Ja maltās kafijas nodalījums ir aizsērējis, kafija ārā neplūdīs. Lai to novērstu, rīkojieties šādi vai noskatieties video ar pamācību:

 1. IZSLĒDZIET automātu un uzgaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies un vairs nav dzirdamas nekādas skaņas (tas var aizņemt līdz 15-20 sekundēm)
 2. Atveriet apkopes durtiņas un izņemiet uzliešanas mezglu, nospiežot pogu “PUSH” uz labo pusi, turiet to un velciet to ārā uz savu pusi
 3. Atveriet maltās kafijas nodalījuma vāku, un ievietojiet nodalījumā karotes kātu
 4. Virziet rokturi uz augšu un uz leju, līdz maltās kafijas aizsprostojums izkrīt

Ja šie risinājumi problēmu nenovērš, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.

Play Pause

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.