1
Produkti

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Manam Philips/Saeco espreso automātam ir noplūde.

Ja konstatējat, ka jūsu Philips/Saeco espreso automātam ir noplūde, tā var būt radusies vairāku iemeslu dēļ. Tālāk ir dots saraksts, kurā varat atrast noplūdi un uzzināt, kā to novērst.

  1. Vai ūdens noplūst pilienu paplātē?
  2. Vai tīrs ūdens noplūst no automāta apakšpuses vai sāna?
  3. Vai redzat brūnganus ūdens traipus uz virtuves galda vai zem automāta?

1. Ūdens noplūst pilienu paplātē

Pat tad, ja no kafijas teknes izvadīto skalošanas ūdeni savācat tasītē, skalošanas ūdens tik un tā nonāks pilienu paplātē. To izraisa automāta darbības, automātiskās skalošanas laikā automātam novadot skalošanas ūdeni tieši pilienu paplātē, lai nodrošinātu cikla elementu tīrīšanu un optimālu automāta veiktspēju.

Automātiska skalošana tiek veikta automāta ieslēgšanas un izslēgšanas brīdī, pēc dzēriena pagatavošanas vai piena putotāja izmantošanas.

Šis skalošanas ūdens var radīt situāciju, ka pilienu paplātē vienmēr ir ūdens vai pilienu paplāte piepildās ātrāk, nekā gaidīts. Tomēr tā nav aparāta noplūdes pazīme.

Piezīme. Ja pilienu paplāte ir pilna jau pēc 2 kafijas tasīšu pagatavošanas vai tā piepildās ar ūdeni nakts laikā, iesakām sazināties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

2. Tīrs ūdens zem automāta vai ūdens tvertnes

Ja zem automāta vai ūdens tvertnes tuvumā ir redzams tīrs ūdens, ūdens tvertne nav pareizi ievietota automātā.

Lai novērstu šo problēmu, līdz galam iespiediet ūdens tvertni automātā.

Ja ūdens tvertne ir pareizi ievietota, taču no automāta apakšas vēl aizvien turpina nākt ūdens, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

3. Brūngani ūdens traipi uz virtuves galda vai zem automāta

Ūdens traipi uz virtuves galda vai zem automāta var rasties divu iemeslu dēļ.

  1. Pilienu paplāte bija pārāk pilna un pārplūda brīdī, kad to izņēmāt. Lai to novērstu, iztukšojiet un izskalojiet pilienu paplāti katru dienu vai katru reizi, kad tā ir pilna un iedegas sarkanais indikators.
  2. Kad pilienu paplāte tiek izņemta vai izvilkta uz priekšu, neliels daudzums uzliešanas mezgla skalošanas ūdens automāta apakšējās daļas labajā pusē var nonākt uz virtuves galda virsmas. Mēs iesakām katru nedēļu nožāvēt šo vietu ar drānu, taču šādā gadījumā nav jāuztraucas par noplūdi no automāta.

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.