1
Produkti

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Mana Philips/Saeco automāta pagatavotā kafija ir ūdeņaina

Iespējami vairāki iemesli, kāpēc Philips/Saeco espreso automāts gatavo ūdeņainu kafiju. Iespējamos cēloņus un risinājumus skaties tālāk.

Automāts tiek izmantots pirmo reizi

Tas, ka pirmajā espreso automāta lietošanas reizē pagatavotās kafijas ir ūdeņainas, ir pavisam normāli, jo sistēma vēl pielāgojas.

Pagatavojiet vēl dažas tasītes kafijas, lai optimizētu kafijas ekstrahēšanu maltās kafijas saspiešanas procesā.

Uzliešanas mezgls ir netīrs

Uzliešanas mezglu ir būtiski izskalot katru nedēļu, jo netīrs uzliešanas mezgla filtrs var pasliktināt ūdens plūsmu un ietekmēt kafijas garšu. Lai to iztīrītu, izpildiet tālāk norādītās darbības vai noskatieties instrukciju video.

  1. Izslēdziet automātu un pagaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies un nerada nekādus trokšņus (tas ilgst aptuveni 15–20 sekundes).
  2. Atveriet apkopes vāku un izņemiet uzliešanas mezglu, nospiežot labajā pusē esošo pogu „PUSH”, turot to un pēc tam pavelkot virzienā uz sevi.
  3. Kārtīgi izskalojiet uzliešanas mezglu ar remdenu ūdeni un ļaujiet tam nožūt, pirms ievietojat to atpakaļ.
Play Pause

Jāpielāgo maluma iestatījums

Gadījumā, ja iestatījāt dzirnaviņām smalkāku malumu, iespējams, ka iestatīšanas procesā nejauši radās kļūme, kā rezultātā abi malšanas akmeņi tika iestatīti pārāk tuvu viens otram. Šādā gadījumā malums būs tik smalks, ka tajā neuzsūksies ūdens.

Lai atrisinātu šo problēmu, vienkārši vēlreiz mainiet maluma iestatījumu uz rupjāku malumu, pagriežot kafijas pupiņu tvertnē esošo regulatoru uz lielāku daudzumu vai kafijas pupiņu izmēru.

Jāpielāgo atsevišķi automāta iestatījumi

Tādi automāta iestatījumi kā aromāta iestatījums, tasītes tilpums, dzirnaviņu iestatījums, var ietekmēt kafijas stiprumu. Mēs iesakām izmēģināt dažādus iestatījumus.

Piemēram, lai palielinātu intensitāti, varat izvēlēties augstāko aromāta iestatījumu, vidēju tasītes tilpumu un smalkāko kafijas malumu.

Maltās kafijas nodalījums ir nosprostots

Atveriet maltās kafijas nodalījuma vāku, lai pārbaudītu, vai to nav nosprostojusi maltā kafija. Ja tā ir, varat atbrīvot šo zonu, veicot tālāk norādītās darbības.

  1. Izslēdziet automātu un pagaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies.
  2. Izņemiet no automāta uzliešanas mezglu.
  3. Atveriet maltās kafijas nodalījuma vāku un ievietojiet tajā karotes kātu.
  4. Virziet kātu uz augšu un uz leju, līdz maltās kafijas aizsprostojums izkrīt.

Ja norādītie risinājumi nepalīdz novērst problēmu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.