Philips atbalsts

Kā pielāgot Philips espresso automāta dzēriena tilpumu

Paskelbta 24 August 2023
Skatiet tālāk sniegto informāciju un norādījumu videomateriālu, lai tālāk norādītajiem Philips espresso automātiem ieprogrammētu kafijas daudzumu atbilstoši savām vēlmēm.
Automātam ir 3 noklusējuma iestatījumi katram dzērienam: zems, vidējs, augsts. 
Tomēr ir iespējams pielāgot un saglabāt daudzumu atbilstoši jūsu vēlmēm; šī iespēja ir pieejama, izmantojot tikai augstāko iestatījumu. 

Skatiet tālāk sniegtos norādījumus vai noskatieties filmiņu.
 1. Lai pielāgotu augstāko daudzuma iestatījumu, 3 sekundes turiet nospiestu tā dzēriena ikonu, kuru vēlaties pielāgot. Dzērienu daudzuma ikonas augšējais indikators un piena daudzuma ikonas augšējais indikators (tikai konkrētiem veidiem) sāk mirgot, un ieslēgšanas/apturēšanas poga sāk mirgot, norādot, ka ieslēgts programmēšanas režīms.
 2. Nospiediet ieslēgšanas/apturēšanas pogu. Automāts sāk gatavot izvēlēto dzērienu. Indikators sākumā deg pastāvīgi. Kad automāts ir gatavs saglabāt pielāgoto tilpumu, ieslēgšanas/apturēšanas indikators sāk mirgot.
 3. Kad tasītē ir iepildīts vēlamais kafijas vai piena tilpums, vēlreiz nospiediet ieslēgšanas/apturēšanas pogu. Cappuccino vai latte macchiato dzērieniem vispirms tiek ieliets piens. Kad tasītē ir vēlamais piena daudzums, vēlreiz nospiediet ieslēgšanas/apturēšanas pogu. Automāts sāk automātiski liet kafiju. Kad tasītē ir vēlamais daudzums, vēlreiz nospiediet ieslēgšanas/apturēšanas pogu.
Pēc tam, kad ir ieprogrammēts dzēriena jaunais augstākais noklusējuma daudzums, automāts ielies
šo jauno daudzumu katru reizi, kad vēlaties pagatavot šī dzēriena augstāko daudzumu.
Play Pause
Ar funkciju Memo var pielāgot standarta dzēriena tilpumu. Video parādīts, kā pielāgot un saglabāt espresso izmēru. Ja vēlaties pielāgot espresso lungo, kafijas vai café crema tilpumu, nospiediet un turiet tā dzēriena pogu, kuru vēlaties pielāgot.

Norādījumi 
 1. Nospiediet un turiet tā dzēriena pogu, kuru vēlaties pielāgot līdz displejā tiek parādīts uzraksts Memo 
 2. Espresso aparāts tagad ir programmēšanas režīmā un sāk gatavot kafiju
 3. Uzgaidiet un nospiediet pogu OK, lai apturētu gatavošanu, kad sasniegts vēlamais kafijas daudzums
 4. Espresso automāts tagad ir pielāgots jūsu izvēlētajam dzēriena izmēram
Play Pause
Ar funkciju Memo var pielāgot standarta dzēriena izmēru. Video parādīts, kā pielāgot un saglabāt kapučīno izmēru. Ja vēlaties pielāgot latte macchiato, turiet nospiestu latte macchiato pogu.

Norādījumi 
 1. Pārliecinieties, vai piena karafe ir pievienota un tajā ir pietiekami daudz piena
 2. Nospiediet un turiet kapučīno vai Latte macchiato pogu, līdz displejā tiek parādīts uzraksts Memo 
 3. Espresso aparāts tagad ir programmēšanas režīmā un sāk putot pienu
 4. Uzgaidiet un nospiediet pogu OK, lai apturētu gatavošanu, kad sasniegts vēlamais putu daudzums. Espresso aparāts tagad sāks gatavot dzērienu
 5. Uzgaidiet un nospiediet pogu OK, lai apturētu gatavošanu, kad sasniegts vēlamais kafijas daudzums
 6. Espresso automāts tagad ir pielāgots jūsu izvēlētajam izmēram
Play Pause
Ar funkciju Memo var pielāgot Philips 4000/3100 espresso automāta standarta dzēriena izmēru. Izmantojiet šo mācību video, lai vienkārši pielāgotu standarta dzēriena izmēru.
Play Pause
Ar funkciju Memo var pielāgot Philips 3000 espresso automāta standarta dzēriena izmēru. Izmantojiet šo mācību video, lai vienkārši pielāgotu standarta dzēriena izmēru.
Play Pause
Ar funkciju Memo var pielāgot Philips 2100/2000 espresso automāta standarta dzēriena izmēru. Izmantojiet šo mācību video, lai vienkārši pielāgotu standarta dzēriena izmēru.
Play Pause

Ar funkciju Memo var pielāgot Philips 2100/2000 espresso automāta standarta dzēriena izmēru. Izmantojiet šo mācību video, lai vienkārši pielāgotu standarta dzēriena izmēru.

Play Pause
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.