1
Produkti

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Uzliešanas mezglu nevar ievietot Philips/Saeco espreso kafijas automātā

Ja nevarat Philips/Saeco espreso kafijas automātā ievietot uzliešanas mezglu, iestatiet uzliešanas mezglu neitrālā stāvoklī un mēģiniet to ievietot atpakaļ.

Play Pause

Uzliešanas mezgls nav neitrālā stāvoklī

Pirms mēģināt ievietot uzliešanas mezglu, pārliecinieties, ka tas ir iestatīts neitrālā stāvoklī. Uzliešanas mezgls ir neitrālā stāvoklī, ja bulta uz dzeltenā cilindra uzliešanas mezgla sānā ir pielīdzināta melnajai bultai un “N.”. Un dzeltenajam āķim sānā ir jābūt stāvus (skatiet attēlu atsaucei).

Lai iestatītu uzliešanas mezglu neitrālā stāvoklī un ievietotu to atpakaļ automātā, veiciet tālāk aprakstītās darbības.

  1. Atstājiet uzliešanas mezglu ārā un aizveriet apkopes vāku. Ievietojiet visas pārējās daļas atpakaļ automātā (pilienu paplāte/maltās kafijas tvertne, ūdens tvertne).
  2. Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai izslēgtu automātu. Pagaidiet, līdz vairs nav dzirdamas skaņas (tas var aizņemt līdz 15–20 sekundēm).
  3. Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai ieslēgtu automātu. Neveiciet nekādas darbības, piemēram, neatveriet apkopes vāku, neizņemiet pilienu paplāti vai ūdens tvertni, pirms automāts ir gatavs lietošanai.
  4. Pirms ievietojat uzliešanas mezglu, iestatiet to neitrālā stāvoklī. Lai iestatītu uzliešanas mezglu neitrālā stāvoklī, vispirms nospiediet sviru uz leju, līdz tā saskaras ar uzliešanas mezgla pamatni (sk. 1. attēlu), pēc tam pārbaudiet, vai dzeltenais āķis ir maksimāli vertikālā stāvoklī, ja nav — spiediet to uz augšu (sk. 2. attēlu).
  5. Atveriet apkopes vāku un virziet uzliešanas mezglu atpakaļ automātā gar sliedēm, līdz tas nofiksējas vietā.
  6. Aizveriet apkopes vāku un automātu izslēdziet un pēc tam atkal ieslēdziet.

Piezīme. Instrukcijas var atšķirties atkarībā no jūsu espreso kafijas automāta modeļa. Lai iegūtu precīzākas “soli pa solim” instrukcijas, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.

Philips espreso kafijas automāta uzliešanas mezgls

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.