1
Philips atbalsts

Philips SpeedPro akumulators ātri izlādējas

Paskelbta 2021-07-04

Ja Philips SpeedPro vai SpeedPro Max putekļsūcēja akumulators izlādējas pārāk ātri, skatiet tālāk sniegtos padomus, lai vienkārši atrisinātu šo problēmu.

Ir ieslēgts augstākais putekļsūcēja jaudas iestatījums

Jūsu putekļsūcējam ir dažādi jaudas iestatījumi atkarībā no modeļa. Lūdzam skatīt ieteiktos iestatījumus ikdienas lietošanai katram no tālāk minētajiem modeļiem.

SpeedPro: Philips SpeedPro putekļsūcējam ir divi jaudas iestatījumi: 1 un 2. Ieteicamais iestatījums ikdienas lietošanai ir 1. 2 ir augstākais iestatījums, un tam ir lielāka sūkšanas jauda. Iestatījums 2 ir paredzēts ļoti netīru vietu tīrīšanai. 2 iestatījums patērē daudz jaudas, tāpēc putekļu tīrīšanai ikdienā ir ieteicams izmantot iestatījumu 1.

SpeedPro Max: Philips SpeedPro Max putekļsūcēja augstākais iestatījums ir Turbo, un tam ir ļoti augsta sūkšanas jauda. Šī iemesla dēļ Turbo iestatījumā ierīce patērē daudz akumulatora enerģijas. Šis iestatījums ir paredzēts tikai ļoti netīru virsmu tīrīšanai, nevis ikdienas lietošanai. Putekļu tīrīšanai ikdienā ir ieteicams lietot Philips SpeedPro Max iestatījumus 1 vai 2.

Uzlādējamā akumulatora darbmūžs ir beidzies

Veiciet putekļsūcēja uzlādējamā akumulatora nomaiņu Philips servisa centrā.

Šīs darbības nepalīdz novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

Remonts

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.