1
Televizori

Atklājiet jauno 2018. gada klāstu

Noskatieties videoklipu

Atrodiet savu ideālo televizoru


Izvēlieties pēc funkcijām

Ambilight TV

 

Pateicoties mazajām LED diodēm televizora aizmugurē, viss no ekrāna tiek atspoguļots uz aizmugurē esošās sienas. Philips Ambilight replicē ekrānā redzamās krāsas reāllaikā, tāpēc attēls izskatās lielāks par ekrānu.

OLED TV

 

Izbaudiet pasaulē vienīgo 4K OLED televizoru ar Ambilight un Android TV. Atklājiet perfektus melnos toņus un iespaidīgas krāsas, ko nodrošina Philips unikālā attēla apstrāde.

Android TV™

 

Aplikācijas, spēles, straumēšana un mobilais savienojums. Ar savu viedo Philips Android TV varat baudīt Google Play jautrību lielajā ekrānā un daudz ko citu.     

4K Ultra HD TV

 

Baudiet filmas, pārraides, spēles un daudz ko citu visā krāšnumā. Ar Philips 4K Ultra HD TV varat baudīt mūsu visu laiku izcilāko attēla kvalitāti ar izšķirtspēju, kas četras reizes pārsniedz standarta HD.   

Pēc izmēriem

< 81 cm (32 collas)

102 cm (40 collas) -
109 cm
(43 collas)
124 cm (49 collas) -
140 cm
(55 collas)
> 165 cm (65 collas)
 

Philips TV modeļi: populārākie

threesided Philips Ambilight
Philips OLED
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
IPS Nano Color
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
* Redzamās specifikācijas neattiecas uz visiem produktiem katrā klāstā.

Palīdzība, atbalsts un atjauninājumi

Televizora reģistrēšana

 

Izveidojiet bezmaksas My Philips kontu, lai reģistrētu savu jauno TV. Pēc reģistrācijas mēs jums paziņosim, kad pieejami jaunie atjauninājumi.

Programmatūras un draiveru atjauninājumi

 

Nodrošiniet vislabāko sava Philips TV sniegumu. Ja pieejams jauns programmatūras atjauninājums, atradīsiet to šeit. Ja esat pazaudējis savus draiverus, varat tos lejupielādēt no šīs vietnes bez maksas.

TV problēmu novēršana

 

Ātrākais veids, lai novērstu tehniskās problēmas un veiktu iestatīšanu, ir skatīt Philips TV problēmu novēršanas rokasgrāmatu. Izmantojiet šos padomus un ieteikumus, lai atjaunotu televizora darbību pavisam neilgā laikā.

Sazinieties ar mums

 

Mēs vēlamies palīdzēt. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība Philips TV iegādei vai atbalsts iestatīšanai, varat sazināties ar mums pa tālruni, e-pastā vai tiešsaistes tērzētavā.