1

LCD monitors

  -{discount-percentage}%

  LCD monitors

  BDL5545E/00

  Piesaistiet mērķauditoriju

  Parādiet savus mārketinga ziņojumus moderni, izmantojot šo rentablo 140 cm (55 collu) LCD displeju. Šis Full HD displejs ar plašo funkciju klāstu noteikti apburs jūsu auditoriju. Skatīt visas priekšrocības

  BDL5545E/00

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Piesaistiet mērķauditoriju

Parādiet savus mārketinga ziņojumus moderni, izmantojot šo rentablo 140 cm (55 collu) LCD displeju. Šis Full HD displejs ar plašo funkciju klāstu noteikti apburs jūsu auditoriju. Skatīt visas priekšrocības

BDL5545E/00

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Piesaistiet mērķauditoriju

ar apbrīnojami skaidriem Full HD attēliem

SmartPower — enerģijas taupīšana

SmartPower — enerģijas taupīšana

Sistēma var kontrolēt fona apgaismojuma intensitāti un sākotnēji to iestatīt, lai samazinātu enerģijas patēriņu par līdz pat 50%, šādi būtiski samazinot izdevumus par elektroenerģiju.

Atvērts spraudņa specifikācijām atbilstošs slots

Izstrādāts digitālo displeju tirgum, atvērta spraudņa specifikācijām (OPS) atbilstošs slots ir paredzēts, lai multivides atskaņotāja mainīšanu vai atjaunināšanu padarītu par tīro bērnu spēlīti. Vienkārši iespraudiet multivides atskaņotāju displejā — un viss ir gatavs. Nav svarīgi, kāds ir jūsu multivides atskaņotājs — vienkāršs, vidējas klases vai augstas klases, OPS ir pilnīgi saderīgs, laika gaitā nodrošinot zemākas izmaksas.

Displeja pieslēgvieta ātrākam grafikas atbalstam

Izbaudiet kristāldzidros attēlus ar displeja pieslēgvietas nodrošināto liela joslas platuma grafiku atbalstu. Pārsūtot Full HD video, displeja pieslēgvieta pārsūtīs arī skaņu, tā samazinot papildu kabeļu nepieciešamību.

Plāns rāmja dizains modernam izskatam

Plāns rāmja dizains papildina publiskā displeja stilīgo izskatu, lai lieliski iederētos jebkurā vidē. Turklāt šis dizains padara displeju ideālu lietošanai mozaīkas tipa matricas video sienām.

Full HD LCD displejs 1920x1080p

Šī displeja izšķirtspēja tiek dēvēta par Full HD. Modernajai LCD ekrāna tehnoloģijai ir pilna augstas izšķirtspējas platekrāna izšķirtspēja ar 1080 progresīvajām rindām, katrā rindā ir 1920 pikseļi. Tas nodrošina labāko iespējamo attēlu kvalitāti HD signāliem līdz pat 1080 rindām. Tādā veidā tiek radīti lieliski progresīvās izvērses attēli bez ņirbēšanas ar optimālu spilgtumu un lieliskām krāsām. Šie dabiskie un asie attēli sniegs uzlabotu skatīšanās baudījumu.

Kompakta uzstādīšanas vieta aizmugurējā vākā nelieliem datoriem

Profesionāli personālie datori tiek izmantoti lielākajā daļā publisko informācijas sistēmu. Bieži vien tie palielina kopējo displeja dziļumu un rada kabeļu jūkli. Tāpēc mēs izstrādājām šo displeju ar Smart ieliktni aizmugurējā vākā, kas ir ideāli piemērots profesionāla maza izmēra PC integrācijai. Papildus tam visam kabeļu pārvaldības sistēma nodrošina lielisku risinājumu, lai kabeļi izskatītos eleganti un profesionāli.

Uzlabota tālummaiņas funkcija atbalsta mozaīkas matricas lietojumprogrammas

Iekšējā tālummaiņas funkcija sniedz iespēju viegli uzstādīt video sienas matricu, neizmantojot dārgu ārējo aprīkojumu. Tagad ir pavisam vienkārši izveidot video sienu ar daudz un dažādām konfigurācijām.

Uzlabota attēlu iestrēgšanas novēršanas funkcija

Statiski attēli, kas ilgstoši tiek rādīti ekrānā, LCD displejos var atstāt māņattēlu vai iestrēgušu attēlu. Lai gan attēlu iestrēgšana LCD displejos ir īslaicīga, jūs vēlēsities šo efektu novērst, īpaši tad, ja saturs tiek rādīts nepārtraukti.

Spilgtums tiek regulēts automātiski, vadoties pēc apkārtējā apgaismojuma.

Displeja iestatījumi tiek regulēti atbilstoši apkārtējā apgaismojuma apstākļiem, turklāt bez lietotāja iejaukšanās.

Attālā pārvaldība un konfigurācija, izmantojot RS232

Attālā pārvaldība sniedz iespēju lietotājam kontrolēt un regulēt displejus attālināti, izmantojot RS232 protokolu. Izmantojot CEC komandas, varat iegūt pilnīgu kontroli pār visiem displejiem savā informācijas tīklā jebkurā laikā.

Daudz funkciju. Viens vads

Pilnībā kontrolējiet displeju, izpildot vadības komandas un raidot video signālu pa vienu HDMI kabeli. Šī unikālā funkcija atvieglo un padara daudz ērtāku un vieglāku displeja kontrolēšanu un tā darbības nodrošināšanu. Consumer Electronics Control (CEC) komandas svarīgas displeja informācijas noskaidrošanu padara par bērnu spēli.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs