PPhilips lietotnes Clean Home+ aziņojums par konfidencialitāti

 

Šis Paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi tika aktualizēts 2020. gada 19. martā.

Philips lietotne Clean Home+ (tālāk tekstā — „Lietotne”) ļauj jums kontrolēt, uzraudzīt un pārvaldīt Philips gaisa attīrītājus un robotizētos putekļsūcējus (kopā saukti — „Ierīces”) no jebkuras vietas un jebkurā laikā (tālāk tekstā — „Pakalpojumi”).

 

Lietotni un Ierīces kontrolē uzņēmums Philips Consumer Lifestyle B.V. vai jebkurš tā saistītais uzņēmums vai meitasuzņēmums („Philips”, „mūsu”, „mēs” vai „mūs”). Mēs apstrādājam personas datus, kas tiek ievākti no Lietotnes un/vai jebkuras Ierīces, kuru jūs savienojat pārī ar Lietotni. 

Šis Paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz personas datiem, kurus ievāc vai apstrādā Ierīce un/vai Lietotne. Šī Paziņojuma par konfidencialitāti mērķis ir palīdzēt jums izprast mūsu konfidencialitātes praksi, ko ievērojam, kad izmantojat lietotni, tostarp to, kādus datus mēs ievācam, kāpēc mēs tos ievācam un ko mēs ar tiem darām, kā arī jūsu individuālās tiesības.

 

Lūdzu, izlasiet arī mūsu Paziņojumu par sīkfailiem un Lietošanas noteikumus.

Kādi personas dati tiek apkopoti un kādiem mērķiem tas tiek darīts

Mēs saņemam vai apkopojam personas datus, kā detalizēti aprakstīts tālāk, kad mēs sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp, kad jūs piekļūstat Lietotnei, lejupielādējat un instalējat to.
account data

Konta informācija

Jūs varat pieteikties Lietotnē, izmantojot MyPhilips kontu vai savu sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu. Lietotāji no Ķīnas var pieteikties, arī izmantojot savu tālruņa numuru.

 

 • Ja piesakāties, izmantojot sociālos plašsaziņas līdzekļus, personas dati, kurus mēs ievācam, var ietver jūsu pamata publisko profilu (piem., profila fotoattēls, identifikators, dzimums, profila vietrādis URL, dzimšanas datums, mājas lapa un atrašanās vieta), kā arī e-pasta adrese, kuru mēs izmantojam autentificēšanas nolūkiem. Atrodoties Ķīnā, jūs varat pieteikties, izmantojot savu WeChat kontu. Ja piesakāties, izmantojot savu WeChat kontu, mēs ievācam jūsu WeChat konta ID un publisko profilu, ietverot vārdu un profila attēlu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu nodrošinātājs var ievākt informāciju par to, ka jūs izmantojat Lietotni un ka piesakāties, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu kontu. Lūdzu, skatiet sava sociālo plašsaziņas līdzekļu nodrošinātāja Paziņojumus par konfidencialitāti (piem., Facebook, Google), lai uzzinātu par tā konfidencialitātes praksi.

 

 • Kad jūs izveidojat MyPhilips kontu, personas dati, kurus mēs ievācam, var ietvert jūsu vārdu, lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Šajā gadījumā mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt lietotājvārdu un paroli, lai sazinātos ar jums, atbildot uz jūsu jautājumiem, lai nosūtītu jums tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus vai tiešus tirgvedības paziņojumus, ja esat tiem pieteicies. Jūs varat arī izmantot savu MyPhilips kontu, lai pasūtītu Philips produktu vai pakalpojumu, piedalītos akcijā vai spēlē, piedalītos ar Philips akciju saistītā aktivitātē sociālajos plašsaziņas līdzekļos (piemēram, nospiežot „Patīk” vai „Kopīgot”) un piedalītos produktu izmēģinājumos vai aptaujās.

 

Jūsu konta izveidei un pārvaldīšanai mēs izmantojam jūsu konta datus. Tā kā pakalpojumu sniegšanai mēs izmantojam jūsu konta datus, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) punktu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Devices data

Ierīces dati

Kad jūs savienojat pārī Ierīci ar Lietotni, mēs apkopojam tālāk minēto informāciju.

 • Gaisa attīrīšanas ierīces

(I)  Ierīces dati, iekļaujot ierīces ID, darbības režīmu, ieslēgts/izslēgts stāvokli, režīmu, ventilatora ātrumu, plānotāju un vadības komandas.

(II) Vispārīgi gaisa kvalitātes dati, iekļaujot iekštelpu alergēnu indeksu, smalko daļiņu PM2,5 emisiju, temperatūru, gāzu un mitruma līmeni.

 

 • Robotu putekļsūcēju ierīces

(I) Ierīces dati, iekļaujot ierīces ID, plānotāja datus, ciklu skaitu un tīrīšanas ilgumu.

Mēs iegūstam arī jūsu ierīcei pieslēgtā maršrutētāja IP adresi.

 

Mēs izmantojam šos datus, lai sniegtu Pakalpojumus, labāk pielāgotu Ierīci tās atrašanās videi, uzlabotu mūsu Ierīci un Pakalpojumus un jūs varētu pilnvērtīgāk izmantot Ierīci un tās pakalpojumus.

 

Tā kā jūsu Ierīces dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savienot savu Ierīci ar Lietotni Pakalpojumu nolūkos, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.

 

 

Citi norādītie dati

Atkarībā no jūsu gaisa attīrītāja Ierīces modeļa Lietotne var parādīt nelielu aptaujas anketu, lai noskaidrotu jūsu domas par gaisa kvalitāti telpās, to, pirms cik ilga laika jūs pārcēlāties uz savu māju/istabu, un istabu, kurā ievietojāt Ierīci. Lietotne izmantos jūsu atbildes, lai jūsu Ierīcei iestatītu piemērotāko darbības režīmu.

Tā kā citi jūsu norādītie dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savienot savu Ierīci ar Lietotni Pakalpojumu nolūkos, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) apakšpunktu.

 

 

Lasīt vairākLasīt mazāk
Cookies

Sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, tagus vai līdzīgas tehnoloģijas („Sīkfaili”), lai sniegtu, nodrošinātu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu mūsu Pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu mobilo ierīci un ievākt jūsu personas datus, ietverot jūsu unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu vai jūsu izmantoto operētājsistēmu, sesijas un lietojuma datus vai ar pakalpojumu veiktspēju saistītu informāciju, kas klasificējama kā informācija par jūsu Lietotnes lietojumu.

 

Pirms Sīkfailu izmantošanas analītiskiem nolūkiem, mēs lūgsim jūsu atļauju. Lai iegūtu papildinformāciju par šajā Lietotnē izmantotajiem Sīkfailiem, lūdzu, izlasiet mūsu Paziņojumu par sīkfailiem, kas atrodams Lietotnes privātuma iestatījumu sadaļā.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Location data

Klientu atbalsts

Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, mēs apstrādājam jūsu lietas informāciju, arī jūsu lietas numuru, jūsu mijiedarbību ar mums un jūsu kontaktinformāciju. Turklāt:

 

 • ja jūs izmantojat Lietotnes funkciju „Sazināties ar izstrādātājiem”, mēs apstrādājam „Lietotnes žurnālu” atskaiti ar jūsu Ierīces modeli un informāciju par veiktspēju, ietverot saistītos unikālos identifikatorus;

 

 • ja jūs izmantojat Lietotnes funkciju „Sazināties ar mums”, mēs apstrādājam jūsu jautājumus un komentārus kopā ar informāciju par jūsu mobilo ierīci (piemēram, ražotājs, modelis un operētājsistēma) un saistītajām Ierīcēm.

 

Mēs izmantojam jūsu klientu atbalsta datus, lai saprastu un novērstu problēmas, kuras jums ir radušās, sniegtu nepieciešamo atbalstu un nepieciešamības gadījumā ar jums sazinātos.

 

Mēs apstrādājam jūsu klientu atbalsta datus, kas nepieciešams līguma izpildei, saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) punktu. Dažos gadījumos mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz tiesiskām saistībām, kas uz mums attiecas saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta c) punktu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Combined data

Apvienotie dati

Mēs varam apvienot jūsu personas datus, tostarp konta datus, Ierīces datus, Sīkfailus, ar datiem, kas apkopoti, jums veicot saziņu un izmantojot „Philips” digitālos kanālus, piemēram, sociālos plašsaziņas līdzekļus, tīmekļa vietnes, e-pasta ziņas, lietotnes un saistītos produktus, tostarp arī informāciju par IP adresi, Sīkfailiem, ierīces informāciju, paziņojumiem, uz kuriem jūs noklikšķināt vai kam pieskaraties, atrašanās vietas datiem un Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm.

 

Mēs analizējam apkopotos datus, lai jums sniegtu personalizētus Pakalpojumus. Tas mums palīdz arī uzlabot Lietotnes, Ierīces(-ču) un Pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus. Šādā gadījumā mēs uzskatām, ka saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta f) punktu jūsu apkopoto datu apstrādes pamatojums ir Philips tiesiskās intereses.

 

Ja jūs piesakāties saņemt reklāmas paziņojumus par Philips produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, kas jūs varētu interesēt, pamatojoties uz jūsu preferencēm un darbībām tiešsaistē, mēs varam jums nosūtīt tirgvedības un reklāmas paziņojumus ar e-pasta, tālruņa un citu digitālo kanālu, piemēram, mobilo lietotņu un sociālo tīklu, starpniecību. Lai varētu pielāgot paziņojumus jūsu preferencēm un darbībām un nodrošinātu jums atbilstošāku un personalizētu pieredzi, mēs varam analizēt jūsu apkopotos datus. Pirms akcijas informācijas nosūtīšanas mēs lūgsim jūsu piekrišanu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Third parties
Atļaujas

 

Ja Lietotnei ir nepieciešama atļauja piekļūt jūsu mobilās ierīces sensoriem (piem., kamerai, Wi-Fi, ģeolokācijai vai Bluetooth) vai citiem datiem (piem., fotoattēliem) Pakalpojumu nodrošināšanas nolūkā, mēs lūgsim jūsu piekrišanu. Mēs izmantojam šādus datus tikai tad, ja nepieciešams jums sniegt Pakalpojumus, un tikai tad, ja esam saņēmuši jūsu piekrišanu.

 

 • Vispārējās atļaujas
 • Wi-Fi. Lai izveidotu savienojumu ar jūsu Ierīci(-ēm).
 • Kamera. Lai skenētu QR kodu savienojuma izveidei ar Ierīci(-ēm).
 • Fotoattēli. Lai iespējotu fotoattēlu kopīgošanas funkciju, kas ļauj jums uzņemt iekštelpu vai āra gaisa kvalitātes momentuzņēmumus un kopīgot tos, izmantojot SMS/WeChat vai citus sociālos kanālus.
 • Zvanīšana. Lai ļautu jums piezvanīt Philips klientu atbalsta dienestam, izmantojot Lietotni.
 • Aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta.
 • Ierīces savienošana pārī. Android operētājsistēmām ir nepieciešama aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai Lietotni savienotu ar Ierīci. iOS ir nepieciešama piekļuve atrašanās vietas datiem, lai atpazītu, kad Lietotne un Ierīce(-es) atrodas tuvumā. Tomēr Philips šādus datus nekādā veidā neapstrādā. Dati tiek glabāti jūsu mobilajā ierīcē, kur Philips tiem nevar piekļūt. Ja izdzēšat savu profilu vai Lietotni, šie dati tiks dzēsti no jūsu Ierīces.
 • Atrast Philips tuvumā. Kad jūs iespējojat šo funkciju, mēs izmantojam jūsu atrašanās vietas datus, lai virzītu jūs tuvumā esoša veikala vai patērētāju apkalpošanas centra virzienā.
 • Faili. Lietotnei ir nepieciešama piekļuve mobilās ierīces failiem, lai saglabātu valodas konfigurācijas un citus failus, kurus Lietotne izmanto, lai funkcionētu (piemēram, grafikas, multivides faili vai citi lieli programmas līdzekļi). Ja izdzēšat Lietotni, šie dati tiks dzēsti no mobilās ierīces.
 • Gaisa attīrītāju atļaujas
 • Informācija par laikapstākļiem un gaisa kvalitāti. Ja saņemta šāda atļauja, Lietotne koplieto jūsu anonimizētus atrašanās vietas datus (pilsētas līmenī) ar kādu no mūsu Pakalpojumu sniedzējiem, lai Lietotnes mājas lapā sniegtu jums atrašanās vietas karti ar informāciju par gaisa kvalitāti.

 

Izmantojot savas mobilās ierīces iestatījumus, jūs jebkurā laikā varat bloķēt Lietotnei piešķirtās atļaujas.

 

 

Ar ko tiek kopīgoti personas dati?

„Philips” var izpaust Jūsu personas datus trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, darījumu partneriem vai citām trešajām pusēm saskaņā ar šo Paziņojumu par privātumu un/vai piemērojamiem tiesību aktiem.

 

 

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai tie palīdzētu mums sniegt, nodrošināt, uzlabot, izprast, atbalstīt un reklamēt mūsu Pakalpojumus.

Mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar tālāk norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem

 

 

 • IT pakalpojumu un mākoņpakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas, darījumu pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas Lietotnes darbībai vai Pakalpojumu nodrošināšanai.

 • Analītikas un lietotāju iesaistīšanas sniedzēji

Šie sniedzēji nodrošina noteiktus Lietotnes pakalpojumus, piemēram, Lietotnes analītiku, Lietotnē iebūvētus paziņojumus un pašpiegādes paziņojumus.

 

„Philips” prasa tā pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt pienācīgu Jūsu personas datu aizsardzības līmeni, kas ir līdzīgs mūsu nodrošinātajam līmenim. Mēs prasām mūsu pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt Jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai konkrētajiem iepriekš minētajiem mērķiem, lai iegūtu piekļuvi minimālajam datu apjomam, kas tiem nepieciešams noteikta pakalpojuma sniegšanai, un lai aizsargātu Jūsu personas datu drošību.

 

Citas trešās puses

Philips var sadarboties arī ar trešajām pusēm, kas apstrādā jūsu personas datus saviem nolūkiem. Ja Philips kopīgo personas datus ar trešajām pusēm, kas izmanto jūsu personas datus saviem nolūkiem, Philips jūs par to informēs un/vai iegūs jūsu piekrišanu, ja tas ir nepieciešams saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, pirms jūsu personas datu kopīgošanas. Šādā gadījumā, lūdzu, rūpīgi izlasiet šo uzņēmumu paziņojumus par konfidencialitāti, jo tie sniedz informāciju par šo uzņēmumu konfidencialitātes praksi, kādus personas datus viņi ievāc un kā tos izmanto, apstrādā un aizsargā.

 

„Philips” reizēm pārdod uzņēmumu vai uzņēmuma daļu citam uzņēmumam. Šāda īpašumtiesību nodošana var ietvert Jūsu tieši ar attiecīgo uzņēmumu saistīto personas datu nodošanu pircēja uzņēmumam. Visas mūsu tiesības un pienākumus saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti „Philips” var brīvi piešķirt jebkurai mūsu filiālei saistībā ar uzņēmumu apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu saskaņā ar tiesību aktiem vai citā veidā, un mēs varam nodot Jūsu personas datus jebkurai mūsu filiālei, tiesību pārņēmējam vai jaunam īpašniekam.

 

„Amazon Alexa”

Dažās valstīs mēs atbalstām Philips gaisa attīrītāju prasmi. Ja iespējojat šo prasmi, jūs varēsiet kontrolēt Ierīci(-es), izmantojot Amazon Alexa. Ja Amazon Alexa pakalpojums ir iespējots, Amazon jums sniegs savus pakalpojumus. Lūdzu, izlasiet pakalpojuma Amazon Alexa Noteikumus un nosacījumus un Paziņojumu par konfidencialitāti.

 

Tmall Genie

Ķīnā mēs atbalstām Philips gaisa apstrādes prasmi lietotnē Tmall Genie. Ja iespējojat šo prasmi, jūs varēsiet kontrolēt savu Ierīci, izmantojot Tmall Genie. Šādā gadījumā Tmall Genie jums sniegs savus pakalpojumus. Lūdzu, izlasiet Tmall Genie Noteikumus un nosacījumus un Paziņojumu par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Choices and rights

Pārrobežu nodošana

Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mēs darbojamies vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat informācijas nodošanai (ja tā nepieciešama) valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valstī piemērojamajiem noteikumiem. Noteiktos gadījumos tiesas, tiesību aizsardzības iestādes, regulatīvās aģentūras un drošības iestādes var būt tiesīgas piekļūt jūsu personas datiem.

 

Ja jūs atrodaties EEZ, jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu filiālēm vai pakalpojumu sniedzējiem valstīs ārpus EEZ, ko Eiropas Komisija atzinusi kā tādas, kas nodrošina pienācīgu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem (pilnais valstu saraksts ir pieejams šeit http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Attiecībā uz datu nosūtīšanu no EEZ uz valstīm, ko Eiropas Komisija nav atzinusi par piemērotām, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, mūsu saistošos korporatīvos noteikumus attiecībā uz klientu, piegādātāju un darījumu partneru datiem un/vai Eiropas Komisijas pieņemtās līguma standartklauzulas, lai aizsargātu jūsu personas datus. Jūs varat iegūt to kopijas, noklikšķinot uz iepriekš norādītās saites vai sazinoties ar mums šeit.

 

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Mēs saglabāsim Jūsu personas datus, cik ilgi nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā mērķi(-us), kuriem šie dati ir apkopoti. Kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai noteiktu mūsu saglabāšanas periodus, ietver: (i) laika posmu, kurā Jūs izmantojat Lietotni un Pakalpojumus; (ii) vai ir juridisks pienākums, kas attiecas uz mums; (iii) vai saglabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu juridisko pozīciju (piemēram, saistībā ar piemērojamo noilgumu, tiesvedību vai regulatīvajām izmeklēšanām).

Lasīt vairākLasīt mazāk
We protect your personal data
Jūsu izvēle un tiesības

Ja jūs vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai piekļūtu personas datiem, ko jūs iepriekš esat mums norādījis, tos labotu, dzēstu, ierobežotu vai iebilstu pret to apstrādi, vai vēlaties iesniegt pieprasījumu saņemt jūsu personas datu elektronisko eksemplāru ar mērķi nosūtīt tos citam uzņēmumam (ciktāl šādas datu pārnesamības tiesības paredz piemērojamie tiesību akti), jūs varat ar mums sazināties šeit. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

 

Savā pieprasījumā, lūdzu, skaidri norādiet, kādiem personas datiem Jūs vēlaties piekļūt, tos labot, dzēst, ierobežot vai iebilst pret to apstrādi. Jūsu aizsardzības nolūkā mēs varam izpildīt tikai pieprasījumus attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar Jūsu kontu, Jūsu e-pasta adresi vai citu konta informāciju, ko Jūs izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un mums var būt nepieciešams pirms Jūsu pieprasījuma izpildes pārbaudīt Jūsu identitāti. Mēs centīsimies izpildīt Jūsu pieprasījumu, tiklīdz tas būs iespējams.

 

Ja mēs rīkojamies, pamatojoties uz piekrišanu jūsu personas datu apkopošanai un/vai apstrādei, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, neietekmējot uz piekrišanu balstītās apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas.

 

Lūdzu, ņemiet vērā — ja jūs izmantosiet savas izvēles iespējas un tiesības (dažas no tām), jūs, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Pakalpojumus.

Apstrādājot jūsu personas datus, pamatojoties uz juridisku pienākumu, kas uz mums attiecas, arī gadījumos, ja jūs mijiedarbojaties ar mums, lai izmantotu kādas no savām tiesībām, mēs uzskatām, ka apstrāde ir tiesiska saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta c) punktu.

 

Mēs aizsargājam jūsu personas datus

Mēs nopietni uztveram mūsu pienākumu aizsargāt datus, ko Jūs esat uzticējis „Philips”, pret netīšu vai nepilnvarotu pārveidošanu, pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi. „Philips” izmanto dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, lai palīdzētu aizsargāt Jūsu datus. Šajā nolūkā mēs cita starpā īstenojam piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošus protokolus.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Special information for parents
Īpaša informācija vecākiem

Lai gan Pakalpojumi nav paredzēti bērniem, kā definēts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, „Philips” politika paredz nodrošināt atbilstību tiesību aktiem, kad tajos noteikts, ka pirms bērnu personas datu apkopošanas, izmantošanas vai izpaušanas nepieciešams iegūt vecāku vai aizbildņu atļauju. Mēs apņemamies aizsargāt bērnu privātuma vajadzības un mudinām vecākus un aizbildņus aktīvi sekot līdzi savu bērnu interesēm un darbībām tiešsaistē.

 

Ja vecāks vai aizbildnis uzzina, ka viņa bērns ir norādījis mums savus personas datus bez viņa piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums šeit. Ja mēs konstatēsim, ka bērns ir norādījis mums savus personas datus, mēs izdzēsīsim viņa/viņas datus no mūsu failiem.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice
Vietējā mērogā piemērojama informācija: Jūsu privātuma tiesības Kalifornijā (tikai ASV)

Kalifornijas Civiltiesību sadaļa 1798.83 ļauj mūsu klientiem, kuri ir Kalifornijas iedzīvotāji, reizi gadā pieprasīt no mums un bez maksas iegūt informāciju par personas datiem (ja tāda ir), ko iepriekšējā kalendārajā gadā esam snieguši trešajām pusēm virzītās tirgvedības nolūkiem. Ja piemērojams, šajā informācijā jābūt iekļautam kopīgoto personas datu kategoriju sarakstam un visu trešo pušu nosaukumiem un adresēm, ar kurām mēs kopīgojām informāciju iepriekšējā kalendārajā gadā. Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties veikt šādu pieprasījumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu privātuma tīmekļa vietni: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice
Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti

Mūsu Pakalpojumi ik pa laikam var mainīties, Jūs par to iepriekš nebrīdinot. Šajā nolūkā mēs paturam tiesības ik pa laikam grozīt vai atjaunināt Paziņojumu par konfidencialitāti. Kad mēs atjaunināsim šo paziņojumu par konfidencialitāti, mēs mainīsim arī šī Paziņojuma par konfidencialitāti augšpusē norādīto datumu.

 

Mēs iesakām Jums regulāri pārskatīt šī Paziņojuma par konfidencialitāti jaunāko versiju.

 

Jaunais Paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā uzreiz pēc tā publicēšanas. Ja nepiekrītat papildinātajam paziņojumam, jums jāmaina savas preferences vai jāpārtrauc mūsu Pakalpojumu izmantošana. Turpinot piekļūt mūsu pakalpojumiem vai izmantot tos pēc šo izmaiņu stāšanās spēkā, jūs apstiprināt, ka esat informēts un piekrītat grozītajam Paziņojumam par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Contact

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Paziņojumu par konfidencialitāti vai veidu, kādā Philips izmanto jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums (tostarp mūsu datu aizsardzības speciālistu) šeit. Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kas ir kompetenta jūsu valstī vai reģionā.

 

Philips Consumer Lifestyle B.V.

High Tech Campus 5, 5656 AE,

Eindhovena, Nīderlande

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.