Philips Domestic Appliances lietotnes Air+ Paziņojums par konfidencialitāti


Last updated: August 2022

Philips Domestic Appliances lietotne Air+ (tālāk tekstā — “Lietotne”) ļauj jums kontrolēt, uzraudzīt un pārvaldīt Philips Domestic Appliances gaisa attīrītājus un robotizētos putekļsūcējus (kopā saukti — “Ierīces”) no jebkuras vietas un jebkurā laikā (tālāk tekstā — “Pakalpojumi”). Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visas Ierīces atbalsta vadību ar Lietotni. 


Lietotni un Ierīces kontrolē “Philips Domestic Appliances Nederland B.V.” vai kāds no tā saistītajiem uzņēmumiem vai meitasuzņēmumiem (tālāk tekstā — “Philips Domestic Appliances”, “mūsu”, “mēs” vai “mūs”).  Mēs apstrādājam personas datus, kas ievākti no Lietotnes un/vai jebkuras Ierīces, kuru jūs nolemjat savienot pārī ar Lietotni.  


Šis Paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz personas datiem, kurus apkopo vai apstrādā Ierīce un/vai Lietotne. Šī Paziņojuma par konfidencialitāti mērķis ir palīdzēt jums izprast mūsu konfidencialitātes praksi, ko ievērojam, kad izmantojat lietotni, tostarp to, kādus datus mēs ievācam, kāpēc mēs tos apkopojam un ko mēs ar tiem darām, kā arī jūsu individuālās tiesības. 


Lūdzu, izlasiet arī mūsu Paziņojumu par sīkfailiem un Lietošanas noteikumus.

Kādus personas datus mēs apkopojam un kādiem nolūkiem?


Mēs saņemam vai apkopojam personas datus, kā detalizēti aprakstīts tālāk, kad mēs sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp, kad jūs piekļūstat Lietotnei, lejupielādējat un instalējat to.
 
 • Konta informācija
 • Ierīces dati
 • Citi norādītie dati
 • Sīkfaili un analītikas dati
 • Reitingu un atsauksmju dati
 • Klientu atbalsts
 • Apvienotie dati
 • Atļaujas
 • Ar ko tiek kopīgoti personas dati?
 • Tmall Genie
 • Google Palīgs
 • IFTTT
 • Pārrobežu nodošana
 • Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?
 • Jūsu izvēle un tiesības
 • Mēs aizsargājam jūsu personas datus
 • Īpaša informācija vecākiem
 • Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti
 • Sazinieties ar mums

 

Konta informācija


Jūs varat pieteikties Lietotnē, izmantojot MyPhilips kontu vai izmantojot savu sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu. Lietotāji Ķīnā var pieslēgties, arī izmantojot savus tālruņa numurus.


 • Kad pieslēdzaties, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu, ievāktie personas dati var ietvert jūsu publiski pieejamo profila informāciju (piemēram, profila attēlu, identifikatoru, dzimumu, profila URL, dzimšanas dienas datumu, mājas lapu un atrašanās vietu) un e-pasta adresi. Atrodoties Ķīnā, jūs varat pieteikties, izmantojot savu WeChat kontu. Ja jūs izmantojat savu WeChat kontu, mēs ievācam jūsu WeChat konta ID un publiskā profila informāciju, tostarp vārdu un profila attēlu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzējs var apkopot informāciju par to, ka izmantojat Lietotni un pieslēdzaties tai, izmantojot savu sociālā plašsaziņas līdzekļa profilu. Lūdzu, izlasiet sava sociālā plašsaziņas līdzekļa pakalpojumu sniedzēja Paziņojumu par konfidencialitāti, lai uzzinātu vairāk par tā praksi privātuma jomā.

 • Kad izveidojat „MyPhilips” kontu, personas dati, ko mēs apkopojam, var ietvert jūsu vārdu, lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Šajā gadījumā mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt lietotājvārdu un paroli, lai sazinātos ar jums, atbildot uz jūsu jautājumiem, lai nosūtītu jums tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus vai tiešus tirgvedības paziņojumus, ja esat tiem pieteicies. Jūs varat arī izmantot savu MyPhilips kontu, lai pasūtītu Philips vai Philips Domestic Appliances produktu vai pakalpojumu, piedalītos akcijā vai spēlē, piedalītos ar Philips vai Philips Domestic Appliances akciju saistītā aktivitātē sociālajos plašsaziņas līdzekļos (piemēram, nospiežot “Patīk” vai “Dalīties”) un piedalītos produktu izmēģinājumos vai aptaujās.


  Mēs izmantojam jūsu konta datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu. Tā kā Pakalpojumu sniegšanai mēs izmantojam jūsu Konta datus, mēs uzskatām, ka šo datu apstrāde ir nepieciešama ar jums noslēgtā līguma izpildei.

 

Lasīt vairākLasīt mazāk

Ierīces dati


Kad Ierīci savienojat pārī ar Lietotni, mēs ievācam maršrutētāja, kurš izveido savienojumu ar jūsu Ierīci, IP adresi. Papildus tam mēs ievācam tālāk norādīto informāciju. 
 
 • Gaisa attīrīšanas ierīces 

  (I) Ierīces dati, tostarp ierīces ID, darbības režīms, ieslēgts/izslēgts stāvoklis, ventilatora ātrums, plānotājs un vadības komandas.

  (II) Vispārīgi gaisa kvalitātes dati, iekļaujot iekštelpu alergēnu indeksu, smalko daļiņu PM2,5 emisiju, temperatūru, gāzu un mitruma līmeni.

 • Robotu putekļsūcēju ierīces

  (I) Ierīces dati, iekļaujot ierīces ID, plānotāja datus, ciklu skaitu un tīrīšanas ilgumu.

  Mēs izmantojam šos datus, lai sniegtu Pakalpojumus, labāk pielāgotu Ierīci tās atrašanās videi, uzlabotu mūsu Ierīces un Pakalpojumus un lai jūs varētu pilnvērtīgāk izmantot Ierīci un tās pakalpojumus.

  Tā kā jūsu Ierīces dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savienot savu Ierīci pārī ar Lietotni, lai saņemtu Pakalpojumus, mēs uzskatām, ka šī datu apstrāde ir nepieciešama ar jums noslēgtā līguma izpildei.

 

Citi norādītie dati


Atkarībā no jūsu gaisa attīrītāja Ierīces modeļa Lietotne var parādīt nelielu aptaujas anketu par jūsu domām par gaisa kvalitāti telpās, to, pirms cik ilga laika jūs pārcēlāties uz savu māju/istabu, un istabu, kurā ievietojāt Ierīci. Lietotne izmantos jūsu atbildes, lai iestatītu vispiemērotāko Ierīces darbības režīmu. Mēs apstrādāsim arī atbildes uz šajā anketā iekļautajiem jautājumiem, lai veiktu analīzi, un iegūtos rezultātus varam izmantot produktu uzlabošanai vai izstrādei un/vai tirgvedībai.

Tā kā citi jūsu norādītie dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savu(-as) Ierīci(-es) savienot pārī ar Lietotni, lai saņemtu Pakalpojumus, mēs uzskatām, ka šī datu apstrāde ir nepieciešama ar jums noslēgtā līguma izpildei, un šie dati tiek apstrādāti tiktāl, cik tas ir nepieciešams analīzei, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm.

Sīkfaili un analītikas dati


Mēs izmantojam sīkfailus, tagus vai līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk tekstā – “Sīkfaili”), lai sniegtu, nodrošinātu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu savus Pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu mobilo ierīci un apkopot jūsu personas datus, tostarp jūsu unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu vai jūsu izmantoto operētājsistēmu, sesijas un lietojuma datus vai ar pakalpojumu veiktspēju saistītu informāciju, kas klasificējama kā informācija par jūsu Lietotnes lietojumu.

Ja piekrītat kopīgot Lietotnes datus, lai palīdzētu uzlabot Lietotni un saņemtu personalizētus pakalpojumus, mēs ievāksim un apstrādāsim jūsu Lietotnes lietošanas datus, kā norādīts tālāk. Šajā nolūkā mēs izmantojam vairākus pakalpojumu sniedzējus, kuri apstrādā jūsu Lietotnes datus mūsu vārdā un saskaņā ar mūsu norādījumiem. Mūsu pakalpojumu sniedzēji izmanto Sīkfailus, kas palīdz mums apkopot jūsu informāciju.


Šī Lietotne izmanto analītikas pakalpojumu Adobe Analytics (tālāk — “Adobe Analytics”), ko nodrošina “Adobe Systems Software Ireland Limited” (tālāk — “Adobe”). Adobe Analytics izmanto sīkfailus vai līdzīgas metodes, lai palīdzētu Lietotnei analizēt kopējo datplūsmu ar mūsu Lietotnes starpniecību. Pārsūtot sīkfaila ģenerēto informāciju par Lietotnes izmantošanu uzņēmumam Adobe, Adobe nodrošina, ka IP adrese pirms ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tiek anonimizēta un pirms glabāšanas tiek aizstāta ar vispārīgu IP adresi. Adobe var izmantot šo informāciju Philips Domestic Appliances vārdā, lai novērtētu, kā jūs izmantojat Lietotni, izveidotu Philips Domestic Appliances nepieciešamos pārskatus par aktivitāti Lietotnē un sniegtu Philips Domestic Appliances citus ar aktivitāti Lietotnē un Lietotnes izmantošanu saistītus pakalpojumus. Adobe nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem Adobe rīcībā esošajiem datiem.


Lai iegūtu papildinformāciju par šajā Lietotnē izmantotajiem Sīkfailiem, lūdzu, izlasiet mūsu Paziņojumu par sīkfailiem, kas pieejams Lietotnes privātuma iestatījumu sadaļā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs apstrādājam jūsu Sīkfailus un Analītikas datus tikai pēc tam, kad esat sniedzis piekrišanu.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Reitingu un atsauksmju dati

 

Ja uzrakstāt atsauksmes vai novērtējat Lietotni lietotņu veikalos, mēs šādu informāciju varam apstrādāt, lai atbildētu uz jūsu komentāriem un jautājumiem, izprastu jūsu viedokli par Lietotnes lietošanu, iepazītos ar to, kā jūs kopumā uztverat Lietotni un mūsu zīmolu, kā arī izmantot šos ieskatus, lai uzlabotu Lietotni un/vai mūsu produktus un pakalpojumus. Mēs redzam vienīgi jūsu lietotājvārdu lietotņu veikalā, reitingus, komentārus un citu informāciju, ko nolemjat ar mums kopīgot vai padarīt publiski pieejamu. Ja vien jūs to nepieprasāt, mēs šo informāciju nepiesaistīsim jūsu konta akreditācijas datiem vai nekādai citai mūsu rīcībā esošai informācijai par jums. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, mēs varam izmantot jūsu datus, lai apsekotu jūsu situāciju un palīdzētu jums klientu atbalsta procesā saskaņā ar tālāk esošo sadaļu “Klientu atbalsts”. 


Mēs uzskatām, ka jūsu reitingu un atsauksmju datu apstrādes pamatā ir mūsu leģitīmās intereses.

Klientu atbalsts


Mēs nodrošinām un sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp nodrošinām klientu atbalsta sniegšanu, kā arī mūsu Pakalpojumu uzlabošanu, izlabošanu un pielāgošanu. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, jūs varat mums sniegt informāciju par izmantotajiem Pakalpojumiem, tostarp jūsu saskarsmi ar Philips Domestic Appliances, un to, kā ar jums sazināties, lai mēs varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Mēs jūsu informāciju varam arī izmantot, lai atbildētu, kad jūs ar mums sazināties. 


Mēs uzskatām, ka jūsu Klientu atbalsta datu apstrāde ir nepieciešama ar jums noslēgtā līguma izpildei.

Apvienotie dati


Mēs varam apvienot jūsu personas datus, tostarp Konta datus, Ierīces datus un Sīkfailu datus, ar datiem, kas ievākti, jums mijiedarbojoties un izmantojot Philips Domestic Appliances digitālos kanālus, piemēram, sociālos plašsaziņas līdzekļus, tīmekļa vietnes, e-pastu, lietotnes un savienotos produktus, tostarp arī informāciju par IP adresēm, Sīkfailiem, mobilajām ierīcēm, paziņojumiem, uz kuriem jūs noklikšķināt vai kam pieskaraties, atrašanās vietas datiem un jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm.


Mēs varam analizēt Apvienotos datus, lai sniegtu jums personalizētus Pakalpojumus. Tas arī palīdz mums uzlabot Lietotnes, Ierīces(-ču) un Pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī veikt jaunu produktu un pakalpojumu izstrādi. Mēs uzskatām, ka jūsu Apvienoto datu apstrādes pamatā ir mūsu leģitīmās intereses.

 

Ja jūs izvēlaties saņemt reklāmas paziņojumus par Philips Domestic Appliances produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, kas jums varētu būt piemēroti, pamatojoties uz jūsu preferencēm un uzvedību tiešsaistē, mēs varam jums nosūtīt tirgvedības un reklāmas paziņojumus pa e-pastu, tālruni un citiem digitālajiem kanāliem, piemēram, mobilajās lietotnēs un sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Lai mēs varētu pielāgot paziņojumus jūsu preferencēm un uzvedībai un sniegt jums atbilstošāku un personalizētāku pieredzi, mēs varam analizēt jūsu Apvienotos datus. Pirms reklāmas paziņojumu nosūtīšanas mēs lūgsim jūsu piekrišanu.

Atļaujas


Ja Lietotnei būs nepieciešama atļauja, lai Pakalpojumu sniegšanas nolūkos piekļūtu jūsu mobilās ierīces sensoriem (piemēram, kamerai, Wi-Fi, ģeogrāfiskajai atrašanās vietai vai „Bluetooth”) vai citiem datiem (piemēram, fotoattēliem), mēs lūgsim jūsu piekrišanu. Mēs izmantojam šādus datus tikai tad, kad tie ir nepieciešami, lai sniegtu jums Pakalpojumus, un ja jūs esat sniedzis/sniegusi skaidru piekrišanu.

 • Vispārējās atļaujas
 • Wi-Fi. Lai izveidotu savienojumu ar jūsu ierīci(-ēm). 
 • Kamera. Lai skenētu QR kodu savienojuma izveidei ar Ierīci(-ēm).
 • Fotoattēls. Lai iespējotu fotoattēlu kopīgošanas funkciju, kas ļauj jums uzņemt iekštelpu vai āra gaisa kvalitātes momentuzņēmumus un kopīgot tos, izmantojot SMS/WeChat vai citus sociālos kanālus.
 • Zvanīšana. Lai ļautu jums piezvanīt Philips Domestic Appliances klientu atbalsta dienestam, izmantojot Lietotni. 
 • Aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta. 
 • Ierīces savienojumi. „Android” operētājsistēmām ir nepieciešama aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai savienotu Lietotni ar Ierīci. iOS pieprasa piekļuvi atrašanās vietas datiem, lai noteiktu, kad Lietotne un Ierīce(-es) atrodas tuvumā. Mēs šādus datus nekādā veidā neapstrādājam. Dati tiek glabāti jūsu mobilajā ierīcē, kur mēs tiem nevaram piekļūt. Ja izdzēsīsiet savu profilu vai Lietotni, šie dati tiks izdzēsti no jūsu mobilās ierīces.
 • Meklēt tuvumā esošu Philips Domestic Appliances. Kad jūs iespējojat šo funkciju, mēs izmantojam jūsu atrašanās vietas datus, lai novirzītu jūs uz veikalu vai patērētāju apkalpošanas centru jūsu tuvumā.
 • Automātiskais Plus režīms. Ja jūs kopīgojat savas atrašanās vietas datus, mēs jums Lietotnē sniegsim informāciju par gaisa kvalitāti reāllaikā. Ja iespējosit Automātisko Plus režīmu, Ierīce automātiski pielāgos savu veiktspēju (ventilatora darbības ātrumu), pamatojoties uz informāciju par iekštelpu un āra gaisa kvalitāti reāllaikā. Automātiskais Plus režīms ņem vērā arī Ierīces lietošanas ieradumus. Tas var nodrošināt labāku veiktspēju un/vai zemāku Ierīces enerģijas patēriņu. Automātisko Plus režīmu var iespējot un atspējot jebkurā laikā Lietotnes iestatījumos.  
 • Faili. Lietotnei ir nepieciešama piekļuve mobilās ierīces failiem, lai saglabātu valodas konfigurācijas un citus failus, kurus Lietotne izmanto, lai funkcionētu (piemēram, grafikas, multivides faili vai citi lieli programmas līdzekļi). Ja izdzēsīsiet Lietotni, dati tiks izdzēsti no mobilās ierīces.
 • Gaisa attīrītāju atļaujas  
 • Informācija par laikapstākļiem un gaisa kvalitāti. Ja saņemta šāda atļauja, Lietotne koplieto jūsu anonimizētus atrašanās vietas datus (pilsētas līmenī) ar trešo personu, lai Lietotnes mājas lapā sniegtu jums atrašanās vietas karti ar informāciju par gaisa kvalitāti. Šī trešā persona ir AirMatters. 


Izmantojot savas mobilās ierīces iestatījumus, jūs jebkurā laikā varat bloķēt Lietotnei piešķirtās atļaujas. Lūdzu, ņemiet vērā — ja jūs izlemjat bloķēt, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Pakalpojumus.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Ar ko tiek kopīgoti personas dati?


Philips Domestic Appliances var izpaust jūsu personas datus trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, darījumu partneriem vai citām trešajām personām saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti un/vai piemērojamajiem tiesību aktiem.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai tie palīdzētu mums sniegt, nodrošināt, uzlabot, izprast, atbalstīt un reklamēt mūsu Pakalpojumus.

Mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar tālāk norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem
 

 • IT pakalpojumu un mākoņpakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas, darījumu pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas Lietotnes darbībai vai Pakalpojumu nodrošināšanai.

 • Analītikas pakalpojumu sniedzēji.

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklošanu, glabāšanu un/vai saistītās tehnoloģijas, kas mums ir nepieciešamas, lai veiktu Lietotnes analītiku.  Mēs pieprasām saviem pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt jūsu personas datiem atbilstošu aizsardzības līmeni, kas ir līdzvērtīgs mūsu nodrošinātajam aizsardzības līmenim. Mēs prasām mūsu pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai konkrētajiem iepriekš minētajiem mērķiem, lai iegūtu piekļuvi minimālajam datu apjomam, kas tiem nepieciešams noteikta pakalpojuma sniegšanai, un lai aizsargātu jūsu personas datu drošību.


Citas trešās puses

Philips Domestic Appliances var sadarboties arī ar trešajām personām, kas jūsu personas datus apstrādā saviem mērķiem. Ja mēs kopīgojam personas datus ar trešajām personām, kas var izmantot jūsu personas datus saviem mērķiem, pirms jūsu personas datu kopīgošanas mēs informēsim jūs un/vai iegūsim jūsu piekrišanu saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Šajā gadījumā, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo personu paziņojumus par konfidencialitāti, jo tie satur informāciju par viņu privātuma praksi, tostarp to, kādi personas dati tiek apkopoti un kā tie tiek izmantoti, apstrādāti un aizsargāti.

 

Philips Domestic Appliances var pārdot uzņēmumu vai tā daļu citam uzņēmumam. Šādā īpašumtiesību nodošanā varētu ietilpt jūsu personas datu, kas tieši saistīti ar šo uzņēmējdarbību, nodošana pircējam. Visas mūsu tiesības un pienākumus, kas izriet no šī Paziņojuma par konfidencialitāti, Philips Domestic Appliances var brīvi piešķirt jebkurai no uzņēmuma filiālēm saistībā ar apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu, kā arī, ja to nosaka tiesību akti vai citādi, un mēs varam nodot jūsu personas datus jebkuram no mūsu saistītajiem uzņēmumiem, tiesību pārņēmējiem vai jaunajiem īpašniekiem.

 

Ja jūsu Ierīce atbalsta vadību ar balsi, lūdzu, tālāk tekstā izvēlieties un izlasiet attiecīgo sadaļu par vadības ar balsi datu apstrādi. Lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu (airpurifier.service@philips.com), ja nezināt, kuru balss palīgu jūsu Ierīce atbalsta.

 

Amazon Alexa

Dažās valstīs Philips gaisa attīrītāja Skill ļauj vadīt jūsu Ierīci, izmantojot Amazon Alexa. Ja iespējojat šo prasmi, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot savu Amazon kontu ar Philips kontu. Savienojot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Amazon katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta akreditācijas datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai e-pasta adresi, ar Amazon. 
 

Jums runājot ar Alexa, Amazon nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Amazon, lai Amazon varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Amazon Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Alexa var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.
 

Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Amazon sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Amazon. Amazon var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, kas var nodrošināt atšķirīgu personas datu aizsardzības juridisko struktūru. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Amazon Alexa Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos. Noteikumi un nosacījumi un Paziņojums par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Tmall Genie


Ķīnā mēs atbalstām Philips Air Skill izmantošanu lietotnē Tmall Genie. Ja iespējojat Skill, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot savu Tmall Genie kontu ar Philips kontu. Saistot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Tmall Genie katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta akreditācijas datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai tālruņa numuru, ar Tmall Genie.

Jums runājot ar Tmall Genie, Tmall Genie nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Tmall Genie, lai Tmall Genie varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Tmall Genie Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Tmall Genie var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.


Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Tmall Genie sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Tmall Genie. Tmall Genie jūsu personas datus apstrādā Ķīnā. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Tmall Genie Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos. Noteikumi un nosacījumi un Paziņojums par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Google Palīgs


Dažās valstīs Philips gaisa attīrītāja Skill ļauj vadīt jūsu Ierīci, izmantojot Google asistentu. Ja iespējojat Skill, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot Google kontu ar Philips kontu. Savienojot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Google katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai e-pasta adresi, ar Google.


Jums runājot ar Google asistentu, Google nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Google, lai Google varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Google Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Google var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.


Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Google sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Google. Google var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, un šajās valstīs var būt atšķirīga personas datu aizsardzības juridiskā struktūra. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Google asistenta Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos.

Lasīt vairākLasīt mazāk

IFTTT


Philips Domestic Appliances jums piedāvā iespēju izmantot IFTTT pakalpojumus savā Ierīcē. IFTTT nozīmē – "ja šādi, tad tā" (angl. "If This, Then That"). Vairāk informācijas par piedāvātajiem pakalpojumiem varat atrast IFTTT tīmekļa vietnē.

Ja vēlaties izmantot šo funkcionalitāti, jums ir jāizveido IFTTT konts, jāsavieno tas ar savu Philips kontu un jāizveido savienojums ar savu Ierīci. 


Lūdzu, ņemiet vērā – lai izmantotu šos pakalpojumus, mums būtu jākopīgo daļa jūsu Personas datu ar IFTTT. Philips Domestic Appliances un IFTTT katrs atsevišķi izmanto dažādus tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Kad jūs izmantojat IFTTT pakalpojumus, uzņēmumi savstarpēji kopīgo jūsu identitātes marķierus, ierīces identifikācijas datus un trigerus, lai izpildītu pieprasīto pakalpojumu.   


Jūs saprotat un piekrītat, ka IFTTT sniedz jums savus pakalpojumus un ar šo piekrišanu jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar IFTTT. IFTTT var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, un tajās var būt spēkā atšķirīgs personas datu aizsardzības tiesiskais regulējums. Lūdzu, izlasiet IFTTT Privātuma politiku, lai iegūtu papildu informāciju (Privātuma politika – IFTTT). 


Piekrišanu varat atsaukt jebkurā laikā. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, atvienojot Philips gaisa attīrītāja IFTTT pakalpojumu vai sīklietotni. Pēc atvienošanas mēs vairs nekopīgosim jūsu Personas datus ar IFTTT.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Pārrobežu nodošana


Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mēs darbojamies vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot Lietotni un/vai Pakalpojumus, jūs piekrītat informācijas pārsūtīšanai (ja tā nepieciešama) uz valstīm ārpus jūsu mītnes valsts, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valstī piemērojamajiem noteikumiem. Noteiktos gadījumos tiesas, tiesību aizsardzības iestādes, regulatīvās aģentūras vai drošības iestādes var būt tiesīgas piekļūt jūsu personas datiem. 


Jūsu personas dati var tikt pārsūtīti mūsu filiālēm vai pakalpojumu sniedzējiem, kuri saskaņā ar Eiropas Komisijas atzinumu nodrošina EEZ standartiem atbilstoša līmeņa datu aizsardzību. Attiecībā uz datu pārsūtīšanu uz valstīm, kurās datu aizsardzības līmenis saskaņā ar Eiropas Komisijas atzinumu nav atbilstošs, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, standarta līguma noteikumus, ko apstiprinājusi Eiropas Komisija, lai aizsargātu jūsu personas datus.

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?


Mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā mērķi(-us), kuram(-iem) dati tiek vākti, pēc tam mēs tos dzēsīsim saskaņā ar piemērojamo tiesību aktu prasībām. Kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai noteiktu datu glabāšanas periodus, ir šādi: i) Lietotnes un/vai Pakalpojumu izmantošana; ii) tas, vai mums ir juridisks pienākums glabāt attiecīgos datus; vai iii) tas, vai datu glabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu tiesisko stāvokli (piemēram, attiecībā uz piemērojamiem ierobežojošiem noteikumiem, tiesvedību vai reglamentējošu izmeklēšanu).

Jūsu izvēle un tiesības


Ja jūs vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai piekļūtu personas datiem, ko jūs iepriekš esat mums sniedzis, tos labotu, dzēstu, ierobežotu vai iebilstu pret to apstrādi, vai vēlaties iesniegt pieprasījumu saņemt jūsu personas datu elektronisko kopiju ar mērķi nosūtīt tos citam uzņēmumam (ciktāl šādas datu pārnesamības tiesības paredz piemērojamie tiesību akti), jūs varat ar mums sazināties sadaļā Saziņa | Philips Domestic Appliances. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu atbilstoši piemērojamajiem tiesību aktiem.

Lūdzu, skaidri norādiet, kādiem personas datiem vēlaties piekļūt, tos labot, dzēst, ierobežot vai apstrīdēt to apstrādi. Jūsu aizsardzībai mēs varam izpildīt pieprasījumus tikai attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar jūsu kontu, jūsu e-pasta adresi vai citu konta informāciju, kuru jūs izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un, iespējams, mums būs jāpārbauda jūsu identitāte pirms jūsu pieprasījuma izpildes. Mēs centīsimies izpildīt jūsu pieprasījumu, cik drīz vien iespējams un atbilstoši piemērojamajiem tiesību aktiem.


Ja mēs rīkojamies, pamatojoties uz piekrišanu jūsu personas datu apkopošanai un/vai apstrādei, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, neietekmējot uz piekrišanu balstītās apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas. 


Lūdzu, ņemiet vērā – ja jūs izmantosit savas izvēles iespējas un tiesības (dažas no tām), jūs, iespējams, vairs nevarēsit pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Lietotni vai Pakalpojumus.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Mēs aizsargājam jūsu personas datus


Mēs novērtējam jūsu datu privātumu un apņemamies aizsargāt datus, ko mums uzticat, pret nejaušām vai neatļautām izmaiņām, nozaudēšanu, nepareizu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi tiem. Mēs izmantojam dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas palīdz aizsargāt jūsu datus. Šajā nolūkā, cita starpā, mēs ieviešam piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošus protokolus.

Īpaša informācija vecākiem


Lai gan mūsu Lietotne un Pakalpojumi nav paredzēti nepilngadīgām personām, kā tas noteikts piemērojamajos tiesību aktos, mēs neplānojam veikt nepilngadīgo personu datu apstrādi. Mēs stingri mudinām vecākus un aizbildņus ņemt aktīvu līdzdalību saistībā ar bērnu tiešsaistes darbībām un interesēm.


Ja vecāks vai aizbildnis uzzina, ka bērns bez viņu piekrišanas ir sniedzis mums savus personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums sadaļā Saziņa | Philips Domestic Appliances. Ja mēs uzzinām, ka nepilngadīga persona mums ir sniegusi mums savus personas datus, mēs varam dzēst šos datus no mūsu failiem.

Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti


Mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt vai atjaunināt šo Paziņojumu par konfidencialitāti. Atjauninot šo Paziņojumu par konfidencialitāti, mēs atjaunināsim arī datumu šī Paziņojuma par konfidencialitāti augšpusē.


Mēs iesakām regulāri pārskatīt šī Paziņojuma par konfidencialitāti jaunāko versiju. 


Jaunais Paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā tūlīt pēc publicēšanas. Ja jūs nepiekrītat pārskatītajam paziņojumam, jums ir jāmaina savas preferences vai jāpārtrauc izmantot mūsu Lietotni un/vai Pakalpojumus. Turpinot piekļūt mūsu Lietotnei un/vai Pakalpojumiem vai izmantot tos, jūs apliecināt, ka esat informēts un piekrītat grozītajam Paziņojumam par konfidencialitāti.

Sazinieties ar mums


Ja jums ir kādi jautājumi par šo Paziņojumu par konfidencialitāti vai veidu, kādā mēs varam izmantot jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums sadaļā Saziņa | Philips Domestic Appliances. Vai arī jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kuras kompetencē ir jūsu valsts vai reģions.


Philips Domestic Appliances Nederland B.V. 
Claude Debussylaan 88, 1082 MD, 
Amsterdama, Nīderlande

Papildu informācija Kalifornijas iedzīvotājiem

 

Kalifornijas Civilkodeksa 1798.83. pants nosaka tiesības mūsu klientiem, kas ir Kalifornijas iedzīvotāji, vienu reizi gadā no mums bez maksas pieprasīt un iegūt informāciju par personas datiem (ja tādi ir iegūti), kurus mēs iepriekšējā kalendārā gada laikā esam nodevuši trešajām personām tiešas tirgvedības nolūkos. Ja piemērojams, šī informācija ietvertu to personas informācijas kategoriju sarakstu, kuru dati ir kopīgoti, un visu to trešo personu nosaukumus un adreses, ar kurām mēs kopīgojām informāciju iepriekšējā kalendārajā gadā.  Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties iesniegt šādu pieprasījumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu privātuma vietni: domesticappliances.philips.com/privacy


Saskaņā ar 2018. gada Kalifornijas Patērētāju konfidencialitātes aktu (“CCPA — California Consumer Privacy Act”) mēs sniedzam tālāk norādīto informāciju par personu datu kategorijām, ko mēs ievācam un apstrādājam par Kalifornijas iedzīvotājiem, izmantojot Ierīci un/vai Mašīnu.  Plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus saskaņā ar CCPA citos kontekstos, lūdzu, skatiet šeit.  Saskaņā ar CCPA Personas dati ir informācija, kas identificē, attiecas uz vai varētu pamatoti būt saistīta ar konkrētu Kalifornijas iedzīvotāju vai mājsaimniecību. 


Personas datu avoti

Mēs ievācam Personas datus no: 

• mūsu mijiedarbības ar jums ar Ierīces un/vai Mašīnas starpniecību; un 

• mūsu filiālēm un kopīgas tirgvedības partneriem un/vai darījumu partneriem.


Personas datu ievākšana un izpaušana  

Tālākajā tabulā ir norādīts, kuras Personas datu kategorijas par Kalifornijas iedzīvotājiem mēs plānojam ievākt, kā arī kuras Personas datu kategorijas esam ievākuši un izpauduši mūsu uzņēmējdarbības mērķiem iepriekšējos 12 mēnešos.

Personas datu kategorijas

Kurām trešo personu kategorijām tiek atklāts uzņēmējdarbības nolūkos

Identifikatori, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, IP adrese un citi tiešsaistes identifikatori.

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji; darījumu partneri; jūsu plašsaziņas līdzekļu kontu sniedzēji saistībā ar kopīgošanu plašsaziņas līdzekļos, ko izvēlaties izmantot saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 

Personas dati, kā definēts Kalifornijas klientu reģistra likumā, piemēram, vārds, uzvārds un kontaktinformācija.

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 

Saskaņā ar Kalifornijas vai federālajiem tiesību aktiem aizsargāto klasifikāciju īpašības, piemēram, dzimtā valoda.

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti.

Informācija par interneta vai tīkla darbību, piemēram, pārlūkošanas vēsture un mijiedarbība ar mūsu tiešsaistes pakalpojumiem.

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji un darījumu partneri atbilstoši jūsu izvēlēm saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti.

Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati, piemēram, ierīces atrašanās vieta.

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti.

Secinājumi, kas iegūti no jebkuriem iepriekš norādītajiem Personas datiem, lai izveidotu profilu par, piemēram, personas preferencēm, uzvedību un īpašībām. 

Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti.

Personas datu izmantošana  

Mēs izmantojam šo kategoriju Personas datus kategorijas, lai darbotos, pārvaldītu un uzturētu mūsu uzņēmējdarbību, sniegtu mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī sasniegtu savus uzņēmējdarbības nolūkus un mērķus, kā aprakstīts iepriekš sadaļā “Kādus personas datus mēs apkopojam un kādiem nolūkiem?”   

Mēs nepārdodam un neesam pārdevuši Personas datus iepriekšējos 12 mēnešos atbilstoši “pārdošanas” definīcijai CCPA. Mēs nepārdodam nepilngadīgu personu, kas ir jaunākas par 16 gadiem, Personas datus.

 

Personas tiesības un pieprasījumi 

Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs, jūs varat pieprasīt, lai mēs: 


• izpaustu jums šādu informāciju par pēdējiem 12 mēnešiem pirms jūsu pieprasījuma:  

o personas datu, ko esam ievākuši par jums, kategorijas un avotu, no kuriem ievācām jūsu Personas datus, kategorijas; o konkrētie Personas dati, ko esam par jums ievākuši;  

o uzņēmējdarbības vai komerciālais mērķis ievākt (ja piemērojams) Personas datus par jums; un  

o jūsu personas datu kategorijas, ko mēs citādi kopīgojam vai izpaužam, un to trešo personu kategorijas, ar kurām mēs kopīgojām vai kurām mēs izpaudām šādus Personas datus (ja piemērojams).  

 

• Dzēst Personas datus, ko esam ievākuši no jums.  


Lai pieprasītu iepriekš aprakstīto datu izpaušanu vai dzēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums:  domesticappliances.philips.com/privacy.  Mēs pārbaudīsim jūsu pieprasījumu un atbildēsim uz to, kā iepriekš aprakstīts sadaļā “Jūsu izvēles un tiesības” un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, ņemot vērā Personas datu, uz ko attiecas pieprasījums, veidu un sensitivitāti.  Lai pārbaudītu jūsu identitāti un aizsargātu pret krāpnieciskiem pieprasījumiem, mums var būt nepieciešams no jums pieprasīt papildu Personas datus, piemēram, e-pasta adresi, pasta adresi vai tālruņa numuru. Ja jūs pieprasāt dzēšanu, pirms jūsu Personas datu dzēšanas mēs varam lūgt jūs apstiprināt jūsu pieprasījumu.  


Jums ir tiesības uz netikt diskriminētam, izmantojot savas tiesības saskaņā ar CCPA.  


Pilnvarotie pārstāvji 

Ja vēlaties veikt pieprasījumu Kalifornijas iedzīvotāja vārdā kā pilnvarotais pārstāvis, varat izmantot iepriekš minētās iesniegšanas metodes.  Mūsu pārbaudes procesa ietvaros mēs varam pieprasīt, ja piemērojams, lai jūs iesniegtu:  

• apliecinājumu par reģistrāciju pie Kalifornijas štata sekretāra uzņēmējdarbības veikšanai Kalifornijā; 

• spēkā esošu pilnvaru no Kalifornijas iedzīvotāja saskaņā ar Probācijas kodeksa 4000.–4465. iedaļu; 

• rakstisku atļauju, ka Kalifornijas iedzīvotājs ir pilnvarojis jūs veikt pieprasījumu iedzīvotāja vārdā.  Kalifornijas iedzīvotājam šī atļauja ir jāparaksta (ar fizisku vai elektronisku parakstu).   

 

Ja jūs veicat pieprasījumu Kalifornijas iedzīvotāja vārdā un neesat mums iesniedzis spēkā esošu pilnvaru no iedzīvotāja saskaņā ar Probācijas kodeksa 4000.–4465. iedaļu, mēs varam arī pieprasīt, lai iedzīvotājs: 

• iesniegtu jums rakstisku atļauju veikt pieprasījumu iedzīvotāja vārdā, ko iedzīvotājs ir parakstījis; 

• apliecinātu mums savu identitāti tiešā veidā; 

• apstiprinātu mums tiešā veidā, ka iedzīvotājs jums ir sniedzis atļauju veikt pieprasījumu.

Lasīt vairākLasīt mazāk

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.