top banner

Philips Domestic Appliances lietotnes Clean Home+ Paziņojums par konfidencialitāti

 

Šis Paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi tika atjaunināts 2021. gada 1. septembrī.

Philips Domestic Appliances lietotne Clean Home+ (tālāk tekstā — “Lietotne”) ļauj jums kontrolēt, uzraudzīt un pārvaldīt Philips Domestic Appliances gaisa attīrītājus un robotizētos putekļsūcējus (kopā saukti — “Ierīces”) no jebkuras vietas un jebkurā laikā (tālāk tekstā — “Pakalpojumi”). Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visas Ierīces atbalsta vadību ar Lietotni.

 

Lietotni un Ierīces kontrolē “Philips Domestic Appliances Nederland B.V.” vai kāds no tā saistītajiem uzņēmumiem vai meitasuzņēmumiem (tālāk tekstā — “Philips Domestic Appliances”, “mūsu”, “mēs” vai “mūs”).  Mēs apstrādājam personas datus, kas ievākti no Lietotnes un/vai jebkuras Ierīces, kuru jūs nolemjat savienot pārī ar Lietotni.  

Šis Paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz personas datiem, kurus apkopo vai apstrādā Ierīce un/vai Lietotne. Šī Paziņojuma par konfidencialitāti mērķis ir palīdzēt jums izprast mūsu konfidencialitātes praksi, ko ievērojam, kad izmantojat lietotni, tostarp to, kādus datus mēs ievācam, kāpēc mēs tos apkopojam un ko mēs ar tiem darām, kā arī jūsu individuālās tiesības.

 

Lūdzu, izlasiet mūsu Paziņojums par sīkfailiem un Lietošanas nosacījumi

Kādus personas datus mēs apkopojam un kādiem nolūkiem?

Mēs saņemam vai apkopojam personas datus, kā detalizēti aprakstīts tālāk, kad mēs sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp, kad jūs piekļūstat Lietotnei, lejupielādējat un instalējat to.  
account data

Konta informācija

Jūs varat pieteikties Lietotnē, izmantojot MyPhilips kontu vai izmantojot savu sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu. Lietotāji Ķīnā var pieslēgties, arī izmantojot savus tālruņa numurus. 

 

 • Kad pieslēdzaties, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu, ievāktie personas dati var ietvert jūsu publiski pieejamo profila informāciju (piemēram, profila attēlu, identifikatoru, dzimumu, profila URL, dzimšanas dienas datumu, mājas lapu un atrašanās vietu) un e-pasta adresi. Atrodoties Ķīnā, jūs varat pieteikties, izmantojot savu WeChat kontu. Ja jūs izmantojat savu WeChat kontu, mēs ievācam jūsu WeChat konta ID un publiskā profila informāciju, tostarp vārdu un profila attēlu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzējs var apkopot informāciju par to, ka izmantojat Lietotni un pieslēdzaties tai, izmantojot savu sociālā plašsaziņas līdzekļa profilu. Lūdzu, izlasiet sava sociālā plašsaziņas līdzekļa pakalpojumu sniedzēja Paziņojumu par konfidencialitāti (piemēram, Facebook, Google), lai uzzinātu vairāk par tā konfidencialitātes praksi.
 • Kad izveidojat „MyPhilips” kontu, personas dati, ko mēs apkopojam, var ietvert jūsu vārdu, lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Šajā gadījumā mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt lietotājvārdu un paroli, lai sazinātos ar jums, atbildot uz jūsu jautājumiem, lai nosūtītu jums tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus vai tiešus tirgvedības paziņojumus, ja esat tiem pieteicies. Jūs varat arī izmantot savu MyPhilips kontu, lai pasūtītu Philips vai Philips Domestic Appliances produktu vai pakalpojumu, piedalītos akcijā vai spēlē, piedalītos ar Philips vai Philips Domestic Appliances akciju saistītā aktivitātē sociālajos plašsaziņas līdzekļos (piemēram, nospiežot “Patīk” vai “Dalīties”) un piedalītos produktu izmēģinājumos vai aptaujās.

 

Mēs izmantojam jūsu konta datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu. Tā kā pakalpojumu sniegšanai mēs izmantojam jūsu konta datus, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) apakšpunktu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Devices data

Ierīces dati

Kad Ierīci savienojat pārī ar Lietotni, mēs ievācam maršrutētāja, kurš izveido savienojumu ar jūsu Ierīci, IP adresi. Papildus tam mēs ievācam tālāk norādīto informāciju.  

 • Gaisa attīrīšanas ierīces 

(I) Ierīces dati, tostarp ierīces ID, darbības režīms, ieslēgts/izslēgts stāvoklis, ventilatora ātrums, plānotājs un vadības komandas.

(II) Vispārīgi gaisa kvalitātes dati, iekļaujot iekštelpu alergēnu indeksu, smalko daļiņu PM2,5 emisiju, temperatūru, gāzu un mitruma līmeni.

 

 • Robotu putekļsūcēju ierīces  

(I) Ierīces dati, iekļaujot ierīces ID, plānotāja datus, ciklu skaitu un tīrīšanas ilgumu. 

 

Mēs izmantojam šos datus, lai sniegtu Pakalpojumus, labāk pielāgotu Ierīci tās atrašanās videi, uzlabotu mūsu Ierīces un Pakalpojumus un lai jūs varētu pilnvērtīgāk izmantot Ierīci un tās pakalpojumus.

 

Tā kā jūsu Ierīces dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savienot savu Ierīci ar Lietotni Pakalpojumu nolūkos, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.

 

Citi norādītie dati

Atkarībā no jūsu gaisa attīrītāja Ierīces modeļa Lietotne var parādīt nelielu aptaujas anketu par jūsu domām par gaisa kvalitāti telpās, to, pirms cik ilga laika jūs pārcēlāties uz savu māju/istabu, un istabu, kurā ievietojāt Ierīci. Lietotne izmantos jūsu atbildes, lai iestatītu vispiemērotāko Ierīces darbības režīmu. Mēs apstrādāsim arī atbildes uz šo anketu, lai veiktu analīzi, un rezultātus izmantosim produktu uzlabošanai vai izstrādei un/vai tirgvedībai.

 

Tā kā citi jūsu norādītie dati tiek apstrādāti tikai tad, ja izvēlaties savu(-as) Ierīci(-es) savienot pārī ar Lietotni Pakalpojumu nolūkos, mēs uzskatām, ka šī apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) apakšpunktu, un tie tiek apstrādāti tiktāl, ciktāl nepieciešams analīzei, pamatojoties uz leģitīmām interesēm saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta f) apakšpunktu.

 

 

Lasīt vairākLasīt mazāk
Cookies Image

Sīkfaili un analītikas dati

Mēs izmantojam sīkfailus, tagus vai līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk tekstā – “Sīkfaili”), lai sniegtu, nodrošinātu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu savus Pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu mobilo ierīci un apkopot jūsu personas datus, tostarp jūsu unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu vai jūsu izmantoto operētājsistēmu, sesijas un lietojuma datus vai ar pakalpojumu veiktspēju saistītu informāciju, kas klasificējama kā informācija par jūsu Lietotnes lietojumu. 

 

Ja piekrītat kopīgot Lietotnes datus, lai palīdzētu uzlabot Lietotni un saņemtu personalizētus pakalpojumus, mēs ievāksim un apstrādāsim jūsu Lietotnes lietošanas datus, kā norādīts tālāk. Šajā nolūkā mēs izmantojam vairākus pakalpojumu sniedzējus, kuri apstrādā jūsu Lietotnes datus mūsu vārdā un saskaņā ar mūsu norādījumiem. Mūsu pakalpojumu sniedzēji izmanto Sīkfailus, kas palīdz mums apkopot jūsu informāciju.

 

Šī Lietotne izmanto analītikas pakalpojumu Adobe Analytics (tālāk — “Adobe Analytics”), ko nodrošina “Adobe Systems Software Ireland Limited” (tālāk — “Adobe”). Adobe Analytics izmanto sīkfailus vai līdzīgas metodes, kas ir jūsu Lietotnē ievietoti teksta faili, lai palīdzētu Lietotnei analizēt kopējo datplūsmu ar mūsu Lietotnes starpniecību. Pārsūtot sīkfaila ģenerēto informāciju par Lietotnes izmantošanu uzņēmumam Adobe, Adobe nodrošina, ka IP adrese pirms ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tiek anonimizēta un pirms glabāšanas tiek aizstāta ar vispārīgu IP adresi. Adobe izmantos šo informāciju Philips Domestic Appliances vārdā, lai novērtētu, kā jūs izmantojat Lietotni, izveidotu Philips Domestic Appliances nepieciešamos pārskatus par aktivitāti Lietotnē un sniegtu Philips Domestic Appliances citus ar aktivitāti Lietotnē un Lietotnes izmantošanu saistītus pakalpojumus. Adobe nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem Adobe rīcībā esošajiem datiem.

 

Lai iegūtu papildinformāciju par šajā Lietotnē izmantotajiem Sīkfailiem, lūdzu, izlasiet mūsu Paziņojumu par sīkfailiem, kas atrodams Lietotnes privātuma iestatījumu sadaļā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs apstrādājam jūsu Sīkfailus un analītikas datus tikai pēc tam, kad esat devis piekrišanu saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta a) punktu.

 

Reitingu un atsauksmju dati

 

Ja uzrakstāt atsauksmes vai novērtējat Lietotni lietotņu veikalos, mēs šādu informāciju varam apstrādāt, lai atbildētu uz jūsu komentāriem un jautājumiem, izprastu jūsu viedokli par Lietotnes lietošanu, iepazītos ar to, kā jūs kopumā uztverat Lietotni un mūsu zīmolu, kā arī izmantot šos ieskatus, lai uzlabotu Lietotni un/vai mūsu produktus un pakalpojumus. Mēs redzam vienīgi jūsu lietotājvārdu lietotņu veikalā, reitingus, komentārus un citu informāciju, ko nolemjat ar mums kopīgot vai padarīt publiski pieejamu. Ja vien jūs to nepieprasāt, mēs šo informāciju nepiesaistīsim jūsu konta akreditācijas datiem vai nekādai citai mūsu rīcībā esošai informācijai par jums. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, mēs varam izmantot jūsu datus, lai apsekotu jūsu situāciju un palīdzētu jums klientu atbalsta procesā saskaņā ar tālāk esošo sadaļu “Klientu atbalsts”.

 

Mēs uzskatām, ka jūsu reitingu un atsauksmju datu apstrādes pamatā ir Philips Domestic Appliances leģitīmās intereses un ka tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta f) apakšpunktu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Location data

Klientu atbalsts

Mēs nodrošinām un sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp nodrošinām klientu atbalsta sniegšanu, kā arī mūsu Pakalpojumu uzlabošanu, izlabošanu un pielāgošanu. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, jūs varat mums sniegt informāciju par izmantotajiem Pakalpojumiem, tostarp jūsu saskarsmi ar Philips Domestic Appliances, un to, kā ar jums sazināties, lai mēs varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Mēs jūsu informāciju varam arī izmantot, lai atbildētu, kad jūs ar mums sazināties. 

 

Mēs uzskatām, ka jūsu klienta atbalsta datu apstrāde ir nepieciešama līguma izpildei, kura viena no pusēm esat jūs, un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta b) apakšpunktu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Combined data

Apvienotie dati 

Mēs varam apvienot jūsu personas datus, tostarp konta datus, Ierīces datus, Sīkfailus, ar datiem, kas apkopoti, jums veicot saziņu un izmantojot Philips Domestic Appliances digitālos kanālus, piemēram, sociālos plašsaziņas līdzekļus, tīmekļa vietnes, e-pasta vēstules, lietotnes un saistītos produktus, tostarp arī informāciju par IP adresi, Sīkfailiem, mobilās ierīces informāciju, paziņojumiem, uz kuriem jūs noklikšķināt vai kam pieskaraties, atrašanās vietas datiem un jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm.

 

Mēs analizējam apvienotos datus, lai sniegtu jums personalizētus pakalpojumus. Tas arī palīdz mums uzlabot Lietotnes, Ierīces(-ču) un Pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī veikt jaunu produktu un pakalpojumu izstrādi. Šajā gadījumā mēs uzskatām, ka jūsu Apvienoto datu apstrādes pamatā ir leģitīmās intereses un ka tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6.1. panta f) apakšpunktu.

 

Ja jūs izvēlaties saņemt reklāmas paziņojumus par Philips Domestic Appliances produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, kas jums varētu būt piemēroti, pamatojoties uz jūsu preferencēm un uzvedību tiešsaistē, mēs varam jums nosūtīt tirgvedības un reklāmas paziņojumus pa e-pastu, tālruni un citiem digitālajiem kanāliem, piemēram, mobilajās lietotnēs un sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Lai mēs varētu pielāgot paziņojumus jūsu preferencēm un uzvedībai un sniegt jums atbilstošāku un personalizētāku pieredzi, mēs varam analizēt jūsu apvienotos datus. Pirms reklāmas paziņojumu nosūtīšanas mēs lūgsim jūsu piekrišanu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Third parties
Atļaujas

JJa Lietotnei būs nepieciešama atļauja, lai Pakalpojumu sniegšanas nolūkos piekļūtu jūsu mobilās ierīces sensoriem (piemēram, kamerai, Wi-Fi, ģeogrāfiskajai atrašanās vietai vai „Bluetooth”) vai citiem datiem (piemēram, fotoattēliem), mēs lūgsim jūsu piekrišanu. Mēs izmantojam šādus datus tikai tad, kad tie ir nepieciešami, lai sniegtu jums Pakalpojumus, un ja jūs esat sniedzis/sniegusi skaidru piekrišanu.

 

 • Vispārējās atļaujas
 • Wi-Fi. Lai izveidotu savienojumu ar jūsu ierīci(-ēm).
 • Kamera. Lai skenētu QR kodu savienojuma izveidei ar Ierīci(-ēm).
 • Fotoattēls. Lai iespējotu fotoattēlu kopīgošanas funkciju, kas ļauj jums uzņemt iekštelpu vai āra gaisa kvalitātes momentuzņēmumus un kopīgot tos, izmantojot SMS/WeChat vai citus sociālos kanālus.
 • Zvanīšana. Lai ļautu jums piezvanīt Philips Domestic Appliances klientu atbalsta dienestam, izmantojot Lietotni.
 • Aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta.
 • Ierīces savienojumi. „Android” operētājsistēmām ir nepieciešama aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai savienotu Lietotni ar Ierīci. iOS pieprasa piekļuvi atrašanās vietas datiem, lai noteiktu, kad Lietotne un Ierīce(-es) atrodas tuvumā. Mēs šādus datus nekādā veidā neapstrādājam. Dati tiek glabāti jūsu mobilajā ierīcē, kur mēs tiem nevaram piekļūt. Ja izdzēsīsiet savu profilu vai Lietotni, šie dati tiks izdzēsti no jūsu mobilās ierīces.
 • Meklēt tuvumā esošu Philips Domestic Appliances. Kad jūs iespējojat šo funkciju, mēs izmantojam jūsu atrašanās vietas datus, lai novirzītu jūs uz veikalu vai patērētāju apkalpošanas centru jūsu tuvumā.
 • Faili. Lietotnei ir nepieciešama piekļuve mobilās ierīces failiem, lai saglabātu valodas konfigurācijas un citus failus, kurus Lietotne izmanto, lai funkcionētu (piemēram, grafikas, multivides faili vai citi lieli programmas līdzekļi). Ja izdzēsīsiet Lietotni, dati tiks izdzēsti no mobilās ierīces.

 • Gaisa attīrītāju atļaujas
 • Informācija par laikapstākļiem un gaisa kvalitāti. Ja saņemta šāda atļauja, Lietotne koplieto jūsu anonimizētus atrašanās vietas datus (pilsētas līmenī) ar trešo personu, lai Lietotnes mājas lapā sniegtu jums atrašanās vietas karti ar informāciju par gaisa kvalitāti. Šī trešā persona ir AirMatters.

 

Izmantojot savas mobilās ierīces iestatījumus, jūs jebkurā laikā varat bloķēt Lietotnei piešķirtās atļaujas. Lūdzu, ņemiet vērā — ja jūs izlemjat bloķēt, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Pakalpojumus.

 

Ar ko tiek kopīgoti personas dati?

Philips Domestic Appliances var izpaust jūsu personas datus trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, darījumu partneriem vai citām trešajām personām saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti un/vai piemērojamajiem tiesību aktiem.

 

Pakalpojumu sniedzēji

 

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai tie palīdzētu mums sniegt, nodrošināt, uzlabot, izprast, atbalstīt un reklamēt mūsu Pakalpojumus.

 

Mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar tālāk norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem

 

 • IT pakalpojumu un mākoņpakalpojumu sniedzēji

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas, darījumu pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas Lietotnes darbībai vai Pakalpojumu nodrošināšanai.

 

 • Analītikas pakalpojumu sniedzēji.

 

Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklošanu, glabāšanu un/vai saistītās tehnoloģijas, kas mums ir nepieciešamas, lai veiktu Lietotnes analītiku.  Philips Domestic Appliances prasa saviem pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt jūsu personas datiem atbilstošu aizsardzības līmeni, kas ir līdzvērtīgs mūsu nodrošinātajam drošības līmenim. Mēs prasām mūsu pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai konkrētajiem iepriekš minētajiem mērķiem, lai iegūtu piekļuvi minimālajam datu apjomam, kas tiem nepieciešams noteikta pakalpojuma sniegšanai, un lai aizsargātu jūsu personas datu drošību.

 

Citas trešās puses

 

Philips Domestic Appliances var sadarboties arī ar trešajām personām, kas jūsu personas datus apstrādā saviem mērķiem. Ja Philips Domestic Appliances kopīgo personas datus ar trešajām personām, kas izmanto jūsu personas datus saviem mērķiem, pirms jūsu personas datu kopīgošanas mēs informējam jūs un/vai iegūsim jūsu piekrišanu saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Šajā gadījumā, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo personu paziņojumus par konfidencialitāti, jo tie satur informāciju par viņu privātuma praksi, tostarp to, kāda veida personas datus šīs personas ievāc un kā tās tos izmanto, apstrādā un aizsargā.

 

Philips Domestic Appliances var pārdot uzņēmumu vai tā daļu citam uzņēmumam. Šādā īpašumtiesību nodošanā varētu ietilpt jūsu personas datu, kas tieši saistīti ar šo uzņēmējdarbību, nodošana pircējam. Visas mūsu tiesības un pienākumus, kas izriet no šī Paziņojuma par konfidencialitāti, Philips Domestic Appliances var brīvi piešķirt jebkurai no uzņēmuma filiālēm saistībā ar apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu, kā arī, ja to nosaka tiesību akti vai citādi, un mēs varam nodot jūsu personas datus jebkuram no mūsu saistītajiem uzņēmumiem, tiesību pārņēmējiem vai jaunajiem īpašniekiem.

 

Ja jūsu Ierīce atbalsta vadību ar balsi, lūdzu, tālāk tekstā izvēlieties un izlasiet attiecīgo sadaļu par vadības ar balsi datu apstrādi. Lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu (airpurifier.service@philips.com), ja nezināt, kuru balss palīgu jūsu Ierīce atbalsta.

 

Amazon Alexa

Dažās valstīs Philips gaisa attīrītāja Skill ļauj vadīt jūsu Ierīci, izmantojot Amazon Alexa. Ja iespējojat šo prasmi, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot savu Amazon kontu ar Philips kontu. Savienojot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Amazon katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta akreditācijas datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai e-pasta adresi, ar Amazon.

 

Jums runājot ar Alexa, Amazon nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Amazon, lai Amazon varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Amazon Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Alexa var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.

 

Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Amazon sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Amazon. Amazon var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, kas var nodrošināt atšķirīgu personas datu aizsardzības juridisko struktūru. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Amazon Alexa Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos. Noteikumi un nosacījumi un Paziņojums par konfidencialitāti.

 

Tmall Genie

Ķīnā mēs atbalstām Philips Air Skill izmantošanu lietotnē Tmall Genie. Ja iespējojat Skill, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot savu Tmall Genie kontu ar Philips kontu. Saistot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Tmall Genie katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta akreditācijas datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai tālruņa numuru, ar Tmall Genie.

 

Jums runājot ar Tmall Genie, Tmall Genie nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Tmall Genie, lai Tmall Genie varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Tmall Genie Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Tmall Genie var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.

 

Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Tmall Genie sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Tmall Genie. Tmall Genie jūsu personas datus apstrādā Ķīnā. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Tmall Genie Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos. Noteikumi un nosacījumi un Paziņojums par konfidencialitāti.

 

Google Palīgs

Dažās valstīs Philips gaisa attīrītāja Skill ļauj vadīt jūsu Ierīci, izmantojot Google asistentu. Ja iespējojat Skill, Philips Domestic Appliances ļauj jums savienot Google kontu ar Philips kontu. Savienojot jūsu kontus, Philips Domestic Appliances un Google katrs atsevišķi nodrošina tehniskos pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Philips Domestic Appliances kopīgo konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta datus, tostarp vārdu, uzvārdu vai e-pasta adresi, ar Google.

 

Jums runājot ar Google asistentu, Google nosūta jūsu balss komandu rakstisku versiju Philips Domestic Appliances kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Google, lai Google varētu informēt jūs par jūsu komandas rezultātu saskaņā ar Google Paziņojumu par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumiem. Philips Domestic Appliances un Google var arī apmainīties ar informāciju par Ierīci(-ēm), kuru(-as) izvēlaties kontrolēt ar Skill, tostarp, kad atjaunināt, maināt vai atvienojat Ierīci.

 

Jūs saprotat, ka jūsu komandas un atbildes var ietvert personas datus. Jūs saprotat arī to, ka Google sniedz jums savus pakalpojumus un, iespējojot Skill, jūs mums uzdodat kopīgot jūsu personas datus ar Google. Google var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, un šajās valstīs var būt atšķirīga personas datu aizsardzības juridiskā struktūra. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, atspējojot Skill. Plašāka informācija pieejama Google asistenta Paziņojumā par konfidencialitāti un Lietošanas noteikumos.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Choices and rights

Pārrobežu nodošana

Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mēs darbojamies vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat informācijas nodošanai (ja tā nepieciešama) valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valstī piemērojamajiem noteikumiem. Noteiktos gadījumos tiesas, tiesību aizsardzības iestādes, regulatīvās aģentūras vai drošības iestādes var būt tiesīgas piekļūt jūsu personas datiem. 

 

Ja jūs atrodaties EEZ, jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu filiālēm vai pakalpojumu sniedzējiem valstīs, kas neietilpst EEZ un kuras Eiropas Komisija ir atzinusi par atbilstošām datu aizsardzības līmenim saskaņā ar EEZ standartiem (pilns valstu saraksts ir pieejams šeit http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Attiecībā uz datu pārsūtīšanu no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija neuzskata par piemērotām, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, mūsu Konfidencialitātes noteikumus attiecībā uz klientu, piegādātāju un darījumu partneru datiem un/vai standarta līguma noteikumus, ko apstiprinājusi Eiropas Komisija, lai aizsargātu jūsu personas datus.

 

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

 

Mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā mērķi(-us), kuram(-iem) dati tiek apkopoti. Kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai noteiktu datu glabāšanas periodus, ir šādi: i) Lietotnes un Pakalpojumu izmantošanas ilgums; ii) tas,vai pastāv juridiskas saistības, kas uz mums attiecas; vai iii) tas, vai datu glabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu tiesisko stāvokli (piemēram, attiecībā uz piemērojamiem ierobežojošiem noteikumiem, tiesvedību vai reglamentējošu izmeklēšanu).

Lasīt vairākLasīt mazāk
We protect your personal data
Jūsu izvēle un tiesības

Ja jūs vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai piekļūtu personas datiem, ko jūs iepriekš esat mums sniedzis(-usi), tos labotu, dzēstu, ierobežotu vai iebilstu pret to apstrādi, vai vēlaties iesniegt pieprasījumu saņemt jūsu personas datu elektronisko kopiju ar mērķi nosūtīt tos citam uzņēmumam (ciktāl šādas datu pārnesamības tiesības paredz piemērojamie tiesību akti), jūs varat ar mums sazināties, rakstot uz e-pasta adresi DAprivacy@philips.com. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu atbilstoši piemērojamajiem tiesību aktiem.

 

Lūdzu, skaidri norādiet, kādiem personas datiem vēlaties piekļūt, tos labot, dzēst, ierobežot vai apstrīdēt to apstrādi. Jūsu aizsardzībai mēs varam izpildīt pieprasījumus tikai attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar jūsu kontu, jūsu e-pasta adresi vai citu konta informāciju, kuru jūs izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un, iespējams, mums būs jāpārbauda jūsu identitāte pirms jūsu pieprasījuma izpildes. Mēs centīsimies izpildīt jūsu pieprasījumu, cik drīz vien iespējams.

 

Ja mēs rīkojamies, pamatojoties uz piekrišanu jūsu personas datu apkopošanai un/vai apstrādei, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, neietekmējot uz piekrišanu balstītās apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas.

 

Lūdzu, ņemiet vērā — ja jūs izmantosiet savas izvēles iespējas un tiesības (dažas no tām), jūs, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu Pakalpojumus.

 

Mēs aizsargājam jūsu personas datus

 

Mēs nopietni uztveram savu pienākumu aizsargāt datus, ko mums uzticat, pret nejaušām vai neatļautām izmaiņām, nozaudēšanu, nepareizu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi tiem. Mēs izmantojam dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas palīdz aizsargāt jūsu datus. Šajā nolūkā, cita starpā, mēs ieviešam piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošus protokolus.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Special information for parents
Īpaša informācija vecākiem

Lai arī Pakalpojumi nav paredzēti bērniem, kā noteikts piemērojamajos tiesību aktos, mūsu politika paredz ievērot tiesību aktos noteikto attiecībā uz to, ka pirms bērnu personas datu ievākšanas, izmantošanas vai izpaušanas ir nepieciešama vecāku vai aizbildņu atļauja. Mēs esam apņēmušies aizsargāt bērnu privātuma vajadzības, un mēs ļoti mudinām vecākus un aizbildņus aktīvi piedalīties viņu bērnu tiešsaistes aktivitātēs un interesēs.

 

Ja jūs kā vecāks vai aizbildnis uzzināt, ka jūsu bērns ir sniedzis mums savus personas datus bez jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi DAprivacy@philips.com. Ja mēs uzzināsim, ka bērns mums ir sniedzis personas datus, mēs izdzēsīsim šos datus no mūsu failiem.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice
Vietējā mērogā piemērojama informācija: Jūsu privātuma tiesības Kalifornijā (tikai ASV)

Kalifornijas Civiltiesību sadaļa 1798.83 ļauj mūsu klientiem, kuri ir Kalifornijas iedzīvotāji, reizi gadā pieprasīt no mums un bez maksas iegūt informāciju par personas datiem (ja tāda ir), ko iepriekšējā kalendārajā gadā esam snieguši trešajām pusēm virzītās tirgvedības nolūkiem. Ja piemērojams, šajā informācijā jābūt iekļautam kopīgoto personas datu kategoriju sarakstam un visu trešo pušu nosaukumiem un adresēm, ar kurām mēs kopīgojām informāciju iepriekšējā kalendārajā gadā. Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties veikt šādu pieprasījumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu privātuma tīmekļa vietni: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html

Lasīt vairākLasīt mazāk
Changes to the privacy notice
Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti

Mūsu Pakalpojumi laiku pa laikam var tikt mainīti, jūs par to iepriekš nebrīdinot. Šī iemesla dēļ mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt vai atjaunināt šo Paziņojumu par konfidencialitāti. Atjauninot šo Paziņojumu par konfidencialitāti, mēs atjaunināsim arī datumu šī Paziņojuma par konfidencialitāti augšpusē.

 

Mēs iesakām regulāri pārskatīt šī Paziņojuma par konfidencialitāti jaunāko versiju.

 

Jaunais Paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā tūlīt pēc publicēšanas. Ja jūs nepiekrītat pārskatītajam paziņojumam, jums ir jāmaina savas preferences vai jāapsver iespēja pārtraukt mūsu Pakalpojumu izmantošanu. Turpinot piekļūt mūsu Pakalpojumiem vai izmantot tos pēc tam, kad šīs izmaiņas stāsies spēkā, jūs tādējādi apliecināt, ka esat informēts un piekrītat grozītajam Paziņojumam par konfidencialitāti.

Lasīt vairākLasīt mazāk
Contact Image

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Paziņojumu par konfidencialitāti vai veidu, kādā mēs izmantojam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mūsu Datu aizsardzības biroju, rakstot uz e-pasta adresi DAprivacy@philips.com. Alternatīvi jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kuras kompetencē ir jūsu valsts vai reģions.

 

Philips Domestic Appliances NederlandB.V.

High Tech Campus 42, 5656 AE,

Eindhovena, Nīderlande

Papildu informācija Kalifornijas iedzīvotājiem


Kalifornijas Civilkodeksa 1798.83. pants
nosaka tiesības mūsu klientiem, kas ir Kalifornijas iedzīvotāji, vienu reizi gadā no mums bez maksas pieprasīt un iegūt informāciju par personas datiem (ja tādi ir iegūti), kurus mēs iepriekšējā kalendārā gada laikā esam nodevuši trešajām personām tiešas tirgvedības nolūkos. Ja piemērojams, šī informācija ietvertu to personas informācijas kategoriju sarakstu, kuru dati ir kopīgoti, un visu to trešo personu nosaukumus un adreses, ar kurām mēs kopīgojām informāciju iepriekšējā kalendārajā gadā.  Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un vēlaties iesniegt šādu pieprasījumu, lūdzu, apmeklējiet mūsu privātuma vietni:
domesticappliances.philips.com/privacy

 

Saskaņā ar 2018. gada Kalifornijas Patērētāju konfidencialitātes aktu (“CCPA — California Consumer Privacy Act”) mēs sniedzam tālāk norādīto informāciju par personu datu kategorijām, ko mēs ievācam un apstrādājam par Kalifornijas iedzīvotājiem, izmantojot Ierīci un/vai Mašīnu.  Plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus saskaņā ar CCPA citos kontekstos, lūdzu, skatiet šeit.  Saskaņā ar CCPA Personas dati ir informācija, kas identificē, attiecas uz vai varētu pamatoti būt saistīta ar konkrētu Kalifornijas iedzīvotāju vai mājsaimniecību. 

 

Personas datu avoti

Mēs ievācam Personas datus no: 

 • mūsu mijiedarbības ar jums ar Ierīces un/vai Mašīnas starpniecību; un
 • mūsu filiālēm un kopīgas tirgvedības partneriem un/vai darījumu partneriem.

 

Personas datu ievākšana un izpaušana

Tālākajā tabulā ir norādīts, kuras Personas datu kategorijas par Kalifornijas iedzīvotājiem mēs plānojam ievākt, kā arī kuras Personas datu kategorijas esam ievākuši un izpauduši mūsu uzņēmējdarbības mērķiem iepriekšējos 12 mēnešos. 

Personas datu kategorijas 
Kurām trešo personu kategorijām tiek atklāts uzņēmējdarbības nolūkos 
Identifikatori, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, IP adrese un citi tiešsaistes identifikatori.
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji; darījumu partneri; jūsu plašsaziņas līdzekļu kontu sniedzēji saistībā ar kopīgošanu plašsaziņas līdzekļos, ko izvēlaties izmantot saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 
Personas dati, kā definēts Kalifornijas klientu reģistra likumā, piemēram, vārds, uzvārds un kontaktinformācija.
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 
Saskaņā ar Kalifornijas vai federālajiem tiesību aktiem aizsargāto klasifikāciju īpašības, piemēram, dzimtā valoda.
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 
Informācija par interneta vai tīkla darbību, piemēram, pārlūkošanas vēsture un mijiedarbība ar mūsu tiešsaistes pakalpojumiem.
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji un darījumu partneri atbilstoši jūsu izvēlēm saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti.
Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati, piemēram, ierīces atrašanās vieta.
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 
Secinājumi, kas iegūti no jebkuriem iepriekš norādītajiem Personas datiem, lai izveidotu profilu par, piemēram, personas preferencēm, uzvedību un īpašībām. 
Mūsu filiāles un meitasuzņēmumi; uzticami trešo personu pakalpojumu sniedzēji saskaņā ar šo Paziņojumu par konfidencialitāti. 

Personas datu izmantošana

 

Mēs izmantojam šo kategoriju Personas datus kategorijas, lai darbotos, pārvaldītu un uzturētu mūsu uzņēmējdarbību, sniegtu mūsu produktus un pakalpojumus, kā arī sasniegtu savus uzņēmējdarbības nolūkus un mērķus, kā aprakstīts iepriekš sadaļā “Kādus personas datus mēs apkopojam un kādiem nolūkiem?”

 

Mēs nepārdodam un neesam pārdevuši Personas datus iepriekšējos 12 mēnešos atbilstoši “pārdošanas” definīcijai CCPA. Mēs nepārdodam nepilngadīgu personu, kas ir jaunākas par 16 gadiem, Personas datus.

 

Personas tiesības un pieprasījumi

 

Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs, jūs varat pieprasīt, lai mēs: 

 

 • izpaustu jums šādu informāciju par pēdējiem 12 mēnešiem pirms jūsu pieprasījuma:
 • personas datu, ko esam ievākuši par jums, kategorijas un avotu, no kuriem ievācām jūsu Personas datus, kategorijas;
 •  konkrētie Personas dati, ko esam par jums ievākuši;
 • uzņēmējdarbības vai komerciālais mērķis ievākt (ja piemērojams) Personas datus par jums; un
 • jūsu personas datu kategorijas, ko mēs citādi kopīgojam vai izpaužam, un to trešo personu kategorijas, ar kurām mēs kopīgojām vai kurām mēs izpaudām šādus Personas datus (ja piemērojams).


• Dzēst Personas datus, ko esam ievākuši no jums.

 

Lai pieprasītu iepriekš aprakstīto datu izpaušanu vai dzēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums:  domesticappliances.philips.com/privacy.  Mēs pārbaudīsim jūsu pieprasījumu un atbildēsim uz to, kā iepriekš aprakstīts sadaļā “Jūsu izvēles un tiesības” un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, ņemot vērā Personas datu, uz ko attiecas pieprasījums, veidu un sensitivitāti. Lai pārbaudītu jūsu identitāti un aizsargātu pret krāpnieciskiem pieprasījumiem, mums var būt nepieciešams no jums pieprasīt papildu Personas datus, piemēram, e-pasta adresi, pasta adresi vai tālruņa numuru. Ja jūs pieprasāt dzēšanu, pirms jūsu Personas datu dzēšanas mēs varam lūgt jūs apstiprināt jūsu pieprasījumu.

 

Jums ir tiesības uz netikt diskriminētam, izmantojot savas tiesības saskaņā ar CCPA.

 

Pilnvarotie pārstāvji

Ja vēlaties veikt pieprasījumu Kalifornijas iedzīvotāja vārdā kā pilnvarotais pārstāvis, varat izmantot iepriekš minētās iesniegšanas metodes.  Mūsu pārbaudes procesa ietvaros mēs varam pieprasīt, ja piemērojams, lai jūs iesniegtu:

 

 • apliecinājumu par reģistrāciju pie Kalifornijas štata sekretāra uzņēmējdarbības veikšanai Kalifornijā;
 • spēkā esošu pilnvaru no Kalifornijas iedzīvotāja saskaņā ar Probācijas kodeksa 4000.–4465. iedaļu;
 • rakstisku atļauju, ka Kalifornijas iedzīvotājs ir pilnvarojis jūs veikt pieprasījumu iedzīvotāja vārdā.  Kalifornijas iedzīvotājam šī atļauja ir jāparaksta (ar fizisku vai elektronisku parakstu). 

 

Ja jūs veicat pieprasījumu Kalifornijas iedzīvotāja vārdā un neesat mums iesniedzis spēkā esošu pilnvaru no iedzīvotāja saskaņā ar Probācijas kodeksa 4000.–4465. iedaļu, mēs varam arī pieprasīt, lai iedzīvotājs: 

 • iesniegtu jums rakstisku atļauju veikt pieprasījumu iedzīvotāja vārdā, ko iedzīvotājs ir parakstījis; 
 • apliecinātu mums savu identitāti tiešā veidā;
 • apstiprinātu mums tiešā veidā, ka iedzīvotājs jums ir sniedzis atļauju veikt pieprasījumu. 

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.