Latvija

Philips OneBlade privātuma paziņojums
 

Šis Privātuma paziņojums pēdējoreiz tika atjaunināts 2022. gada 1. janvārī.
 

Philips lietotne OneBlade sniedz pielāgotus pakalpojumus personiskās veselības jomā (“Pakalpojumi”). Atkarībā no jūsu izvēlēm un reģiona, lietotne var apstrādāt personas datus no dažādiem Philips produktiem, kuri spēj izveidot savienojumu ar lietotni (“Produkts”).


Šī Privātuma paziņoja mērķis ir palīdzēt jums izprast mūsu privātuma praksi, ko ievērojam, kad izmantojat mūsu Pakalpojumus, tostarp to, kādu informāciju un datus mēs apkopojam, kāpēc mēs tos apkopojam un ko mēs ar tiem darām, kā arī jūsu individuālās tiesības.


Jūsu personas datu pārzinis saskaņā ar šo Privātuma paziņojumu ir uzņēmums “Philips Consumer Lifestyle B.V.”, adrese – High Tech Campus 5, 5656 AE, Eindhovena, Nīderlande, un jebkura tā filiāle vai meitasuzņēmums (“Philips”, “mūsu”, “mēs” vai “mūs”).

 

Kādu informāciju un personas datus mēs apkopojam un kādiem nolūkiem?

Mēs apstrādājam informāciju un personas datus, kā detalizēti aprakstīts tālāk, kad mēs sniedzam mūsu Pakalpojumus, tostarp, kad jūs piekļūstat mūsu lietotnei, lejupielādējat un instalējat to vai kad izmantojat mūsu Pakalpojumus. Mēs sasaistām jūsu personas datus ar unikāliem identifikatoriem. Mēs varam izmantot šos personas datus atbilstoši tālāk norādītajam, lai izpildītu jūsu pieprasītos Pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, vai atbilstoši jūsu prasībai, pamatojoties uz mūsu noteikumiem, lai nodrošinātu, sniegtu, uzlabotu, pielāgotu, atbalstītu un reklamētu mūsu Pakalpojumus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm, vai lai ievērotu juridiskās saistības, kas mums var tikt piemērotas. Ja nevēlaties, lai mēs apkopotu un apstrādātu jūsu personas datus, iespējams, jūs nevarēsiet izmantot Pakalpojumus.


Konta dati

Jūs varat pieteikties lietotnē, izmantojot Philips kontu vai savu sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu, tostarp savu Apple kontu. Mūsu apkopotie personas dati var ietvert jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, valsti, valodu un paroli. Mēs arī apstrādājam informāciju par lietotnes lietojumu, tostarp informāciju par sesiju, pieteikšanos un autentifikāciju, kuru mēs izmantojam jūsu konta pārvaldīšanai.


Ja pieslēdzaties, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu profilu, autentifikācijas nolūkos ievāktie personas dati var ietvert jūsu publiski pieejamo profila informāciju (piemēram, profila attēlu, identifikatoru, dzimumu, profila URL, dzimšanas dienas datumu, mājas lapu un atrašanās vietu) un e-pasta adresi. Šajā gadījumā jūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzējs var apkopot informāciju par to, ka izmantojat lietotni un pieslēdzaties tai, izmantojot savu sociālā plašsaziņas līdzekļa profilu. Izlasiet sava sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzēja (piemēram, Facebook, Google, Apple) privātuma paziņojumu, lai iepazītos ar attiecīgā pakalpojumu sniedzēja privātuma praksi, tostarp tā apkopoto personas datu veidiem, kā arī izmantošanas, apstrādāšanas un aizsargāšanas metodēm.


Mēs izmantojam jūsu konta datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu, ļautu jums droši pieteikties lietotnē un sniegt jums personalizētus Pakalpojumus. Ja jūs izveidojat Philips kontu, lai pieteiktos lietotnē, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai pārbaudītu jūsu lietotājvārdu un paroli, sazinātos ar jums, atbildot uz jūsu jautājumiem, nosūtītu jums tikai ar pakalpojumu saistītus paziņojumus vai tiešā mārketinga paziņojumus, ja esat tam sniedzis piekrišanu. Jūs varat izmantot savu Philips kontu arī tam, lai pasūtītu Philips produktus vai pakalpojumus, piedalītos akcijās vai spēlēs, iesaistītos sociālo plašsaziņas līdzekļu aktivitātēs saistībā ar Philips akcijām (piemēram, noklikšķinot uz “patīk” vai “dalīties”) un piedalītos produktu testēšanā vai aptaujās.

 

Sensitīvi personas dati

Kad izmantojat lietotni, jūs varat sniegt mums sensitīvu informāciju, piemēram, informāciju par savu dzīvesveidu un labklājību. Mēs varam arī vākt personas datus no Produktiem, kurus nolemjat izmantot kopā ar lietotni. Šajā sadaļā ir aprakstīti to personas datu veidi, kas tiek vākti, pamatojoties uz jūsu izmantotajām funkcijām un ar lietotni pārī savienoto Izstrādājumu veidu. Mēs šo sadaļu atjaunināsim, tiklīdz būs pieejami jauni Produkti un funkcijas.

 

 • Vīriešu ķermeņa kopšana Atkarībā no jūsu izvēlēm mēs jūsu kontā droši glabājam datus par skūšanos un ieveidošanas stilu, lai jūs varētu viegli to atjaunot, ja instalējat lietotni citā ierīcē. Mēs arī izmantojam jūsu datus, lai sniegtu personalizētu skūšanās un stila veidošanas pieredzi, piemēram, izmantojot pielāgotas apmācības programmas un citus pakalpojumus. Apstrādātie dati ietver jūsu:
 • informāciju par skūšanos, tostarp informāciju par skuvekli, piemēram, modelis, sērijas numurs, sesijas un lietojuma dati, un CleanPod šķidruma izmantošana; kā arī skūšanās biežumu un ilgumu,
 • informācija par ādu un sejas apmatojumu, tostarp ādas vai sejas fotoattēli, kurus augšupielādējat lietotnē; ādas un apmatojuma profilu, krāsu un veidu, kā arī ādas kopšanas rutīnu un ādas problēmas,
 • informāciju par dzīvesveidu un labsajūtu, kuru ievadījāt lietotnē, tostarp informāciju par rutīnu, stresu, miegu un vidi, kā arī vēlamo stilu,
 • fotoattēlus, tostarp profila attēlus un sejas, apmatojuma un ādas fotoattēlus, kad tie nepieciešami noteiktu lietotnes funkciju izmantošanai.
 • Konta datus, informāciju par lietotnes izmantošanas ieradumiem un mobilo ierīci,
 • atbildes uz mūsu personalizācijas jautājumiem.· 

 

Pamatojoties uz jūsu iestatījumiem, mēs varam jums nosūtīt e-pastus, paziņojumus, iekšējo lietotnes saturu un ziņojumus. Mēs varam arī apvienot, pseidonimizēt, anonimizēt vai apkopot jūsu datus personas noteikšanas nolūkos.

 

Izņemot iepriekš norādītos, mēs lūdzam jums lietotnē, ar tās starpniecību vai kādā citā veidā neizpaust nekādus sensitīvus personas datus (piemēram, sociālās apdrošināšanas numurus, ar rasi vai etnisko piederību saistītu informāciju, politiskos, reliģiskos, filozofiskos vai citus uzskatus, veselības datus, informāciju par seksuālo dzīvi vai seksuālo orientāciju, biometriskos datus vai ģenētikas īpašības, kriminālo sodāmību vai dalību arodbiedrībā).

 

Analītikas dati

Atkarībā no jūsu izvēlēm jūs varat palīdzēt mums uzlabot lietotni un mūsu savienotos produkti (kā arī izstrādāt jaunus jūsu veselības uzturēšanas risinājumus), pamatojoties uz datiem, kurus novērojam un vācam, kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus. Mēs to darām tālāk norādītajos veidos.

 • Novērtējot, kā jūs izmantojat lietotni un kā lietotne darbojas jūsu mobilajā ierīcē, tostarp lietotnes nedarbošanās gadījumā, lai identificētu un novērstu problēmas.
 • Ieviešot un analizējot izmaiņas vai funkcijas dažādās grupās, lai izprastu mijiedarbību.
 • Novērtējot, kā lietotnei tiek piekļūts un kā tā tiek izmantota, un tieši savienot jūs ar konkrētām lietotņu sadaļām.
 • Mijiedarbojoties ar jums, lai iegūtu jūsu atsauksmes, atbalstot jūs, ja nepieciešams, un sūtot jums ar pakalpojumu saistītu saziņu.
 • Aicinot jūs piedalīties Philips grupas organizētās aptaujās vai pētniecības projektos un reģistrējot jūsu atbildes.

Mēs varam arī izmantot šos ieskatus, lai tālāk personalizētu mūsu pakalpojumus. Pamatojoties uz datiem, ko novērojam, kad izmantojat lietotni un jūsu savienoto produktu, mēs centīsimies saprast, kuri lietošanas modeļi noved pie noteiktas mijiedarbības ar lietotni, piemēram, noteikta lietotnes raksta lasīšanas, produkta iegādes, nepārtrauktas mijiedarbības ar lietotni, vai izstrādāt nosacījumus atbilstoši produktam, kuru jūs izmantojat. Mēs izmantosim šos ieskatus, lai izveidotu noteikumus par to, kādu saturu rādīt kuriem lietotajiem, un izmantosim šo informāciju, lai galu galā uzlabotu algoritmus, kas tiek lietoti personalizētu pakalpojumu sniegšanai. Ja piesakāties lietotnē ar savu Philips kontu, mēs izmantosim šos ieskatus, lai personalizētu jūsu lietošanas pieredzi, pamatojoties uz jūsu lietotnes lietošanas modeļiem.

 

Apstrādātie dati ietver konta datus, unikālus identifikatorus, sesijas un lietojuma datus, operētājsistēmu, modeli, tīkla informāciju un (maskētas) IP adreses, informāciju par lietotni, piemēram, lietotnes nosaukumu, versiju, lietojumu un notikumus, apmeklētās lapas, informāciju par sesiju, savienotās ierīces datus, datus, kurus ievadāt lietotnē, kā arī datus, kas tiek vākti, kad mijiedarbojaties ar Philips digitālajiem kanāliem, piemēram, datus par jūsu reģistrētajiem produktiem. Mēs varam izmantot sīkfailus, tagus un/vai līdzīgas tehnoloģijas un izmantot pakalpojumu sniedzējus, kas mūsu uzdevumā un pēc mūsu norādījumiem apstrādā jūsu informāciju. Mēs varam apvienot, pseidonimizēt, anonimizēt vai apkopot jūsu datus statistikas, analītikas un personalizācijas nolūkos.

 

Apvienotie dati

Mēs varam apvienot jūsu personas datus, tostarp konta datus, sīkfailus u. c., ar datiem, kas ievākti, jums mijiedarbojoties ar Philips digitālajiem kanāliem un tos izmantojot, piemēram, sociālos plašsaziņas līdzekļus, tīmekļa vietnes, e-pasta ziņas, lietotnes un savienotos produktus, tostarp informāciju par IP adresēm, sīkfailiem, ierīci, paziņojumiem, uz kuriem jūs noklikšķināt vai kam pieskaraties, atrašanās vietas datus un apmeklētās tīmekļa vietnes.

 

Mēs varam analizēt jūsu apvienotos datus, lai jums nodrošinātu tādus pakalpojumus kā personalizēta ādas kopšana un skūšanās rutīna, ādas kopšanas un/vai skūšanās apmācības programmas, stila un skūšanās padomi, personalizēti padomi par labākajiem sejas apmatojuma stiliem, skūšanās un stila ieveidošanas padomi, un lai palīdzētu mums uzlabot lietotnes, ierīču un Pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus vīriešu ķermeņa kopšanas jomā. Šajā gadījumā mēs uzskatām, ka jūsu apvienoto datu apstrādes pamatā ir Philips leģitīmās intereses un tā ir likumīga saskaņā ar Regulas (ES) 2016/679 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu.

 

Reitingu un atsauksmju dati

Ja uzrakstāt atsauksmi vai novērtējat lietotni lietotņu veikalos, mēs šādu informāciju varam apstrādāt, lai atbildētu uz jūsu komentāriem un jautājumiem, izprastu jūsu viedokli par lietotnes izmantošanu, uzzinātu, kā jūs kopumā uztverat lietotni un mūsu zīmolu, kā arī izmantot šos ieskatus, lai uzlabotu lietotni. Mēs redzam vienīgi jūsu lietotājvārdu lietotņu veikalā, reitingus, komentārus un citu informāciju, ko nolemjat ar mums kopīgot vai padarīt publiski pieejamu. Ja vien jūs to nepieprasāt, mēs šo informāciju nepiesaistīsim jūsu konta akreditācijas datiem vai nekādai citai mūsu rīcībā esošai informācijai par jums. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, mēs varam izmantot jūsu datus, lai apsekotu jūsu situāciju un palīdzētu jums klientu atbalsta procesā saskaņā ar nākošo sadaļu “Klientu atbalsta dati”.

Klientu atbalsta dati

Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, mēs varam lūgt jums informāciju par izmantotajiem Pakalpojumiem, tostarp jūsu mijiedarbību ar Philips un to, kā ar jums sazināties, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību. Mēs nodrošinām un sniedzam savus Pakalpojumus, tostarp nodrošinām klientu atbalsta sniegšanu, kā arī mūsu Pakalpojumu uzlabošanu, izlabošanu un pielāgošanu. Mēs arī izmantojam jūsu informāciju, lai atbildētu jums, kad jūs ar mums sazināties.


Mārketinga dati

Ja jūs piekrītat saņemt reklāmas paziņojumus par Philips produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, kas jums varētu būt piemēroti, pamatojoties uz jūsu preferencēm un uzvedību tiešsaistē, mēs varam jums nosūtīt marketinga un reklāmas paziņojumus pa e-pastu, tālruni un citiem digitālajiem kanāliem, piemēram, mobilajās lietotnēs un sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Lai pielāgotu saziņu jūsu izvēlēm un darbībām un nodrošinātu atbilstošāku un personalizētāku pieredzi, mēs varam analizēt un kombinēt jūsu personas datus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu šādai saziņai un atcelt tās abonementu.


Sīkfaili un informācija par ierīci

Mēs izmantojam sīkfailus, tagus vai tamlīdzīgas tehnoloģijas (“Sīkfaili”) un/vai vācam informāciju no jūsu mobilās ierīces un Produkta, lai nodrošinātu, sniegtu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu mūsu Pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu mobilo ierīci un saistīto Izstrādājumu un vākt informāciju un personas datus, tostarp jūsu unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu vai jūsu izmantoto operētājsistēmu, sesijas un lietojuma datus vai ar pakalpojumu veiktspēju saistītu informāciju, kas ir informācija par to, kā lietojat lietotni. Mēs arī varam izmantot šo informāciju, lai parādītu jums noteiktai valstij atbilstošu saturu (tostarp informāciju vietējā valodā).


Atļaujas

Lietotne var pieprasīt atļauju piekļūt jūsu mobilās ierīces krātuvei, sensoriem un citām funkcijām. Mēs pieprasām piekļuvi tad, kad tā patiešām vajadzīga, lai nodrošinātu Pakalpojumus, kā norādīts tālāk.

 

 • Bluetooth un Wi-Fi. Lai izveidotu savienojumu ar internetu, lietotnei nepieciešams Wi-Fi savienojums.   Lietotnei ir nepieciešams arī Bluetooth/Wi-Fi savienojums, lai savienotu ierīci(-es) ar lietotni.  Izmantojot mobilās ierīces iestatījumus, jūs jebkurā laikā varat bloķēt Bluetooth/Wi-Fi savienojumu.
 • Atrašanās vieta. Lai lietotāji varētu savienot un izmantot jebkuru Bluetooth ierīci ar savu tālruni, Android operētājsistēmas lietotājiem prasa sniegt lietotnei atļauju piekļūt aptuvenai ģeogrāfiskajai atrašanās vietai. Tāpat iOS var lūgt lietotājiem sniegt lietotnei atļauju piekļūt ģeogrāfiskajai atrašanās vietai. Lietotne neizmanto šīs atļaujas, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu, kā arī Philips nevāc jūsu atrašanās vietas datus. Jūs jebkurā laikā mobilās ierīces iestatījumos varat atsaukt atļaujas piekļūt jūsu atrašanās vietai.
 • Faili. Lietotnei ir nepieciešama piekļuve mobilās ierīces failiem, lai saglabātu valodas konfigurācijas un citus failus, kas nodrošina lietotnes funkcionēšanu (piemēram, rokasgrāmatas, grafikas, multivides faili vai citi lieli programmas līdzekļi). Ja izdzēsīsiet lietotni, faili tiks izdzēsti no jūsu mobilās ierīces.
 • Fotoattēli un multivide. Ja savā kontā augšupielādējat attēlus, lietotnei ir nepieciešama atļauja piekļūt jūsu mobilās ierīces kamerai vai fotoattēlu galerijai.  Android operētājsistēmas var pieprasīt atļauju piekļūt video, tomēr lietotne atļauju izmanto tikai tam, lai jums ļautu augšupielādēt savu attēlu.

 

Reizēm jūsu operētājsistēma var pieprasīt atļaujas, kas jūsu mobilajai ierīcei nepieciešamas tehnisku iemeslu dēļ, bet Philips tās nekontrolē un nelieto. Mēs neapkoposim ar šādām atļaujām saistītos datus, ja vien tie nebūs nepieciešami mūsu pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar šo privātuma paziņojumu.

 

Jūs varat jebkurā brīdī operētājsistēmas iestatījumos bloķēt vai atsaukt visas šīs atļaujas.

 

Ar ko mēs kopīgojam jūsu personas datus?

Jūsu dati var tikt kopīgoti ar citiem Philips saistītajiem uzņēmumiem, kas ir daļa no Philips grupas. Informācijai var piekļūt tikai tie cilvēki (uzņēmumā Philips), kuriem ir jāzina šī informācija. Philips var izpaust jūsu personas datus trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, darījumu partneriem vai citām trešajām personām saskaņā ar šo Privātuma paziņojumu un/vai piemērojamiem tiesību aktiem.

 

Saistītie uzņēmumi

Mēs varam kopīgot jūsu datus ar citām Philips struktūrvienībām, kas ir Philips grupas daļa. Piemēram, dažas Philips struktūrvienības var palīdzēt mums pārvaldīt lietotnes infrastruktūru vai atbildēt uz jūsu jautājumiem. Jūsu datus apstrādās tikai tie cilvēki, kuriem darba pienākumu veikšanai obligāti nepieciešama piekļuve tiem.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai tie palīdzētu mums sniegt, nodrošināt, uzlabot, izprast, atbalstīt un reklamēt mūsu Pakalpojumus.


Mēs varam kopīgot jūsu personas datus ar tālāk norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem:

 

 • IT pakalpojumu un mākoņpakalpojumu sniedzēji. Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas, darījumu pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas nepieciešamas lietotnes darbībai vai Pakalpojumu nodrošināšanai.
 • Analītikas un aptauju pakalpojumu sniedzēji. Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamos aparatūras, programmatūras, tīklošanas, uzglabāšanas pakalpojumus un/vai saistītās tehnoloģijas, kas mums ir nepieciešamas, lai veiktu lietotnes analītiku vai rīkotu aptaujas.

 

Philips pieprasa saviem pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt jūsu personas datiem atbilstošu aizsardzības līmeni, kas ir līdzvērtīgs mūsu nodrošinātajam drošības līmenim. Mēs prasām mūsu pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai konkrētajiem iepriekš norādītajiem nolūkiem, lai iegūtu piekļuvi minimālajam datu apjomam, kas tiem nepieciešams noteikta pakalpojuma sniegšanai, un lai aizsargātu jūsu personas datu drošību.

 

Citas trešās puses

Philips var sadarboties arī ar trešajām personām, kas jūsu personas datus apstrādā saviem nolūkiem. Ja Philips kopīgo personas datus ar trešo personu, kas izmanto jūsu personas datus saviem nolūkiem, pirms jūsu personas datu kopīgošanas Philips informēs jūs un/vai iegūs jūsu piekrišanu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Šajā gadījumā uzmanīgi izlasiet šo personu privātuma paziņojumus, jo tie satur informāciju par viņu privātuma praksi, tostarp to, kāda veida personas datus tās apkopo un kā tos izmanto, apstrādā un aizsargā.

 

Philips var pārdot uzņēmumu vai tā daļu citam uzņēmumam. Šādā īpašumtiesību nodošanā varētu ietilpt jūsu personas datu, kas tieši saistīti ar šo uzņēmējdarbību, nodošana pircējam. Visas mūsu tiesības un pienākumus, kas izriet no mūsu Privātuma paziņojuma, Philips var brīvi piešķirt jebkurai no uzņēmuma filiālēm saistībā ar apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu, kā arī, ja to nosaka tiesību akti, vai citādi, un mēs varam nodot jūsu personas datus jebkuram no mūsu saistītajiem uzņēmumiem, tiesību pārņēmējiem vai jaunajiem īpašniekiem.

Noslēgumā norādām ka, ja to pieprasa tiesību akti vai tas nepieciešams mūsu tiesību aizsargāšanai, mēs varam kopīgot jūsu datus ar valsts iestādēm.

 

Pārrobežu nodošana

Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mēs darbojamies vai kurā mēs piesaistām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat informācijas nodošanai (ja tā nepieciešama) valstīs ārpus jūsu mītnes valsts, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valstī piemērojamajiem noteikumiem. Noteiktos gadījumos tiesas, tiesību aizsardzības iestādes, regulatīvās aģentūras vai drošības iestādes var būt tiesīgas piekļūt jūsu personas datiem.

 

Ja atrodaties EEZ, jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu saistītajiem uzņēmumiem, pakalpojumu sniedzējiem vai trešajām personām valstīs, kas neatrodas EEZ un kuras Eiropas Komisija ir atzinusi par atbilstošām EEZ standartu noteiktajam datu aizsardzības līmenim (pilns valstu saraksts ir pieejams šeit).

 

Attiecībā uz datu nodošanu no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija neuzskata par piemērotām, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm, mēs esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, piemēram, mūsu Saistošos korporatīvos noteikumus par klientu, piegādātāju un darījumu partneru datiem un/vai Eiropas Komisijas apstiprinātās līguma standartklauzulas, lai aizsargātu jūsu personas datus. Šo pasākumu apraksta kopija ir pieejama, noklikšķinot uz iepriekš norādītās saites vai sazinoties ar mums šeit.

 

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā nolūku(-s), kuram(-iem) dati tiek apkopoti. Mēs nosakām glabāšanas termiņu pēc šādiem kritērijiem: i) lietotnes un Pakalpojumu izmantošanas ilgums; ii) vai pastāv uz mums attiecināmas juridiskas saistības; iii) vai datu glabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu tiesisko stāvokli (piemēram, attiecībā uz piemērojamiem noilguma noteikumiem, tiesvedību vai varas iestāžu izmeklēšanu).

 

Jūsu izvēles iespējas un tiesības

Ja jūs vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai piekļūtu personas datiem, kurus iepriekš esat mums norādījis, lai tos labotu, dzēstu, ierobežotu vai iebilstu pret to apstrādi, vai vēlaties iesniegt pieprasījumu, lai saņemtu savu personas datu elektroniskās kopijas eksemplāru ar mērķi nosūtīt tos citam uzņēmumam (tādā mērā, kādā šādas datu pārnesamības tiesības paredz piemērojamie tiesību akti), jūs varat ar mums sazinātiesšeit.

 

Savā pieprasījumā skaidri norādiet personas datus, kuriem vēlaties piekļūt, kurus vēlaties labot, dzēst, ierobežot vai kuru apstrādi vēlaties apstrīdēt. Jūsu aizsardzībai mēs varam izpildīt pieprasījumus tikai attiecībā uz personas datiem, kas saistīti ar jūsu kontu, jūsu e-pasta adresi vai citu konta informāciju, kuru jūs izmantojat, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un, iespējams, mums būs jāpārbauda jūsu identitāte pirms jūsu pieprasījuma izpildes. Mēs centīsimies izpildīt jūsu pieprasījumu, cik drīz vien iespējams.

 

Gadījumos, kad mēs saskaņā ar mūsu nosacījumiem apstrādājam jūsu datus pakalpojumu nodrošināšanas nolūkos, iespējams, mēs nespēsim nodrošināt pakalpojumus, ja neapstrādāsim jūsu datus. Gadījumos, kad mēs tos apstrādājam mūsu likumīgajās interesēs, mēs pārliecināmies, ka apstrāde nav svarīgāka par jūsu interesēm un tiesībām uz privātumu. Gadījumos, kad mēs tos apstrādājam saskaņā ar atļauju, jūs jebkurā brīdī varat to atsaukt, neietekmējot apstrādes likumīgumu pirms atļaujas atsaukšanas.

 

Mēs aizsargājam jūsu personas datus

Mēs nopietni uztveram pienākumu aizsargāt Philips uzticētos datus pret nejaušām vai neatļautām izmaiņām, nozaudēšanu, nepareizu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi tiem. Philips izmanto dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas palīdz aizsargāt jūsu datus. Šajā nolūkā, cita starpā, mēs ieviešam piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošības protokolus.

 

Īpaša informācija vecākiem

Lai arī Pakalpojumi nav paredzēti bērniem, kā noteikts piemērojamajos tiesību aktos, Philips politika paredz ievērot tiesību aktos noteikto attiecībā uz to, ka pirms bērnu personas datu ievākšanas, izmantošanas vai izpaušanas ir nepieciešama vecāku vai aizbildņu atļauja. Mēs esam apņēmušies aizsargāt bērnu privātuma vajadzības, un mēs ļoti mudinām vecākus un aizbildņus aktīvi piedalīties viņu bērnu tiešsaistes aktivitātēs un interesēs.

 

Ja jūs kā vecāks vai aizbildnis uzzināt, ka jūsu bērns ir sniedzis mums savus personas datus bez jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums šeit. Ja mēs uzzināsim, ka bērns mums ir sniedzis personas datus, mēs izdzēsīsim šos datus no mūsu failiem.

 

Izmaiņas šajā Privātuma paziņojumā

Mūsu Pakalpojumi laiku pa laikam var tikt mainīti, jūs par to iepriekš nebrīdinot. Šī iemesla dēļ mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt vai atjaunināt šo Privātuma paziņojumu. Atjauninot šo Privātuma paziņojumu, mēs atjaunināsim arī datumu šī paziņojuma augšpusē.

 

Mēs iesakām jums regulāri pārskatīt Privātuma paziņojuma jaunāko versiju.

 

Jaunais Privātuma paziņojums stājas spēkā uzreiz pēc tā publicēšanas. Ja jūs nepiekrītat pārskatītajam paziņojumam, jums ir jāmaina savas preferences vai jāapsver iespēja pārtraukt mūsu Pakalpojumu izmantošanu. Turpinot piekļūt mūsu Pakalpojumiem vai izmantot tos pēc tam, kad šīs izmaiņas ir stājušās spēkā, jūs apliecināt, ka esat informēti un piekrītat grozītajam Privātuma paziņojumam.

 

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma paziņojumu vai veidu, kādā Philips izmanto jūsu personas datus, jūs varat sazināties ar Philips un/vai mūsu datu aizsardzības speciālistu šeit. Vai arī jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kuras kompetencē ir jūsu valsts vai reģions.

 

Philips Consumer Lifestyle B.V.

High Tech Campus 5, 5656 AE,

Eindhovena, Nīderlande

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.