Latvija
investor relations

HomeID privātuma paziņojums

 

Šis privātuma paziņojums pēdējo reizi atjaunināts 2024. gada 1. janvāris.

HomeID lietotne ("Lietotne") tiek izmantoti personas dati, kas vākti vai apstrādāti, izmantojot Lietotni, tostarp personas dati, ko apstrādā jebkura Philips virtuves ierīce, kuru jūs nolemjat savienot pārī ar Lietotni ("Ierīce").


Šī privātuma paziņojuma mērķis ir palīdzēt jums izprast mūsu privātuma praksi, kad izmantojat mūsu pakalpojumus, tostarp to, kādu informāciju un personas datus mēs vācam, kādēļ mēs tos vācam un ko mēs ar tiem darām, kā arī jūsu individuālās tiesības. Šis privātuma paziņojums attiecas uz personas datiem, ko apkopo vai apstrādā Lietotne, kuru kontrolē Versuni Netherlands B.V. vai kāda no tās filiālēm vai meitasuzņēmumiem vai kas notiek to kontrolē ("Versuni", "mūsu", "mēs" vai "mūs").


Lūdzu, izlasiet arī mūsu lietošanas noteikumus, kuros aprakstīti noteikumi, saskaņā ar kuriem jūs izmantojat mūsu pakalpojumus.

Kādi personas dati tiek vākti un kādos nolūkos

Mēs saņemam vai vācam personas datus, kā detalizēti aprakstīts turpinājumā, kad sniedzam savus pakalpojumus, tostarp kad piekļūstat, lejupielādējat un instalējat Lietotni. Mēs saistām jūsu personas datus ar unikāliem identifikatoriem.

Sensitīvi personas dati

Pirms jebkādu sensitīvu datu vākšanas mēs jūs informēsim un lūgsim jūsu skaidri izteiktu piekrišanu. Papildus tam mēs lūdzam jūs nesūtīt un neatklāt nekādus sensitīvus personas datus (piem., sociālā nodrošinājuma numurus, informāciju attiecībā uz rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko, filozofisko vai citu pārliecību, veselību, dzimumdzīvi vai seksuālo orientāciju, biometrijas vai ģenētiskajiem raksturlielumiem, ziņas par sodāmību vai dalību arodbiedrībās) mums, lietotnē vai ar tās starpniecību vai jebkādā citā veidā.

account data

Konta dati

Mēs vācam jūsu personas datus, kad jūs izveidojat kontu.

 

 • Personas dati, ko vācam, var ietvert jūsu vārdu, e-pasta adresi, valsti, valodu. Tāpat mēs apstrādājam informāciju par to, kā strādājat ar Lietotni, tostarp jūsu sesiju, pieteikšanās un autentifikācijas informāciju, ko izmantojam, lai pārvaldītu jūsu kontu.
 • Ja piesakāties, izmantojot sociālos tīklus, mūsu vāktie personas dati var ietvert jūsu pamata publisko profilu (piem., pilno/īso vārdu, profila fotoattēlu, identifikatoru, dzimumu, profila URL, dzimšanas dienas datumu, mājaslapu un atrašanās vietu) un jūsu e-pasta adresi, ko izmantojam autentificēšanas nolūkos. Šādā gadījumā jūsu sociālo tīklu pakalpojumu sniedzējs var vākt informāciju par faktu, ka jūs izmantojat Lietotni un piesakieties tajā, izmantojot savu sociālā tīkla kontu. Lūdzu, izlasiet sava sociālā tīkla pakalpojumu sniedzēja (piem., Facebook, Google, Apple) privātuma paziņojumu, lai uzzinātu par to privātuma praksi, tostarp par to, kāda veida personas datus tie vāc un kā tos izmanto, apstrādā un aizsargā.
 • Mēs izmantojam jūsu konta datus, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu un sniegtu personalizētus pakalpojumus. Jūs varat izmantot savu kontu, lai droši pieteiktos Lietotnē. Ja izveidosit kontu, lai pieteiktos Lietotnē, mēs nosūtīsim jums sveiciena e-pastu, lai sazinātos ar jums, atbildot uz jūsu vaicājumiem, nosūtītu jums tikai ar pakalpojumiem saistītus paziņojumus vai tiešās tirgvedības informāciju, ja esat to izvēlējies. Jūs varat arī izmantot savu kontu, lai pasūtītu  produktu vai pakalpojumu, piedalītos akcijā vai spēlē, piedalītos ar (Versuni) akciju saistītā sociālo tīklu aktivitātē (piemēram, noklikšķinot uz "patīk" vai "kopīgot"), kā arī piedalītos produktu testēšanā vai aptaujās.


Tā kā mēs izmantojam jūsu konta datus, lai sniegtu pakalpojumus, mēs uzskatām šo datu apstrādi par nepieciešamu, lai izpildītu līgumu, kura dalībpuse esat jūs.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Citi sniegtie dati

Izmantojot lietotni, varat izveidot profilu, kurā ir jūsu vārds/pavārds, īss sevis raksturojums, izcelsmes valsts, jūsu radīts un iecienīts saturs, kā arī citi profili, kam sekojat. Mēs apstrādājam šos datus kopā ar jūsu privātajiem iestatījumiem, tostarp jūsu iecienītāko kulināriju, mērvienību sistēmu, jums piederošajām ierīcēm un informāciju, ko novērojam, kad lietojat mūsu pakalpojumus.

 

 • Mēs izmantojam šos personas datus, lai sniegtu personalizētus pakalpojumus un padarītu jūs par daļu no kopienas, kas dalās ar ēdienu gatavošanu saistītā saturā, kurā jūs varat sekot citiem kopienas dalībniekiem ar līdzīgām interesēm. Mēs izmantojam jūsu privātos iestatījumus kopā ar jūsu aktivitātēm sociālajā kopienā, lai nodrošinātu jums personalizētu Lietotnes pieredzi, piedāvājot jums visatbilstošāko saturu, kā arī nosūtot jums pašpiegādes paziņojumus un/vai ziņojumus lietotnes ietvaros. Šajos paziņojumos vai ziņojumos var būt ietverts trešo pušu saturs, ar kurām esam nolēmuši sadarboties saistībā ar Lietotni. Mēs to darām, analizējot savāktos datus un izmantojot konkrētu ieteikumu un filtrēšanas algoritmus. 
 • Dažās valstīs pakalpojumos ir iekļauta funkcija "Kopiena", kas ļauj skatīt citu lietotāju receptes no jūsu valsts, dalīties ar savām receptēm un publicēt komentārus. Izmantojot funkciju "Kopiena", (i) jūs viegli redzēsiet, kādai pārtikai dodat priekšroku, un savu Ierīces(-ču) modeli (piem., karstā gaisa fritera modeli); un (ii) citi lietotāji var redzēt jūsu lietotājvārdu, valsti, fotoattēlu, jūsu saiknes Lietotnē un jūsu Lietotnē saglabātās receptes. Lietotnē būs redzams, vai jūsu valstī ir pieejama funkcija "Kopiena".
 • Dažās valstīs (Lietotnē tiks norādīta pieejamība) Lietotnē ir pieejams arī augstākā līmeņa recepšu saturs. Šo augstākā līmeņa recepšu saturu var iegādāties, un tas tiks saglabāts jūsu kontā. Jūs varat apskatīt augstākā līmeņa recepti un, ja tā jūs interesē, varat klikšķināt uz pirkuma pogas. Jūs novirzīs uz trešās puses maksājumu pakalpojumu sniedzēju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai varētu iegādāties augstākā līmeņa saturu, jums jābūt reģistrētam kontam (lai nodrošinātu satura saglabāšanu jūsu kontā). Pēc tam, kad maksājuma norādījumi būs sekmīgi izpildīti, pirkums tiks pabeigts, un jūs novirzīs uz  Lietotni. Tur varēsiet piekļūt savam augstākā līmeņa saturam, kas paliks jums pieejams jūsu kontā. 


Tā kā mēs izmantojam jūsu citus sniegtos datus, lai nodrošinātu pakalpojumus, uzskatām šo apstrādi par nepieciešamu, lai izpildītu līgumu, kura dalībpuse esat jūs.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Ierīču dati

Kad izvēlaties Lietotni savienot pārī ar savu Ierīci, mēs vācam ar ierīci saistītu informāciju, kad vien piekļūstat Ierīcei vai lietojat to, tostarp unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu atlasīto valsti, laika zonu, kā arī sesijas un lietojuma datus. Piemēram, tas var būt:

 

 • Atkarībā no jūsu lietotā ierīces modeļa Ierīce var ierakstīt receptes un sastāvdaļas un nosūtīt tās uz Lietotni. Mēs varam izmantot šos ierīces datus, lai jūs varētu vadīt savu ierīci, un sniegt jums personalizētus uztura pakalpojumus, tostarp padomus un ieteikumus, izmantojot ziņojumus Lietotnes ietvaros un/vai pašpiegādes paziņojumus. Mēs varam izmantot šos ierīces datus arī analīzes veikšanai, piem., lai uzzinātu, kādā dienas laikā tiek lietotas jūsu ierīces.
 • Cikla informācija.
 • Informācija par ūdens līmeni un lietojumu.
 • Informācija par kafijas pupiņām un kafijas pagatavošanu.
 • Informācija par AquaClean filtra izmantošanu

 

Mēs izmantojam jūsu ierīces datus, lai sniegtu personalizētus pakalpojumus attiecībā uz visiem ar kafiju saistītajiem patērējamajiem materiāliem, tostarp ierakstītu jūsu ierīces datus Amazon Replenishment Services vajadzībām, kā aprakstīts tālāk.

 

Tā kā jūsu ierīces(-ču) dati tiek apstrādāti tikai tad, kad izvēlaties savienot savu(-as) ierīci(-es) pārī ar Lietotni pakalpojumu nolūkā, uzskatām šo apstrādi par nepieciešamu, lai izpildītu līgumu, kura dalībpuse esat jūs, un/vai pamatojoties uz likumīgām interesēm.

Lasīt vairākLasīt mazāk

cookies image

Sīkfaili un analīze

Mēs izmantojam sīkfailus, tagus vai līdzīgas tehnoloģijas ("Sīkfaili"), lai darbinātu, sniegtu, uzlabotu, izprastu un pielāgotu savus pakalpojumus. Sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu mobilo ierīci un vākt informāciju un personas datus, tostarp jūsu unikālo lietotāja ierīces numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, jūsu izmantotās mobilās interneta pārlūkprogrammas vai operētājsistēmas veidu, sesiju un lietojuma datus vai ar pakalpojumu sniegumu saistītu informāciju, kas ir informācija par to, kā izmantojat Lietotni. Pamatojoties uz jūsu mobilās ierīces IP adresi un SIM kartes operatora informāciju, varam parādīt jums valstij raksturīgu saturu (tostarp informāciju jūsu vietējā valodā).

 

Lai sniegtu jums personalizētāku pieredzi, mēs apstrādājam jūsu Sīkfailu un analītikas datus, lai rādītu jums atbilstošo saturu un nosūtītu jums ieteikumus, ziņojumus Lietotnes ietvaros un pašpiegādes paziņojumus (ja Lietotnes iestatījumos nolemts to atļaut).

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka attiecībā uz iespējamām trešo pušu reklāmām Lietotnē mēs nekopīgojam jūsu personas datus ar šiem partneriem. Pat ja piekrītat saņemt tirgvedības informāciju un ja atļaujat visus Sīkfailus, mēs nekopīgojam jūsu personas datus ar reklamējošo trešo pusi. Tas, ko mēs darām, ir šādu partnerības kampaņu efektivitātes analīze un savu partneru informēšana par efektivitāti (piem., cik Lietotnes lietotāju ir noklikšķinājuši uz reklāmas, cik Lietotnes lietotāju ir izmantojuši piedāvājumu). Mēs to varam analizēt, pārskatot Lietotnes izmantojumu un kad jūs piekrītat turpinājumā minētajam Branch Metrics sīkfailam. Šī efektivitātes pētījuma ārējā ziņošana notiek tikai apkopotā veidā, kas nozīmē, ka mūsu partneris – trešā puse – nevarēs šo informāciju attiecināt uz kādu atsevišķu Lietotnes lietotāju.


Tāpat mēs varam izmantot jūsu Sīkfailu un analītikas datus, lai uzdotu jums jautājumus vai uzaicinātu jūs piedalīties aptaujās vai pētniecības projektos. Ja nolemjat piedalīties, mēs apstrādājam jūsu konta akreditācijas datus, reakcijas, viedokļus un pieredzi. Mēs izmantojam šos datus, lai uzlabotu pakalpojumus un izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus virtuves tehnikas jomā.

 

Mūsu pakalpojumu sniedzēji izmanto Sīkfailus, lai mūsu vārdā un saskaņā ar mūsu norādījumiem palīdzētu vākt jūsu informāciju. Pašlaik Lietotnē tiek izmantoti šie trešo pušu Sīkfaili:

 

 • Apptentive. Šī Lietotne izmanto Apptentive, atsauksmju un saziņas pakalpojumu ("Apptentive"), ko nodrošina Alchemer.  Apptentive izmanto "sīkfailam" līdzīgu tehnoloģiju, lai palīdzētu Lietotnei analizēt vispārējos datplūsmas modeļus un vākt jūsu atsauksmes ar Lietotnes starpniecību. Versuni vārdā Apptentive izmantos informāciju par jūsu mobilo ierīci (tādu kā ražotājs, modelis un operētājsistēma), Lietotnes izmantojuma paradumiem un informāciju, ko izvēlaties sniegt (tādu kā atbildes aptaujās vai atsauksmes), lai sniegtu pakalpojumus Versuni un palīdzētu izprast Lietotnes izmantojumu, nodrošināt atbalstu un uzlabot savus produktus un pakalpojumus.  Pirms lietošanas un uzglabāšanas Apptentive produktos un pakalpojumos jūsu IP adrese tiek anonimizēta.
 • Branch Metrics. Šajā Lietotnē tiek izmantots Branch Metrics, Branch Metrics Inc. ("Branch") sniegts pakalpojums, lai veidotu dziļās lietotāju saites ar Lietotni, analizētu, kā lietotāji piekļūst Lietotnei un ar to strādā, un izmantotu šo informāciju, lai uzlabotu Lietotni.  Versuni vārdā Branch apstrādās informāciju, kas iegūta par Lietotnes izmantojumu (tādu kā mobilā platforma, laikspiedols, API atslēga (lietojumprogrammas identifikators), Lietotnes versija, mobilās ierīces identifikators, iOS identifikators reklāmām, iOS identifikators piegādātājiem, Android reklāmdevēja identifikators, IP adrese, mobilās ierīces modelis, ražotājs un ierīces O/S, sesijas sākuma/pārtraukšanas laiks, mobilā tīkla kods un tīkla statuss).  Ja lejupielādējat Lietotni, noklikšķinot uz Versuni reklāmas kādā no mūsu tirgvedības partneru platformām, tādām kā Facebook, Apple vai Google, un nolemjat sniegt piekrišanu, Branch vāks reklāmas mērījumu datus no jūsu mobilās ierīces, tostarp unikālos identifikatorus un analītikas datus saistībā ar reklāmu, uz kuras noklikšķināt, un citus Lietotnes notikumus (tādus kā pirmā instalēšana, atvēršana un Lietotnes kopīgošana, izmantojot Lietotnes kopīgošanas funkciju). Lai izprastu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti un novērtētu iesaistīšanos, mēs kopīgojam jūsu reklāmu mērījumu datus ar platformu, ko izmantojām reklāmas palaišanā, un tad tā lietos šos datus, lai ziņotu par mūsu reklāmu efektivitāti. Piekrītot Branch lietojumam, jūs piekrītat savu reklāmu mērījumu datu kopīgošanai ar platformu, ko izmantojāt, noklikšķinot uz mūsu reklāmas, tādu kā Facebook, Apple vai Google, atkarībā no konkrētā gadījuma, kura platforma apstrādās jūsu datus saskaņā ar tās privātuma paziņojumu.
 • Google Firebase. Šī lietotne izmanto Google Firebase, lietotņu izstrādes pakalpojumu ("Firebase"), ko nodrošina uzņēmums Google Ireland Ltd. ("Google"). Firebase izmanto "sīkfailus" vai līdzīgas metodes, kas ir jūsu Lietotnē un tīmekļa pārlūkprogrammā ievietoti teksta faili. Versuni vārdā Firebase lietos informāciju no jūsu mobilās ierīces, tādu kā ierīces ID, IP adrese, IDFA vai Google Play pakalpojumu ID un MAC adrese, un aizstāj tos ar unikālu kodu. Kad darbosities ar Lietotni, mēs mērīsim Lietotnes apmeklējumu skaitu, apmeklētās lapas, tīkla savienojumu, ielādes laiku un Lietotnes avarēšanas gadījumus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai novērtētu un izprastu, kā izmantojat Lietotni, lai pārbaudītu un analizētu veiktspēju un galu galā optimizētu savus produktus un pakalpojumus. 


Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādājam jūsu sīkfailu un analītikas informāciju tikai pēc jūsu piekrišanas.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Data filled in by you

Vērtējumu un apskatu dati

Ja rakstāt apskatu vai novērtējat Lietotni lietotņu veikalos, mēs varam apstrādāt šādu informāciju, lai atbildētu uz jūsu komentāriem un jautājumiem, saprastu, kā jūtaties, izmantojot Lietotni, iepazītos ar jūsu vispārējo Lietotnes uztveri un mūsu zīmolu, un izmantotu šos ieskatus, lai uzlabotu Lietotni un/vai savus produktus un pakalpojumus. Mēs varam redzēt tikai jūsu lietotnes veikala lietotājvārdu, vērtējumus, komentārus un jebkuru citu informāciju, ko nolemjat ar mums kopīgot vai padarīt publiski pieejamu. Ja vien jūs mums to nepieprasāt, mēs nesaistām šo informāciju ar jūsu konta akreditācijas datiem vai jebkādu citu jūsu informāciju, kas ir mūsu rīcībā. Ja jums nepieciešams klienta atbalsts, mēs varam izmantot jūsu datus, lai veiktu turpmākus pasākumus saistībā ar jūsu lietu un vadītu jūs mūsu klientu atbalsta procesā saskaņā ar turpmāko informāciju sadaļā "Klientu atbalsts". Uzskatām, ka jūsu vērtējumu un apskatu datu apstrādi pamato Versuni likumīgās intereses.

Klientu atbalsts

Ja jums nepieciešams klienta atbalsts, jūs varat sniegt mums informāciju saistībā ar jūsu veikto mūsu pakalpojumu izmantošanu, tostarp jūsu mijiedarbību ar Versuni, un to, kā ar jums sazināties, lai mēs varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Mēs vadām un sniedzam savus pakalpojumus, tostarp sniedzam klientu atbalstu, kā arī uzlabojam, labojam un pielāgojam savus pakalpojumus. Tāpat mēs izmantojam jūsu informāciju, lai atbildētu jums, kad sazināties ar mums.


Uzskatām, ka jūsu klientu atbalsta datu apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu, kura dalībpuse esat jūs. Dažos gadījumos mēs uzskatām, ka jūsu klientu atbalsta datu apstrādi pamato Versuni likumīgās intereses.

Combined data

Kombinētie dati

Mēs varam kombinēt jūsu personas datus, tostarp konta datus, citus sniegtos datus, ierīces datus, sīkfailu un analītikas datus, ar datiem, kas iegūti, jums mijiedarbojoties un izmantojot Versuni digitālos kanālus, tādus kā sociālie tīkli, tīmekļa vietnes, e-pasti, lietotnes un saistītie produkti, tostarp jūsu IP adreses, sīkfaili, informācija par mobilo ierīci, paziņojumi, uz kuriem noklikšķināt vai kuriem pieskaraties, atrašanās vietas informācija un apmeklētās tīmekļa vietnes.

 

Mēs izmantojam jūsu kombinētos datus, lai uzlabotu Lietotnes, ierīces(-ču) un pakalpojumu saturu, funkcionalitāti un lietojamību, kā arī lai izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus. Šajā gadījumā uzskatām, ka jūsu kombinēto datu apstrādi pamato Versuni likumīgās intereses.


Ja jūs piekrītat saņemt reklāmas paziņojumus par Versuni produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām vai mūsu rūpīgi atlasītu partneru reklāmas paziņojumus, mēs varam jums sūtīt tirgvedības un reklāmas paziņojumus e-pastā vai digitālajos kanālos, tādos kā mobilās lietotnes un sociālie tīkli. Lai varētu atlasīt paziņojumus atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm un uzvedībai un nodrošināt jums atbilstošāku un personalizētāku pieredzi, mēs varam analizēt jūsu kombinētos datus. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādas saziņas un atteikt tās abonēšanu.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Atļaujas

Lietotne var prasīt jūsu atļauju piekļūt jūsu mobilās ierīces atmiņas iespējām, sensoriem vai citām funkcijām (piem., fotoattēliem, darba kārtībai, kontaktiem, kamerai, Wi-Fi, ģeogrāfiskajai atrašanās vietai vai Bluetooth). Piekļuvi mēs prasām, ja tas ir noteikti nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumus, kā aprakstīts turpinājumā.

 

 • Bluetooth un WIFI. Lietotnei nepieciešams WIFI savienojums, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Lietotnei nepieciešams arī Bluetooth/WIFI savienojums, lai savienotu jūsu ierīci(-es) ar Lietotni. Jūs varat bloķēt Bluetooth/WIFI savienojumu jebkurā laikā, izmantojot mobilās ierīces iestatījumus.

 • Atrašanās vieta. Dažu ierīču modeļu gadījumā Android operētājsistēmām ir nepieciešama aptuvena ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai izveidotu savienojumu ar ierīci. iOS operētājsistēmām arī vajadzīga ģeogrāfiskā atrašanās vieta, lai atpazītu, kad Lietotne un ierīce atrodas tuvumā. Tomēr Versuni nekādā veidā neapstrādās šādus datus. Dati paliks jūsu mobilajā ierīcē, kur Versuni tiem nebūs piekļuves. Jūs jebkurā laikā varat bloķēt ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu vākšanu, izmantojot mobilās ierīces iestatījumus.

 • Faili. Lietotnei nepieciešama piekļuve mobilās ierīces failiem, lai saglabātu valodas konfigurācijas un citus failus, ko Lietotne izmanto savā darbībā (piem., rokasgrāmatas, receptes, grafikas, multivides failus vai citus lielus programmas līdzekļus). Ja dzēsīsiet Lietotni, faili tiks dzēsti no mobilās ierīces.

 • Fotoattēli un multivide. Ja profilam pievienojat profila fotoattēlu, Lietotnei nepieciešama atļauja piekļūt jūsu mobilās ierīces kamerai vai foto galerijai. Android operētājsistēmas var pieprasīt atļauju videoklipu gadījumā, tomēr Lietotne izmantos atļauju tikai attēla augšupielādes nolūkā. Ja jūsu ierīce atbalsta ēdienu atpazīšanas pakalpojumu, Lietotne prasa atļauju arī piekļuvei jūsu mobilās ierīces kamerai, lai skenētu īpašu veidu ēdienus. Tiks atpazīts tikai ierobežots ēdienu veidu skaits. Filmējot jebko citu, tiks parādīts kļūdas ziņojums. Šī pakalpojuma gadījumā netiks vākti vai saglabāti nekādi dati.

 • Dažkārt atļauja ir jūsu mobilās ierīces operētājsistēmas tehnisks priekšnoteikums. Tādā gadījumā Lietotne var lūgt jūsu atļauju piekļūt noteiktam sensoram vai datiem, tomēr mēs šādus datus nevāksim, ja vien tas nebūs nepieciešams pakalpojumu sniegšanas nolūkā.
Lasīt vairākLasīt mazāk

Third parties

Ar ko tiek kopīgoti personas dati?

Versuni var izpaust jūsu personas datus trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, darba partneriem vai citām trešajām pusēm saskaņā ar šo privātuma paziņojumu un/vai piemērojamajiem tiesību aktiem.

 

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz mums vadīt, nodrošināt, uzlabot, izprast, pielāgot, atbalstīt un pārdot mūsu pakalpojumus.

 

Mēs varam kopīgot jūsu personas datus ar šādiem pakalpojumu sniedzējiem:

 

 • IT un mākoņpakalpojumu sniedzēji
  Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklošanu, krātuvi, transakcionālus pakalpojumus un/vai saistīto tehnoloģiju, kas nepieciešama Lietotnes darbībā vai pakalpojumu sniegšanā.

 • Analītikas pakalpojumu sniedzēji
  Šie pakalpojumu sniedzēji nodrošina nepieciešamo aparatūru, programmatūru, tīklošanu, krātuvi un/vai saistīto tehnoloģiju, kas mums vajadzīga Lietotnes analītikas nolūkā. Skatīt informāciju arī iepriekš sadaļā Sīkfaili un analītika.

 

Versuni prasa no saviem pakalpojumu sniedzējiem, lai tie nodrošinātu atbilstošu jūsu personas datu aizsardzības līmeni, kas līdzīgs tam, kādu nodrošinām mēs. Mēs prasām, lai mūsu pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personas datus tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai iepriekš minētajos konkrētajos nolūkos, lai tiem būtu piekļuve minimālā apjoma datiem, kas nepieciešami konkrēta pakalpojuma sniegšanā, un lai tie aizsargātu jūsu personas datu drošību.


Citas trešās puses

Tāpat Versuni var sadarboties ar trešajām pusēm, kas apstrādā jūsu personas datus savos nolūkos. Ja Versuni kopīgos personas datus ar trešajām pusēm, kas izmantos jūsu personas datus savos nolūkos, Versuni pirms jūsu personas datu kopīgošanas noteikti jūs informēs un/vai saņems jūsu piekrišanu saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Tādā gadījumā, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo trešo pušu privātuma paziņojumus, jo tie satur informāciju par šo trešo pušu privātuma praksi, tostarp par to, kāda veida personas datus tās vāc, kā tos izmanto, apstrādā un aizsargā.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka attiecībā uz iespējamām trešo pušu reklāmām Lietotnē mēs nekopīgojam jūsu personas datus ar šiem partneriem. Pat ja piekrītat saņemt tirgvedības informāciju un ja atļaujat visus Sīkfailus, mēs nekopīgojam jūsu personas datus ar reklamējošo trešo pusi. Tas, ko mēs darām, ir šādu partnerības kampaņu efektivitātes analīze un savu partneru informēšana par efektivitāti (piem., cik Lietotnes lietotāju ir noklikšķinājuši uz reklāmas, cik Lietotnes lietotāju ir izmantojuši piedāvājumu). Mēs to varam analizēt, pārskatot Lietotnes izmantojumu un kad jūs piekrītat iepriekš minētajam Branch Metrics sīkfailam. Šī efektivitātes pētījuma ārējā ziņošana notiek tikai apkopotā veidā, kas nozīmē, ka mūsu partneris – trešā puse – nevarēs šo informāciju attiecināt uz kādu atsevišķu Lietotnes lietotāju.

 

Versuni dažkārt pārdod uzņēmējdarbību vai daļu uzņēmējdarbības citam uzņēmumam. Šāda īpašumtiesību nodošana var ietvert jūsu personas datu, kas tieši saistīti ar šo uzņēmējdarbību, nodošanu uzņēmumam, kas to iegādājas. Versuni var brīvi piešķirt visas savas tiesības un pienākumus saskaņā ar savu privātuma paziņojumu jebkuram no saviem saistītajiem uzņēmumiem saistībā ar uzņēmumu apvienošanu, iegādi, pārstrukturēšanu vai aktīvu pārdošanu, kā arī saskaņā ar likumu vai citādi, un mēs varam nodot jūsu personas datus jebkuram no mūsu saistītajiem uzņēmumiem, tiesību pārņēmējiem vai jaunajam īpašniekam.

 

Amazon

 

 • Alexa

Atkarībā no jūsu izmantotā ierīces modeļa, Kitchen Plus Skill/ Coffee Plus Skill ("Skill") sniedz jums iespēju vadīt savu ierīci un iegūt informāciju, izmantojot Amazon Alexa.

 

Iespējojot Skill, Versuni sniedz jums iespēju savienot jūsu Amazon kontu ar Versuni kontu, ko izmantojat, lai pieteiktos Lietotnē. Savienojot kontus, Versuni un Amazon neatkarīgi veic tehniskus pasākumus, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Versuni kopīgo ar Amazon konta identifikatorus, bet nekopīgo jūsu konta akreditācijas datus, tostarp vārdu vai e-pasta adresi.

 

Kad runājat ar Alexa, Amazon nosūta jūsu balss komandu rakstveida versiju Versuni kopā ar unikālu identifikatoru. Mēs apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu komandas un sniegtu atbildi saskaņā ar mūsu privātuma paziņojumu. Mēs kopīgojam savu rakstisko atbildi ar Amazon, lai Amazon varētu jūs informēt par jūsu komandas iznākumu saskaņā ar Amazon privātuma paziņojumu un lietošanas noteikumiem. Versuni un Alexa var arī apmainīties ar informāciju par ierīci, kuru jūs nolemjat vadīt, izmantojot Skill, tostarp kad atjaunināt, maināt vai noņemat Ierīci.

 

 • Amazon Dash Replenishment Services (DRS)

Dažās valstīs mēs atbalstām DRS. Abonējot DRS, lietotne veiks automātisko pupiņu vai AquaClean filtra pasūtījumu, izmantojot Amazon. Šādiem nolūkiem jums būs jāpiesakās savā Amazon kontā, un tad Amazon sniegs jums savus pakalpojumus.

 

Kad iestatāt savu DRS abonementu, mēs koplietojam ar Amazon šādus datus: ierīces sērijas numurs un modelis (hx numurs), kā arī katru dienu apkopotos pupiņu vai AquaClean filtru krājumus. Lai sekotu jūsu abonementam, mēs saglabājam jūsu Amazon klienta ID. Ja anulēsiet DRS abonementu, mēs dzēsīsim šo klienta ID.

 

Jums jāapzinās, ka jūsu komandas un atbildes var veidot personas datus. Jums arī jāapzinās, ka Amazon sniedz jums savus pakalpojumus, un, sniedzot piekrišanu, jūs uzdodat mums kopīgot savus personas datus ar Amazon. Amazon var apstrādāt jūsu personas datus valstīs ārpus jūsu dzīvesvietas valsts, kas varnenodrošināt pienācīgu personas datu aizsardzību saskaņā ar regulu (ES) 2016/679 (VDAR). Savu piekrišanu jūs varat atsaukt jebkurā laikā, atspējojot Skill. Lai iegūtu papildu informāciju, izlasiet Amazon privātuma paziņojumu un lietošanas noteikumus.

 

Datu pārrobežu pārsūtīšana

Jūsu personas dati var tikt glabāti un apstrādāti jebkurā valstī, kurā mums ir objekti vai kurā mēs nodarbinām pakalpojumu sniedzējus, un, izmantojot pakalpojumus, jūs piekrītat informācijas pārsūtīšanai (ja tāda notiek) ārpus jūsu dzīvesvietas valsts uz valstīm, kurās datu aizsardzības noteikumi var atšķirties no jūsu valsts noteikumiem. Noteiktos apstākļos šo citu valstu tiesām, tiesībaizsardzības iestādēm, regulatīvajām aģentūrām vai drošības iestādēm var būt tiesības piekļūt jūsu personas datiem.

 

Ja atrodaties EEZ, jūsu personas dati var tikt nosūtīti mūsu filiālēm vai pakalpojumu sniedzējiem valstīs ārpus EEZ, kuras Eiropas Komisija ir atzinusi par tādām, kas nodrošina atbilstošu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem. Nosūtot datus no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija nav atzinusi par atbilstošām, esam ieviesuši atbilstošus pasākumus, tādus kā Eiropas Komisijas pieņemtās standarta līguma klauzulas, lai aizsargātu jūsu personas datus.

 

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Mēs glabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams vai atļauts, ņemot vērā nolūku(-us), kādā(-os) dati ir vākti. Kritēriji, ko izmantojam, lai noteiktu glabāšanas periodus, ir šādi: (i) cik ilgi izmantojat Lietotni un pakalpojumus; (ii) vai mums ir juridiskas saistības vai (iii) saglabāšana ir ieteicama, ņemot vērā mūsu juridisko stāvokli (tādu kā attiecībā uz piemērojamajiem noilguma termiņiem, tiesvedību vai regulatīvo izmeklēšanu).

Lasīt vairākLasīt mazāk

Choices and rights

Jūsu izvēles un tiesības

Ja vēlaties iesniegt pieprasījumu piekļūt, labot, dzēst, ierobežot vai iebilst pret tādu personas datu apstrādi, ko esat mums iepriekš sniedzis, vai ja vēlaties iesniegt pieprasījumu saņemt savu personas datu elektronisku kopiju, lai pārsūtītu tos citam uzņēmumam (cik lielā apmērā šādas tiesības uz datu pārnesamību jums paredz piemērojamie tiesību akti), varat sazināties ar mums šeit. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

 

Savā pieprasījumā skaidri norādiet, kādiem personas datiem vēlaties piekļūt, labot, dzēst, ierobežot vai iebilst pret to apstrādi. Jūsu aizsardzības nolūkā mēs varam īstenot pieprasījumus tikai attiecībā uz tiem personas datiem, kas saistīti ar jūsu kontu, e-pasta adresi vai citu konta informāciju, ko izmantojat, lai nosūtītu mums pieprasījumu, un pirms pieprasījuma īstenošanas mums var būt nepieciešams pārbaudīt jūsu identitāti. Mēs centīsimies izpildīt jūsu pieprasījumu pēc iespējas drīzāk.


Ja mēs paļaujamies uz piekrišanu vākt un/vai apstrādāt jūsu personas datus, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, neietekmējot apstrādes likumību, kas balstīta uz piekrišanu pirms atsaukšanas.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs izmantojat (dažas no) savām izvēlēm un tiesībām, jūs, iespējams, vairs nevarēsiet pilnībā vai daļēji izmantot mūsu pakalpojumus.


Ja mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz juridisku pienākumu, kas mums ir saistošs, tostarp, kad mijiedarbojaties ar mums, lai īstenotu kādu no savām tiesībām, uzskatām šo apstrādi par likumīgu.


Ja paļaujamies uz līguma izpildi, lai apstrādātu jūsu personas datus pakalpojumu sniegšanas nolūkā, mēs, iespējams, nevarēsim sniegt pakalpojumus, ja nesaņemsim jūsu informāciju.

Lasīt vairākLasīt mazāk

We protect your personal data

Mēs aizsargājam jūsu personas datus

Mēs pret savu pienākumu aizsargāt datus, ko uzticat Versuni, pret nejaušu vai nesankcionētu mainīšanu, nozaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi tiem, izturamies nopietni. Versuni izmanto dažādas drošības tehnoloģijas, tehniskus un organizatoriskus pasākumus, kas palīdz aizsargāt jūsu datus. Šajā nolūkā mēs īstenojam arī piekļuves kontroli, izmantojam ugunsmūrus un drošus protokolus.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Special information for parents

Īpaša informācija vecākiem

Lai gan pakalpojumi nav paredzēti bērniem, kā noteikts piemērojamajos tiesību aktos, Versuni politika paredz ievērot tiesību aktus, ja pirms bērnu personas datu vākšanas, izmantošanas vai izpaušanas ir paredzēts prasīt vecāku vai aizbildņu atļauju. Esam apņēmušies aizsargāt bērnu privātuma vajadzības un stingri aicinām vecākus un aizbildņus aktīvi iesaistīties savu bērnu tiešsaistes aktivitātēs un interesēs.


Ja vecāks vai aizbildnis uzzina, ka viņa bērns sniedzis mums savus personas datus bez viņa piekrišanas, lūdzam sazināties ar mums šeit. Ja uzzināsim, ka bērns sniedzis mums personas datus, mēs dzēsīsim viņa/viņas datus no saviem failiem.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Changes to the privacy notice

Izmaiņas šajā privātuma paziņojumā

Mūsu pakalpojumi laiku pa laikam var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Šī iemesla dēļ mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt vai atjaunināt šo privātuma paziņojumu. Kad atjaunināsim šo privātuma paziņojumu, atjaunināsim arī datumu šī privātuma paziņojuma augšpusē.

 

Mēs aicinām jūs regulāri pārskatīt šī privātuma paziņojuma jaunāko versiju.

 

Jaunais privātuma paziņojums stāsies spēkā uzreiz pēc publicēšanas. Ja nepiekrītat pārstrādātajam paziņojumam, jums jāmaina savas preferences vai jāapsver iespēja pārtraukt mūsu pakalpojumu lietošana. Turpinot piekļūt vai izmantot mūsu Pakalpojumus pēc šo izmaiņu stāšanās spēkā, jūs apliecināt, ka informācija ir saņemta un ka piekrītat grozītajam privātuma paziņojumam.

Lasīt vairākLasīt mazāk

contact image

Saziņa ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma paziņojumu vai par to, kā Versuni izmanto jūsu personas datus, varat sazināties ar Versuni vai mūsu datu aizsardzības speciālistu šeit. Vai arī jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei savā valstī vai reģionā.

 

Versuni Netherlands B.V., 

Claude Debussylaan 88, 1082MD

Amsterdam, Nīderlande

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.