Latvija

Lumea IPL App – Lietošanas noteikumi

Pateicamies, ka izrādījāt interesi par Lumea IPL App! Šo Philips Lumea IPL App nodrošina Philips International B.V., Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Nīderlande. Mēs priecājamies, ka izmantojat šo lietotni, lai saņemtu individuālu palīdzību saistībā ar Lumea. Ir tikai daži noteikumi un ierobežojumi, kas jums jāpatur prātā!

 

Ko šī Lietotne sniedz jums:

 

  1. Nodrošina informāciju par Philips Lumea produktiem
  2. Sniedz iespēju sazināties ar Philips par jautājumiem, kas attiecas uz Lumea
  3. Palīdz iestatīt ierīci, lai iegūtu labākos rezultātus, kas saistīti ar jūsu ādas toni un matiņu krāsu
  4. Ļauj sekot līdzi iepriekšējām un gaidāmajām procedūrām, kas apskatāmas viegli saprotamā procedūru grafikā
  5. Atgādina par nākamajām procedūrām, nosūtot paziņojumus

 

Turpiniet lasīt, izmantojot Lietotni, jūs piekrītat tālāk minētajiem noteikumiem.

 

Cita informācija, kas jums jāzina par Lietotni:

 

Privātums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz šo lietotni attiecas atsevišķs paziņojums par konfidencialitāti. Ir ļoti ieteicams izlasīt šo paziņojumu.

 

Licence. Jūs varat izmantot šo Lietotni iepriekš aprakstītajiem mērķiem.

 

Trešās puses. Iespējams, ka, izmantojot šo Lietotni, jūs (arī) izmantojat pakalpojumu, lejupielādējat programmatūru vai iegādājaties preces, ko nodrošina trešā puse. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm trešām pusēm var būt savi piemērojamie noteikumi un ierobežojumi, kas atšķiras no šiem lietošanas noteikumiem.

 

Garantija. Mūsu mērķis ir piedāvāt jums izcilu Lietotni un nodrošināt izcilu lietotāja pieredzi. Ziniet, ka mēs varam jums nodrošināt Lietotni tās pašreizējā stāvoklī. Lai gan mēs to ļoti vēlētos, diemžēl nevaram neko garantēt par Lietotni vai tās saturu.

 

Atbildība. Lai cik ļoti mēs uzticētos mūsu Lietotnei, vienmēr pastāv iespēja, ka kaut kas var nenotikt tā, kā plānots. Ja Lietotne nedarbojas vai tiek zaudēti ar to saistīti dati, lūdzu, pieņemiet mūsu dziļāko atvainošanos. Mēs pavisam noteikti saprotam, ka tas ir nepatīkami un neērti. Diemžēl mēs nevaram uzņemties atbildību par zaudējumiem, kas radušies, lietojot Lietotni. JEBKĀDĀ GADĪJUMĀ MĒS NEUZŅEMAMIES ATBILDĪBU PAR SUMMĀM, KAS PĀRSNIEDZ SAISTĪBĀ AR LIETOTNI VEIKTOS MAKSĀJUMUS.

 

Lietotāja saturs. Jums tiks lūgts izvēlēties savu ādas toni un matiņu krāsu. Pamatojoties uz jūsu sniegto informāciju, Lietotne ieteiks piemērotākos produkta iestatījumus. Lietotne sekos jūsu iepriekšējām un gaidāmajām procedūrām, pamatojoties uz jūsu ievadītajiem datiem. Šis lietotāja saturs netiks publiski kopīgots.

 

Modificētas ierīces. Šī Lietotne nav paredzēta ierīcēm, kuru operētājsistēma vairs neatbilst noklusējuma standartam (“modificētas ierīces”). Jūs piekrītat, ka nemēģināsiet instalēt vai izmantot Lietotni modificētā ierīcē. Jebkurš mēģinājums instalēt vai izmantot Lietotni modificētā ierīcē ir šo noteikumu pārkāpums, un tas var būt par iemeslu konta darbības pārtraukšanai bez atlīdzības un pēc Philips ieskatiem. Philips nav atbildīgs par zaudējumiem, kas radušies, lietojot modificētas ierīces.

Jurisdikcija. Šie lietošanas noteikumi tiek veidoti, interpretēti un regulēti saskaņā ar Nīderlandes likumiem, neņemot vērā likumu savstarpējās pretrunas.

 

Vēlam veiksmi!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.