Philips austiņu lietotne

  iOS un Android ierīcēm


  Philips austiņu lietotne ļauj pilnībā izmantot jūsu austiņu potenciālu. Varat no savas mobilās ierīces piekļūt visām funkcijām, kas ļaus jums vislabāk izbaudīt skaņu.

  Lejupielādējiet lietotni:

  L4 fidelio austiņas, kas savienotas ar Philips austiņu lietotni

  Iegūstiet no austiņām pēc iespējas vairāk

  Lietotnes funkcijas

  Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk

  Ļauj pielāgot izvēlētus trokšņu kontroles režīmus austiņās

  Ļauj iestatīt taimeri, lai izslēgtu austiņas.

  Audio atskaņošana tiek apturēta, kad sensors konstatē, ka austiņas ir noņemtas no ausīm. Audio atskaņošana tiek atsākta, kad sensors konstatē, ka austiņas atkal ir uzliktas.

  Lai kas jums patiktu, izbaudiet to savā stilā! Četri sākotnējie iestatījumi ļauj izvēlēties austiņu skaņu atkarībā no tā, ko jūs klausāties.

  Izbaudiet gandrīz reāllaika klausīšanās pieredzi ar minimālu nobīdi, spēlējot spēles un atskaņojot videoklipus. Ņemiet vērā, ka uztveršanas attālums var tikt samazināts.

  Ļauj dzirdēt savu balsi telefonsarunu laikā

  Aktivizējiet informētības režīmu, izmantojot austiņas vai lietotni, ja vēlaties sarunāties, klausīties paziņojumus vai dzirdēt skaņas uz ielas. Lietotne ļauj kontrolēt austiņu trokšņa caurlaidības pakāpi.

  Ļauj apskatīt modeļa numuru, MAC adresi un programmatūras atjaunināšanas statusu. Varat izmantot šo sadaļu, lai atjauninātu savu austiņu programmatūru.

  Jums vairs nebūs jāmeklē atbalsta lapas — lietotne piedāvā saites tieši uz jūsu austiņu lietotāja rokasgrāmatu! Jūs varēsiet uzreiz piekļūt ieteikumiem par problēmu novēršanu, kā arī vispārējiem norādījumiem par austiņu izmantošanu.

  Vai manas austiņas ir saderīgas?


  Philips austiņu lietotne ir saderīga ar mūsu jaunākajām austiņām. Tā ir pieejama 23 valodās, tostarp holandiešu, angļu, franču, spāņu, krievu, arābu, ebreju, korejiešu, japāņu un mandarīnu valodā.

  BUJ ikona

  Atbildes uz jūsu jautājumiem

  Kā Philips austiņas savienot ar Philips austiņu lietotni?


  Ieslēdziet tālrunī Bluetooth. Tālruņa Bluetooth izvēlnē atlasiet austiņas. Kad austiņas ir savienotas, savienojums ar lietotni tiek izveidots automātiski.

  Kādas ir izplatītas problēmas savienojumam ar iOS?


  IOS Bluetooth ir trīs stāvokļi: pilnīgi iespējots, daļēji iespējots un izslēgts. Svarīgi pārliecināties, ka tālruņa Bluetooth ir stāvoklī “Pilnīgi iespējots”, lai austiņas varētu pareizi savienot pārī un izveidot savienojumu.

  Arī uzsākot izmantot lietotni, tā lūdz piešķir atļauju izmantot Bluetooth. Ir svarīgi izvēlēties opciju “OK” (Labi). Ja atlasāt “Don’t allow” (Neatļaut), tas pats uznirstošais logs vēlāk tiks parādīts atkal. Jūs varēsiet turpināt izmantot lietotni tikai pēc tam, kad izvēlēsieties “OK” (Labi)".

  Vēl ir svarīgi nemainīt austiņu modeļa noklusējuma nosaukumu ierīces iestatījumos, citādi lietotnes automātiskā austiņu noteikšana nedarbosies. Tādā gadījumā jums būs manuāli jāizvēlas austiņu modelis lietotnē, lai tā darbotos nevainojami.

  Kādas ir izplatītas problēmas savienojumam ar Android?

   

  Uzsākot izmantot lietotni, tā lūdz jums atļaut izveidot savienojumu ar austiņām. Ir svarīgi izvēlēties opciju “Atļaut”. Vecākās Android versijās (<12) var tikt prasīta atļauja piekļūt atrašanās vietai un krātuvei. Šīs atļaujas ir nepieciešamas pareizai lietotnes darbībai.

  Vai manas austiņas ir saderīgas ar Philips austiņu lietotni?

   

  Skatiet šo sarakstu, lai noskaidrotu, vai jūsu austiņas ir saderīgas ar lietotni:

  Philips support is here, contact

  Nepieciešams atbalsts vecākiem modeļiem

  Palīdziet man atrast numuru
  Kā atrast produkta numuru
  Kur atrast produkta numuru?
  Pastāstiet mums par savu produktu, un mēs parādīsim, kur atrast produkta numuru.
  Ja produkts ir pa rokai, lūdzu, tālāk izvēlieties tā produktu grupu un kategoriju.
  Kur atrodas uz mūsu ierīcēm produkta numuri

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.