1
  Philips austiņu lietotne

  Philips austiņu lietotne

  iOS  Android ierīcēm

  Viegla savienošana

  Iegūstiet no austiņām pēc iespējas vairāk

  Lietotnes funkcijas

  Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk

  Izslēdziet pasaulei skaņu. Varat ieslēgt trokšņu slāpēšanu, izmantojot austiņas vai lietotni. Ja nevēlaties likvidēt visas ārējās skaņas, lietotnē varat izmantot informētības režīmu, lai manuāli samazinātu ANC līmeni.

  Aktivizējiet informētības režīmu, izmantojot austiņas vai lietotni, ja vēlaties sarunāties, saklausīt paziņojumus vai dzirdēt ielas skaņas. Lietotne ļauj kontrolēt to, cik daudz trokšņa iekļūst austiņās.

  Atlasiet adaptīvo trokšņu slāpēšanu, un lietotne likvidēs ārējās skaņas atkarībā no tā, ko darāt. Lai ko arī jūs darāt — atpūšaties, ejat, skrienat vai braucat ar transportu, lietotne automātiski atlasa jūsu videi piemēroto trokšņu slāpēšanas priekšiestatījumu.

  Lai ko jūs mīlētu, mīliet to pa savam! Seši priekšiestatījumi ļauj izvēlēties, kā jūsu austiņas atskaņo skaņu, atkarībā no tā, ko klausāties. Vai arī varat izmantot lietotnes ekvalaizeru, lai pielāgotu skaņu pats, un saglabājiet pielāgotos priekšiestatījumus lietošanai nākotnē.

  Vai ritināt dziesmas atskaņošanas sarakstā? Jūs varat atskaņot, pauzēt, izlaist un regulēt skaļumu, izmantojot lietotni. Jūs redzēsiet arī dziesmas pamatinformāciju, albumu vāciņu un informāciju par mākslinieku.

  Lietotne ļauj izmantot tālruni, lai pārbaudītu jūsu pulsu reāllaikā jebkurā mirklī, kamēr uzliktas Philips austiņas. Šī funkcija ir ideāli piemērota, lai uzraudzītu jūsu pūliņus treniņu laikā vai arī sekotu tam, kā ķermenis atkopjas pēc skriešanas.

   

  Vai vēlaties izmantot konkrētu balss asistentu ar savām Philips austiņām? Vienkārši lejupielādējiet balss asistentu tālrunī un atlasiet to lietotnē. Varat sarunāties ar izvēlēto balss asistentu, izmantojot austiņas.

  Izmantojot lietotni, ir viegli nodrošināt, ka austiņām ir jaunākā programmatūras versija. Vienkārši lejupielādējiet jaunāko aparātprogrammatūru tālrunī. Pēc lejupielādes austiņas tiek automātiski atjauninātas, izmantojot lietotni. 

  Vairs nekādas meklēšanas atbalsta lapās — lietotne jūs tieši novirza uz jūsu austiņām piemēroto lietotāja rokasgrāmatu! Iegūstiet tūlītēju piekļuvi problēmu novēršanas padomiem un vispārējai informācijai par pareizu un nepareizu rīcību ar austiņām.

  Vai manas austiņas ir saderīgas?


  Lietotne Philips Headphones ir saderīga ar vairumu mūsu jaunāko austiņu. Tā ir pieejama 23 valodās, tai skaitā dāņu, angļu, franču, spāņu, krievu, arābu, ebreju, korejiešu, japāņu un mandarīnu valodā.

  Jūsu Philips austiņu lietotne

  Ātrā palaišana

  Sāciet izmantot Philips austiņu lietotni.

  Vairāk no Philips skaņas

  Austiņas
  Mūzika vienmēr jums līdzi

  Soundbar
  Katram aizraujošam mirklim

  Bezvadu skaļruņi
  Jūsu mūzika. Skaļa un brīva.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.