Philips austiņas

Mūzika vienmēr jums līdzi


Lai vai ko jums patiktu klausīties, izbaudiet mūsu austiņu izcilo skaņu un komfortu. Izpētiet sporta modeļus aktīvam dzīvesveidam. Elegantas patiesi bezvadu austiņas. Vai augstākās klases bezvadu un vadu Fidelio austiņas, pielāgotas mūzikas mīļotājiem.

Sievietes izmanto patiesi bezvadu austiņas jūras krastā

Šeit ir pāris jums

No mājām uz biroju. No sporta zāles uz ielas. Neatkarīgi no tā, vai klausāties, lai gūtu motivāciju, atpūstos vai koncentrētos.

Philips A6606 atvērtā tipa bezvadu sporta austiņas


Ar kaulu vadītspējas tehnoloģiju

Atbrīvojiet ausis. Dzirdiet visu.

Philips Fidelio L3

Pāri ausīm liekamās bezvadu austiņas

Philips A7306

Patiesi bezvadu Bluetooth sporta austiņas

Philips K4607

Atvērtā tipa bezvadu austiņas bērniem

Godalgas par mūsu austiņām

EISA Fidelio L3 godalga
Stuff Fidelio L3 godalga
Reddot godalga
IF godalgas
Philips raksturīgā skaņa

Philips skaņa 


Klausoties ar Philips austiņu pāri, jūs dzirdat mūsu raksturīgo skaņu. Silta un dabiska, tā ir lieliska mūsu augstākās klases Fidelio modeļos – un tas ir raksturīgi arī mūsu visizdevīgākajām austiņām.

Sieviete bauda Philips Fidelio austiņu komfortu ārpus telpām

Vienmēr ērti


Sākot ar Fidelio austiņām, kas nodrošina izcilu komfortu, un beidzot ar mūsu sporta modeļu īpaši drošo, pret laikapstākļiem noturīgo dizainu – Philips austiņas un ieauši ir veidoti tā, lai ļautu justies lieliski. Atslābstiet un klausieties, dodieties pastaigā vai stundām ilgi skrieniet. Jūs gandrīz nemanīsiet, ka tos valkājat.

Philips trokšņa slāpēšanas funkcijas

Trokšņu slāpēšana


Jūs nopietni aizraujaties ar mūziku un nevēlaties traucēkļus skaņai? Vai arī varbūt jūs vienkārši vēlaties klusināt savu apkārtni. Mūsu troksni slāpējošo austiņu klāsts sniedz plašas izvēles iespējas, kad runa ir par iejušanos vai klusuma baudīšanu.

Sieviete bauda Philips kaulu vadītspējas austiņu kristāldzidrā zvana funkciju

Kristāldzidri zvani


Vienmēr esiet pārliecināts, ka persona, kurai zvanāt, jūs labi dzird! Philips austiņas ar mākslīgā intelekta mikrofonu un kaulu vadītspējas mikrofonu kombināciju skaidri pārraidīs jūsu balss skaņu pat vējainā laikā. Jūs varat būt ceļā un runāt pa tālruni.

Philips atvērtā tipa austiņu funkcijas

Atvērtā tipa austiņas 


Vai jums patīk nodarboties ar jogu, skriet, klausīties mūziku vai podkāstus? Vai jums patīk klausīties, bet nepatīk sajūta, ka ausu kanālā ir kaut kas ielikts? Philips atvērtā tipa bezvadu austiņas ļauj dzirdēt skaņu – un visu pārējo – bez nepieciešamības kaut ko uzlikt uz ausīm vai ielikt tajās.

Austiņas katrai ausij

Philips Fidelio

Philips Fidelio

Darinātas klausītājiem

headphones app

Philips austiņu lietotne


iOS un Android ierīcēm

BUJ ikona

Atbildes uz jūsu jautājumiem

Kā savienot vai pārī savienot Philips Bluetooth/ patiesi bezvadu austiņas?

Skatiet konkrēto Philips austiņu lietošanas rokasgrāmatu. Ja jums vairs nav rokasgrāmatas, varat lejupielādēt Philips austiņu lietotni un meklēt to tur.

Kas ir trokšņu slāpēšana? Kā darbojas trokšņu slāpēšana?

Mūsu trokšņu slāpēšanas austiņās ir mazi mikrofoni, kas uztver apkārtējo troksni. Pēc tam iebūvētā elektronika rada trokšņa slāpēšanas vilni, kas ir tieši pretējs apkārtējam troksnim. Šis vilnis darbojas kā trokšņu dzēšgumija, izdzēšot nevēlamas skaņas un nepasliktinot mūzikas kvalitāti. 

Kā darbojas kaulu vadītspējas austiņas?

Standarta austiņas sūta skaņas viļņus uz ausu bungādiņām, kas vibrē līdz ar dzirdamajām skaņām. Kaulu vadītspējas austiņas vibrē vaigu kaulus un gliemežnīcu (kaulu iekšējā ausī), pilnībā apejot bungādiņu.

 

Tas ļauj klausīties bez austiņām ausīs vai uz ausīm. Kaulu vadītspējas austiņas ir lieliski piemērotas, lai labāk apzinātos apkārtni sporta vai pastaigu laikā. Tās var būt arī risinājums klausītājiem, kuriem ir kādas ārējās auss, vidusauss vai bungādiņas problēmas.

Kāda ir atšķirība starp uz ausīm un pāri ausīm valkājamām austiņām?

Uz ausīm valkājamās austiņas pieguļ pie auss, neapņemot auss ārējās malas. Tas ir ideāli piemērots, ja nevēlaties, lai ausis ilgstošas klausīšanās laikā sasiltu, taču tas var padarīt jūs jutīgus pret ārējiem trokšņiem. Pāri ausīm valkājamās austiņas pilnībā nosedz ausi, aptverot ārējās malas un ieskaujot galvu, kas nodrošina daudz labāku izolāciju no ārējiem trokšņiem.

Kāda ir atšķirība starp bezvadu austiņām un patiesi bezvadu austiņām?

Bezvadu austiņas bezvadu režīmā savieno ar audioierīci. Tās ir pieejamas gan ar galvas lentu, gan kā ieauši. Lai gan austiņu savienošanai ar ierīci nav nepieciešams vads, vienmēr ir kabelis, kas savieno austiņas (kabelis var būt paslēpts galvas vai kakla siksniņā).

 

Patiesi bezvadu austiņas ir austiņas, kas piestiprinātas pie auss vai ievietotas ausī. Tām nav vadu: katra austiņa ar ierīci savienojas bezvadu režīmā, izmantojot Bluetooth.

Ar ko sporta austiņas atšķiras no citām Philips austiņām?

Sporta austiņas ir paredzētas aktīvam dzīvesveidam. Uz mūsu sporta austiņām redzēsiet IP klasifikāciju, kas norāda aizsardzības līmeni pret ūdeni, sviedriem un putekļiem. Daudzas no mūsu sporta austiņām var lepoties arī ar funkcijām, kas palīdz jums trenēties, piemēram, sirdsdarbības uzraudzību, ultravioleto staru tīrīšanu vai dzesējošiem uzgaļiem. 

Kāpēc man vajadzētu lejupielādēt Philips austiņu lietotni?

Lejupielādējot Philips austiņu lietotni, varat pilnvērtīgi izmantot austiņas. Lietotnē varat ieslēgt vai izslēgt konkrētas austiņu funkcijas, pielāgot iestatījumus tādām funkcijām kā trokšņu slāpēšana vai ekvalaizeri, kā arī pārbaudīt akumulatora stāvokli. Ar lietotni varat arī atjaunināt austiņas ar jaunāko programmatūru un piekļūt lietotāja rokasgrāmatai. 

Kādas austiņas var izmantot kopā ar televizoru?

Izmantojiet Philips TV austiņu pāri, lai iegūtu vislabāko TV klausīšanās pieredzi! Mūsu TV austiņas ievērojami samazina latentumu, tāpēc vienmēr dzirdēsiet dialogu un skaņas efektus sinhronizēti ar to, kas notiek uz ekrāna. 

Philips support is here, contact

Nepieciešams atbalsts vecākiem modeļiem

Palīdziet man atrast numuru
Kā atrast produkta numuru
Kur atrast produkta numuru?
Pastāstiet mums par savu produktu, un mēs parādīsim, kur atrast produkta numuru.
Ja produkts ir pa rokai, lūdzu, tālāk izvēlieties tā produktu grupu un kategoriju.
Kur atrodas uz mūsu ierīcēm produkta numuri

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.