1
Gludināšana

Perfekcija bez piepūles
jebkuram apģērbam

Perfekcija bez piepūles
jebkuram apģērbam

Līderis tvaika gludekļu, gludināšanas sistēmu un apģērba tvaicētāju nozarē

 

Philips ir pasaulē vadošais zīmols gludekļu un apģērbu tvaicētāju nozarē. Mēs saprotam, cik svarīgi jums ir izskatīties un justies labi. Novērtējot, cik laiks ir dārgs, mēs izstrādājam inovatīvus tvaika gludekļus, glidināšanas sistēmas un apģērba tvaicētājus, lai ar iespējami mazāku piepūli un īsākā laikā jūsu apģērbs iegūtu perfektu izskatu.

Atzīts līderis gludināšanas risinājumu izstrādē

 

Philips ir pasaulē vadošais zīmols gludekļu un apģērbu tvaicētāju nozarē. Mēs saprotam, cik svarīgi jums ir izskatīties un justies labi. 

 

 

Novērtējot, cik laiks ir dārgs, mēs izstrādājam inovatīvus tvaika gludekļus, gludināšanas sistēmas un apģērba tvaicētājus, lai ar iespējami mazāku piepūli un īsākā laikā jūsu apģērbs iegūtu perfektu izskatu.

Lasīt vairākLasīt mazāk
innovative ironing technologies

Pasaulē pārdotākais gludināšanas iekārtu zīmols*

Philips ir pasaulē vadošais zīmols tvaika gludekļu pārdošanā — vārds, kam var uzticēties.

 

*Avots: “Euromonitor International Ltd”; saskaņā ar gludekļu kategorijas definīciju; mazumtirdzniecības apjoms vienībās, 2019. gada dati.

Inovatīvas tehnoloģijas

Inovatīvas tehnoloģijas

Inovatīvi risinājumi padara gludināšanu ātru un efektīvu — ar mūsu ekskluzīvo OptimalTEMP tehnoloģiju var gludināt jebkurus audumus, no džinsa līdz zīdam, bez nepieciešamības regulēt temperatūru. 
Godalgoti risinājumi

Godalgoti risinājumi

Philips tvaika gludināšanas sistēmas, tvaika gludekļi un vertikālie apģērba tvaicētāji sava izcilā dizaina un veiktspējas dēļ ir izpelnījušies atzinību visā pasaulē.

Atrodiet sev piemērotāko gludināšanas risinājumu

Philips gludināšanas sistēmas

profesionāliem rezultātiem

tvaika ģeneratori
Philips tvaika ģeneratora gludekļiem ir spēcīga tvaika padeve un liela ūdens tvertne — ideāli ģimenēm ar lieliem iknedēļas gludināmo drēbju kalniem.

Ātrāka gludināšana ar divreiz spēcīgāku un ilgāku tvaika padevi nekā tvaika gludeklim*

 

* salīdzinājumā ar Philips Azur Performer tvaika gludekli

Lielas un viegli uzpildāmas ūdens tvertnes mūsu Philips tvaika ģeneratora gludekļos nodrošina vairāk tvaika ilgāku laiku.
Gludeklis ir pārsteidzoši viegls un ērts, viegli slīd un samazina slodzi plaukstas locītavai.
Noklikšķiniet uz ⓘ, lai uzzinātu vairāk

Philips tvaika gludekļi,

ātri un efektīvi

tvaika gludekļi
Philips tvaika gludekļi ir ideāli ātrai un efektīvai gludināšanai, tāpēc tie ir lieliski piemēroti mazāka apjoma gludināšanas darbiem.
Spēcīga tvaika padeve nozīmē ātrāk paveiktu darbu. Ar OptimalTEMP tehnoloģiju nav jāgaida, lai gludeklis uzkarst vai atdziest, ja mainās auduma veids.
DynamiQ režīms automātiski padod perfektu tvaika daudzumu, kad tas nepieciešams, tāpēc tvertne ir retāk jāuzpilda.
Ar mūsu inovatīvajām tehnoloģijām, piemēram, OptimalTEMP, DynamiQ u.c., gludināšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk.
Noklikšķiniet uz ⓘ, lai uzzinātu vairāk

Philips apģērba tvaicētāji,

ātri un ērti

apģērba tvaicētāji
Apģērba tvaicētājs ir ērts risinājums apģērbu atsvaidzināšanai ikdienā, likvidējot burzījumus, baktērijas un aromātus. Ideāli piemērots gludinātiem apģērbiem, kas saburzījušies skapī, vai vienu reizi uzvilktiem apģērbiem. (uk& eu only)
Jūs varat ātri atsvaidzināt apģērbu jebkurā brīdī, kad vēlaties, un nav nepieciešams gludināmais dēlis.
Mūsu apģērba tvaicētāji vienkārši likvidē krokas, it īpaši smalkiem un grūti gludināmiem apģērbiem, bez apdedzināšanas riska.
Rokas apģērba tvaicētājs ir pietiekami mazs, lai ievietotu ceļasomā, un piemērots apģērba atsvaidzināšanai ceļojumu laikā.
Noklikšķiniet uz ⓘ, lai uzzinātu vairāk

Piederumi

 

Viss nepieciešamais,
lai izskatītos lieliski
 

Mums ir viss, kas nepieciešams jūsu Philips gludeklim, — sākot no gludināmiem dēļiem un pārvalkiem līdz ūdens filtriem un rezerves atkaļķošanas kasetnēm. Iztvaicējiet burzījumus, vienmēr iegūstot ātru un efektīvu rezultātu.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Philips gludekļi bez tvaika

 

Ļoti izturīgs

Vienkārša lietošana

DynaGlide pārklājums ir viens no labākajiem Philips gludināšanas virsmu pārklājumiem. Tas ir daudz izturīgāks pret skrāpējumiem un slīd labāk nekā alumīnija, nelīpošās vai keramiskās gludināšanas virsmas.

Gludināšanas virsma ar šauru galu un pogu padziļinājumi atvieglo piekļuvi grūti sasniedzamām vietām, un temperatūras indikators skaidri norāda, kad gludeklis ir gatavs lietošanai.

Lasīt vairākLasīt mazāk

Kā uzturēt gludekli tīru?

 

Katlakmens veidošanās var samazināt tvaika izvadi no gludekļa un atstāt baltas kaļķa pēdas uz apģērba. Mūsu inovatīvie atkaļķošanas risinājumi ļauj ilgstoši gludināt ar minimālu piepūli — un bez brūniem/baltiem traipiem, brūna ūdens un noplūdēm, kas var sabojāt jūsu tīri izmazgāto veļu.

Kā uzturēt gludekli tīru?

 

Katlakmens veidošanās var samazināt tvaika izvadi no gludekļa un atstāt baltas kaļķa pēdas uz apģērba. Mūsu inovatīvie atkaļķošanas risinājumi ļauj ilgstoši gludināt ar minimālu piepūli — un bez brūniem/baltiem traipiem, brūna ūdens un noplūdēm, kas var sabojāt jūsu tīri izmazgāto veļu.

Abonējiet mūsu biļetenu

Philips novērtē un ciena jūsu konfidencialitāti. Lūdzu, izlasiet Paziņojums par konfidencialitāti , lai iegūtu vairāk informācijas.

Paldies par mūsu biļetena abonēšanu!

Diemžēl biļetena abonēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.