1
Multicooker, grili un tvaicētāji

Virtuves ierīces

vārīšanai un cepšanai

 

Gatavošana

*Suggested retail price
**Redzamās specifikācijas neattiecas uz visiem produktiem katrā klāstā.

virtuves ierīce

Multicooker – Tavs labākais palīgs virtuvē!

Ātrs un vienkāršs veids, kā pagatavot savas iecienītākās maltītes: gardas zupas, gaļu, pastu un pat kūkas! Ar Multicooker gatavošana ir pavisam vienkārša, turklāt ēdienu var uzglabāt ilgāk. Siltuma saglabāšanas funkcija palīdzēs ēdienus saglabāt siltus un svaigus, nezaudējot barības vielas un garšu. Izbaudi daudzveidību ēdienu gatavošanā!

Philips receptes

 

Vienkārša lietošana, plašas iespējas un bezgalīgs recepšu klāsts; Philips virtuves ierīces palīdzēs jums pagatavot perfektu maltīti katru dienu. Vai jums nepieciešama iedvesma, lai pārsteigtu draugus? Lūdzu, aplūkojiet Philips recepšu lapu. Piemēram, pagatavojiet gardu lēcu zupu kā pirmo ēdienu, izmantojot zupu gatavotāju, jēru ar dārzeņiem kā otro ēdienu, izmantojot Airfryer, un noslēdziet maltīti ar tiramisu kā desertu, izmantojot virtuves ierīci.

Philips Virtuves ierīces

 

Labs virtuves aprīkojums ir nepieciešamība katrā virtuvē. Ir ievērojami vieglāk pagatavot gardus ēdienus, izmantojot tādus rīkus kā virtuves kombainus, mikserus un blenderus. Lielākajai daļai ierīču ir plašas lietošanas iespējas. Piemēram, zupu gatavotāju var izmantot, lai pagatavotu gardu ķirbju zupu ar čorizo, taču varat pagatavot arī lielisku banānu smūtiju no rīta.

 

Airfryer ir arī perfekts daudzveidīgas gatavošanas piemērs. Šovakar varat pagatavot kraukšķīgus frī, izmantojot Airfryer, bet nākamajā vakarā ir kārta gardai lazanjai. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties vārīt, cept, apcept vai grilēt, vienmēr ir pieejama virtuves ierīce, kas palīdzēs pagatavot ēdienu.

Ēdienu gatavošana

Sulu spiešana