1
  monitori

  Lielas veiktspējas monitori

  Mūsu  iecienītais(-ie)

  Kādēļ  Philips monitorus?

  Godalgoti risinājumi ikona

  Godalgoti risinājumi

  Mūsu monitori ir atzīti to pirmšķirīgā dizaina un snieguma dēļ.

  Inovatīvas tehnoloģijas ikona

  Inovatīvas tehnoloģijas

  Piedāvājot daudzveidīgus, augstas kvalitātes displejus, kas aprīkoti ar jaudīgām, progresīvām funkcijām, Philips monitori ļauj maksimāli izmantot katru darba dienu neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma vai darbības veida.

  Ikona Risinājums ikvienam

  Risinājums ikvienam

  Philips monitori piedāvā ideālu risinājumu ikvienam: no fotogrāfiem amatieriem līdz rūdītiem interneta veikalu lietotājiem, no kino cienītājiem līdz spēļu faniem, no ģimenēm, kas vēlas kopīgi labi pavadīt laiku, līdz pat ārštata darbiniekiem, kas lūko apvienot darbu ar izpriecām. Stilīgi un funkcijām bagāti, šie monitori ir radīti, lai pieskaņotos jūsu dzīvesveidam.

  Palīdzība, atbalsts un atjauninājumi

  Reģistrējiet savu monitoru

  Izveidojiet bezmaksas My Philips kontu, lai reģistrētu savu jauno monitoru. Pēc reģistrācijas mēs jums paziņosim, kad pieejami jauni atjauninājumi.

  Programmatūras atjauninājumi

  Nodrošiniet vislabāko sava Philips monitora sniegumu. Ja pieejams jauns programmatūras atjauninājums, atradīsiet to šeit. Ja esat pazaudējis savus draiverus, varat tos lejupielādēt no šīs vietnes bez maksas.

  Atbalsta platforma

  Ātrākais veids, lai novērstu tehniskās problēmas un veiktu iestatīšanu, ir skatīt Philips monitora problēmu novēršanas rokasgrāmatu. Izmantojiet šos padomus un ieteikumus, lai atjaunotu monitora darbību pavisam īsā laikā.

  Sazinieties ar mums

  Mēs vēlamies palīdzēt. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība Philips monitora iegādei vai atbalsts iestatīšanai, varat sazināties ar mums pa tālruni, e-pastā vai tiešsaistes tērzētavā.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.