1
Philips atbalsts

Kā tīrīt Philips AquaTrio putekļsūcēju pēc lietošanas

Paskelbta 2023. gada 9. janvāris
Philips AquaTrio putekļsūcēja tīrīšana palīdzēs uzturēt ierīci optimālā stāvoklī. Atkarībā no jūsu modeļa, lūdzu, skatiet tālāk, lai uzzinātu, kāda apkope ir nepieciešama, lai nodrošinātu ilgu darbmūžu.

1.1. AquaTrio 9000. sērija – tikai putekļsūcēja sistēma

Putekļu tvertne
Iztukšojiet putekļu tvertni regulāri un pārliecinieties, vai putekļu daudzums nekad nepārsniedz atzīmi “Max”, lai tādējādi novērstu paātrinātu filtra aizsērēšanu. Ja nepieciešams, izņemiet ciklonu un notīriet visus matus un netīrumus, kas tajā iesprūduši un atrodas zem tā. Lai gan ciklonu var skalot zem krāna, nekad neskalojiet putekļu tvertni. Varat izmantot mitru vai sausu drānu, lai notīrītu putekļu tvertnes iekšpusi.
 
Svarīga piezīme. 
 • Lūdzu, pārliecinieties, vai putekļu tvertnes iekšējie elektroniskie savienotāji ir sausi, lai novērstu ierīces darbības traucējumus laika gaitā.
 • Nemazgājiet putekļu tvertni trauku mazgājamā mašīnā.
 • Neskalojiet putekļu tvertni zem krāna.

Filtrs
Ja nepieciešams tīrīt filtru, displejā ir redzama filtra ikona (skatiet a attēlu). Izņemiet putu filtru no filtra korpusa, pakratiet to virs atkritumu tvertnes, lai notīrītu netīrumus, izskalojiet filtru tekošā ūdenī un izspiediet to, lai likvidētu ūdeni. Pirms atkārtotas ievietošanas filtra turētājā ļaujiet putu filtram pilnībā izžūt. 

Rullīšu suka
Zem Philips Cordless Vacuum SpeedPro Max sukas var ieķerties netīrumi vai mati, kā rezultātā var iestrēgt rullīšu suka. Rullīša suku varat izstumt no LED uzgaļa, izmantojot bloķēšanas sviru. Pēc tam notīriet aptinušos matus vai diegus, rullīša sukai pārbraucot ar roku, vai pārvelciet rullīša sukas rievai pāri ar šķēru asmeni, lai pārgrieztu matus vai diegus, kas aptinušies ap to. Papildu norādījumus skatiet b attēlā.

Lūdzu, noskatieties video: "Kā tīrīt tikai putekļsūcēja sistēmu"
 
Filtra un rullīša sukas tīrīšana

1.2. Putekļsūcēja un mazgāšanas slotas sistēma 

Lai novērstu smaku un kaļķakmens nogulšņu veidošanos, lūdzu, pēc katras lietošanas reizes izmantojiet funkciju AUTOCLEAN, lai aptuveni 4 minūtēs iztīrītu visu ierīci (skatiet c attēlu). Kad funkcija AUTOCLEAN ir pabeigta, varat izņemt mikrošķiedras sukas no AquaSpin uzgaļa un uzglabāt tās īpašajā turētājā uzglabāšanas stacijā. 

Svarīga piezīme.
 • Mikrošķiedras sukas nav mazgājamas mašīnā.
 • Nekad neizmantojiet mazgāšanas līdzekli AUTOCLEAN, jo tas var izraisīt pārmērīgu putošanos.
 • ,Pirms funkcijas AUTOCLEAN izmantošanas, lūdzu, pārliecinieties, ka netīrā ūdens tvertne ir savienota pareizi, lai novērstu ūdens izlīšanu no trauka. Savienojot netīrā ūdens tvertni, jābūt dzirdamam klikšķim. 
 
Ja vēlaties iegūt detalizētus norādījumus, skatiet video vai lietotāja rokasgrāmatu.
AutoClean

2. AquaTrio Pro

Ierīces skalošana 
Iesakām ierīci izskalot pēc katras lietošanas reizes, lai novērstu netīrumu uzkrāšanos un baktēriju vairošanos ierīcē. Ja ierīce netiek izskalota pēc katras lietošanas reizes, var rasties nepatīkama smaka. 

Daļu tīrīšana 
Lai nodrošinātu pilnīgu tīrību, varat arī tīrīt katru daļu atsevišķi. Diagrammā a attēlā redzams, kā tīrīt katru Philips AquaTrio daļu.

Rūpīgāka netīrā ūdens tvertnes tīrīšana 
Lai veiktu rūpīgu tīrīšanu, varat izvilkt ierīces netīrā ūdens tvertnes vākam piestiprināto pludiņu. Tādējādi varat rūpīgi izskalot sietiņa apakšu un pludiņu (skatiet b attēlu).
Padoms. Netīrā ūdens tvertni varat ievietot arī trauku mazgājamā mašīnā. 

Rūpīgāka tīrīšanas suku tīrīšana 
Tīrīšanas sukas tiek tīrītas, kad pēc lietošanas skalojat Philips AquaTrio Pro. Ja sukas pēc skalošanas joprojām ir netīras, varat tās noņemt no uzgaļa un iztīrīt ar siltu vai aukstu tekošu ūdeni (skatiet c attēlu).
Piezīme. Tīrīšanas sukas nav mazgājamas mašīnā!  
 
Norādījumi tīrīšanas suku tīrīšanai. 
 1. Izvelciet tīrīšanas sukas no tīrīšanas uzgaļa, turot aiz to laima zaļās krāsas rokturiem. 
 2. Iztīriet tīrīšanas sukas, skalojot tās tekošā ūdenī. Ja vēlaties, varat izmantot šķidru mājsaimniecības tīrīšanas līdzekli vai kādu trauku mazgāšanas šķidrumu. 
 3. Nolieciet tīrīšanas sukas uz tīra tīrīšanas suku vāka, lai tās nožūtu. Žūšana var ilgt aptuveni 24 stundas.
 4. Ievietojiet sausās sukas. Pārliecinieties, ka tīrīšanas sukas ir sausas, kad ievietojat tās ierīcē. Ja tās nav sausas, kad ieslēdzat ierīci, var tikt aktivizēta aktīvās aizsardzības sistēma, jo sukas saskaras ar pārāk lielu pretestību tāpēc, ka tās vēl ir pārāk mitras.
Tīrīšanas suku vāka tīrīšana 
Varat notīrīt tīrīšanas suku vāku tekošā ūdenī un ar mitru drānu (skatiet d attēlu).

Tīrīšanas uzgaļa tīrīšana 
Varat tīrīt tīrīšanas uzgaļa iekšpusi un tīrīšanas uzgaļa vāku ar mitru 
drānu (skatiet e attēlu).   
AquaTrio Pro tīrīšana

3. AquaTrio

Iesakām ierīci izskalot pēc katras lietošanas reizes, lai novērstu netīrumu uzkrāšanos un baktēriju vairošanos ierīcē (noskatieties video).

Piezīme. Ja ierīce pēc katras lietošanas reizes netiek izskalota, var rasties nepatīkama smaka.
Arī netīrā ūdens tvertne ir jātīra pēc katras lietošanas reizes, lai novērstu baktēriju vairošanos un nepatīkamu smaku. Ja ierīce ir izskalota, bet joprojām ir netīra, varat tīrīt katru daļu atsevišķi.
Diagrammā a attēlā redzams, kā tīrīt katru daļu.

Piezīme. Tīrīšanas sukas nedrīkst mazgāt veļas mazgājamā mašīnā.

Rūpīgāka netīrā ūdens tvertnes tīrīšana
Rūpīgākais tīrīšanai varat izvilkt netīrā ūdens tvertnei piestiprināto pludiņu. Tādējādi varat rūpīgi izskalot sietiņa apakšu un pludiņu (skatiet b attēlu).
Padoms. Netīrā ūdens tvertni varat ievietot arī trauku mazgājamā mašīnā.

Rūpīgāka tīrīšanas suku tīrīšana
Tīrīšanas sukas tiek tīrītas, kad pēc izmantošanas skalojat AquaTrio. Ja sukas pēc skalošanas joprojām ir netīras, varat tās noņemt no uzgaļa un iztīrīt ar siltu vai aukstu tekošu ūdeni.

Tīrīšanas norādījumi (skatiet c attēlu):
 1. Izvelciet tīrīšanas sukas no tīrīšanas uzgaļa, turot aiz to laima zaļās krāsas rokturiem.
 2. Iztīriet tīrīšanas sukas, skalojot tās tekošā ūdenī. Ja vēlaties, varat izmantot šķidru mājsaimniecības tīrīšanas līdzekli vai kādu mazgāšanas šķidrumu.
 3. Nolieciet tīrīšanas sukas uz tīra tīrīšanas suku vāka, lai tās nožūtu. Žūšana var ilgt aptuveni 24 stundas.Piezīme. Lai nodrošinātu pareizu žūšanu, novietojiet vienu suku galu uz tīrīšanas suku vāka malas.
 4. Nomainiet sukas. Pārliecinieties, ka tīrīšanas sukas ir sausas, kad ievietojat tās ierīcē. Ja tās nav sausas, kad ieslēdzat ierīci, var tikt aktivizēta aktīvās aizsardzības sistēma, jo sukas saskaras ar pārāk lielu pretestību tāpēc, ka tās vēl ir pārāk mitras.
AquaTrio tīrīšana
Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.