1
Philips atbalsts

Kā lietot Philips Avent manuālo krūts piena sūkni

Paskelbta 2021-03-09
Ja neesat pārliecināta, kā lietot Philips Avent manuālo krūts piena sūkni, skatiet tālāk sniegtos norādījumus.

Pirms krūts piena sūkņa pirmās lietošanas reizes un pēc katras lietošanas reizes izjauciet to, kā arī iztīriet un dezinficējiet visas daļas.

Norādījumi par Philips Avent manuālā krūts piena sūkņa lietošanu

Piezīme. Krūts piena sūkni vienmēr izmantojiet ar uzgali
  1.  Rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni un pārliecinieties, ka krūts ir tīra.
  2.  Piespiediet saliktā sūkņa korpusu pie krūts. Pārliecinieties, vai krūtsgals atrodas centrā, lai uzgalis novērstu gaisa noplūdi.
  3.  Saudzīgi spiediet rokturi uz leju, līdz izjūtat, ka krūts tiek “iesūkta” (skatiet tālāk esošo attēlu). Pēc tam ļaujiet rokturim atgriezties miera stāvoklī. Atkārtojiet šo darbību 5 vai 6 reizes, lai stimulētu piena plūsmu.

Nedaudz nospiediet rokturi.

Piezīme. Rokturis nav jānospiež līdz galam. Nospiediet to tiktāl, kamēr jūtaties komforti. Pat tad, ja neizmantojat visu sūkņa iespējamo sūknēšanas jaudu, piens drīzumā sāks plūst.
  1.  Kad piens sāk plūst, izmantojiet lēnāku ritmu, rokturi nospiežot un turot mirkli nospiestu, pirms ļaut tam atgriezties miera stāvoklī. Turpiniet ieturēt šādu ritmu, kamēr piens plūst. Ja nogurst roka, mēģiniet izmantot otru roku vai sūknēt no otras krūts.

Mans piens neplūst.

Piezīme. Neuztraucieties, ja piens nesāk plūst uzreiz. Atslābinieties un turpiniet sūkšanu. Ik pa laikam mainiet piena sūkņa pozīciju, lai veicinātu piena plūsmas stimulēšanu.
  1.  Turpiniet sūknēt, līdz šķiet, ka krūts ir tukša.
  2.  Kad atslaukšana ir pabeigta, uzmanīgi noņemiet piena sūkni no krūts un izskrūvējiet pudelīti no sūkņa korpusa. Notīriet citas izmantotās krūts piena sūkņa daļas.

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: SCF430/13 , SCF430/16 , SCF430/10 .

Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.