Philips atbalsts

Kā savienot Sonicare 9900 Prestige rokturi ar Sonicare lietotni?

Paskelbta 2021-12-15
  1. Lejupielādējiet Sonicare lietotni savā viedtālrunī.
 
  1. Pārliecinieties, vai jūsu viedtālruņa Bluetooth ir iespējots, tad paceliet savu zobu birsti, lai to aktivizētu (tās gaismas indikatoriem ir jāieslēdzas).
 
  1. Atveriet lietotni. Izpildiet iestatīšanas norādījumus, ieskaitot zobu birstes savienošanu pārī. Ieslēdziet atrašanās vietas pakalpojumus, ja vēlaties, lai sinhronizācija tiktu veikta automātiski.
 
  1. Izveidojiet savu kontu, izmantojot lietotni. Ja tiek prasīts, atjauniniet aparātprogrammatūru, lai piekļūtu visām jaunākajām funkcijām.
 
  1. Jūs esat gatavi pirmajai savienotajai pieredzei! Sinhronizējiet zobu birsti ar lietotni regulāri, lai nepalaistu garām jaunākos padomus un ieteikumus.
Automātiska sinhronizēšana (ieteicams): Sniedziet atļauju piekļūt atrašanās vietai, kad iestatāt lietotni. Tādā veidā tālrunis zina, kad tas atrodas zobu birstes tuvumā un var ērti atsvaidzināt jūsu informāciju par zobu tīrīšanu.
- Manuāla sinhronizēšana: Savienojiet zobu birsti pārī ar lietotni reizi ik pēc pāris nedēļām. Tādējādi jūsu zobu tīrīšanas progress, padomi un ieteikumi saglabāsies aktuāli.

Piezīme: pārliecinieties, vai tālruņa Bluetooth ir aktīvs, lai jūsu datus par zobu tīrīšanu varētu pārsūtīt uz lietotni. Lai iegūtu informāciju par to, kāpēc tiek vākti jūsu zobu tīrīšanas dati, skatiet Sonicare Privātuma paziņojumu lietotnes iestatīšanas laikā.

Šajā lapā sniegtā informācija attiecas uz šiem modeļiem: HX9992/11 , HX9992/12 .

Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.