1
Philips atbalsts

Kā tīrīt cietās grīdas ar Philips putekļsūcēju ar mitro slaucīšanu?

Paskelbta 2021-07-13
Philips putekļsūcēja ar mitro slaucīšanu komplektā ir iekļauta ūdens tvertne, viena mitrinošā sloksne un divi vienādi mikrošķiedras slaucīšanas spilventiņi. Pievienojot šos piederumus uzgalim, varat veikt cieto grīdu mitro slaucīšanu. 

Kā veikt mitro slaucīšanu ar Philips Aqua modeli?

Lai veiktu cieto grīdu mitro slaucīšanu ar Philips Aqua modeli, veiciet sekojošās darbības:
 
  1. Piepildiet tvertni ar ūdeni un, ja vēlaties, pievienojiet dažus pilienus grīdas tīrīšanas līdzekļa.
  2. Novietojiet slaucīšanas spilventiņu uz grīdas un novietojiet uz tā ūdens tvertni. Novietojiet sprauslu vienā līmenī ar āķi un aizveriet stiprinājumus, tos aizkabinot. Pievienojiet sprauslu ūdens tvertnei.
  3. Ieslēdziet ierīci. Tagad varat veikt putekļu sūkšanu un mitro slaucīšanu vienlaicīgi.
  4. Grūtāk notīrāmiem netīrumiem izmantojiet Aqua pastiprinošo pedāli, lai padotu vairāk šķidruma. Piezīme par Philips 8000 sērijas modeļiem XC8347 un XC8349: šīm ierīcēm pedāļa nav, jo nepieciešamais ūdens daudzums tiek regulēts automātiski.
  5. Viss iztīrīts? Atvienojiet ūdens tvertni no uzgaļa. Noņemiet spilventiņu no ūdens tvertnes, iztukšojiet ūdens tvertni un ļaujiet tai nožūt. Spilventiņu var iztīrīt, izskalojot zem tekoša ūdens vai mazgājot veļas mazgājamajā mašīnā (maks. 60 °C). 
Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par to, kā sākt lietot Philips 5000 Series bezvadu putekļsūcēju, un noklikšķiniet šeit attiecībā uz Philips 8000 Series bezvadu putekļsūcēju.

Vai ūdens tvertnē var liet silto ūdeni?

Jā, ūdens tvertnē var liet siltu vai aukstu ūdeni. Nav nepieciešams izmantot destilētu ūdeni, varat izmantot parasto krāna ūdeni. 

Vai var izmantot jebkuru grīdas tīrīšanas līdzekli?

Ja vēlaties izmantot šķidro grīdas tīrīšanas līdzekli, raugieties, lai tas būtu ar zemu putošanas līmenis vai būtu neputojošs. Tā kā ūdens tvertnes tilpums ir 200 ml, ūdenim vajadzētu pievienot vien dažus pilienus šķidrā grīdas tīrīšanas līdzekļa.

Kā iztīrīt netīro ūdens tvertni?

Lai kārtīgi iztīrītu ūdens tvertni, sajauciet vienu daļu etiķa ar trim daļām ūdens. Sakratiet ūdens tvertni un atstājiet maisījumu tajā pa nakti uz ūdens izturīgas virsmas. Iztukšojiet ūdens tvertni, kārtīgi to izskalojiet ar tīru ūdeni, un nu tā atkal ir gatava lietošanai.

Cik bieži ir jātīra ūdens tvertne?

vienmēr iztukšojiet ūdens tvertni pēc lietošanas. Lai iztīrītu atlikušo grīdas tīrīšanas līdzekli, piepildiet tvertni ar tīru ūdeni, aizveriet vāku, kārtīgi sakratiet tvertni un tad vēlreiz to iztukšojiet. Lai rūpīgi iztīrītu ūdens tvertni, etiķi ir ieteicams pievienot vismaz reizi mēnesī. 
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.