Philips atbalsts

Vai Philips gaisa attīrītājam un gaisa mitrinātājam varu izslēgt Wi-Fi?

Paskelbta 2022. gada 27. oktobris
Wi-Fi ir Philips gaisa attīrītāja un gaisa mitrinātāja galvenā funkcija, tādēļ to nav iespējams manuāli izslēgt. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu rakstu.
 

Wi-Fi izslēdzas automātiski

Wi-Fi funkcija tiek izslēgta automātiski, ja Philips gaisa attīrītājs un gaisa mitrinātājs netiek pievienots 15 minūšu laikā pēc ierīces ieslēgšanas, kad kabelis ir pievienots pirmo reizi. Šis process tiks atkārtots katru reizi, kad atvienosiet ierīci no sienas kontaktligzdas un pievienosiet to vai kad pēc strāvas padeves pārtraukuma tiks atjaunota strāvas padeve.

Modeļiem AMF765, AMF87x, AMF865, AC3737, kad Wi-Fi funkcija automātiski izslēgta pirmajā lietošanas reizē, tā vairs netiks ieslēgta pēc atkārtotas pievienošanas vai strāvas padeves atjaunošanas. Lūdzu, manuāli aktivizējiet Wi-Fi funkciju saskaņā ar jūsu modeļa lietotāja rokasgrāmatu, ja vēlaties ierīci savienot pārī ar lietotni.

Piezīme: lai nodrošinātu labāku interaktīvo pieredzi un plašākas funkcijas, iesakām Philips gaisa attīrītāju un gaisa mitrinātāju savienot ar lietotni.Ja iepriekš sniegtie risinājumi nepalīdz novērst problēmu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.