Philips atbalsts

Vai Philips gaisa attīrītājam un gaisa mitrinātājam varu izslēgt Wi-Fi?

Paskelbta 2023. gada 19. decembris
Wi-Fi ir Philips gaisa attīrītāja un gaisa mitrinātāja galvenā funkcija, tādēļ to nav iespējams manuāli izslēgt. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu rakstu.
 

Wi-Fi izslēdzas automātiski

Wi-Fi funkcija tiek automātiski izslēgta, ja Philips gaisa attīrītājam un gaisa mitrinātājam 15 minūšu laikā pēc ieslēgšanas netiek izveidots savienojums, kad barošanas vads tiek iesprausts pirmo reizi. Šis process atkārtosies katru reizi, kad atvienosiet ierīci no kontaktligzdas un pievienosiet to atpakaļ vai kad pēc strāvas padeves pārtraukuma tiks atjaunota strāvas padeve.
Ja modeļiem AMF765, AMF87x, AMF865, AC3737 un AC3680 Wi-Fi funkcija tiek automātiski izslēgta pirmajā lietošanas reizē, tā neieslēgsies atpakaļ pēc atkārtotas barošanas vada iespraušanas kontaktligzdā vai strāvas padeves atjaunošanas. Ja vēlaties ierīci savienot pārī ar lietotni, manuāli aktivizējiet Wi-Fi funkciju, ievērojot norādes attiecīgā modeļa lietotāja rokasgrāmatā.
Piezīme: lai nodrošinātu labāku interaktīvo pieredzi un plašākas funkcijas, iesakām Philips gaisa attīrītāju un gaisa mitrinātāju savienot ar lietotni.
 
Ja iepriekš minētie risinājumi nepalīdz novērst problēmu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.