Jauns veids kā rūpēties par zobiem un smaganām

Pateicoties Philips Sonicare unikālajai sonic tehnoloģijai, piedzīvo vēl nebijušu zobu tīrības sajūtu! Tūkstošiem maigas vibrācijas rada neskaitāmus mikroburbuļus, kas iespiež šķidrumu dziļi starp zobiem, lai jūs iegūtu tīrākus zobus un veselīgākas smaganas.

Ko 2 minūtes var tev dot?

0.00 sek.

Nospied pogu un ieklausies. Augstās frekvences skaņas vibrācijas ir aprīkotas ar elektromagnētisko impulsa disku, kas radīts, lai maigi rūpētos par taviem zobiem un smaganām.

0.15 sec

0.15 sek.

Kad birstes sariņi pieskaras zobu virsmai, Philips Sonicare veic 31 000 skaņu kustību minūtē, rūpīgi noņemot zobu aplikumu un izraisot šķidruma strūklu ar mikroburbulīšiem, kas sasniedz grūti aizsniedzamos starpzobu rajonus.

1.25 sec

1.25 sek.

Unikāla dinamiskā strūkla piegādā skābekli starpzobu spraugām un smaganu rievai, kur mājo miljoniem dažādu smaganu saslimšanu izraisošo baktēriju. Philips Sonicare likvidē līdz pat 10 x vairāk zobu aplikuma no vietām, kur tradicionālā zobu birste nevar sasniegt.

 

3.00 sec

3.00 sek.

Sakiet ardievas zobu tīrīšanai ar spēku. Mikroburbuļi maigi slīd gar katru smaganu līkni, kamēr Philips Sonicare likvidē 100% vairāk aplikuma no smaganu līnijas.

 

2 min

2.00 min

Apsveicam! Jūs esat pabeidzis 2 minūšu aprūpi. Jūsu zobi ir gludi un pulēti, jūsu smaganas ir veselīgākas un aprūpētas. Jūsu mute jūtas neticami tīra!

3 dienas

Sajūti atšķirību. Philips Sonicare maigi noņem līdz pat 100% vairāk zobu aplikuma, un zobi ir baltāki jau pēc 3 dienām*

1 week

See the difference. Philips Sonicare gently removes 100% more stains and is proven to naturally whiten teeth giving you a brighter smile.²

2 nedēļas

Pārsteidz savu zobārstu! Klīniski pierādīts, ka ar Philips Sonicare smaganas ir veselākas jau pēc 2 nedēļām (visā mutes dobumā).

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.